כתבה שאני מופיע בה בערוץ 10

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

MasterPain
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי MasterPain »

Prismatic כתב:טוב כנראה שמי שאומר את זה לא מכיר אותי מספיק. אני באמת כזה אין מה לעשות :). אני חשבתי שדווקא עשו את הכתבה לא רע בתור כתבת השעשוע שהיא הייתה אמורה להיות.
אריאל באמת כזה.
אני אוהב אותך. תוך שנתיים שלוש אתה סלב דרג א'.
"לדגים יש כוס, הוא פשוט שונה."
- רפי.
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

סקיטבורד זה כל כך 2006.
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

אתה מתכוון 1986?
My phone number: 0522816213
Lordanny
מארגן טורנירים בצפון
יצירת קשר:

שליחה על ידי Lordanny »

במקרה הכי רע זה משהו שתוכל להוסיף לרזומה שלך אם תלך לאודישונים לדוגמנות.

דני
s.k
Goblin King
יצירת קשר:

שליחה על ידי s.k »

כתבה מעצבנת טיפה.
בכל מקרה, יצאת תלוש קצת, אבל במובן הטוב והמצחיק... שיהיה בהצלחה =)
עומרישוני
MTGil Wizard

שליחה על ידי עומרישוני »

אותי ממש שעשע כשהיא שאלה מה מנת המשכל שלך וענית "בפעם האחרונה שבדקתי ...."
זה נשמע כאילו אתה בודק על בסיס יומיומי, יש כאלה שבודקים את המשקל ואתה בודק את מנת המשכל... יש! עליתי שני IQ!
נערך לאחרונה על ידי עומרישוני ב 04/8/2009 , 17:06, נערך 2 פעמים בסך הכל.
Michahell
MTGil at its Finest

שליחה על ידי Michahell »

משהו שאני לא מבין זה למה יש ביטחון כ"כ גדול בשיטת האייקיו כמדד לשכל.
I am forever, I am of the stars ,eternity courses through my veins.
RanKiri
MTGil Wizard

שליחה על ידי RanKiri »

אנשים בלי שכל יכולים להאמין שאייקיו הוא באמת מדד מתאים.
לפי מבחני אייקיו שנעשו בכל העולם(מה שאומר שהם אמינים ביותר), יצא שאלברט איינשטיין עם אייקו נמוך ממרילין מונרו. תבינו לבד
"In order to know whether there is anything that we know in certain, first we have to doubt everything we know..."
~René Descartes
Michahell
MTGil at its Finest

שליחה על ידי Michahell »

RanKiri כתב:אנשים בלי שכל יכולים להאמין שאייקיו הוא באמת מדד מתאים.
לפי מבחני אייקיו שנעשו בכל העולם(מה שאומר שהם אמינים ביותר), יצא שאלברט איינשטיין עם אייקו נמוך ממרילין מונרו. תבינו לבד
כמו גם פסיכומטרי, אני לא מאמין שיש דרך להעריך שכל של בן אדם מלבד היכרות אישית איתו.
יובל
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי יובל »

"מנת משכל" הוא מושג כוללני - שפן מסויים בו הוא מה שמבחני IQ בוחנים -
שזה בדיוק הפן הזה (יכולות מתמטיות, ניתוח ויזואלי ומה שזה לא יהיה שבודקים שם...)
אס מעוין זה שיט-רר!
YO!ded
Necromacy Master

שליחה על ידי YO!ded »

כן, זה כמו שראיתי כתבה שעשו מבחן אייקיו לכלמיני אפריקנים, והממוצע שלהם יצא הרבה מתחת לממוצע של 100 או כמה שזה לא יהיה, וזה לא שאין שם אנשים גאונים, פשוט שהגאונות שם באה לידי ביטויי בדברים אחרים, והם אף פעם לא חשבו על סדרות ויזואליות למיניהן, כך שיש הרבה מקום לגורמים סביבתיים באייקיו שנמדד במבחנים השונים
ΓΝ ΨΧ
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

כל מי שכתב את כל ההערות על האייקיו אין לו מושג על מה הוא מדבר. כדי למדוד אייקיו יש כמה וכמה מבחנים, ואכן חלקם מושפעים יותר תרבותית. זה לא אומר שאין לאייקיו משמעות.
כמו בכל כלי מדידה, מנסים לפתח את הדבר הכי יעיל כל הזמן ומשתמשים במה שמפתחים. מבחנים אף פעם לא משקפים את המציאות כמו שהיא, אבל למבחני האייקיו יש מתאם יעיל עם תכונות שהם אמורים למדוד. בגלל זה משתמשים בהם.
ואף אחד בכתבה לא טען שהוא "מאוד בטוח בעצמו"
My phone number: 0522816213
Michahell
MTGil at its Finest

שליחה על ידי Michahell »

Prismatic כתב:כל מי שכתב את כל ההערות על האייקיו אין לו מושג על מה הוא מדבר. כדי למדוד אייקיו יש כמה וכמה מבחנים, ואכן חלקם מושפעים יותר תרבותית. זה לא אומר שאין לאייקיו משמעות.
כמו בכל כלי מדידה, מנסים לפתח את הדבר הכי יעיל כל הזמן ומשתמשים במה שמפתחים. מבחנים אף פעם לא משקפים את המציאות כמו שהיא, אבל למבחני האייקיו יש מתאם יעיל עם תכונות שהם אמורים למדוד. בגלל זה משתמשים בהם.
ואף אחד בכתבה לא טען שהוא "מאוד בטוח בעצמו"
איך בודקים עד כמה הם יעילים? מבחן התוצאה? אנשים שיש להם יותר אייקיו מצליחים יותר בכך ובכך?
עניין התרבות לא שולל באופן מוחלט את המשמעות שלהם ולא ראיתי שאף אחד אמר את זה.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

