ליגת מאג'יק חדשה בחיפה - מרכז פנורמה, ימי שני

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
AVIV
Master of Disaster
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי AVIV »

שמע מצדי שתארגן כזה בטכניון.. העיקר שיהיה קצת T2..
TheCheat כתב:_.~'`'~._.~ כוכבי כסף - כוכבים בלעשות עליך כסף! ~._.~'`'~._
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

אפשר לבוא עם דק שהיא חצי תחרותית חצי שטויות במיץ עגבניות :D ? ולי יש תירוץ למה לא באתי - חו"ל + השלמה של שטויות בבצפר :/
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

בפעם שעברה שניסיתי לארגן T2 ברחת ל-Cube לפני שחצי מהמשתתפים הגיעו... וזה לא שהיו כל כך הרבה קופצים מלכתחילה. בכל מקרה, אנחנו סוטים מהנושא, אני אשאיר ליובל לטפל בכם... אבל אני מאוכזב מהגישה.
Satan's Angel
?heaven or hell what to choose
יצירת קשר:

שליחה על ידי Satan's Angel »

רן אני קצת מאוכזב ממך לגבי אני כן נשארתי לטייפ2 עד הסוף ואתה יודע שאני בקושי (אם בכלל) יוצא אחרי טורניר עם פרסים כל מה שאני רוצה זה לשחק את החבילה שלי לא נגד אנשים בMWS ואני כן כשאני יכול מגיע לשחק בגייט ואי
זיו ופרננדו
Ages ago they were attached.
As the earth expanded by Kroens theory they as well drifted appart
_AmUgAbA_
MTGil Wizard

שליחה על ידי _AmUgAbA_ »

להזכירכם, מחר (יום שני, ה-12.1), ייערך טורניר ה-Type II הראשון של שנת 2009:

אנא הקדימו והגיעו, לכל המאוחר, בשעה 17:00, כדי שנוכל לסיים בזמן.
הפורמט הוא Type II (ללא סיידבורד) והמחיר - 10 ש"ח.
פרסים שווים למקומות הראשונים, ובנוסף יחולקו פרסים לכל המשתתפים. לכל אחד מובטח פרס!
הטורניר מיועד לשחקנים המשתתפים בליגה באופן קבוע, אך עקב התעניינות ניכרת מצד שחקנים ותיקים יותר, תיתכן אפשרות לשלב אותם בטורניר המרכזי, או לחילופין, לפתוח טורניר מקביל עבורם.

צ'ופר נוסף - הטורניר הקרוב הוא אחד מסדרה של טורנירים שייערכו במהלך השנה (במגוון פורמטים). מלבד הפרסים הרגילים, כל טורניר בו תשתתפו יזכה אתכם בנקודות "זהב" (כמובן, המנצחים בכל טורניר יקבלו יותר נקודות "זהב", ביחס לשאר המשתתפים). בסוף השנה, השחקן שצבר את המספר הגבוה ביותר של נקודות "זהב" ייזכה בגביע מוזהב!

מקווה לראותכם בטורניר,

יובל
_AmUgAbA_
MTGil Wizard

שליחה על ידי _AmUgAbA_ »

להלן, סיכום טורניר ה-Type II הראשון של 2009 שנערך אמש בליגת פנורמה.

תחילה, ברצוני לפתוח בהתנצלות - הגעתי באיחור של מספר דקות (עקב סיבות אישיות) והטורניר עצמו החל באיחור של מעל חצי שעה. אני מתנצל בפני אלו מכם שנענו לבקשתי בפורום להגיע מוקדם ונפגעו מכך שהטורניר התארך מעט. בכל מקרה, אני חושב שבסופו של דבר סיימנו בשעה סבירה (בסביבות 19:45). אבקש מכם להתייחס לעיכוב זה כאל מאורע חד פעמי - בטורנירים הבאים, אשתדל לא לחרוג מהשעה שנקבעה.

בטורניר השתתפו 10 שחקנים ונערכו שלושה סיבובי Type II, בשיטת סוויס. בתחרות ניצח דן בן נון, עם דק Exalted עצבנית, שגבר על שלושה יריבים שונים וסיים בודד בפסגה, עם תשע נקודות. בנוסף, הוא זכה בבוסטרים של אלארה והשיג 12 נקודות זהב, במאבק על הגביע. הדירוג הסופי:

1) דן בן נון - 9 נק' - 12 נקודות זהב
2) טופז הראל - 6 נק' - 8 נקודות זהב
3) ג'ניה מגל - 6 נק' - 6 נקודות זהב
-) אביתר בן אשר - 6 נק' - 6 נקודות זהב
-) ולד רדן - 6 נק' - 6 נקודות זהב
6) ירדן פישל - 3 נק' - 3 נקודות זהב
-) אלעד קליגר - 3 נק' - 3 נקודות זהב
-) יוני קצוב פייגין - 3 נק' - 3 נקודות זהב
9) רונן מרקוביץ' - 3 נק' - 3 נקודות זהב
10) ירדן קליגר - 0 נק' - 2 נקודות זהב

בטורניר הוגרל בוסטר של אלארה, בו זכה ירדן פישל, וחולקו פרסים לכל המשתתפים. בנוסף, כל ניצחון בטורניר זיכה אתכם ב-3 נקודות Gateway, וכל הפסד - ב-2 נקודות.

