פרי רליס Shards of Alara ת"א, יום שבת, 4/10

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
xxfridmanxx
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי xxfridmanxx »

אחי אל תגיד שזה היה חרא פרירליס ושהסט לא מתאים לסילד רק בגלל שלך היה חרא ואתה גם לא מסביר למה, רוב האנשים ממש נהנו כולל אני וחושבים שזה היה ממש אחלה של פרירליס
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

זה לא אומר שאסור לו להביע את דעתו. זה לא כאילו שהוא האשים מישהו בזה שהוא לא נהנה (חוץ מאשר WotC, אבל אין אדם שלא מאשים אותם במשהו).
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

לטעמי היה פרהריליס טוב מאד מבחינה ארגונית, אני חושב שזאת היתה פעם ראשונה שלא קרתה שום תקלה וסיבובים אשכרה ערכו 50 דקות כמובטח.

לגבי הסט - אני מוצא אותו מעניין ומהנה יותר מהבלוק הקודם. בניגוד לדברי ניב אני חושב שהוא דווקא מתאים מאד לסילד, כי הוא די בסיסי, איטי, ולא מתאפיין ביותר מדי סינרגיה בין קלפים. ההסתייגות היחידה שלי ממנו היא שזה סט לא מאוזן, ובערך 95% מהדקים היו מבוססי אדום-ירוק, בלי להגזים.

ודבר אחרון. ניב - אין טעם לפזר חלקי האשמות מעורפלות, זה לא משיג שום מטרה חוץ מליצור שמועות. אם יש לך טענה כלשהי אז תגיד אותה. אין לי מושג מה המקרה, ויכול להיות שאתה צודק ב-100%, אבל או שתגיד מה שיש לך להגיד או שאל תגיד כלום.
FoS
MTGil Apprentice

שליחה על ידי FoS »

Two things that bothered me in the organization:

Splitting the event into two uneven pods. Despite the same number of rounds in each pod, the first pod had 12 more packs in prize support. It's not like the large pod got to 64 (max for 6 rounds).

People signed up for drafts while still playing in the main event. At the start of the 6th round, there were 10 people signed up for a draft. When we wanted to start the draft, 3 people were still playing in the sealed, and 1 was AWOL.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

xxfridmanxx כתב:אחי אל תגיד שזה היה חרא פרירליס ושהסט לא מתאים לסילד רק בגלל שלך היה חרא ואתה גם לא מסביר למה, רוב האנשים ממש נהנו כולל אני וחושבים שזה היה ממש אחלה של פרירליס

תודה על ההערכה ,כמו שאמרתי מה שהבעתי לא קשור לתוצאה אז תלמד לקרוא.

ועומר,מי שצריך לדעת על התלונות יודע,מה שאני יגיד פה יתחיל וויכוח מטופש שאין לי כוח אליו,המארגנים יודעים,וזה כל מה שחשוב בעיני,ואם כל הכבוד למה שאתה אומר אני יכול להגיב בפורום הזה בדיוק כמוך(כל עוד זה לא עובר על החוקים) אז אל תגיד לי "או שתגיד הכל או שכלום"
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

לא יודע, ניב רשאי כמובן לדעתו, אבל תשובה שנשמעת עד כדי כך שלילית בת'רד שהביע רק דעות חיוביות לפניו גורם לעוד וויכוחים מיותרים. כמו בהודעה שלפני זה גורר תגובות עוד יותר לא נעימות כמו תלמד לקרוא, או זה כי הלך לך רע. זה מיותר לדעתי. לדעתי אם הוא פשוט היה כותב לדעתי ולא משתמש במילה מטומטם זה לא היה נגרר בכלל.
מקווה שאני לא out of line אבל זו דעתי בדרך הכי מנוסת שהצלחתי להתבטא בה.
תמונה
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

מצטער אם נשמע לך שלהגיד על סט "מטומתם" זה קצת אםם "לא נעים"? אבל זה היה באמת עניין של דעה,ושוב כל העניין של הסט\איך הלכתי לא קשור לחוויה שלי בפריריליס,היו הרבה מאוד פריריליס שהלכתי גרוע ולא אהבתי את הסט אבל מאוד נהנתי בפריריליס.

