האנושות זקוקה לקטסטרופה בקנה מידה עולמי

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

Kroen

אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Kroen »

SideEffect כתב:באמת אחי תפנה לדברים אחרים בחיים ממחשב סרטים וספרים
כי אני קורא את מה שאתה כותב וואללה גמני חשבתי ככה פעם
אבל זה משתנה
תכיר דברים אחרים תהנה מהחיים
לעזאזל אפילו תנסה סמים ושטויות תפתח את הראש שלך לעולם המדהים שכרגע עומד בידיים שלנו
"עולם מדהים"?
Where have you been living?
תמונה תמונה
maverick42
MTGil Wizard

שליחה על ידי maverick42 »

Kroen כתב:
Satan's Angel כתב:רק שפה לא יהיה סוף טוב
מה, זה היה יכול להיות אדיר! :)
בימים הייתי פורץ לקניונים וגונב קונסולות ומלא משחקים וסרטים וספרים ומשחק בהם ובערבים הייתי נועל את עצמי בתוך safe room (בתוך איזו וילה שפרצתי והשתלטתי עליה). :D זה היה יכול להיות כ"כ כיף! אמנם לא הייתי יכול לשחק באונליין, ואמנם יותר משחקים ספרים וסרטים לא היו יוצאים, אבל תאמינו לי שיש מספיק משחקים, סרטים, ספרים ועונות של סדרות כדי להעסיק אותי כל החיים :P
קרואן, אני לא באמת מכיר אותך, אבל על סמך הצהרה כזאת הייתי מציע לך לשקול בחיוב טיפול פסיכולוגי. קל לראות כי אתה צמא לתשומת לב כלשהי, ושאתה ממש רוצה "לברוח" מהעולם הזה והאנשים המכילים אותו לעולם דימיוני בו רק אתה חי, וכך לא תצטרך להתמודד עם הסובבים אותך. טיפול פסיכולוגי אינו רק לאנשים לוקים בנפשם (דהיינו, משוגעים). הרבה פעמים פשוט מדובר באנשים שצריכים שמישהו ייתן להם יד מכוונת בחיים. אני באמת ממליץ שתחשוב על זה. זה עשוי מאוד לעזור לך ואף להסב לך אושר מסוים.
The general rule for people on the internet - attractive, single, mentally stable: choose two
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

maverick42 כתב:
Kroen כתב:
Satan's Angel כתב:רק שפה לא יהיה סוף טוב
מה, זה היה יכול להיות אדיר! :)
בימים הייתי פורץ לקניונים וגונב קונסולות ומלא משחקים וסרטים וספרים ומשחק בהם ובערבים הייתי נועל את עצמי בתוך safe room (בתוך איזו וילה שפרצתי והשתלטתי עליה). :D זה היה יכול להיות כ"כ כיף! אמנם לא הייתי יכול לשחק באונליין, ואמנם יותר משחקים ספרים וסרטים לא היו יוצאים, אבל תאמינו לי שיש מספיק משחקים, סרטים, ספרים ועונות של סדרות כדי להעסיק אותי כל החיים :P
קרואן, אני לא באמת מכיר אותך, אבל על סמך הצהרה כזאת הייתי מציע לך לשקול בחיוב טיפול פסיכולוגי. קל לראות כי אתה צמא לתשומת לב כלשהי, ושאתה ממש רוצה "לברוח" מהעולם הזה והאנשים המכילים אותו לעולם דימיוני בו רק אתה חי, וכך לא תצטרך להתמודד עם הסובבים אותך. טיפול פסיכולוגי אינו רק לאנשים לוקים בנפשם (דהיינו, משוגעים). הרבה פעמים פשוט מדובר באנשים שצריכים שמישהו ייתן להם יד מכוונת בחיים. אני באמת ממליץ שתחשוב על זה. זה עשוי מאוד לעזור לך ואף להסב לך אושר מסוים.
הייתי 7 חודשים אצל פסיכולוג פעם בשבוע וזה לא עזר לי לכלום.
You have failed.
ובבקשה לא להפוך את הנושא הזה עלי.
תמונה תמונה
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

