שינויים בCore Sets

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

Kroen

אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Kroen »

Navidshi כתב:אתה הפסקת לשחק מג'יק הרבה לפני כל השינויים האלו, כך שאתה יכול לחסוך מאיתנו את הביקורת שלך. מג'יק לא מוצא חן בעיניך, מג'יק לא מעניין אותך, WotC דופקים את כולם, הבנו :roll:

ואתה, רועי, הרווחת למיטב זכרוני יפה מאד מקיומו של קלף חזק כמו Figure of Destiny לפני יומיים.

מצחיק לראות ביקורות כאלו שליליות ותלונות שתי דקות אחרי שמודיעים לנו על מגוון רחב של שינויים חיוביים.
אז מי שהוא לא פוליטיקאי אסור לו לדון בפוליטיקה? מה הקשר? זה שאני לא משחק מג'יק לא אומר שאסור לי לדון במג'יק.
תמונה תמונה
scorpion king
Scorpion doom lord

שליחה על ידי scorpion king »

הוא לא אמר שאסור לך.
הוא רק אמר שבגלל שאתה לא שיחקת אז אתה משהו כמו לא מעודכן.
למרות שהיית בפורום הרבה.
scary voice - fear me i killed hundreds of time lords
the doctor - fear me i killed them all.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

למעשה, נמאס לי לראות אותך מבקר כל דבר ש-WotC עושים למרות שאתה לא משחק ולמרות שכבר ציינת אינספור פעמים שהמשחק לא מעניין אותך. הביקורת שלך חסרת בסיס וחסרת טעם :roll:
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

Navidshi כתב:למעשה, נמאס לי לראות אותך מבקר כל דבר ש-WotC עושים למרות שאתה לא משחק ולמרות שכבר ציינת אינספור פעמים שהמשחק לא מעניין אותך. הביקורת שלך חסרת בסיס וחסרת טעם :roll:
ולי נמאס לראות אנשים דנים בפוליטיקה אפילו שהם מעולם לא היו חברי כנסת. הביקורת שלהם חסרת בסיס וחסרת טעם.
תמונה תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

ההבדל הוא שאני (ורוב משתתפי הפורום האחרים) משחק Magic, בזמן שאתה לא חבר כנסת :roll:
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

Navidshi כתב:ההבדל הוא שאני (ורוב משתתפי הפורום האחרים) משחק Magic, בזמן שאתה לא חבר כנסת :roll:
אם זה הטיעון הכי טוב שיכולת להביא אז זה אומר שהובסת. פשוט אין סיכוי שתנצח בדיון הזה, כי אם תטען שמי שלא משחק מג'יק אסור לו לדון במג'יק אז תצטרך גם לטעון שמי שלא מביים סרטים אסור לו לדון על סרטים, מי שלא משחק כדורגל מקצועי אסור לו לדון בכדורגל, מי שלא כותב שירים אסור לו לדון במוזיקה וכו' וכו' וכו'. מהויכוח הזה אתה יכול לצאת רק מופסד.
תמונה תמונה
yoni277
MTGil Wizard

שליחה על ידי yoni277 »

אני חושב שהם עושים את הדבר הנכון. אבל רק כספית. אני לא מרוצה, אבל אני אשמח על עוד קלפים חדשים...
:manag: :manar: :manau: :manaw: :manab: :0: :1: :2: :3: :4: :5: :6: :7: :8: :9: :tap: :untap: :x: :manabg: :manaub: :manarw: :manawg: :manawu: :manawb: :manabr: :manaur: :manaug: :manarg: :mana2b: :mana2g: :mana2r: :mana2u: :mana2w: :manas:
במילים אחרות: :ahoi:
תינוק שנולד לפני הזמן - פג. תנוק שנולד אחרי הזמן - פג תוקף
Soul
Aether Blaster

שליחה על ידי Soul »

אני דווקא חושב שזה טוב שמכניסים flavor למונחים של המשחק, ואני לא רואה בזה ניסיון לחקות את יוגיהו. זה זמן טוב להביא מאמר מצויין של Matt Cavotta :
http://www.wizards.com/magic/magazine/A ... /daily/mc1

ובנוגע לזה שזה גורם לזה להראות יותר כמו יוגיהו לאלה שמסתכלים מבחוץ- אנשים כבר ממילא מקשרים בין יוגיהו למג'יק, זה לא ממש הולך להיות יותר גרוע.

מה שכן אמור להפריע (בהנחה שזה לא רק שמועה) זה שמשנים כל-כך הרבה מונחים אחרי כמה שנים טובות של ביסוס החוקים והטקסט של הקלפים. זה הולך לעשות קצת בלאגן בראש להרבה שחקנים, בייחוד אם משלבים את הקלפים העתידיים עם קלפים קודמים.
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

