הודעה חשובה - הפרי רליס נדחה בשנית

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
ranil
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי ranil »

kabanist כתב:אור אם אתה לא יודע במאה אחוז שהטורניר יתקיים (מה שאומר שהחבילות קלפים אצלך במחסן, ואם הם היו אז היה טורניר) בשבת הבאה, אז אל תודיע שיש טורניר.
הי.
אם היו נוהגים כמו שאתה אומר,
היו מודיעים על טורנירים יומיים-שלושה מראש בלבד -
או דוחים מראש את כל הטורנירים.
נראה לך רעיון טוב.. ?

------
רו.
konortov
MTGil Wizard

שליחה על ידי konortov »

גם אני הזמנתי חבר לפריריליס והוא רב עם ההןרים שלו לקבל הסעה הרגשתי מפגר שאמרתי לו שנדחה
אני אחי ואותו חבר לא נגיע לפריריליס הקרוב זה פשוט זלזול באנשים אז אני לא אשקיע בלתאמץ להגיע פלוס השקעה כספית גבוהה שילמדו אם מזלזלים שלא יצפו שיגיעו אנשים זה לא דחיית סיפוקים זה יותר מזה
רק שתדעו שבגלל הדחיה של שארדס לא שיחקתי תחורתי חודשיים כי פשוט כיוונתי את הכסף למקום אחר פשוט הבנתי כמה כסף אני אחסוך אני עדיין אשחק מגיק אני אבוא לטורנירים אני לא פורש או משהו בסגנון אבל בשבת הקרובה לא תראו אותי
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

זה שאתם לא תבואו לפרירליס לא יציק לאף אחד ורק יפגע בקהילה..ככה שה"איומים" האלה דווקא יפגעו בכם בסופו של דבר..נכון זה מאוד מעצבן כל הסיפור של הדחיות האלה אבל מחאה\משהו בסגנון לא יעזור אלה רק יפגע...
נראה לי שהדבר הבאמת טוב שאפשר לנסות לעשות כדי לשפר את המצב זה לדבר ישירות אם ויזרדז עצמם,כמובן לכתוב מכתב יפה שמסביר ולא סתם מלא קללות שבאות מעצבים(כמובן שעצבים מוצדקים אבל עדיין) כי זה לא יעזור בכלל..
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

ranil כתב:
kabanist כתב:אור אם אתה לא יודע במאה אחוז שהטורניר יתקיים (מה שאומר שהחבילות קלפים אצלך במחסן, ואם הם היו אז היה טורניר) בשבת הבאה, אז אל תודיע שיש טורניר.
הי.
אם היו נוהגים כמו שאתה אומר,
היו מודיעים על טורנירים יומיים-שלושה מראש בלבד -
או דוחים מראש את כל הטורנירים.
נראה לך רעיון טוב.. ?

------
רו.
גם ככה מודיעים על טורנירים יומיים-שלושה מראש כך שמה שכתבת לא רלוונטי.
אני הדורבן שקולע בזמן !
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

למען האמת, יש לך לוח זמנים שאומר לך איזה אירועים יהיו בחודשיים הקרובים, זה לא בדיוק יומייים מראש. כן, ההודעות הספציפיות לגבי הטורניר המסוים הזה עלו מאוחר יחסית, בגלל שהרבה מאמץ ותשומת לב הלכו לארוע חשוב ומורכב יותר שנערל סמוך מאד למועד המקורי - אליפות הארץ. אבל התאריך ל-PR היה ידוע חודשים מראש, מלבד ה-PR בפריק שההודעה לגביו עלתה יותר כמה שבועות לפני המועד המקורי שלו.
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

הי
כאחד שמקורב לסיפור ועובד ב PMI (זו לא העבודה העיקרית שלי כמובן) ומכיר את הפרטים מבפנים
אני שומע ומבין את טענתכם
גם אני כאשר שמעתי את הבשורה הרעה קיבלתי כול כך הרבה עצבים עד שהבוס שלי אמר לי לך למטבחון שתה משהו קר תירגע ותחזור עוד שעה ככה אתה לא מועיל לי

אני מבין את הבעתיות של דחייה כפולה גם לי זה דפק מלא תוכניות
גם אני מרגיש "טמבל" כאשר כולם פונים אליי בטענות צודקות

מצד שני
הצבעה ברגליים תפגע יותר בקהילה ואני אסביר
אנחנו נמדדים ביותר מפרמטר אחד מאשר נוכחות צפציפית בטורניר אחד במהלך השנה
מי שכן יפגעו מההצבעה ברגליים הם אנחנו
כאשר הטורניר יהיה יותר קטן המארגנים יפגעו
השחקנים יפגעו שהרי הם מצפים לטורניר בסדר גודל מסויים( על כול מה שמשתמע מזה )
ואלו שהצביעו גם הפסידו את אחד הטורנירים הכי קליל וכיפי שיש במהלך השנה