אבל הוא כבר די הפך לדיון על מה כל אחד רוצה לעשות או האם כל אחד רוצה עולם שבוא רק הוא קיים, ובינתיים רק דיברנו עליך בהקשר הזה. האם העולם צריך אסון כזה? כדי שאנחנו כאינדיבידואלים בפוטנציה נחווה חיים שנעדיף? אני לא חושב ככה. זה טיבעי להתייחס לאנשים אחרים כפחות חשובים, זה אנושי, אבל לזנוח את חשיבותם לחלוטין נראה לי מוגזם. אגב כל הרעיון של להשמיד את העולם ולברוא אותו מחדש כל כך נשחק בכל כך הרבה מדיה, גם שואת זומבים כשחושבים על זה. יש את בדיחת האינטרנט ההיא Will you be ready for the zombie appocalypse? אקיצר אם כבר משמידים את העולם בוא נעשה את זה בדרך מקורית כמו ב-Neon genesis evangelion :) אגב אני זוכר שאתה מנסה לכתוב סיפור, בעבר העברת חלקים ממנו לביקורת. אם לדמיין עולם פוסט אפוקליפטי נשמע לך מעניין אני ממליץ לך לכתוב עליו, אני רק מקווה שתהרוס את העולם בדרך חדשה, או לפחות לא מאוד שחוקה.
תמונה
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

שמע, ברור שאם מישהו היה בא אלי ואומר לי "בחר איזה אסון אפוקליפטי שאתה רוצה ואני אגרום לזה לקרות ושאתה תשרוד" לא היית מסכים. אני לא מפלצת. אבל אם זה גם ככה היה קורה, בא נגיד שלא הייתי מתלונן.
תמונה תמונה
PopperThingi
Dragon Food

שליחה על ידי PopperThingi »

אני לא זוכר שהוא אמר שצריך להשאר שורד אחד. גם משהו כמו יריחו או Gears of War זה אפוקליפסה בקנה מידה עולמי.
הקיוב שלי ב-CubeTutor נסו בעצמכם!
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

Wulby BloodClaw כתב:אני לא זוכר שהוא אמר שצריך להשאר שורד אחד. גם משהו כמו יריחו או Gears of War זה אפוקליפסה בקנה מידה עולמי.
צודק, באמת לא אמרתי, ולא התכוונתי להגיד. זה הרבה יותר מעניין להיות שורד בין שורדים ולא שורד יחיד, אבל גם אני האגדה עדיף על החיים שלי.
תמונה תמונה
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

Kroen כתב:תשלימו עם זה: העולם משעמם. סטטי. רפטטיטיבי. צריך משהו לשבור את השגרה, משהו גדול. משהו כמו פלישה של חייזרים/התפשטות נגיף/זומבים סטייל אני האגדה/מתקפת רובוטים סטייל אני, רובוט/מלחמה אטומית סטייל יריחו/מפלצת ענקית סטייל קלוברפילד/נפילה של מטאור ענק/ההתחממות הגלובלית נכנסת לפעולה סטייל היום שאחרי מחר וכו'.
החיים יהיו כ"כ הרבה יותר מעניינים, אינכם מסכימים?
הדברים האלה בדרך כלל מעניינים בשביל כמות מאוד, מאוד קטנה של יחידי סגולה שמסוגלים לשרוד דברים כאלה ושיש להם מזל. הסרטים והספרים תמיד עוקבים אחרי האנשים האלה כי הם הכי מעניינים, אבל בוא נודה בזה, רוב הסיכויים שכולנו נמות לפני שנספיק להבין מה לעזאזל קרה.
Kroen כתב:אוקיי, ואני אקח בקבוקי מים מינרלים מספורמקטים גם... הרי מים לא מתקלקלים נכון? אני יודע שיש על הבקבוקים תאריך תפוגה אבל זה לא באמת אומר משהו... הרי המים האלו נשאבו ממעיין שכבר קיים מאות אם לא אלפי שנים...
לפי מה ששמעתי (מגורם לא מוסמך), תאריך התפוגה נמצא שם בגלל שהפלסטיק מתפורר אל תוך המים, ובשלב מסויים המים יהיו רעילים בגלל הפלסטיק אם תשאיר אותם עומדים בבקבוק יותר מדי זמן. נשמע הגיוני, אבל קחו בערבון מוגבל.
Banuni כתב:מותר לעשות פרסה כל עוד לא אסור!
So true...
PopperThingi
Dragon Food

