תשלומים עם בוסטרים לדראפטים בחו"ל לעומת ישראל

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

Orb
Moderator
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

תשלומים עם בוסטרים לדראפטים בחו"ל לעומת ישראל

שליחה על ידי Orb »

<sliver>

אני חייב להזכיר בהזדמנות זו שכל העניין שמאפשרים לשחקנים לשלם בבוסטרים הוא הטבה רצינית שלא קיימת כמעט בשום מקום אחר לידיעתי, ובטח שחנויות לא מאפשרות לשחקנים לשלם עם בוסטרים. עצם זה שחנות מאפשרת לשלם עם בוסטרים מסוימים על הדראפט זו הטבה רצינית.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
Nir_Kap
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Nir_Kap »

זה כבר נושא לדיון במקום אחר, אבל לדעתי העניין של תשלום בבוסטרים הוא אחד מעמודי התווך שמחזיקים את הקהילה שלנו בחיים.
בכל מקרה, אפשר תשובה לשאלה שלי?
Bringing down the heaven
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

נראה לי שערורייתי שמעלים את מחירי הבוסטרים בחנויות אבל הם עדיין שווים את המחיר הישן כששחקן רוצה לשלם איתם על דראפט. אם בוסטר שווה יותר אז הוא שווה יותר, ולא רק כשנוח לחנות לאנוס לנו את חשבון הבנק. לשלם עם בוסטרים זו אופציה שמקלה מאוד על הארנק של שחקנים ומאפשרת להם להשתתף ביותר דראפטים, ברגע שאפילו ארבע בוסטרים לא קרובים לכסות מחיר של דראפט הרבה שחקנים יפחיתו את כמות הדראפטים שהם משחקים.
אני מצטער אם אני קצת בוטה אבל מדיניות כזאת היא בעני פשוט יריקה בפרצוף של השחקן והיא מכעיסה אותי מאוד. אם בוסטר עכשיו עולה יותר אז הוא עולה יותר, גם כשהשחקן משלם איתו על משהו.
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

אני חושב שזה שערורייתי שבארץ קיימת מדיניות שלא קיימת בשום מקום אחר, של תשלום בבוסטרים, ועדיין השחקנים מוצאים על מה להתלונן, כמו למשל שבוסטר בדראפט עולה כעת שקל יותר אבל שווה שקל פחות כשמשלמים איתו, או שאי אפשר לשלם עם בוסטרים ישנים יותר.

מדיניות התשלום בבוסטרים לא קיימת בשום מקום מסיבה טובה מאוד - זה לא מקדם את האינטרסים המסחריים של אף חברה/חנות. לזה ששחקנים באים לדראפטים יש גם עלויות - עלות העבודה של המארגן, עלויות המקום (גם אם לא משלמים במיוחד על מקום, לאפשר שימוש במקום מסוים עבור דראפט = טירחה), ועוד. ואם שחקנים באים ומשלמים עם בוסטרים, ועקב כך לא מוכרים בוסטרים, יש כאן פגיעה.

ולא רק שזה לא מקדם את האינטרסים המסחריים, לאפשר לאנשים לשלם בבוסטרים, זה אפילו פוגע בהם לעתים, כי ברור לי, ואני גם יודע כעובדה, שיש אנשים שמשלמים בטורנירים עם בוסטרים שהם לא השיגו כפרסים שזכו בהם, אלא נגיד סחורה שהוזמנה מהאינטרנט, שזו כבר חוצפה רצינית בעיניי.

בניגוד למדיניות הרגילה שלי בה הצרכן תמיד צודק ויש לנסות להבהיר ולאפשר שקיפות לתוך כל החלטה, כאן אני לא הולך ליפייף דברים, לא להצדיק דברים, ולא להסביר דברים. השחקנים צריכים להעריך את זה שמאפשרים להם לשלם בבוסטרים, בניגוד מוחלט לאינטרסים המסחריים שלי ושל PMI ושל החנויות, אך ורק כדי שיוכלו לשחק בעוד דראפטים עם הפרסים שזכו בהם. בכל מקום אחר היו אומרים לכם - tough, תפתחו את הבוסטרים.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

Orb כתב:אני חושב שזה שערורייתי שבארץ קיימת מדיניות שלא קיימת בשום מקום אחר, של תשלום בבוסטרים, ועדיין השחקנים מוצאים על מה להתלונן, כמו למשל שבוסטר בדראפט עולה כעת שקל יותר אבל שווה שקל פחות כשמשלמים איתו, או שאי אפשר לשלם עם בוסטרים ישנים יותר.

מדיניות התשלום בבוסטרים לא קיימת בשום מקום מסיבה טובה מאוד - זה לא מקדם את האינטרסים המסחריים של אף חברה/חנות. לזה ששחקנים באים לדראפטים יש גם עלויות - עלות העבודה של המארגן, עלויות המקום (גם אם לא משלמים במיוחד על מקום, לאפשר שימוש במקום מסוים עבור דראפט = טירחה), ועוד. ואם שחקנים באים ומשלמים עם בוסטרים, ועקב כך לא מוכרים בוסטרים, יש כאן פגיעה.

ולא רק שזה לא מקדם את האינטרסים המסחריים, לאפשר לאנשים לשלם בבוסטרים, זה אפילו פוגע בהם לעתים, כי ברור לי, ואני גם יודע כעובדה, שיש אנשים שמשלמים בטורנירים עם בוסטרים שהם לא השיגו כפרסים שזכו בהם, אלא נגיד סחורה שהוזמנה מהאינטרנט, שזו כבר חוצפה רצינית בעיניי.

בניגוד למדיניות הרגילה שלי בה הצרכן תמיד צודק ויש לנסות להבהיר ולאפשר שקיפות לתוך כל החלטה, כאן אני לא הולך ליפייף דברים, לא להצדיק דברים, ולא להסביר דברים. השחקנים צריכים להעריך את זה שמאפשרים להם לשלם בבוסטרים, בניגוד מוחלט לאינטרסים המסחריים שלי ושל PMI ושל החנויות, אך ורק כדי שיוכלו לשחק בעוד דראפטים עם הפרסים שזכו בהם. בכל מקום אחר היו אומרים לכם - tough, תפתחו את הבוסטרים.
לא מביאים כסף בחו"ל? (לפי מה ששמעתי מאיפשהו בפורום).

וגם בחול דראפט עולה חצי מחיר מפה...
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

לא מביאים כסף בחו"ל ודראפט לא עולה חצי ממה שעולה כאן
IllI
MTGil Apprentice

שליחה על ידי IllI »

אני יכול לתת דוגמא מארצות הברית. שם (לפחות איפה שאני שיחקתי) דראפט נע בין 15-18 $ (שזה 60-70 ש"ח אני חושב), אי אפשר היה לשלם עם בוסטרים, הפרס היה רק למקום ראשון והוא היה $50, אבל זה היה מקום ראשון מבין כל מי שבא לעשות דראפט (שזה יכל להיות 4-5 פודים לפעמים). ככה שנכון, זה ממש מבאס שהמחירים זוועתיים, אבל ככה זה, והנקודה שאפשר לשלם עם בוסטרים זה נקודת זכות, רק חבל שהפרסים דלים יחסית (למשל בדראפט רגיל (פרירליסים) בניו יורק, פרסים זה 9-ראשון 3-שני) אבל אין מה לעשות, וכמה שאני לא אתלונן, אני מודה מקרב לב על הפעמים שאני לא חייב להוציא סכום מלא על דראפט
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

בכל טורניר בחו"ל שהייתי דראפט עלה אותו דבר(בערך 70)

דרך אגב אם יש משהו השבוע אני אולי יבוא(תלוי מתי אני יצא,כן כן חמשוש לכבוד סיום הטירונות ding)
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

איזה טירונות, את הטירונות שלך עשית מהבית :D
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

-_- קיבלתי רק 3גימלים יא מניאק!

וגם כן טירונות...כל אחד אם רשימת פטורים ואם עושים ריצה של 10 מטר כבר מתחילים להתבכיין חח
Krosan
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Krosan »

TrUnks כתב:-_- קיבלתי רק 3גימלים יא מניאק!

וגם כן טירונות...כל אחד אם רשימת פטורים ואם עושים ריצה של 10 מטר כבר מתחילים להתבכיין חח
בכיינים....

בקשר למתלוננים
שיחקתי בעוד ארצות בעולם חוץ מישראל ורק בישראל הייתה לי האפשרות לשלם עם בוסטרים
אז תפסיקו להיתלונן על המחירים הגבוההים זה בדיוק עוד 5 שקלים בלבד
וגם בחו"ל זה אותו מחיר
לדוגמא באנגליה הדרפט עלה לי 10 פאונד
שזה לא רחוק ממה שמשלמים בארץ
מה?
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אין ספק. רגע, מה?

10 פאונד הם 60 ש"ח, זה רחוק מאד ממה שמשלמים בארץ.

בגדול, שחקני דראפטים משתמשים בבוסטרים שלהם כמעט אך ורק בשביל לשלם על דראפטים נוספים. ברגע שחנות מסרבת לקבל בוסטרים בתור אמצעי תשלום (ועוד בוסטרים מהסדרה הנוכחית - SoA משוחקת בדראפטים, יותר מאשר Conflux), זה אומר שהיא מעלה את מחיר ההשתתפות בדראפט, וזה בנוסף להעלאה הכוללת שהתרחשה לאחרונה.

ברור לי שהחנות רוצה (וצריכה) להיפטר מכמה שיותר מהסחורה שהיא הזמינה ושילמה עליה מראש (וזה בניגוד למארגנים "פרטיים"), וזה שיקול משמעותי. אבל... ראה לעיל.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

דרך אגב לגבי הפרסים בחו"ל,אז בטורנירים גדולים(נגיד כל ה5K שמפרסמים בstarcity) אז זה כן פרסים כספיים אבל זה ממש לא טורנירים "שבועיים",דראפטים שבועיים הפרסים הם בוסטרים כמו פה.
Asrama
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Asrama »

האמת שלא מזמן חזרתי מאוסטרליה, שם הדראפטים עלו 15 דולר אוסטרלי, שזה בערך 40 שקלים (לא, אני לא מגזים, תבדקו שערים) והיה אפשר לשלם בבוסטרים חופשי.

אבל מה שנראה לי שהיא הטעות הראשית פה היא שכל המקומות שהזכרתם הם לא כאן, אין להם את אותם הבעיות שקורות כאן ובסופו של דבר, כל חנות צריכה להרוויח כדי לשרוד. לכן, למרות שכולנו רוצים שדראפטים יעלו לנו כמה שפחות, צריך מדי פעם לקבל את הרעיון שלחנות יש דבר ראשון את הזכות לקבוע מחירים, גם בקנייה (שזה מה שהיא עושה שכשהיא נותנת לשלם בבוסטרים) וגם במכירה.
SteelBite
Master Enchanter

שליחה על ידי SteelBite »

Navidshi כתב:אין ספק. רגע, מה?

10 פאונד הם 60 ש"ח, זה רחוק מאד ממה שמשלמים בארץ.

בגדול, שחקני דראפטים משתמשים בבוסטרים שלהם כמעט אך ורק בשביל לשלם על דראפטים נוספים. ברגע שחנות מסרבת לקבל בוסטרים בתור אמצעי תשלום (ועוד בוסטרים מהסדרה הנוכחית - SoA משוחקת בדראפטים, יותר מאשר Conflux), זה אומר שהיא מעלה את מחיר ההשתתפות בדראפט, וזה בנוסף להעלאה הכוללת שהתרחשה לאחרונה.

ברור לי שהחנות רוצה (וצריכה) להיפטר מכמה שיותר מהסחורה שהיא הזמינה ושילמה עליה מראש (וזה בניגוד למארגנים "פרטיים"), וזה שיקול משמעותי. אבל... ראה לעיל.
לפני כמה חודשים הפאונד היה שווה כ9 ש"ח אז אין לדעת.
אם ללכת לפי הגישה הזו- השמאל בנה נשק להשמדה המונית (Death Star), וזה פשוט לא ייתכן.
אנאקין היה שמאלני יפה נפש (וחתיך רצח) שהוסט לצד האפל ע"י הסית' לורד, דארת' ביביוס.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

לפני כמה חודשים הדולר היה שווה 3 ש"ח, מה הנקודה שלך?
SteelBite
Master Enchanter

שליחה על ידי SteelBite »

Navidshi כתב:לפני כמה חודשים הדולר היה שווה 3 ש"ח, מה הנקודה שלך?
שהמחיר אינו בהכרח רחוק כפי שטענת.
אם ללכת לפי הגישה הזו- השמאל בנה נשק להשמדה המונית (Death Star), וזה פשוט לא ייתכן.
אנאקין היה שמאלני יפה נפש (וחתיך רצח) שהוסט לצד האפל ע"י הסית' לורד, דארת' ביביוס.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

בהנחה שהדראפט עלה 10 פאונד גם אז. אנחנו נכנסים כאן לספקולציות.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

תגידו מה זה כל כך משנה אם דרפט עולה 60 שקל או 70 ? אז במקום לעשות עשרה דרפטים תעשו שמונה. זה באמת מה שיגרום לכם להפסיק לשחק ? כל המוצר הזה בארץ בנוי על אנשים שאוהבים אותו אז הם מוכנים להקריב עבורו זמן וכסף. אף אחד לא מקבל עבורו תגמול נורמלי, וגם היבואן בהשוואה למוצרים אחרים לא זוכה לשום עדנה מהמוצר הזה. אז בסדר. עולה עשרה שקלים יותר. אין מה לעשות עם בוסטרים ישנים. בחו"ל יותר זול. אז מה ? זה לא שיש פה כמות צרכנים עם יכולת השפעה ולו הקטנה ביותר על כיסו של היבואן. קבלו את השינויים בהבנה ותעברו הלאה. מהומה רבה על לא מאומה.
לקח לי כמה שנים להבין למה לא כדאי להזמין בוקס מחו"ל. נכון במישור האישי זה יותר זול, אבל תכלס, בגלל כל מיני סיבות, זה גול עצמי. תשחקו בכיף ואם זה עולה קצת יותר אז תשחקו קצת פחות.
אני מכיר את הנושא הזה מזווית המשחקים למחשב ולקונסולות. אנשים פה פשוט רגילים לתרבות בה משחקים בחינם בכל דבר, ולכן כל שינוי מרתיח אותם. סך הכל אנחנו עוד נקודה קטנה על המפה, עם רעש של הרי געש.
אני הדורבן שקולע בזמן !
omri
MTGil Wizard

שליחה על ידי omri »

אני משחק כבר כמה שבועות באנגליה, הדרפט עולה פה 10 פאונד ואפשר לשלם עם 4 בוסטרים.
דרך אגב, הבנתי שלפני מספר חודשים המחיר היה 6 פאונד.
נערך לאחרונה על ידי omri ב 02/3/2009 , 13:40, נערך פעם 1 בסך הכל.
שלח תגובה