בקשה בעקבות עניין מסוים

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
yoni277
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

בקשה בעקבות עניין מסוים

שליחה על ידי yoni277 »

לא אסלח ולא אשכח. הזלזול החוזר ונשנה שלך בחוקי הפורום, במודרטור שאוכף אותם ובי אישית, אדם שמבוגר ממך בשנים רבות, נרשם.
כולנו יודעים מי כתב את זה.... אבל הסיבה לכך שלא קראתי את ההודעה היא שכבר ראיתי מה יבוא, ועכשיו כשקראתי את זה, אני לא מופתע שזה ציטוטים, על לא כל שכן, של חוקים.

אז הנה הבקשה, אבל של חוק חדש שיגן על הלא מנהלים מפני המנהלים.
החוק:
למנהל אסור לסגור ת'רד כלשהו על בסיס אישי, ובמקרה שיעשה זאת, יאבד את תוארו כמנהל.

למה?
אז הסיבה היא שמסיבה לא ברורה "זלזול בחוקי הפורום, במודרטור שאוכף אותם, ובי אישית... נרשם" היא הסיבה לנעילה.
בתור אדם שעזב את המשחק, ובקרוב (אחרי סיום הסוגיה) את הפורום גם כן, נמאס לי. זוהי פגיעה בשמי הטוב, או לפחות זאת הצורה שבה אני רואה את זה, ולכן אני רוצה שהדבר לא יקרה בשנית.

אז רן, תתחפף מפה, כמוך, כמוני. גם אני לא מסכים לקבל זיזול, אם אתה מבוגר או לא, בעל תפקיד גבוה יותר או לא, אלו הם פרמטרים שלא מזכים אותך בזכות הזילזול. את העניין הזה אני שם פה מהסיבה הפשוטה שנמאס. אני מציע אחד מהשניים: תאכפו את זה כחוק חדש, או שאנשים לפחות יבינו מה הם הפנים המסתתרים מאחורי המסכה.

תודה, שלום, וקרוב לוודאי שאני לא אגיב פה... לא היום, מחר או בכל יום אחר.

נ.ב.: זאת אכן פרישה ממגי'ק. והיא סופית לפחות לשנה.
תינוק שנולד לפני הזמן - פג. תנוק שנולד אחרי הזמן - פג תוקף
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

למי שסקרן, ה-thread שבו מדובר הוא זה:
http://members.pundak.co.il/magic/viewtopic.php?t=42239

כמובן שנעלתי אותו בגלל שהמוכר ציין במפורש שהמכירה חוסלה, ולא מתוך יצר נקמני כלשהו. אני עומד מאחורי הערת הסיום שלי ומאמין שכל מי שיקרא את ה-thread יסכים איתי שהמוכר הפגין זלזול מחפיר ולא מוצדק לכל אורך המכירה.

למי שבכל זאת מרגיש שיש צורך להגן על פני המשתמשים מפני מנהלים מרושעים וקטנוניים, אני מזכיר שניתן לפנות לכל מנהל אחר בפורום במקרה שאתם מרגישים שנעשה לכם עוול.
נערך לאחרונה על ידי Navidshi ב 08/7/2009 , 21:32, נערך 3 פעמים בסך הכל.
yoray
unique corn
יצירת קשר:

שליחה על ידי yoray »

ניראלי זה ננעל כי אמרת שהמכירה נסגרה לא? וגם להגיד למישהו תחפף מפה זה זלזול אז לפי מה שהרצת פה עכשיו אתה צריך להתחפף מפה
הומר סימפסון כתב: AHHH. Donuts. . . What can't they do.
בייקוניסט גאה!
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

עקבתי אחרי ה'דיון' שם, ואני חייב להגיד לשדעתי אין שום דבר פסול במה שרן אמר או עשה. הנושא ננעל רק לאחר שהמוכר ציון שהמכירה מבוטלת, המוכר לא מעט פעמים באמת התייחס בזלזול שלא במקום.
There is an art, or rather a knack to flying. The knack lies in learning how to throw yourself at the ground and miss.
YO!ded
Necromacy Master

שליחה על ידי YO!ded »

זה לא שרציתי לצאת מניאק או משהו, אבל אני בעצמי שלחתי לרן ה"פ בקשר למכירה שלא נראתה לי הוגנת כיוון שחשבתי להציע הצעה ולא היה נראה לי תקין שאם אני מציע ואין הצעות גבוהות משלי בת'רד עדיין יש למוכר אפשרות להתחרט... אח"ך גם יעצו לי לא להציע כי האוסף לא שווה את מחיר המינימום, אבל זה כבר סיפור אחר, הפואנטה היא שגם בעיניי זה לא היה הוגן, אבל ידעתי שעדיף לא להתעמת בעצמי אז שלחתי ה"פ לרן שכבר ראיתי שהוא הסתכל על הת'רד.
ΓΝ ΨΧ
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

