Conflux ה-תר'ד

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

נעול
Navidshi
Judgmental Bastard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Navidshi »

Itay Winkler כתב:אולי הוא די מאכזב, אבל אלה בפירוש קלפים שאתה משחק בשביל הסייקלינג כשבשלב מאוחר אתה יכול למצוא את עצמך משתמש בהם בשביל אפקט כלשהו, כמה לא מרשים שהוא לא יהיה.
אני מצטער אבל לא כשמדובר בירוק. אני יכול לומר לעצמי ש-4 נזק ליריב ו-4 חיים לי יכול לנצח משחק, ואני בפירוש מוכן לקנות את ה-alpha strike שהלבן נותן, או ה-removal האדום. אפילו הקאונטר הכחול סביר מינוס, בגלל שב-late game יוצא לך יחסית הרבה להישאר פתוח עם 5 מאנה. אבל 8 חיים ב-5? לירוק יש מספיק דרכים אחרות לתקן מאנה.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

Celestial Purge 6WWW
Sorcery Mythic
Choose a creature. Destroy all other permanents. They can't be regenerated.

Suicidal Charge 3B
Sorcery Uncommon
Target creature deals damage equal to its power to its controller and to itself.
לקוח מפה: http://forums.mtgsalvation.com/showthread.php?t=144208
עדיין לא יודעים אם הקלפים אמיתיים או לא, אבל בגלל שמוד הגיב שמה על הקלפים ולא נעל את הת'רד מניחים שהם אמיתיים.
תמונה תמונה
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler »

Navidshi כתב:
Itay Winkler כתב:אולי הוא די מאכזב, אבל אלה בפירוש קלפים שאתה משחק בשביל הסייקלינג כשבשלב מאוחר אתה יכול למצוא את עצמך משתמש בהם בשביל אפקט כלשהו, כמה לא מרשים שהוא לא יהיה.
אני מצטער אבל לא כשמדובר בירוק. אני יכול לומר לעצמי ש-4 נזק ליריב ו-4 חיים לי יכול לנצח משחק, ואני בפירוש מוכן לקנות את ה-alpha strike שהלבן נותן, או ה-removal האדום. אפילו הקאונטר הכחול סביר מינוס, בגלל שב-late game יוצא לך יחסית הרבה להישאר פתוח עם 5 מאנה. אבל 8 חיים ב-5? לירוק יש מספיק דרכים אחרות לתקן מאנה.
מצד אחד כן, ומצד שני אם אתה משחק 4-5 צבעים, או שיש לך מספיק קלפי דומיין גם הירוק יהיה קלף שחיק.

גם לקבל 8 חיים זה לא תמיד אפקט נורא ואיום, אבל הוא מאוד מאוד מצבי ובד"כ לא יעיל.
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

עדיין לא יודעים אם הקלפים אמיתיים או לא, אבל בגלל שמוד הגיב שמה על הקלפים ולא נעל את הת'רד מניחים שהם אמיתיים.
המודרטור האחרון שהגיב טוען שהקלפים מזויפים בבירור. עדיין לא נמאס לך, הא? :roll:
Itay Winkler כתב:גם לקבל 8 חיים זה לא תמיד אפקט נורא ואיום, אבל הוא מאוד מאוד מצבי ובד"כ לא יעיל.
בטח שלא, כשהוא נותן לך גם לשלוף שני קלפים ;)
אבל אתה לא תתפוס אותי משחק Natural Spring בלימיטד, ו-2 מאנה בשביל להביא אדמה בסיסית ליד זה בפירוש שפל המדרגה בשביל ירוק. שני אפקטים שונים, שכל אחד מהם גרוע, הופכים את הקלף הזה מאכזב מאד בהשוואה לחברים שלו, שרק אחד מהם מתקרב לתואר "פצצה" (וגם זה רק בקושי, כשיש Sigil's Blessing).
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

מרווין כתב: Goblin Razerunners
:2::manar::manar:
Creature - Goblin and ?? - Rare
:1::manar:, sacrifice a land: put a +1/+1 counter on Wandering Goblins.
At the end of your turn, you may have Wandering Goblins deal damage to target player equal to the number of +1/+1 counters on Wandering Goblins.
3/4
קצת מוזר לי שלקלף קוראים בשם אחד ואז הוא מתייחס לעצמו בשם אחר (razerunners לעומת Wandering Goblins).
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

קרוב לוודאי שהאדם שפרסם את הקלף במקור תרגם את השם מילולית מצרפתית או יפנית, ומי שהתאים בין הקלף לבין רשימת השמות המלאה שיש לנו ומצא את השם המדויק לא טרח לתקן אותו בטקסט עצמו.
Raging Asaf
MTGil Wizard

שליחה על ידי Raging Asaf »

אני חושב שכל ה-basic landceycling טובים, כי הם חזקים בכל שלב של המשחק. כמובן שהירוק לא כזה טוב אבל אני די משוכנע שאשחק אותו בכל דק עם 6-7 מקורות ירוקים. בכל זאת, 8 חיים באינסטנט יכול לנצח משחקים פה ושם.
מחפש להשכיר דק טייפ 2 ל-wmcq! צרו איתי קשר אם יש לכם: 052-5554948
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

ניב, אני לגמרי לא מסכים איתך בקשר לפולאאוט, זה שזה לא יכול להיות מקונטר זה פשוט כזה ביג דיל, לא כל דק היא 5CC, לא כל דק משחקת קלאודת'רשר וג'אנד צ'ארם, הנה עוד אופציה לדקים אחרות להתמודד עם פיות.
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

דרך אגב, איש השמועות הראשי לעונה זו סיפק לנו קלף בשם Paleoloth - שנותן לך להחזיר יצור מבית הקברות ליד בכל פעם שאתה משחק יצור עם כוח 5 או יותר, והוא חזק מספיק בשביל להפעיל את עצמו.