ויש סיבה שאתה מדבר אלי בגוף שלישי? (אם "הוא" היה עושה ככה) זה קצת מעליב פה בעניין,אתה יכול לפנות אלי.
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
אורי
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי אורי »

אני נהיניתי,
חוץ מטיפה עיקוב בהתחלה הארגון היה חלק, השופטים חביבים ועירניים. פה ושם הרגשתי ששופט יושב על משחק מסוים רב הסיבוב כי המשחק מעניין אותו. זה יכול טיפה להעיק אבל אני בטוח שאני הייתי עושה את אותו הדבר אם אני הייתי שופט.

בקשר לסט אני חושב שהוא כיף. וויזרדס בטח כבר הבינו שכל פעם שהם עושים סט שמבוסס על שילובי צבעים הוא יהיה הצלחה גדולה (ראה רווניקה ואיווייזן). אני חושב שהסט לא כלכך טוב לסילד, יש בו קצת פצצות קצת יותר מדי חזקות לדעתי. כששחקנים יכולים לנצח כמעט את כל הטורניר בזכות קלפ בודד, זה נראה לי לא הגיוני.

אז תודה לאור ואורטל והשופטים. היה מוצלח. אני אמשיך להגיע (רק אל תעלו את המחירים שוב)
אל תשכחו, זה רק קרטון עם דיו.
Ori_Limor
MTGil Wizard

שליחה על ידי Ori_Limor »

TrUnks כתב:
נ.ב הסט הזה מטומתם לסילד
מסכים.
כל עניין הספליט לטורנירים די עצבן אותי כי נאמר שיהיה טורניר אחד גדול לפחות(לא סתם הגעתי ב9:10)
ודרך אגב הייתה לי הרגשה די דומה לשלו
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

אני גם נהניתי חוץ מכמה אי הסכמות שהיו לי עם צוות השופטים.
הנה שאלה, ששאלי הגדיר כפילוסופית. יצור של היריב תקף. יצור 2/2 היה לו יצור אחר עם exalted מה שהפך את היצור ל 3/3 . אני לא שמתי לב והגנתי עם יצור 3/3. הוא כמובן לא נידב שום אינפורמציה. אני אמרתי לשופטים שלא יכול להיות שיש טריגרד אביליטי ועולה על הסטאק ונפתרת בלי שאני אדע ממנה, כאשר זו יכולת שיש לי את זכות התגובה לה.
במג'יק אונליין יכולת כזאת עולה על הסטאק ורק אם אני מסמן שהיא לא מעניינת אותי במיוחד היא נפתרת אוטומטית. אורטל אמר שאם אני לא שם לב זו בעיה שלי.
אני לא חושב שזה צריך להיות ככה.
ואם יש לי אנצ'נטמנט שאומר שהיריב צריך להקריב יצור. והוא לא מקריב ואני לא שם לב, אלא רק בדיעבד, אז זה רק בעיה שלי ? אני חושב שאין דבר כזה לא שמת לב, זה לא משחק של זריזות ידיים, ואם היריב רואה את זה הוא צריך לומר שהיצור 3/3. יכול להיות שזה לא מה שאומרים החוקים, אבל אם זה ככה לדעתי זה רע מאוד. זה לא שינה הרבה אבל עדיין.
הארגון היה טוב, הכל זרם, תמשיכו ככה.
אני הדורבן שקולע בזמן !
TheCheat
MTGil Wizard

שליחה על ידי TheCheat »

בכל חור באינטרנט אנשים טוענים שזה סט לא משהו לסליד כי מי שמסתדר יותר טוב עם המאנה שלו ולא נתקע בColor Screw שכנראה קורה פה הרבה, מנצח. טוענים גם שזה אחלה לדראפטים ואני כבר מסכים בעקבות הדראפט אתמול, היה אחלה.
"You had a window of opportunity, but you threw the latter out of the former."
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

TrUnks כתב:מצטער אם נשמע לך שלהגיד על סט "מטומתם" זה קצת אםם "לא נעים"? אבל זה היה באמת עניין של דעה,ושוב כל העניין של הסט\איך הלכתי לא קשור לחוויה שלי בפריריליס,היו הרבה מאוד פריריליס שהלכתי גרוע ולא אהבתי את הסט אבל מאוד נהנתי בפריריליס.