אני כן מעביר את המסר הכואב ל PMI
וכמו שאור כבר הסביר מבצעים מהלך לתיקון
אני גם מזמין אותכם לכתוב מכתב שבוא אתם שוטחים את טענתכם/כאבכם ואני אישית אדאג להעביר אותו ליעל
עומרישוני
MTGil Wizard

שליחה על ידי עומרישוני »

די נו, אני כבר שנים שומע את המנטרה הזו "ייפגע בקהילה, ייפגע בקהילה". מספיק, כאשר התנאים של השחקנים הולכים ומורעים, כבר שנים, וכל פעם לא עושים כלום כי זה "ייפגע בקהילה", אז בינתיים הקהילה דועכת,גוססת וחוטפת פגיעות יותר ויותר חריפות גם ככה. אנחנו שותקים ולא עושים כלום כדי שהקהילה לא "תפגע" ובפועל היא כן, אז אם ככה, כבר עדיף לפחות לעשות משהו.
ואוף עם זה שזה כל חודשיים עולה מחדש...
TalS
MTGil Wizard

שליחה על ידי TalS »

עומרישוני כתב:די נו, אני כבר שנים שומע את המנטרה הזו "ייפגע בקהילה, ייפגע בקהילה". מספיק, כאשר התנאים של השחקנים הולכים ומורעים, כבר שנים, וכל פעם לא עושים כלום כי זה "ייפגע בקהילה", אז בינתיים הקהילה דועכת,גוססת וחוטפת פגיעות יותר ויותר חריפות גם ככה. אנחנו שותקים ולא עושים כלום כדי שהקהילה לא "תפגע" ובפועל היא כן, אז אם ככה, כבר עדיף לפחות לעשות משהו.
ואוף עם זה שזה כל חודשיים עולה מחדש...
מה אתה מציע? לכעוס זה קל, כולנו כועסים, להציע פתרון זה קצת יותר מסובך.
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

אני לא כועס, אני מבואס.
ולעשות משהו יפגע בקהילה יותר מלא לעשות משהו, ובטווח הארוך לא ישפר כלום.
אתה מבין שבלי PMI יכול לקרות מקרה שלא יהיה מג'יק בארץ, נכון?
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
konortov
MTGil Wizard

שליחה על ידי konortov »

ני לא בא כי אני "מורד" אלא יצא לי החשק ללכת לטורניר
אם היה פיצוי הוגן כן שPMI יבינו את גודל הטעות אולי הייתי בא
עומרישוני
MTGil Wizard

שליחה על ידי עומרישוני »

ההצעה שלי מאד פשוטה, אל תגיעו לטורניר. נתחיל בזה.
די, אתם לא רואים שגם עם PMI עוד מעט כבר לא יהיה מג'יק בארץ?
המחירים, הזלזול, הנסיונות לחסוך איפה שרק אפשר, כל מה שקשור אליהם הולך ומתדרדר.
מבחינתי שייצא מהידיים שלהם, שלא יהיו טורנירים רציניים ואם בסוף מישהו ייקח את זה על עצמו (ואני מאמין שכן) אז יהיה טוב יותר. ירידה לצורך עלייה.
אם לא נעשה כלום לא ישתנה כלום, תגידו לי שהייתם מקבלים יחס כזה מכל גוף אחר והייתם ממשיכים לזחול אליו ולבקש עוד. כמו שכבר אמרתי - מבחינתי כל עוד PMI הם היבואן היחיד, כלום לא ישתנה לטובה, והלוואי שאני טועה.
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

עומרישוני כתב:ההצעה שלי מאד פשוטה, אל תגיעו לטורניר. נתחיל בזה.
די, אתם לא רואים שגם עם PMI עוד מעט כבר לא יהיה מג'יק בארץ?
המחירים, הזלזול, הנסיונות לחסוך איפה שרק אפשר, כל מה שקשור אליהם הולך ומתדרדר.
מבחינתי שייצא מהידיים שלהם, שלא יהיו טורנירים רציניים ואם בסוף מישהו ייקח את זה על עצמו (ואני מאמין שכן) אז יהיה טוב יותר. ירידה לצורך עלייה.
אם לא נעשה כלום לא ישתנה כלום, תגידו לי שהייתם מקבלים יחס כזה מכל גוף אחר והייתם ממשיכים לזחול אליו ולבקש עוד. כמו שכבר אמרתי - מבחינתי כל עוד PMI הם היבואן היחיד, כלום לא ישתנה לטובה, והלוואי שאני טועה.
מה אתה חושב שתשיג בזה ??

