Quoridor

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
ki_dv
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

Quoridor

שליחה על ידי ki_dv »

לא יודע אם משהו מכם מכיר את המשחק: מדובר במשחק לוח, המיועד ל2-4 שחקנים. המשחק הוא משחק אסטרטגי ואני הופתעתי מכמה שהוא מחוכם ומעניין כשעל פניו הוא נראה דיי פשוט.

חפשתי בגוגל ולא מצאתי מקום שבו אפשר לשחק את המשחק אונליין, משהו אולי יכול להפנות אותי למקום שבו כן אפשר לשחק בו דרך הרשת?

תודה
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

כן, משחק נחמד. אפשר לשחק כאן, נראה לי: http://www.gigamic.com/
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
ki_dv
MTGil Apprentice

שליחה על ידי ki_dv »

כשאני נכנס ללשונית של quoridor אני רואה הסבר על המשחק אבל לא מוצא שם אפשרות לשחק אותו אונליין. אולי זה באחת הלשוניות שנשארת בצרפתית? אם תוכל להכווין אותי הלאה אני אודה לך.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

אין לי שמץ, פשוט גם המאמר בוויקי וגם כמה מהאתרים שמצאתי שיש בהם מימושי ג'אווה מציינים את זה בתור מקום לשחק בו. בכל מקרה, אם מגגלים Quoridor online או הולכים ללינקי מהמאמר בוויקי, יש כמה אופציות.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
ki_dv
MTGil Apprentice

שליחה על ידי ki_dv »

יש כל מיני אפליקציות שאפשר להוריד שבתיאור שלהם מוזכר משחק בקורידור אבל אלו קבצי SNG וDMG שאני אפילו לא יודע איך להסתכל עליהם.
מי שיש לו קישור לסרבר שבו אפשר לשחק שיפרסם בבקשה (משהו דומה אולי לממשק של יאהו שם אפשר לשחק שחמט וברידג' וכו').
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

dmg זה iso של macos.
שלח תגובה