אני מודה לכל מי שטרח והגיע - הפגנתם ספורטיביות במהלך הטורניר והוכחתם שניתן לקיים פעילות תחרותית מהנה בליגה. אשמח לשמוע את תגובותיכם לגבי הטורניר - מה היה טוב, מה פחות טוב, מה הייתם משנים לפעם הבאה וכל הערה או טענה שעולה לכם לראש.

אני מקווה שנהניתם ואשמח לראותכם גם בטורנירים הבאים שייערכו בליגה.

בשבוע הבא, נחזור לשחק במסגרת ה-Gateway, וננסה לשפר את החבילות שלכם עוד קצת, לקראת הטורנירים הבאים.

יובל

דרך אגב, מעתה והלאה יופיע בהודעה הראשית הדירוג המעודכן של כל השחקנים שצברו נקודות זהב, כדי שתוכלו להתרשם מההתפתחויות בקרב על הגביע.
נערך לאחרונה על ידי _AmUgAbA_ ב 13/1/2009 , 20:08, נערך פעם 1 בסך הכל.
Nath of the Gilt-Leaf
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי Nath of the Gilt-Leaf »

דרך אגב, זה יוני קצוב פייגין, עם פעמיים י' אחרי הפ'.

בכל מקרה הטורניר היה כיפי, חוץ משני משחקים שערבבתי גרוע את החבילה ומתתי עם אדמה אחת במגרש.

היה משחק מצחיק נגד טופז שהוא התחיל עם BOP תור ראשון ועוד BOP תור שני. זה לא הוגן, גם אני רוצה BOP!
danny balleren
MTGil Apprentice

שליחה על ידי danny balleren »

מתי עוד פעם יהיה טורניר טייפ 2
כי אני רואה שהפסתי משהו כייפי

ושיהיה עוד כחודש
לפני זה אני רוצה להשיג כמה קלפים
_AmUgAbA_
MTGil Wizard

שליחה על ידי _AmUgAbA_ »

חברים יקרים, אני שמח לבשר לכם על שיא נוכחות חדש בליגה - למפגש השבוע הגיעו 17 שחקנים!
כל הכבוד על ההיענות המרשימה ועל ההתמדה - עם מספרים כאלה, בקרוב נוכל לקיים פרי-רליס משלנו בפנורמה...

בכל מקרה, אנו נמצאים רק 10 ימים לפני האירוע המלהיב של התקופה האחרונה - פרי-רליס Conflux. פרי-רליס הוא אירוע כל כך מיוחד, מפני שניתן למצוא בו את כל סוגי השחקנים - מתחילים, מקצוענים, כאלה שאף פעם לא רואים אותם חוץ מבפרי-רליסים, ערסים, זקנים וזקנות שמציקים ("מה זה המשחק הזה"?) ואחרים. פשוט כולם אוהבים לפתוח קלפים חדשים (כן, כן, גם הערסים...)

פרי-רליס הוא אמנם אירוע כייפי שמיועד בעיקר לשחקנים מתחילים, אך אין בכך כדי לומר שהוא אינו מצריך הכנה. חוץ מלשחק וליהנות, אפשר גם לנצח ולזכות בפרסים.
במפגש הליגה הקרוב, ביום שני (ה-26.1) בשעה 17:00, במקביל למסגרת ה-Gateway שתהיה פתוחה לכל מי שיחפוץ בכך, תהיה גם סדנת הכנה לפרי-רליס Conflux, בה נעבור יחד על כל השלבים החשובים בבניית חבילה, מרגע פתיחת הבוסטרים ועד שריקת הפתיחה לסיבוב הראשון. איך לבנות חבילת פרי-רליס מהנה ומנצחת.

לכל מי שלא השתתף מעולם בפרי-רליס, לכל מי שלא בטוח כל כך ביכולתו לבנות חבילה מנצחת, לכל מי שרוצה להשתפר וללמוד דרכי חשיבה חדשות - מומלץ מאוד להגיע למפגש ולקחת חלק בסדנה. את הפירות תקטפו בשבת הבאה... ההשתתפות בסדנה היא, כמובן, ללא תשלום. להיפך, כל משתתף יזכה ב-5 נקודות ליגה. בנוסף, יהיה גם מספיק זמן לשחק במסגרת ה-Gateway, אז אל תשכחו להביא את החבילות.