ויש סיבה שאתה מדבר אלי בגוף שלישי? (אם "הוא" היה עושה ככה) זה קצת מעליב פה בעניין,אתה יכול לפנות אלי.
כי פניתי לציבור הת'רד ולא אליך בלבד וכי לא רציתי שתפנה אלי חזרה ונמשיך את זה לדיון מספים. לא התכוונתי להעליב.
תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

בן, קח בחשבון שבמציאות, אתה לא יכול לסמן "בסדר, תעביר" לגבי דברים שלא מעניינים אותך. אם היריב ישאל אותך על כל דבר, זה יסרבל את המשחק בצורה קיצונית, ולכן דורות של שחקנים שכללו "קיצורי דרך" שחלקם אפילו זכו למיטב ידיעתי להתיחסות בחוקים. זה מרגיז כשמשהו כזה עולה לך ביוקר בזמן המשחק, אבל אם זה קורה לך לעיתים קרובות, זה מראה שאתה חייב לשים לב טוב יותר למגרש, ואם זה לא קורה לעיתים קרובות, אתה לא צריך לקחת את זה יותר מדי ללב.

כדי שלא תחשוב שאני מדבר סתם, אתמול במהלך הדראפט קרה לי מקרה שבו חיכיתי שהיריב יעשה tap out כי חששתי מ-removal מסוים שידעתי מנסיון שהוא משחק. כשראיתי שאין לו מאנה כדי להטיל אותו, תקפתי, ואז התברר שהיה לו Obelisk שישב בצד מעל לספריה שלו, מחוץ למה שאני תפסתי בתור "שדה המשחק" (שאני מגדיר לפי שורת האדמות שלי, אלא אם פשוט נגמר לי המקום על השולחן מרוב קלפים). כמובן שב-Online הקלף היה גלוי וברור לי ולא הייתי מפספס את הסכנה... אבל במציאות לא נותר לי אלא לקצוף ולכעוס ולהשלים עם העובדה שהיצור שלי עזב את המשחק בטרם עת :-:

ועוד משהו קטן - במהלך הטורניר נדרשתי כמה וכמה פעמים לעצור יריב שנע לחסום את אחד היצורים שלי ולהגיד במפורש "רגע, תקפתי, Exalted עולה על ה-stack, נפתר?" כדי לשחק אפקט שני (כגון flying) אחרי שהיצור קיבל את הבונוס ויצא מטווח removals ולפני שניתן יהיה לחסום אותו. הכל חלק מהאינטראקציה בין שחקנים חיים, להבדיל מאינטראקציה מתווכת מחשב.
TheCheat כתב:בכל חור באינטרנט אנשים טוענים שזה סט לא משהו לסליד כי מי שמסתדר יותר טוב עם המאנה שלו ולא נתקע בColor Screw שכנראה קורה פה הרבה, מנצח.
אני קורא לזה "לשחק שלושה צבעים ולא להיות חמדן גם אם יש לך Hellkite Overlord שאתה מת להספליש" :wink:
נערך לאחרונה על ידי Navidshi ב 05/10/2008 , 14:24, נערך פעם 1 בסך הכל.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