א. זה לא פורום תלונות - עובר לקשקשת.
ב. לכל מוד יש את הזכות לפרסם הודעה שמראה לכלל המשתמשים שבוצעה עבירה על אחד או יותר מחוקי הפורום. זה נעשה בפומבי כדי שכל המשתמשים ידעו שמשהו לא בסדר, כי ככה לומדים, או במקרה שלך, ככה לא קובעים להם תנאים לא חוקיים ללא ידיעתם.

בתור משתמש אין לך זכות לקבוע מי יפרסם תגובות ואיזה בנושא שלך, במיוחד לא כשמטרת ההודעה היא להראות שעברת על אחד החוקים. אתה רשאי לבקש, אבל לא לדרוש. אתה לא זה שממציא פה את החוקים.

הפורום הזה הוא פורום פרטי והוא ניתן בחינם. לא שילמת עליו ואין לך שום זכות ניהול פה. אם הצורה בה הפורום מתנהל לא מתאימה לך, אתה חופשי לעזוב. גם אתה לא תהיה פעיל בפורום שלא מתאים לך וגם לנו לא יהיו משתמשים שלא מתאימים לנו. ההסדר עובד יפה עם רווח לשני הצדדים.
עומרישוני
MTGil Wizard

שליחה על ידי עומרישוני »

רק אני חשבתי שההודעה של רן הייתה קצת צינית ולא היה צורך לקחת אותה ברצינות כזו...?
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

מסכים עם כל מה שנאמר ע"י המודים השונים, המוד האחראי בהקשר זה (רן) פעל כשורה וראוי, והמשתמש עבר על כללי ההתנהגות בפורום.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

שני דברים לא לגמרי ברורים לי:
א) למה לפתוח שרשור ואז לציין שאתה לא מתכוון להגיב בו? מה הטעם להתדיין איתך במצב כזה?
ב) איך אמורים להבחין מתי מודרטור מעיר לך שאתה עובר על החוקים בגלל מניעים נקמניים אישיים, ומתי שהוא מעיר לך שהוא עובר על החוקים כי זה התפקיד שלו בפורום?
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
yoni277
MTGil Wizard

שליחה על ידי yoni277 »

הנה אני מגיב.
לא איכפת לי עוד מדעתכם, זה ברור שרצונכם הוא לפגוע. פיספסתם את המטרה, אבל כן הצלחתם לגרום לי לחשוב על כולכם (דעה) שאתם אוהבים לשנוא, וזה היה בעדינות.

לא תודה,
לא להתראות,
ולא שלום.
cu in the after life!
תינוק שנולד לפני הזמן - פג. תנוק שנולד אחרי הזמן - פג תוקף
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

אני בטוח שאף אחד לא התכוון לפגוע בך.

דעתי היא שרבים מאיתנו מכירים את נבידשי מהמשחק והפורום ועל כן קל לנו יותר להזדהות איתו.

האמת היא שהמחיר שסימנת לגבי המכירה הפומבית היה גבוה ולכן לא קיבלת על כך תגובות, אבל אין סיבה להוציא את זה על רן שמבצע את תפקידו.

בקשר ללהיפטר מהקלפים אני מציע לך לבקר באחד מהפריריליסים העתידיים ולנסות למכור (אולי בחלקים) את הקלפים שלך לשחקנים מתחילים במחיר הגיוני, להם יהיה פחות חשוב השווי האמיתי שלהם.

בהצלחה!
תמונה
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

אני מצטער, אבל התגובות שלך גובלות בעיני בחוסר קוהרנטיות. לא הבנתי בכלל איך ראית משהו ממה שאתה מאשים בו, וכל הגישה שלך לא ממש מעוררת דיון. אם אתה מוכן להכנס לדיון תחת הנחה ראשונית של תום לב מצד צוות האתר, יש על מה לדבר. אחרת, זה דיון עקר מיסודו.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
WHATEVER
the wrong one

שליחה על ידי WHATEVER »

אני היחיד שחושב שהענין הזה קצת מטומטם בהתחשב בעובדה שבת'רד המדובר היו חילופי דברים רק בין שני אנשים?
Kroen כתב: בפלפל חריף רגיל יש כ2000 מ"ג של קצפסיאן ל100 גרם, ובפלפל החריף הזה, שנקרא red savina habanero יש מעל חצי מיליון מ"ג ל100 גרם.
שלח תגובה