היבואן הרי לא מרוויח מהמוצר הזנ"ל כלום למעט כאב ראש מאיתנו
למה אתה חושב שמישהו אחר יסכים להרים את היבוא לארץ כאשר כול החוכמולוגים קונים מאי בי
יופי נכנס ביבואן והוא יפסיק
מה בדיוק הרווחתה ??
למה אתה חושב שיבואן אחר יתן לך מחיר או שרות ותר טוב ??
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

ולמה אתה בכלל מאשים את היבואן בפריריליס? לפי מה שהבנתי זה היה בעיות טכניות\אנושיות במכס.
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

לא לא,זה בהחלט היבואן....
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

יש אנקדוטה שכאן אולי המקום להזכיר. לאחרונה קמה קבוצה של אנשים שהחליטו (לא ברור לי על סמך מה) שהוספת פלואור למי השתיה בארץ היא קנוניה שנועדה לעזור למפעלים תעשיתיים להפטר מהפסולת שלהם (זה, אגב, שקרי לחלוטין, למרבה המזל חברה שלי בעסקי הגלאים אז ביקשתי ממנה לעשות אנליזה למי ברז, אין שם אף אחת מתכות כבדות שאותם אנשים טוענים שמוזרמות למים). בכל מקרה, כמו כל טמטום בעידן המודרני, גם זה תפס תאוצה. החברה שמפלירה את המים ראתה לאן הרוח נושבת, אמרה "אנחנו לא צריכים את כאב הראש הזה, גם ככה אנחנו לא בדיוק מרוויחים מליונים על הפלרת מים" והפסיקה לעשות את זה. עכשיו משרד הבריאות צריך לייבא פלואור מחו"ל בעלות הרבה יותר גבוהה על הגב שלנו.
אני חושב שמג'יק לPMI זה סרח עודף, שהם כנראה קיבלו בסוג של עסקת חבילה. זה מכניס רווח הרבה יותר יציב מסופרגול, אבל גם הרבה יותר קטן, ודורש יותר השקעה מהם. לכן, לדעתי חרם צרכנים עשוי לגרום להם פשוט למשוך את ידם מהעסק, ואז ייקח זמן עד שמישהו חדש ייכנס (ללא ספק ייכנס, כי זה כן רווחי, זה פשוט דורש השקעה, ולא כל חברה עושה כל דבר רווחי שהיא יכולה), ולא ברור מה יספיק לקרות בזמן הזה (לדוגמה, הדרגה של כל השופטים בארץ יכולה להשלל כי צריך לשפוט מינימום טורנירים בשנה, אנשים יכולים לפרוש ולעבור לשחק דברים אחרים, אנחנו יכולים לאבד את המעמד שלנו ולא לקבל סלוטים לPro Tour או שיחייבו אותנו לעשות Open Nationals). לכן, אני לא בטוח שחרם זה הכיוון הכי טוב ללכת בו, פשוט כי גם אילו כל שחקני המג'יק בארץ פעלו כגוף אחד, לא ברור שזה מספיק לחץ כדי לדחוף את החברה לכיוון שהיינו רוצים.
אה, ואם למישהו יש ספק, אז אין לי שום קשר או אהבה מיוחדת לPMI. מערכת היחסים שלי היא עם הDCI, לא נורא אכפת לי מי אחראי לצד הארגוני של הדברים.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
עומרישוני
MTGil Wizard

שליחה על ידי עומרישוני »

זיו, כמו שכבר אמרתי, כל חברה אחרת שהייתה מעלה מחירים באופן חד, מתמשך, לא משפרת את השירות ובאופן כללי מזלזלת בי, זו חברה שכבר לא הייתי קונה ממנה, ואני מאמין שגם אתה.
זה שאנחנו כבולים לחלוטין לPMI זו בעיה שלנו לא פחות מזה שזו בעיה שלהם.
אני באמת חושב שגם אם הם ימשיכו לייבא מגי'ק תוך כמה שנים המצב יהיה כל כך גרוע שהקהילה תהיה מצומצמת, קטנה, וללא דור המשך משמעותי.
בעיניי זה יהיה חכם להפרד מהם, אם רק היינו יכולים, הם הרי לא מעוניינים במגי'ק כמוצר, אנחנו היינו שמחים לקבל יחס אחר, השאלה איך זה ייקרה.
בעיני להחרים את הפרירליס זה צעד ראשון, אור בעצמו רשם שזה זלזול מצד האחראי על הנושא בPMI, אז אם מזלזלים בי אני חושב שזה לגיטימי להגיב.
כמו שאמרתי - מבחינתי שלא יהיו טורנירים תחרותיים חצי שנה, שנה, כמה שצריך, בסוף יקום מישהו שייקח את זה על עצמו, כי בסופו של דבר זה עדיין יכול להיות עסק מרוויח, ואני בטוח שאפשרי גם לעשות רווח וגם לרצות את השחקנים.
אבל שוב - זה דיון שחוזר על עצמו כל חודשיים, וכלום לא קורה אף פעם, אז אני די מיואש מראש.
עומרי.
דורון - לא ראיתי את התגובה שלך כשכתבתי את זו, אבל אני באמת מאמין שכדאי לקהילה לספוג ירידה, אפילו דרסטית, כדי שיהיה מגי'ק תחרותי לטווח הארוך, כי אני בכל הלב מאמין שעוד כמה שנים של התנהלות כמו עכשיו עלולה להביא למצב גרוע יותר מX זמן בלי תחרויות.
ושוב - הלוואי שאני טועה.
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

