הסיכוי הכפול- זה אמיתי?

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

יובל
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי יובל »

https://ssl.1buy1.co.il/auction.asp?id=20507

אני מס' 4.

So close!

ממש רציתי את ה D-80 הזאת...
אס מעוין זה שיט-רר!
elton
MTGil Apprentice

את האמת שזה משחק מחשבה

שליחה על ידי elton »

טוב חברים כנראה שלא ממש קראתם מה קורה באתר הזה. בכל מכרז יש מחיר מינימום ומחיר מקסימום, יש הצעות לא פעילות שדרכן אפשר לנתח את המכרז, אני משחק שם די הרבה ויש לי נתונים שיכולים לעזור לכם אם בא לכם. אז ככה - בממצוע על כל סכום לא פעיל יש כ-4 הצעות - מה שאומר שאם יש 100 הצעות לא פעילות אז המקום הראשון אמור להיות ב-25 אגורת מתחת למחיר המקסימום או מעל למחיר המינימום תלוי על איזה תחום אתם מסתכלים. זו הסיבה שלפעמים יש זוכה ב-98 וזוכה ב-93 הכל תלוי בכמה הצעות לא פעילות יש. בכל מקרה אני תמיד מחכה למטה שכולם רבים למעלה ואחרי זה נכנס בכל הכח לקראת הסוף כשאני יודע פחות או יותר באיזה טווח כולם נמצאים. זה עובד יפה ומומלץ מאוד. זהירות לא להתמכר !
מקווה שעזרתי. חוצמזה יש הסבר באתר שלהם.http://www.2choice.co.il
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

וואו, אתה די משקיע ביחס למגיב בתשלום, הcaptcha שלנו לרוב מרתיעה אנשים כמוך. יישר כוח.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
maverick42
MTGil Wizard

שליחה על ידי maverick42 »

יש לי אז רעיון - לעשות CAPTCHA שקשור למגי'ק :-)

משהו בסיסי שכל אחד שיודע קצת מג'יק יוכל לענות, כמו איזו מאנה נותן forest או משהו בסגנון...
The general rule for people on the internet - attractive, single, mentally stable: choose two
אדם
MTGil Wizard

שליחה על ידי אדם »

captcha?
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

הרעיון הזה עלה בעבר, הוא נפסל כי אנחנו לא רוצים להרחיק מתחילים גמורים.
CAPTCHA הוא כינוי לכל ה"תקליד את האותיות שאתה רואה בתמונה הזו", כלומר כל האמצעים שמנסים להפריד בין בוטים לבני אדם כדי לאפשר רק לבני אדם לבצע פעולות.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
שלח תגובה