העלאת מחירים

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

Orb
Moderator
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Orb »

בגדול, כן.
לפרטים מדויקים, תשאלו את מארגן הטורנירים הקרוב לביתכם, כי יש קצת שונות וקצת חופש למשחק, של המארגן.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

רואים מה קורה? קצת יותר משבוע לאחר פרסום ההודעה וכבר הרוחות דועכות, האנשים נכנעים והחור בכיס יגדל.
חייבים להתנגד.
חייבים לעשות משהו.
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
עומרישוני
MTGil Wizard

שליחה על ידי עומרישוני »

בהחלט.
אתה מארגן טורניר בעוד זמן קצר לא? תרים את הכפפה...
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

אני לא יבואן ולא אחראי על המחירים, אני רק משרת את הקהילה.
תמונה
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

אתה תמיד מוזמן להציע דרך פעולה שנראית לך...
אבל אני מניח שהקהילה המנומנמת שלנו לא תצליח לבצע בהצלחה מהלך שכזה.
אני הדורבן שקולע בזמן !
dekel31
MTGil Wizard

שליחה על ידי dekel31 »

kabanist כתב:אתה תמיד מוזמן להציע דרך פעולה שנראית לך...
אבל אני מניח שהקהילה המנומנמת שלנו לא תצליח לבצע בהצלחה מהלך שכזה.
צודק... הקהילה לא תצליח לבצע מהלך ליעזור להוריד מחירים, היא פשוט תתחיל להתפרק כי המשחק נהיה יקר מידי.
*some witty quote that's out of context*
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

האם ניתן לעשות עצומה (אינטנטית או לא) שאנשים יחתמו בה ונראה אותה לPMI בכדי שהם יורידו את מחירי היצוא שלהם?
תמונה
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

אני בספק שהם יורידים את המחירים,נראה לי שהם פשוט יגידו שאין להם טעם להתעסק אם מג'יק ויפסיקו בכלל לייבא את זה לארץ בסופו של דבר וזה חבל....
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

123321 כתב:רואים מה קורה? קצת יותר משבוע לאחר פרסום ההודעה וכבר הרוחות דועכות, האנשים נכנעים והחור בכיס יגדל.
חייבים להתנגד.
חייבים לעשות משהו.
זה לא שהרוחות דועכות ואנשים נכנעים, אני פשוט לא חושב שיש עוד מה לדבר בנושא.
מי שיפסיק לעשות דראפטים (קרוב לוודאי כמוני) פשוט יפסיק וזהו.
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

בבקשה, וככה הקהילה הולכת וקטנה עד שהיא תעלם לגמרי ומג'יק ימחק כליל מהארץ.
תמונה
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

אבל מה אפשר לעשות ? היבואן אפילו לא עושה פה משהו חד צדדי, הוא פשוט מגלגל עליך עליה במחירים של המוצרים שהוא מייבא.
נכון שעכשיו זו תקופה של מיתון, וכל שקל של עליה מרגישים עמוק בכיס, אבל זה תחביב. כל אחד יוציא על זה כמה שהוא רוצה. הקהילה יכולה להמשיך כרגיל עם טורנירים של קונסטרקטד וליגות. דרפטים מעולם לא היו תענוג זול.
אני הדורבן שקולע בזמן !
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

אני מצידי מנסה לשכנע את הילדים של החוגים שלי להיפתח לדראפטים, על ידי להעביר להם הדמייות על דראפטים עם הקלפים שלי, ככה הם אולי יפסיקו לקנות מוצר אלה אם כן הוא דרך דראפט. דראפט זה דבר ממכר :) יש מצב שזה יעזור ל-PMI למכור עוד בוסטרים.
תמונה
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

kabanist כתב:אבל מה אפשר לעשות ? היבואן אפילו לא עושה פה משהו חד צדדי, הוא פשוט מגלגל עליך עליה במחירים של המוצרים שהוא מייבא.
נכון שעכשיו זו תקופה של מיתון, וכל שקל של עליה מרגישים עמוק בכיס, אבל זה תחביב. כל אחד יוציא על זה כמה שהוא רוצה. הקהילה יכולה להמשיך כרגיל עם טורנירים של קונסטרקטד וליגות. דרפטים מעולם לא היו תענוג זול.
תענוג לא זול אבל זאת דרך יותר טובה להשיג קלפים מאשר בפתיחת בוסטרים.
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

היה בעבר ילד בפריק, (אני לא אנקוב בשמו), שהיה מגיע לדראפט, משלם את מחיר ה-75 ש"ח, "גונב" לכולם את כל הררים, כל מה שהוא צריך לדק הפרטית שלו, וכל מה שהוא צריך, לא משחק בכלל בדראפט וישר הולך הביתה.
זה נראה לי קצת טמטום אפילו לא לשחק בדראפט בשביל הכיף, אבל שיעשה מה שטוב לו.
הנקודה שלי היא, שצריך לדרבן ילדים ולהגיד להם שיש להם יותר סיכוי להשיג את הקלפים שהם רוצים בשביל עצמם בדראפט מאשר בקניית בוסטר ב-25+ ולקוות למזל הטוב.
תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