Re: האנושות זקוקה לקטסטרופה בקנה מידה עולמי

הדברים האלה בדרך כלל מעניינים בשביל כמות מאוד, מאוד קטנה של יחידי סגולה שמסוגלים לשרוד דברים כאלה ושיש להם מזל. הסרטים והספרים תמיד עוקבים אחרי האנשים האלה כי הם הכי מעניינים, אבל בוא נודה בזה, רוב הסיכויים שכולנו נמות לפני שנספיק להבין מה לעזאזל קרה.
בשואה לא בדיוק "יחידי סגולה" בלבד שרדו, אלא יותר מי שהיה מספיק זריז כדי להתאים את עצמו למצב הקיים, ועם מספיק מזל כדי למצוא אוכל/לחמוק מנאצים. והשואה היתה ליהודים בערך כמו שיהיה לעולם אסון בסגנון Terminator לכל העולם.
לפי מה ששמעתי (מגורם לא מוסמך), תאריך התפוגה נמצא שם בגלל שהפלסטיק מתפורר אל תוך המים, ובשלב מסויים המים יהיו רעילים בגלל הפלסטיק אם תשאיר אותם עומדים בבקבוק יותר מדי זמן. נשמע הגיוני, אבל קחו בערבון מוגבל.
אם פלסטיק לא מתמוסס בחומצת קיבה, איך מים ימיסו פלסטיק? המשפחה שלי משתמשת באותם בקבוקים במשך חודשים רבים, הסיבה העיקרית לתחלופה זה בלאי מהקפאה/הפשרה. בערבון מוגבל Indeed

*התגובה הבאה נהגתה לאחר מחשבה מרובה על טוקבק שנון, והותאמה לכותב הפוסט*
Kroen כתב:תשלימו עם זה: העולם משעמם. סטטי. רפטטיטיבי. צריך משהו לשבור את השגרה, משהו גדול. משהו כמו פלישה של חייזרים/התפשטות נגיף/זומבים סטייל אני האגדה/מתקפת רובוטים סטייל אני, רובוט/מלחמה אטומית סטייל יריחו/מפלצת ענקית סטייל קלוברפילד/נפילה של מטאור ענק/ההתחממות הגלובלית נכנסת לפעולה סטייל היום שאחרי מחר וכו'.
החיים יהיו כ"כ הרבה יותר מעניינים, אינכם מסכימים?
אה, אז גם אתה מחכה ליציאה של God of War 3?
(נ.ב.: ואחרי שכתבתי את התגובה הזאת סוף סוף הבנתי של מי העין באווטאר שלך xP)
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

ok, so I'll pour the water from the plastic bottles to glass bottles... problem solved

edit: not realy waiting for GoW3... I want it to come out as late as possible because now I can't afford a PS3 and hopefully if it comes out 2010 I'll have money by then. other then that it's my most anticipated game of all time
תמונה תמונה
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler »

פלסטיק, כמו כל החומרים בעולם, שואפים להתפרק למרכיבים הקטנים שלהם. לרוב החומרים הסינטטיים זה יקח כמה אלפי שנים כדי להתפרק לגמרי.

לעניין הזכוכית : זכוכית היא חומר די יוצא דופן. היא מסווגת כנוזל, והסברה היא שאם תני משהו על שולחן זכוכית, אחרי כמה אלפי שנים הדבר הזה באמת יעבור את הזכוכית.
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."
PopperThingi
Dragon Food

Itay Winkler כתב:פלסטיק, כמו כל החומרים בעולם, שואפים להתפרק למרכיבים הקטנים שלהם. לרוב החומרים הסינטטיים זה יקח כמה אלפי שנים כדי להתפרק לגמרי.

לעניין הזכוכית : זכוכית היא חומר די יוצא דופן. היא מסווגת כנוזל, והסברה היא שאם תני משהו על שולחן זכוכית, אחרי כמה אלפי שנים הדבר הזה באמת יעבור את הזכוכית.
בשני המקרים, אין להתפרקות שום השפעה שאני ואתה יכולים להרגיש. כמו הפעפוע של מוצקים.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

למישהו יש עוד תובנה על הנושא? ו"למה קרואן מטורף" או "בא נתווכח עם קרואן שהעתיד המגניב שלו שהיה רוצה לא כ"כ מזהיר" הם לא תובנות.
תמונה תמונה
Gandalf
White Wizard

שליחה על ידי Gandalf »