מה שאני עדיין לא מבין זה איך חרם על טורניר שלנו כקהילה ישפיע על היבואן (לטובתנו). הם כבר ייבאו את הסחורה, ואם היא תשאר תקועה אצלם (אני מניח שזו המטרה) זה סתם יגרום להם לרצות לעזוב את זה לגמרי.
ברור שלגרום להם לעזוב את זה ושחברה אחרת תקח יוזמה זו האידיליה (מלבד שיפור היחס שלהם, מה שנראה לי לא סביר בעליל), אבל לך תדע אם חברות אחרות מכירות את המשחק ומעוניינות להשקיע הייבוא שלו.

עומרי- תסביר לי בבקשה מה המטרה של החרם, מה אתה רוצה להשיג\להוכיח\להראות ל-PMI?
There is an art, or rather a knack to flying. The knack lies in learning how to throw yourself at the ground and miss.
PopperThingi
Dragon Food

שליחה על ידי PopperThingi »

אתה לא יכול להחרים את הפרירליס. אתה לא בטוח אם יהיה בכלל טווח ארוך אם אתה פוגע במשחק לטווח הקצר. מה אתה קורא טווח ארוך? שעוד 20 מישהו יקום ויארגן קהילה חדשה כאילו לא הייתה קודם כזאת בכלל?
PMI הם לא האידאל, אבל השאלה היא מה כן האידיאל, בהתחשב בזה שנראה שצריך הרבה רצון טוב והרבה השקעה ובלי הרבה רווח כדי לייבא את המשחק ולתמוך בו. אולי צריך למכר את המנכ"ל של PMI למג'יק?
הקיוב שלי ב-CubeTutor נסו בעצמכם!
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

Wulby BloodClaw כתב: PMI הם לא האידאל, אבל השאלה היא מה כן האידיאל, בהתחשב בזה שנראה שצריך הרבה רצון טוב והרבה השקעה ובלי הרבה רווח כדי לייבא את המשחק ולתמוך בו. אולי צריך למכר את המנכ"ל של PMI למג'יק?
זה האידיאל, אין ספק...

בקשר לנושא אחר שעלה פה: יש באמת מצב הגיוני בו מכתב ל-WotC יעזור? מישהו ניסה לנסח משהו (אני אהיה מוכן לנסות אם יההי לי זמן, אבל אין לי הבנה מושלמת בכלל של המצב בגלל שאני חדש לפן התחרותי יותר של המשחק וזה אמור להיות הפריריליס הראשון שלי)?
There is an art, or rather a knack to flying. The knack lies in learning how to throw yourself at the ground and miss.
עומרישוני
MTGil Wizard

שליחה על ידי עומרישוני »

sinithar כתב: עומרי- תסביר לי בבקשה מה המטרה של החרם, מה אתה רוצה להשיג\להוכיח\להראות ל-PMI?
אני אגיד לך מה המטרה, להראות שיש פה קהילה שלא מוכנה שיידרכו עליה, זה הכל.
די, הבלגנו על מספיק דברים עד עכשיו, אנחנו צריכים להראות שאנחנו דורשים יחס הוגן, יחס שמגיע לנו בתור לקוחות נאמנים (רובנו), אני מאמין שהחרמה של הפרירליס יחד עם מכתב לPMI שיסביר למה אנו מחרימים את הטורניר יעזרו.
סה"כ הדרישות של כולנו באמת לא בשמיים, הן בעיניי די בסיסיות וכשפעם אחרי פעם מתעלמים מאיתנו אני בהחלט חושב שלעשות מעשה זה דבר נדרש.
שלח תגובה