זה נכון שקשה מאד לצאת מופסד מדראפט לעומת פתיחת בוסטרים (אלא אם אתה פותח Path to Exile foil ו-Noble Hierarch באותו בוסטר, כמו אדם מסוים שלא אנקוב בשמו), מצד שני דראפטים מגבילים אותך לזמן ומקום וכמות מסוימים באופן שפתיחת בוסטרים אקראית לא מגבילה אותך, וזה מושך הרבה אנשים.
ben
MTGil Wizard

שליחה על ידי ben »

מעניין שאף אחד לא מתייחס כאן לעובדה שכל העולם נמצא כרגע במיתון, משכורות יורדות באופן גורף כמעט בכל ענף במשק ועמו המחירים של לא מעט מוצרים. איזה סיבה בעולם יש לוויזארדס להעלות מחירים דווקא בתקופה הזאת? נבצר מבינתי העניין הזה.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

הסיבה היא שסביר להניח הם עשו ניתוח רגישות, כמה אנשים יקנו פחות אם נעלה את מחיר הבוסטר, וראו שהתוספת משתלמת. ומה אם אלה שלא יקנו במחיר הזה ? בדיוק בשבילם התחילו למכור בוול מארט ומרכזי קניות אחרים את המיני בוסטרים האלה במחיר מוזל יותר.
יכול להיות שהיתה עליה גם במחירי חומרי הגלם.
הם חברת בת של Hasbro והם מציגים דוחות כספיים וצריכים לעמוד ביעדים של רווחיות, זה כבר לא כמה חבר'ה שהמציאו משחק קלפים. לדעתי זו גם אחת הסיבות שהם המציאו את ה-Mythic Rares. כל עוד אנשים קונים הם ימשיכו בתעלולים שונים שיגרמו לנו לקנות יותר וגם לשלם יותר על כל מוצר.
אני הדורבן שקולע בזמן !
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

וויזארדס בחו"ל וגם בארץ, עובדים על מכירות למכורים (כמוני :P)
שמה לעשות, שבשבילי זה כבר לא משחק, זו פגישה שבועית או יותר עם כל החברים שלי וגם איזה פרירליס או איזה משחק תחרותי פה ושם שזה גם מהנה.
אבל הרעיון הוא, שאני כנראה לא אפסיק לצרוך את המצור בזמן הקרוב לא משנה מה, מכיוון שאני לא אפסיק להיות חלק מהקהילה.
עובדה, שמאז הפרירליס והרליס בפריק, לא עשיתי אפילו דראפט אחד, זה כן משפיע לי על הכיס ולכן הורדתי את כמות הצריכה שלי (גם מעוד כמה סיבות שאני מנוע מלפרט).
וויזארדס יודעים זאת ולכן מרשים לעצמם לעשות מה בראש שלהם עם המשחק שאני אוהב, אבל כנראה שאין מה לעשות, מכיוון שגם הם במיתון, גם המניות שלהם ירדו, מחיר חומרי הגלם שלהם עלה, עובדים פוטרו, הם פשוט מגלגלים את זה הלאה אלינו.
תמונה
eyal
ממציא כומבואים!!!11
יצירת קשר:

שליחה על ידי eyal »

Monster-Gaming כתב:מבחינתנו, וכפי שכבר הבהרנו ל PMI, אין כל בסיס לשינוי המחיר הזה. המחירים יישארו כפי שהם (25). מבחינתי, אם יש באמת בעיה של "העלאת מחירים מצד WOTC" - אנחנו בתור חנות מוכנים לספוג חלק מהעליה אם PMI תספוג חלק מהעליה ובלבד שלא תהיה העלאת מחיר.

ואת זה אני אומר למרות שהרווח שיש לנו על מוצרי מג'יק הוא לא ממש בשמים.

כמו שאמרתי לאור וכמו שכתבתי למנהלי PMI במייל - אין חיה כזאת. המחיר לא צריך לעלות, והוא גם לא יעלה, לפחות לא אצלנו. אנחנו לא מוכנים לעשות את זה ואני מקווה שעוד חנויות יגידו לא למהלך הזה (למרות שהכי קל לכאורה פשוט לגלגל את זה ללקוח).[/b]
אני לא מבין. ההודעה הזאת, מטעם חנות, לא אמורה לשבור את כל הת'רד הזה? אם ישנה חנות, שמוכרת מג'יק, בישראל! שלא מעלה את המחירים, איך יתכן שכל השאר מסביב יעלו? עובדה שחנות קטנה יחסית יכולה לשאת את ההוצאה הזאת למען הלקוח והשאר לא? עד כמה שאני מבין כל שחקני המג'יק בארץ מעכשיו צריכים לקנות אך ורק בחנות הזו.
שמישהו יתקן אותי?
Antrax כתב:זה רעיון נהדר. נניח, הרבה אנשים מתים בבית חולים, אז אם נבטל את בתי החולים, אנשים לא ימותו!
אנטרקס
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

זה נכון אייל אבל החנות נמצאת באזור מודיעין מה שטוב לקהילה שצומחת שם
במידה והחנות היתה במרכז אז היא היתה עושה שרות מצויין לנו
שלח תגובה