קלף נוסף בשם Meglonoth הוא 6/6 trample vigilance ב-6 שעושה נזק ששווה לכוח שלו לשחקן בכל פעם שהוא בולם.
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

Navidshi כתב:דרך אגב, איש השמועות הראשי לעונה זו סיפק לנו קלף בשם Paleoloth - שנותן לך להחזיר יצור מבית הקברות ליד בכל פעם שאתה משחק יצור עם כוח 5 או יותר, והוא חזק מספיק בשביל להפעיל את עצמו.

קלף נוסף בשם Meglonoth הוא 6/6 trample vigilance ב-6 שעושה נזק ששווה לכוח שלו לשחקן בכל פעם שהוא בולם.
השני הוא בדיוק מה שאתה תראה בשני עותקים ב-PR כשמולך יישב ילד בן 10 :D
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

meh, אם זה לא Nicol Bolas, אני לא מוכן להפסיד לזה :P
GuyRoss
MTGil Apprentice

שליחה על ידי GuyRoss »

Banefire XRR
Sorcery (R)
Banefire deals X damage to target creature or player. If a creature dealt damage this way would be put into a graveyard this turn, remove it from the game instead.
If X is greater than or equal to 5, Banefire can't be countered by spells or abilities and that damage can't be prevented.
עוד קלף מהסייקל של CCX

נראה לי שאדום ישלוט בזמן הקרוב.
THEN WHO WAS PHONE????
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

ryoga כתב:ניב, אני לגמרי לא מסכים איתך בקשר לפולאאוט, זה שזה לא יכול להיות מקונטר זה פשוט כזה ביג דיל, לא כל דק היא 5CC, לא כל דק משחקת קלאודת'רשר וג'אנד צ'ארם, הנה עוד אופציה לדקים אחרות להתמודד עם פיות.

טוב...זה עדיין לא קלף מרשים בכלל,לא פותר אותך מבעיה הכי גדולה של אגרו וזה mistbind clique ולא אל תגיד לי ש "אז נשחק את זה +incinerate" כי זה כבר 5מנה שזה די הרבה לדק אדום(נגיד ניקח אותו לדוגמא)

דקים אחרות מתמודדות אם פיות בדרכים יותר טובות מהקלף הזה...
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

GuyRoss כתב:
Banefire XRR
Sorcery (R)
Banefire deals X damage to target creature or player. If a creature dealt damage this way would be put into a graveyard this turn, remove it from the game instead.
If X is greater than or equal to 5, Banefire can't be countered by spells or abilities and that damage can't be prevented.
עוד קלף מהסייקל של CCX

הוכרז כמזויף וננעל אחרי שהמפרסם מחק את ההודעה המקורית שלו והחליף אותה ב"אופס".
GuyRoss
MTGil Apprentice

שליחה על ידי GuyRoss »

Navidshi כתב:
GuyRoss כתב:
Banefire XRR
Sorcery (R)
עוד קלף מהסייקל של CCX

הוכרז כמזויף וננעל אחרי שהמפרסם מחק את ההודעה המקורית שלו והחליף אותה ב"אופס".
באסה. :|
THEN WHO WAS PHONE????
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

טוב, הנה חרושת של שמועות לא מאושרות:
Dragonsoul Knight :2::manar:
Creature- Human Knight (U)
First strike
:manaw::manab::manau::manar::manag:: Dragonsoul Knight gets +5/+3, has flying, trample, and is a Dragon in addition to its other creature types until end of turn.
2/2
איך לעזאזל אפשר להפעיל את זה?!

ככה:
Kaleidostone :2:
Artifact (C)
When Kaleidostone comes into play, draw a card.
:5:, :tap:, sacrifice Kaleidostone: Add wubrg to your mana pool.

Shard Convergence :3::manag:
Sorcery (U)
Search your library for a Plains card, an Island card, a Swamp card, and a Mountain card. Put these cards into your hand, then shuffle your library.

Armillary Sphere :2:
Artifact (C)
:2:, :tap:, Sacrifice Armillary Sphere: Search your library for up to 2 basic land cards, reveal them, and put them into your hand. Then shuffle your library.
מי אמר חמישה צבעים בלימיטד ולא קיבל? :roll:

וקלף קצת פחות מעניין:
Bone Saw :0:
Artifact- Equipment (C)
:1: Equip - Equipped creature gets +1/+0.
אגב, Orb of Insight עלתה לאוויר. נראה שהיא קצת מקולקלת כרגע, אבל נקווה שיתקנו אותה בקרוב.
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

יופי, Shuko עוד יותר גרוע. אולי זה יהיה טוב לאפיניטי או סטורם, אבל לא הייתי בונה על זה.
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
Raging Asaf
MTGil Wizard

שליחה על ידי Raging Asaf »

לא, זה רק עוד Shuko גרוע. אני כל כך מקווה שהקלף הזה שגוי.
מחפש להשכיר דק טייפ 2 ל-wmcq! צרו איתי קשר אם יש לכם: 052-5554948
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

מה זאת אומרת עוד Shuko גרוע? ה-Shuko המקורי שוחק ב-constructed :roll:
Satan's Angel
?heaven or hell what to choose
יצירת קשר: