ליגת הטכניון - ה-thread הרשמי (מידע ועדכונים בהודעה ראשונה)

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
E light
Silman Milman
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי E light »

שלום שלום :)

אני שוקל על להתחיל ולחזור לשחק וגם אם אני לא אחזור אני אתחיל לבוא בקביעות פחות או יותר בליגה....

אז אם מישהו יכול לסכם בהודעה את כל מה שסיכמתם ומה שקורה, אני מאוד אודה לו, זה גם טוב לסדר הכללי :).

תודה.
FLASH
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

כמו שכתוב בכותרת, כל מה שאנחנו מסכמים באופן סופי וכל מה שקורה בליגה כתוב בדרך כלל בהודעה הראשונה.

welcome back :)
Metamind
MTGil Wizard

שליחה על ידי Metamind »

יש לנו כבר ארבעה אנשים לקיוב בשבוע הבא אז אני אביא אותו.אם מישהוא רוצה לעשות דראפט קיוב אחד ודראפט רגיל אחד במקום שניים רגילים שיכתוב כאן ונעשה את הקיוב מוקדם\מאוחר יותר מאחד הדראפטים.
TheCheat
MTGil Wizard

שליחה על ידי TheCheat »

אני בעד :D
"You had a window of opportunity, but you threw the latter out of the former."
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

נראה שהיתה תקלה קטנה עם המשאל החדש... תוקן.
Metamind
MTGil Wizard

שליחה על ידי Metamind »

אני בעד :D
אתה אחד מהארבעה...
TheCheat
MTGil Wizard

שליחה על ידי TheCheat »

אל תגלה להם :(
Tsabo Tavoc
Phyrexian General
יצירת קשר:

שליחה על ידי Tsabo Tavoc »

רצוי לציין שהסקר מתייחס לעלות את עלות הדראפט ב4-7 שקל, ולהוסיף 2-3 בוסטרים לפרס...

בנוגע לקיוב זה יצור בעיה, אם מישהו רוצה קיוב ויכול לבוא רק מאוחר, ומישהו רוצה רגיל ויכול רק מאוחר וכו'...
GothDude כתב:Even gills won't keep this thread from drowning in its own stupidity.
Metamind
MTGil Wizard

שליחה על ידי Metamind »

ה-cube לא יהיה במקום דראפט רגיל. זו רק עוד אפשרות למי שרוצה.
RT-shock
MTGil Wizard

שליחה על ידי RT-shock »

בקשר להעלות את המחירים של הדראפטים בשביל עוד קצת פרסים, עלה בפגישה האחרונה בליגה רעיון, מכיוון שאנחנו עושים גם ככה שני דראפטים בכל מפגש אפשר לחלק אתום לשני סוגי דראפטים שונים, אחד תחרותי יותר ואחד פחות, התחרותי יותר יעלה 90 שקל ופשוט יהיה עוד בוסטר אחד לפרס על כל שחקן ככה שנגיד הפרסים יוכלו להתחלק בצורה של 8-3-3-2, והדראפט השני ישאר רגיל באותו המחיר. כמובן שצריך שיהיו לפחות 8 אנשים שירצו דראפט כזה ושאם לא יהיו 8 אנשים אז פשוט יהיה דראפט עם פרסים רגילים.
אז מה אתם אומרים? שווה ניסיון לא?

יוחאי.
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

אני מאוד בעד, למרות שמאוד נדיר שאני אגיע לליגה...
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אתם יודעים, עברתי על דרפאטים מהחודשיים האחרונים, ואי אפשר להגיד אפילו על שחקן אחד בליגה שהוא מנצח בקביעות, וזה כשהשחקנים היותר טובים והפחות טובים מתערבבים יחד. בטורניר של 3 סיבובים המזל משחק גורם גדול מדי. אם מה שאתם רוצים זה להגדיל את התחרותיות אני יכול בקלות להכניס אתכם לפוד אחד גם בלי תשלום נוסף, אבל אם כל הרעיון הזה להעלות מחירים ולהגדיל פרסים נראה לכם כמו משהו שיתן לכם "להרוויח" אתם משלים את עצמכם. כל מה שהוא יעשה זה יגרום ליותר בוסטרים לעזוב את הקופסה ולחזור אליה בשבוע הבא.