kabanist כתב:יצור של היריב תקף. יצור 2/2 היה לו יצור אחר עם exalted מה שהפך את היצור ל 3/3 . אני לא שמתי לב והגנתי עם יצור 3/3. הוא כמובן לא נידב שום אינפורמציה. אני אמרתי לשופטים שלא יכול להיות שיש טריגרד אביליטי ועולה על הסטאק ונפתרת בלי שאני אדע ממנה, כאשר זו יכולת שיש לי את זכות התגובה לה.
תסלח לי, אבל נשמע שאתה מנסה להאשים את השופטים בחוסר מיומנות שלך. מג'יק אונליין ומג'יק רגיל מתנהלים לפי חוקים אחרים, זה נושא שהוסדר מזמן. בגלל זה הטענה "אבל במג'יק אונליין זה ככה" לעולם לא עובדת באף הקשר, ענישה, חוקים או מדיניות טורנירים. בפרט, בדוגמה הזו ובעוד דוגמאות שציינת, אתה מתעלם מהעובדה שבמג'יק במציאות יש אחריות של שני השחקנים לעקוב אחרי מצב המשחק -- בגלל זה יש לנו עונש מיוחד (Failure to Maintain Game State) שנותנים אותו לאנשים רק על זה שלא שמו לב לטעויות של היריב (לפני שכולם נבהלים, צריכים להתקיים כמה תנאים בשביל שבאמת תענשו על זה, וגם אז זה Warning. מה שחשוב פה זו הפילוסופיה).
בפרט דפרט, אילו שאלת את היריב שלך "מה הכוח והקשיחות של התוקף?", הוא היה יכול לבחור לא לענות לך, או לענות נכון (3/3). בכל מקרה היית מרוויח משהו. כלומר, הפסדת יצור כי עשית טעות טקטית, ולא בגלל שנדפקת איכשהו מהיריב.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

kabanist כתב:אני גם נהניתי חוץ מכמה אי הסכמות שהיו לי עם צוות השופטים.
הנה שאלה, ששאלי הגדיר כפילוסופית. יצור של היריב תקף. יצור 2/2 היה לו יצור אחר עם exalted מה שהפך את היצור ל 3/3 . אני לא שמתי לב והגנתי עם יצור 3/3. הוא כמובן לא נידב שום אינפורמציה.

איזה אינפורמציה בדיוק ציפית שהוא ינדב לך? "שמע ידידי, לא כדאי לך לחסום, משום שאולי לא שמת לב, אבל היצור שלי נהנה מ- exalted. אגב, שכחת גם לייצר טוקן בתור הקודם שלך ולעשות לי פינג בסוף התור. מוטב שתקפיד להבא".

אני אמנם לא מכיר את מג'יק אונליין, אבל אני משחק הרבה (מאד) שנים, ובחיים לא נתקלתי בתלונה כזאת, או לחלופין ביריב שהסב את תשומת ליבי ליכולת מסוג זה.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

פינג זה לא קשור כי זה משהו שאתה בוחר אם לעשות או לא.
בסדר הבנתי את העניין, אני חושב שעדיין זה לא צריך להיות ככה. ואני גם חושב שברמות גבוהות שחקנים לא עושים את זה. זה נראה לי טריק מלוכלך להוריד יצור. אולי אני טועה, אבל מותר לי לחשוב אחרת, ואני לא מנסה להאשים את השופט בזה שלא שמתי לב, אבל לא יודע אני לא הייתי מתנהג ככה ליריב. גם אין כלכך מקום בשולחנות וכל היצורים ובית הקברות הכל לא אידיאלי, אז אני הייתי אומר שהיצור מתנפח באחד ולא מקווה שהיריב לא ישים לב וככה לגרום לו לאבד יצור. אבל אולי בגלל שאני שמן ההגינות להודיע ליריב על זה, אני מצפה לזה גם מאנשים אחרים. ויכול להיות שזה תקין מבחינה חוקית אני לא בא בטענות לשופטים.
אני אשאל שאלה אחרת, אם אתם נותנים נזק עם יצור שיש לו liflink אתם לא אומרים קיבלתי X חיים בגלל היצור ? אם כן אז תסבירו לי מה ההבדל בין המקרים. גם במצב כזה עם היריב לא מעודכן הוא יכול לעשות מהלך שבו הוא חושב שהוא מנצח ועדיין יש לכם חיים.
אני הדורבן שקולע בזמן !
אורי
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי אורי »

יש הגינות ויש חוקים.

יש הרבה אנשים שמשחקים בהגינות ואפילו מנדבים עצות ועוזרים ליריב
במיוחד בפריריליסים.