Kroen כתב:
maverick42 כתב:
Kroen כתב: מה, זה היה יכול להיות אדיר! :)
הייתי 7 חודשים אצל פסיכולוג פעם בשבוע וזה לא עזר לי לכלום.
You have failed.
ובבקשה לא להפוך את הנושא הזה עלי.
שלום לכולם!
לא הייתי בפורום הרבה זמן ורציתי לראות איך החבר'ה כאן מסתדרים.
קרואן, אני אתעלם מהבקשה שלך, ואומר בכל הכבוד ומתוך רצון כנה לעזור שטיפול פסיכולוגי דורש שיתוף וכנות ואומץ. אם לא שיתפת את הפסיכולוג במה שמפריע לך, לא נראה לי שהוא יוכל לעזור לך, גם הוא היה גאון כמו אדלר או יונג או אולי פרויד.
מעבר לזה, אני אציע הסבר פסילוכוגי בגרוש להצעה שלך. (ואני מדגיש בגרוש)
יש כמה גורמים:
א. סקרנות לעולם אפוקליפטי.
ב. שיעמום מהחיים העכשווים שלך, דבר המעצים את הסקרנות.
ג. תחושת פספוס עצמי (ההפך ממיצוי עצמי) שגורמת לך לרצות שינוי, ומעצימה את המשיכה לעולם אפוקליפטי בו הכל יהיה 'אחר'.
ד. הראייה שלך את המוות כאופציה בלתי מרתיעה נובעת משני דברים: + רצון להרגיש מיוחד ( "הנה כולם מפחדים מהמוות ואני לא") + יצר ההרס העצמי (כמו שפרויד קרא לו). וכיוון שאתה רואה אותו כאופציה בלתי מרתיעה בשבילך, או בשביל העולם, אתה, בניגוד לאדם נורמלי שהיה מפחד מאפוקליפסה, לא מפחד כלל.
ה. ואולי מדובר על רצון לברוח ממועקות שמטרידות אותך בחיים כגון - מצב חברתי או מיני ירוד, חוסר סיפוק מבחינה רוחנית או דתית, חוסר חום ואהבה ותשומת לב במקומות בהם אתה נמצא. אם זה כך, אז דע לך שלפחות אני מעריך אותך בתור אדם עם אינטלגציה רגשית ושכלית מעל לממוצע, ומקוריות, וכישרון לשפות, ודמיון מפותח ואני מניח שעוד כמה דברים.
מקוה שתסתדר, או שתמשיך לקוות לאפוקליפסה. זה לא כזה נורא. גם אותי זה מסקרן מה יקרה אם יפגע בנו מטאור או אם עכבישי ענק יתקיפו את מרכזי הציוויליזציה או אם חוצנים יכלו את העולם שלנו בשתי דקות בשביל לבנות אוטוסטרדה בין כוכבית בלתי נחוצה (דאגלס אדמס, שם, שם).
נ.ב. אני מזכיר שאני חסר השכלה כל שהיא בפסיכולוגיה, וסביר מאוד שאני טועה. לכן, כל מי שקורא ייקח את דבריי בעירבון מוגבל מאוד.
עריכה: ראיתי עכשיו את התגובה שלך, ודע לך שאני לא חושב שאתה מטורף. ממש ממש לא. אתה אדם עם יכולות מאוד גבוהות, ויכולת לדבר ולכתוב באופן שפוי ומחושב.
ניל גימן כתב:ריצ'ארד לא היה במיטבו בגבהים
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

Kroen כתב:למישהו יש עוד תובנה על הנושא? ו"למה קרואן מטורף" או "בא נתווכח עם קרואן שהעתיד המגניב שלו שהיה רוצה לא כ"כ מזהיר" הם לא תובנות.
בשעה ש"למה קרואן מטורף" זה לא נושא שמותר לדיון בפורום, "בא נתווכח עם קרואן שהעתיד המגניב שלו שהיה רוצה לא כ"כ מזהיר" הוא בהחלט תגובה לגיטימית. לכל תזה מגיעה אנטיתזה.
amitfaran
MTGil Apprentice

שליחה על ידי amitfaran »

אני חושב שאם היה איזה משהוא כזה גדול היית מזה מתחרת כי אומנם אני שונא את השגרה אבל אם היא תשתנה אני ישתגע
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

amitfaran כתב:אני חושב שאם היה איזה משהוא כזה גדול היית מזה מתחרת כי אומנם אני שונא את השגרה אבל אם היא תשתנה אני ישתגע
גם אני הייתי משתגע אם בוקר אחד הייתי קם לגלות שאני כותב בשגיאות כתיב...
תמונה תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

כל הפוסל, במומו פוסל.
skytiger
MTGil Wizard

שליחה על ידי skytiger »

קרואן אני דווקא פחות הייתי משתגע אם היו לי שגיאות כתיב מאשר יהיה לי דיכאון כרוני!
scorpion king
Scorpion doom lord

שליחה על ידי scorpion king »

קרואן, אם אתה רוצה אקשן אני יכול לירות בך.
אבל לא הייתי רוצה שמיליארדים ימותו רק בשביל קצת "אקשן"
scary voice - fear me i killed hundreds of time lords
the doctor - fear me i killed them all.
שלח תגובה