אני חושב שהוא מתכוון שבתור אחד שלא משחק מג'יק כבר הרבה זמן דעתך על השינויים החדשים למשחק שווה מעט מאוד.
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אם זה הטיעון הכי טוב שיכולת להביא אז זה אומר שהובסת. פשוט אין סיכוי שתנצח בדיון הזה, כי אם תטען שמי שלא משחק מג'יק אסור לו לדון במג'יק אז תצטרך גם לטעון שמי שלא מביים סרטים אסור לו לדון על סרטים, מי שלא משחק כדורגל מקצועי אסור לו לדון בכדורגל, מי שלא כותב שירים אסור לו לדון במוזיקה וכו' וכו' וכו'. מהויכוח הזה אתה יכול לצאת רק מופסד.
מי שלא כותב שירים, שר שירים או מאזין לשירים, חזקה עליו שלא ידבר על מוזיקה, או שיצחקו עליו :roll:
מה שכן אמור להפריע (בהנחה שזה לא רק שמועה) זה שמשנים כל-כך הרבה מונחים אחרי כמה שנים טובות של ביסוס החוקים והטקסט של הקלפים. זה הולך לעשות קצת בלאגן בראש להרבה שחקנים, בייחוד אם משלבים את הקלפים העתידיים עם קלפים קודמים.
תשמע, הם עשו את אותו הדבר בכיוון ההפוך לפני כמה שנים. באותה מידה אפשר לטעון שאחרי שנים שבהם אנשים הטילו קסמים וזימנו יצורים, פתאם כל המונחים האלו שורשו מן היסוד, ואנשים התרגלו למונחים כמו play. אנשים יתבלבלו קצת, אבל הם יתרגלו, זה לא שמהלך המשחק משתנה.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

זה לא שמהלך המשחק משתנה.
yet...
תמונה תמונה
Nir_Kap
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Nir_Kap »

קורן, הנקודה היא שמספיק שאתה צופה במשחקים, רואה את "חדשות הספורט" או אפילו לא עלינו לוקח ברצינות את "יציע העיתונות" וזה יהיה בסדר אם תביע את דעתך בנוגע לענפי ספורט שונים. לא חובה שבאמת תשחק בהם. העניין הוא שבמקרה שלך אין לך שום זיקה למשחק ובכל זאת אתה מתעקש להביע את דעתך הממש-לא-מלומדת ועוד באוזני אנשים שמתמצאים בתחום הרבה, אבל הרבה, יותר ממך, בלי שיש בכלל ביסוס רואי לכך חוץ מהעובדה שאתה רוצה שיאכילו אותך.
בתאבון.
Bringing down the heaven
yoni277
MTGil Wizard

שליחה על ידי yoni277 »

רגע, אז עכשיו זה יהיה רשום על הקלפים summon beast, ולא - creature - beast? ויהיה legend במקום legendery?
תינוק שנולד לפני הזמן - פג. תנוק שנולד אחרי הזמן - פג תוקף
Soul
Aether Blaster

שליחה על ידי Soul »

רגע, אז עכשיו זה יהיה רשום על הקלפים summon beast, ולא - creature - beast? ויהיה legend במקום legendery?
לא נראה לי. הם לא מנסים לעשות רגרסיה למשחק, רק להכניס בו יותר פלייבור.

לגבי summon, פעם שורת הסוג שימשה לשני תפקידים: להסביר מה סוגי הקלף ו\או להסביר מה הקלף עושה. עכשיו זה כבר נהיה יותר מבוסס ששורת הסוג מסבירה מה סוגי הקלף. אולי, ורק אולי, יחליפו את המונח "לשחק קלף יצור" ל-"לזמן קלף יצור", למרות שלדעתי הם ישארו עם cast. ויזרדס לא עד כדי כך משוגעים, אני מקווה.

לגבי legend, מבחינת פלייבור, legendary הוא בערך אותו דבר ואפילו יותר טוב מ-legend.
konortov
MTGil Wizard

שליחה על ידי konortov »

סליחה על הקפצה
אבל מישהו יכול להסביר לי בפשטות איך הרוטציה תעבוד ?
מה CORE SET יהיה רק שנה ב T2?
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

כן. והוא יצא כן פעם שיצא בלוק חדש (ולא כל פעם שיוצא core set חדש). זה אומר שבפועל, יהיו שני core sets ב-T2 במשך 2 חודשים בשנה (כשמן הסתם יהיו redundencies בתכולה שלהם).
פיקצ'ו
Allmost raichu
יצירת קשר:

שליחה על ידי פיקצ'ו »

Nir_Kap כתב:קורן, הנקודה היא שמספיק שאתה צופה במשחקים, רואה את "חדשות הספורט" או אפילו לא עלינו לוקח ברצינות את "יציע העיתונות" וזה יהיה בסדר אם תביע את דעתך בנוגע לענפי ספורט שונים. לא חובה שבאמת תשחק בהם. העניין הוא שבמקרה שלך אין לך שום זיקה למשחק ובכל זאת אתה מתעקש להביע את דעתך הממש-לא-מלומדת ועוד באוזני אנשים שמתמצאים בתחום הרבה, אבל הרבה, יותר ממך, בלי שיש בכלל ביסוס רואי לכך חוץ מהעובדה שאתה רוצה שיאכילו אותך.
בתאבון.
אולי במקום לשנות את הנושא של אשכולות רבים בגלל הספאמינג של קורן, נפתח נושא רק בשבילו שבוא נדבר על זה שהוא מפריע וכו'.
לדעתי זה לא הגיוני שאנשים רוצים לחפש קצת מידע על מג'יק והם בשביל זה מדפדים דפים על גבי דפים של ריבים של קורן עם העולם ואחותו.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אם זה לא הגיוני לדעתך שאנשים שמחפשים מידע על מג'יק צריכים לקרוא דפים שלמים של ריבים עם Kroen, אולי כדאי שלא תעלה מחדש את הנושא חודש אחרי ששאר הפורום הפסיק לדון בו ועבר לדברים רלוונטיים יותר.
שלח תגובה