אנשים שיש להם יותר אייקיו מצליחים יותר במבחני אייקיו. בצורה פחות מרגיזה, זה אומר שהם גם יצליחו יותר בדברים שדורשים את אותם כישורים שנדרשים במבחני אייקיו: מהירות חשיבה, זיהוי תבניות, זכרון וכולי. אוסף התכונות האלה נקרא "אינטלגנציה", ואנשים רשאים להחליט בשביל עצמם מה זה אומר שאדם מסוים הוא אינטלגנטי.
אנשים מוזמנים גם להחליט בשביל עצמם שאינטלגנציה זה הדבר הכי חשוב בעולם, ואז לאנוס את המילה להגיד דברים אחרים כדי שגם להם יהיה, להוריד את הרמה של כיתות מחוננים כדי שגם הבן שלהם יתקבל ולמתוח ביקורת טיפשית בנוסח "חה, אתה אולי נורא איטלגנט אבל האף שלך עקום, ולכן מבחני אייקיו זה שטויות" ואז להרגיש יותר טוב עם עצמם.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
nurielyap
jhonny poker
יצירת קשר:

שליחה על ידי nurielyap »

אתה נראה טוב אחי
الله ماوس!
עדיף 2 BOPים ביד מאשר אחד על המגרש.
WHATEVER
the wrong one

שליחה על ידי WHATEVER »

כל האנטי נגד מבחני איי-קיו מטריד קצת. כל הטיעונים כמו "ילדים אפריקאים מצליחים פחות", "איינשטיין מצליח פחות ממרלין מונרו" לא מדוייקים עד כדי שקריים. בקשר לראשון, הוא היה נכון בערך בשנות השלושים (!). מאז שינו אותם, והפלא ופלא, האינטיליגנציה שווה. בקשר לשני לחלוטין לא הבנתי אותו. מתישהו שניהם עשו את אותו מבחן אייקיו? בנוסף, מאז גם גילו שיש משהו כמו שבעה או שמונה סוגי איטיליגנציה (ויתקן אותי מי שיודע יותר). כגון אינטיליגנציה מוזיקלית (מוצרט), אינטיליגנציה ספורטיבית (מייקל ג'ורדן) אינטיליגנציה רגשית (אין לי דוגמא :( )
Kroen כתב: בפלפל חריף רגיל יש כ2000 מ"ג של קצפסיאן ל100 גרם, ובפלפל החריף הזה, שנקרא red savina habanero יש מעל חצי מיליון מ"ג ל100 גרם.
Michahell
MTGil at its Finest

שליחה על ידי Michahell »

Antrax כתב:אנשים שיש להם יותר אייקיו מצליחים יותר במבחני אייקיו. בצורה פחות מרגיזה, זה אומר שהם גם יצליחו יותר בדברים שדורשים את אותם כישורים שנדרשים במבחני אייקיו: מהירות חשיבה, זיהוי תבניות, זכרון וכולי. אוסף התכונות האלה נקרא "אינטלגנציה", ואנשים רשאים להחליט בשביל עצמם מה זה אומר שאדם מסוים הוא אינטלגנטי.
אנשים מוזמנים גם להחליט בשביל עצמם שאינטלגנציה זה הדבר הכי חשוב בעולם, ואז לאנוס את המילה להגיד דברים אחרים כדי שגם להם יהיה, להוריד את הרמה של כיתות מחוננים כדי שגם הבן שלהם יתקבל ולמתוח ביקורת טיפשית בנוסח "חה, אתה אולי נורא איטלגנט אבל האף שלך עקום, ולכן מבחני אייקיו זה שטויות" ואז להרגיש יותר טוב עם עצמם.

המבחן אבל לא בודק יישום של התכונות האלו בחיים האמיתיים ובסיטואציות יותר ריאליות מאשר לבחור צורה מתוך 8, רק שהיכולות הספציפיות קיימות בפוטנציה.
לפחות ככה זה היה אצלי בכיתה, ראיתי אנשים שעברו את המבחנים הנדרשים כדי להיות מוגדרים כמחוננים, אבל מהיכרות אישית איתם לא ראיתי איך הם מבטאים את זה בחיים האמיתיים.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

תודה על שתי המחשות למה שאמרתי. "סוגי אינטלגנציה" זה בדיוק אונס המילה, זה כמו שאני אגדיר שלגרד באף זה סוג של מג'יק כי אני גרוע במג'יק הרגיל אבל טוב בלגרד באף, ואף אחד לא אמר שאינטלגנציה == כושר יישום של אותם הכישורים בחיים האמיתיים, זו פרשנות שעושים כי נוטים לחשוב שאינטלגנציה == טובות ואז נעלבים אם אין לך את זה.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
Rentro, Noble Myr Lord
Master of Miasma

שליחה על ידי Rentro, Noble Myr Lord »

"Talent hits a target no one else can hit; Genius hits a target no one else can see"— Arthur Schopenhauer
Intelligence is a critical attribute that determines memory as well as how fast you memorize and learn new information, but I believe that true genius is based on creativity and the ability to think outside of the box -and indeed think up a new box for you to apply your intelligence in.

A genius has to be intelligent, but an highly intelligent man is not necessarily a genius.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

critical attribute? איזו קוביה מגלגלים בשביל לקבוע אחוזי נזק?
שלח תגובה