החלוקה הנוכחית נועדה להיות צרה ולהבטיח שמי שמנצח דראפט לא יצא בהפסד, והיא עושה את זה די בהצלחה לדעתי. אני מציע שתחשבו שוב טוב-טוב אם מה שאתם מבקשים זה באמת מה שאתם רוצים.
xlniar
MTGil Wizard

שליחה על ידי xlniar »

אולי פשוט תארגן דראפט אחד לאלה שרוצים יותר תחרותי ואחד לאלה שרוצים פחות תחרותי והפרסים בדראפט התחרותי ילכו רובם למקום הראשון שני ובדראפט הפחות תחרותי הפרסים ישארו כמו שהם
TheCheat
MTGil Wizard

שליחה על ידי TheCheat »

90 שקל זו עלייה רצינית מדי......
Tsabo Tavoc
Phyrexian General
יצירת קשר:

שליחה על ידי Tsabo Tavoc »

מדבר להעלות ל80-85
ומדובר לפי רצון.. אפשר פשוט ברגע שיש רשימת שחקנים שרוצים לשחק, לשאול, אם יש שמונה שמעוניינים אז למה לא
GothDude כתב:Even gills won't keep this thread from drowning in its own stupidity.
Metamind
MTGil Wizard

שליחה על ידי Metamind »

אתם יודעים, עברתי על דרפאטים מהחודשיים האחרונים, ואי אפשר להגיד אפילו על שחקן אחד בליגה שהוא מנצח בקביעות, וזה כשהשחקנים היותר טובים והפחות טובים מתערבבים יחד. בטורניר של 3 סיבובים המזל משחק גורם גדול מדי. אם מה שאתם רוצים זה להגדיל את התחרותיות אני יכול בקלות להכניס אתכם לפוד אחד גם בלי תשלום נוסף, אבל אם כל הרעיון הזה להעלות מחירים ולהגדיל פרסים נראה לכם כמו משהו שיתן לכם "להרוויח" אתם משלים את עצמכם. כל מה שהוא יעשה זה יגרום ליותר בוסטרים לעזוב את הקופסה ולחזור אליה בשבוע הבא.
מגנוס ניצח או הגיע למקום שני בכל הדראפטים שהוא השתתף בהם, לא?
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

כן, חוץ מה-2HG; פספסתי את זה בגלל שהוא משתתף בדראפטים פעם כן פעם לא. זה אומר שבשבילו החלוקה של יוחאי משתלמת, והחלוקה של יוני גם משתלמת במידה מסוימת. כמובן שזה אומר שאם הוא נוטה לנצח יותר מהשאר, זה פחות משתלם לאחרים לשלם יותר כדי שרוב הפרסים ילכו אליו...

אני מציע לאנשים שרוצים חלוקת פרסים תחרותית יותר שיעיפו מבט ב-tournament center שלהם ויבדקו לאיזה מקומות הם הגיעו ביחס לכמות הדראפטים שהם השתתפו בהם ואז יעשו את החשבון אם זה כדאי להם. וכמובן שיקחו בחשבון שהסיכוי שלהם לנצח ירד כשהם יתמודדו בעיקר עם השחקנים התחרותיים יותר...
YO!ded
Necromacy Master

שליחה על ידי YO!ded »

אני לא יודע עד כמה מותר לי להתערב (בתור אחד שלא משתתף בליגה), אבל לדעתי זה רעיון טוב, כי זה נותן גם לשחקנים הפחות תחרותיים להגיע להישגים גבוהים יותר בדראפט הרגיל, מכיוון שיש להם יריבים פחות מנוסים. זה גם יכול לתת להם יוזמה להיות יותר פעילים ולהשתפר
ΓΝ ΨΧ
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אתה לא משתפר במיוחד כשאתה משחק נגד שחקנים ברמה נמוכה יותר או ברמה שלך, אתה משתפר בזה שאתה מתמודד עם שחקנים מיומנים יותר ממך ולומד מהם. אני בטוח שהשחקנים הפחות מנוסים ישמחו יותר לא להתמודד עם הכרישים האמיתיים, ומי שירצה תמיד יוכל ללכת לדראפט היקר יותר, אבל הסיבה שציינת לא הופכת את זה לרעיון טוב יותר.
Satan's Angel
?heaven or hell what to choose
יצירת קשר:

שליחה על ידי Satan's Angel »

אני בעקרון נגד העלת מחירים אבל אני חושב שכל עוד יש 8 שרוצים דראפט יקר ועוד 8 שיכולים לעשות דראפט זול זה לא אמור להיות בעיה
זיו ופרננדו
Ages ago they were attached.
As the earth expanded by Kroens theory they as well drifted appart
שלח תגובה