אבל לדרוש את זה זה לא כלכך ראלי.
אם אני הייתי צריך לבקש אישור מהיריב כל פעם שיש לו פריוריטי הייתי משתגע, וגם הוא.

אני לא שחקן טוב, כמות הפעמים שהפסדתי בגלל טעויות של חוסר תשומת לב למגרש היא גדולה מאוד, אבל אני לא מאשים את היריב שלי אני מאשים את עצמי.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

לא מאשים אף אחד. אני לא הייתי נהנה לנצח בצורה כזו וקשה לי להבין איך אחרים כן.
אני הדורבן שקולע בזמן !
אורי
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי אורי »

גם אני לא.
ואני מודה שגם אני בדרך כלל אומר לאנשים שהם טועים, אבל אחרי שהם טעו.
לפעמים לפני אבל לא תמיד.

במאגיק כמו בחיים. אי אפשר להבין את כולם.
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

בסדר הבנתי את העניין, אני חושב שעדיין זה לא צריך להיות ככה. ואני גם חושב שברמות גבוהות שחקנים לא עושים את זה.
מעולם לא ראיתי באף טורניר ברמה גבוהה ותחרותית מישהו שמזכיר משהו כזה ליריב שלו.
אני מבין את התסכול, אבל במאג'יק תחרותי זה ככה, צריך לשים לב, זה חלק מהמשחק והמיומנות. אם בפרי רליס זה צריך להיות ככה או לא, זו כבר שאלה אחרת.
כל עניין הספליט לטורנירים די עצבן אותי כי נאמר שיהיה טורניר אחד גדול לפחות(לא סתם הגעתי ב9:10)
אז פה נשאלת השאלה מה זה "טורניר גדול". יחסית לפלייטים, אני קורא לטורניר של 50 איש טורניר גדול.
חוץ מזה שאני חושב שפרט להצהרות כלליות לגבי המדיניות בה אני מאמין, לא הצהרתי בשום מקום באופן מפורש שאם יהיו X אנשים נעשה טורניר אחד ואם Y אנשים אז שני טורנירים וכו'. אם פספסתי הודעה שלי שבה אמרתי אחרת אתם מוזמנים להביא אותה לתשומת לבי ואתנצל.
Splitting the event into two uneven pods. Despite the same number of rounds in each pod, the first pod had 12 more packs in prize support. It's not like the large pod got to 64 (max for 6 rounds).
לגבי 2 הפודים הלא שווים בגודלם, זה היה יותר מהכרח אשר מבחירה מאחר ומאוד לא נוח להזיז אנשים בין טורנירים בתוכנה וזה היה יוצר עיכוב בטורנירים. מאחר ואי אפשר לדעת מראש כמה אנשים בדיוק ירשמו, אפשר רק להזיז אנשים בדיעבד וזה היה מעכב את כולם ולכן בחרנו שלא לעשות זאת.
רשמת שלמרות שהיה אותו מספר של סיבובים ב-2 הפודים היה Prize support שונה וכאן אני חייב לשאול: מה הקשר?
כמות הפרסים נקבעת על פי כמות האנשים. 50 איש בפוד = 50 בוסטרים לפרס. 39 איש בפוד = 39 בוסטרים לפרס. יש פחות פרסים אך גם יותר קל להגיע למקומות גבוהים כך שתוחלת הזכייה שלך ב-2 הפודים היא זהה.
People signed up for drafts while still playing in the main event. At the start of the 6th round, there were 10 people signed up for a draft. When we wanted to start the draft, 3 people were still playing in the sealed, and 1 was AWOL.
כמובן שלגבי האדם שנעדר ולא מצאנו אותו כשרצינו להתחיל, אפשר יותר להאשים את אותו אדם מאשר את הארגון בעיני, אבל לגבי אלה שנרשמו כשעדיין שיחקו בארוע המרכזי, זו בהחלט טעות שלנו, זה לא אמור לקרות ונתקן את זה להבא.

אור.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
שלח תגובה