רוצים גם נקודות "זהב"?
פרי-רליס Conflux הוא אחד הטורנירים שמזכים אתכם בנקודות "זהב" במאבק על הגביע. כל ניצחון בפרי-רליס יזכה אתכם בנקודת "זהב" וכל בוסטר בו תזכו יעניק לכם נקודת "זהב" נוספת. בכל מקרה, כל שחקן יקבל לפחות שתי נקודות "זהב" על השתתפות בפרי-רליס. אז בואו לסדנת ההכנה, כדי שתוכלו להתכונן היטב לטורניר ולהגדיל את סיכוייכם לזכות בפרסים ובנקודות "זהב".

יאללה להתראות בשני ובשבת הבאים,

יובל
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

נראה לי השבוע אני יכול להגיע :D

וזה לא רק שואלים מזה המשחק.. פעם אחת שאלו אותי אם אפשר להצטרף אלינו למשחק הברידג' שלנו :-?
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

עכשיו שאני בתקופת מבחנים ונגמר הסמסטר אולי גם אני אבוא.
תמונה
Satan's Angel
?heaven or hell what to choose
יצירת קשר:

שליחה על ידי Satan's Angel »

יאי זה בדיוק היומלדת שלי 100% אני מגיע
זיו ופרננדו
Ages ago they were attached.
As the earth expanded by Kroens theory they as well drifted appart
_AmUgAbA_
MTGil Wizard

שליחה על ידי _AmUgAbA_ »

מפגש מצוין נוסף נערך אתמול בליגת פנורמה - הגיעו 14 שחקנים, 8 השתתפו בסדנת ההכנה לפרירליס ו-6 האחרים שיחקו במסגרת ה-Gateway. כפי שהובטח, כל משתתפי הסדנה קיבלו 5 נקודות ליגה כל אחד.

אני מקווה שנהניתם מהסדנה ושהתרגול שעשינו יחד יעזור לכם לקראת הדבר האמיתי בשבת. בכל מקרה, אני אהיה שם ותוכלו להיעזר בי בכל שאלה שלא תהיה.

בזכות ההיענות היפה שלכם בסדנה והרצינות שאתם מגלים לאורך כל השנה, החלטתי להעניק לכם צ'ופר בהתאם לתוצאות שלכם בטורניר הפרירליס. (זו גם תהיה הזדמנות לבחון כמה הקשבתם לי במהלך הסדנה וכמה מהדברים הפנמתם). האתגר הוא קבוצתי וכולל את כל שחקני הליגה (כולל אותי). במידה וסכום הנקודות שיצברו כל שחקני הליגה בפרירליס יעבור את 100 הנקודות - אני מבטיח לארגן פרס/טורניר/משהו מיוחד עבור הליגה. כלומר, מלבד הנאה גדולה, פרסים ונקודות זהב, אתם יכולים גם לתרום למאמץ הקבוצתי כדי להשיג את הצ'ופר.

אז להתראות ביום שבת ותזכרו - בפרירליס Conflux עוברים יחד 100 נקודות,

יובל
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

כשאתה אומר כל שחקני הליגה, אתה מתכוון גם ללפיד/אני(הייתי רק פעם אחת)/סתיו וכו'?
תמונה
_AmUgAbA_
MTGil Wizard

שליחה על ידי _AmUgAbA_ »

כ ו ל ם

ואגב, סתיו מגיע באופן די קבוע, וגם לפיד מופיע לעיתים קרובות.
Hakim
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Hakim »

אז יובל עברנו את ה 100?
"Dragons come not in packs or herds but in storms"
http://1.bp.blogspot.com/_xiPeNYB323o/S ... Dragon.jpg
nitay666
MTGil Apprentice

שליחה על ידי nitay666 »

דיווח על המשחקים שהיו אתמול אחרי שהלכת:
אני(ניתאי דואק) ניצחתי שני אנשים שאין לי מושג איך קוראים להם XD
pili-pala 2
artifact creature
flying
IT WASN'T REALLY EXPECTED TO FLY. THAN AGAIN ,IT WASN'T REALLY EXPECTED TO MOVE EITHER.
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

היי חברה', סורי שאין עדיין את הנקודות מהפררליס. אני אעלה לכם אותן היום בערב.
My phone number: 0522816213
_AmUgAbA_
MTGil Wizard

שליחה על ידי _AmUgAbA_ »

עברנו את 100 הנקודות !

עשיתם זאת אנשים - כל אחד תרם את חלקו, ובסופו של יום, יחד הצלחנו להשיג את הרף הגבוה שהצבתי.
תרמו למאמץ הקבוצתי: איתי ג'יני (3 נק'); רונן מרקוביץ', יניב לוי, ירדן פישל, ירדן קליגר (4 נק' כ"א); שליו פלר, הדר ברנבלום, ג'ניה מגל (6 נק' כ"א); תומר גרינברג (7 נק'); סתיו גור, אביתר בן אשר (9 נק' כ"א); אלעד קליגר (10 נק'); דן בן נון, טופז הראל (12 נק' כ"א); ואחרון חביב, עבדכם הנאמן (13 נק'). בסך הכל, 109 נקודות - כל הכבוד!
מלבד הביצועים היפים, גם ההיענות הגדולה של שחקני הליגה ראויה לציון - כמעט כולם הגיעו והשתתפו בטורניר (קרוב ל-20 איש). אני מקווה שנהניתם.
הצ'ופר שלכם יהיה טורניר מגניב שאארגן בעתיד הקרוב.

חוץ מזה, נערך מפגש Gateway רגוע ביום שני האחרון, בהשתתפות 10 שחקנים. בלטו בנוכחותם: קלפי Conflux, שהולכים ותופסים את מקומם בחבילות שלכם. אל דאגה, בקרוב ייערכו בליגה הטורנירים שכולכם מצפים להם - Alara Block, פורמט קונסטרקטד שמותרים בו לשימוש קלפי אלארה וקונפלוקס בלבד, וכמובן, Type II, שיכלול קלפי קונפלוקס ומגוון חבילות חדשות, אני מניח.

אני רוצה, בהזדמנות זו, להודות לאריאל (מארגן הפרירליס) על טורניר מצוין ומהנה ועל כך שעמד בכל ההתחייבויות המוקדמות שלו כלפינו - שולחן נפרד לבניית החבילות, צ'ופרים מגניבים ופרס לשחקן הצעיר שסיים עם מירב הנקודות (אלעד קליגר). אנחנו מצידנו החזרנו לו בנוכחות יפה מאוד בטורניר, וכולי תקווה ששיתוף פעולה זה יניב פירות גם בהמשך. אריאל, שוב תודה מכולנו.

ודבר אחרון (אך החשוב ביותר) - כפי שהובטח, טורניר הפרירליס זיכה אתכם בנקודות זהב בהתאם לביצועיכם. כל שחקן קיבל שתי נקודות זהב עבור השתתפותו ועוד נקודת זהב על כל ניצחון או בוסטר שהשיג בטורניר:

טופז הראל - 4 נצ' + בוסטר - 7 נק' זהב.
דן בן נון - 4 נצ' - 6 נק' זהב.
אביתר בן אשר - 3 נצ' - 5 נק' זהב.
אלעד קליגר - 3 נצ' - 5 נק' זהב.
סתיו גור - 3 נצ' - 5 נק' זהב.
תומר גרינברג - 2 נצ' - 4 נק' זהב.
ג'ניה מגל - 2 נצ' - 4 נק' זהב.
הדר ברנבלום - 2 נצ' - 4 נק' זהב.
שליו פלר - 2 נצ' - 4 נק' זהב.
ירדן קליגר - נצ' - 3 נק' זהב.
ירדן פישל - נצ' - 3 נק' זהב.
יניב לוי - נצ' - 3 נק' זהב.
רונן מרקוביץ' - נצ' - 3 נק' זהב.
איתי ג'יני - נצ' - 3 נק' זהב.

שחקנים אחרים, שלא הגיעו באופן קבוע לליגה, אך רשמו הישגים יפים בטורניר הפרירליס, ייזכו גם הם בנקודות זהב ויכנסו למאבק על הגביע:

רפי הברון - 5 נצ' + 8 בוסטרים - 15 נק' זהב.
איל אבידן - 5 נצ' + 5 בוסטרים - 12 נק' זהב.
רן שניר - 3 נצ' - 5 נק' זהב.
לירן בן דוד - 3 נצ' - 5 נק' זהב.
ניתאי דואק - 2 נצ' - 4 נק' זהב.

זה הכל להפעם.

נתראה בשבת (טורניר הרליס בפנורמה) וביום שני (Gateway),

יובל
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

האמת עכשיו אולי אני אבנה איזה שטות של conflux ואבוא יותר בקבוע.. יש 12 נקודות זהב :D ויובל, ידעת גם לאיית את השם שלי! אף אחד בחיים לא יודע :/

יש פרטים (לפחות רמזים) על הצ'ופר?
שלח תגובה