ת'רד יצירת קלפים *שוב*

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Chipmunk
Legendery Pest
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Chipmunk »

E=MC^2 < Little Girl

ואהבתי את הפלייבור של
Eternal Cage
נערך לאחרונה על ידי Chipmunk ב 11/8/2009 , 17:44, נערך 2 פעמים בסך הכל.
lettuce
MTGil Wizard

שליחה על ידי lettuce »

תוקן
Raging Asaf
MTGil Wizard

שליחה על ידי Raging Asaf »

תמונה
מחפש להשכיר דק טייפ 2 ל-wmcq! צרו איתי קשר אם יש לכם: 052-5554948
Soul
Aether Blaster

שליחה על ידי Soul »

Navidshi כתב:
2) הקלף נכנס למשחק בעצמו בלי עזרה חיצונית,היכולת שמאפשרת להטיל אותו משדה הקרב לא מגבילה את ההטלה שלו מהיד.
אבל היכולת שאומרת שמותר לשחק אותו רק במהלך שלב הקרב, בשילוב עם חוקי המשחק שאוסרים עליך לשחק יצורים במהלך שלב הקרב (אלא רק ב-main phase, כשה-stack ריק), יוצרת מצב שבו אתה לא יכול לשחק אותו אם אין לך משהו שנותן לו גם flash (כגון Teferi) או דרך אלטרנטיבית להכניס אותו למשחק (כגון Reanimation).

כשחושבים על זה, הוא אולי unblockable אבל אפשר לשחק אותו רק כשה-stack ריק, מה שאומר שהוא לא מסוגל להתחמק מ-removals.
אופס, זה מסביר הכל. שכחתי לתת לו flash.
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

האימויים צריכים להוריד לך 1 חיים כל אפקיפ, כי הם עצובים :(
YO!ded
Necromacy Master

שליחה על ידי YO!ded »

זה לא יהיה קצת שבור אם יהיו לך יותר מ-2 אימו כאלו (עוד knightcaptain, או סתם צ'יינג'לינגים)? זה מנצח אם יש לך יותר חיים מליריב
ΓΝ ΨΧ
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

YO!-ded כתב:זה לא יהיה קצת שבור אם יהיו לך יותר מ-2 אימו כאלו (עוד knightcaptain, או סתם צ'יינג'לינגים)? זה מנצח אם יש לך יותר חיים מליריב
זה לא יהיה קצת באסה אם היריב יעשה לך שוק עליו, או אפילו עליך שוק, וככה ינצח אותך :|
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

יש דבר כזה אימו שחור?
תמונה
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

rif-raf כתב:יש דבר כזה אימו שחור?
תמונה
scorpion king
Scorpion doom lord

שליחה על ידי scorpion king »

lol
scary voice - fear me i killed hundreds of time lords
the doctor - fear me i killed them all.
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

חחח
אבל הוא מת...
תמונה
Satan's Angel
?heaven or hell what to choose
יצירת קשר:

שליחה על ידי Satan's Angel »

אז איבדנו 4 חיים
זיו ופרננדו
Ages ago they were attached.
As the earth expanded by Kroens theory they as well drifted appart
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

עריכה: לThe Twins יש Flash
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה תמונה
YO!ded
Necromacy Master

שליחה על ידי YO!ded »

קלפים נחמדים... אבל אם אני לא טועה, כשאתה משחק את האולטימייט דינייל, אם אתה אומר שם של אינסטנט, עדיין אפשר לשחק אותו כשהדינייל על הסטאק...
ΓΝ ΨΧ
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

תודה, וכן... האפקט משפיע רק שהדניאל נפתר... אבל היריב צריך לשחק את האינסטאנט לפני שאתה אומר את השם של הקלף...
תמונה תמונה
YO!ded
Necromacy Master

שליחה על ידי YO!ded »

אני התכוונית שאם נגיד אתה רוצה לאמר volcanic fallout, אז אם היריב שלך חיכה איתו ביד למצב יותר משתלם, הוא יכול לחשוב שהמצב הזה מספיק משתלם ולשחק אותולפני שיהיה מאוחר מדי
ΓΝ ΨΧ
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

Tower Gargoyle: מוגזם, החסרון שלו הוא בקושי חסרון כשהיריב לא יכול לשלוט במה שהוא זורק, כך שזה או 3/3 מעופף -ב-2 או Hymn to Tourach, אחד מקלפי ה-discard החזקים ביותר של כל הזמנים.
Hellborn: אני יכול לראות אותם מדפיסים אותו, הוא סביר ל-limited בסט שמאפשר התמקדות בצבע אחד.
Stubborn Mage: נראה קצת שבור בהתחלה, גם מנוע שליפה וגם discard outlet, אבל הוא דווקא סביר. הרבה אנשים היו שמחים אם היו מדפיסים אותו במקום Slithermuse.
Stall: אפשרי בתיאוריה, אבל לא מתאים, WotC שינו קו והפסיקו לתת לנו תואמי-mana leak.
Godhood - אין שום קשר בין ה-flavor לבין היכולת הראשונה. יש קשר בין ה-flavor לבין היכולת השניה, אבל כאן הקלף כבר נהיה undercosted לחלוטין, כי יחד עם כל pro-red הוא סוגר לחלוטין חבילות אדומות.
The Twins: לא רק שהקלף undercosted לחלוטין (הוא hard counter, שמקנטר קלפים ש-can't be countered פלוס יצור 2/2 פלוס Cranial Extraction, העלות שלו צריכה להיות בערך בסביבות ה-5), הוא גם יוצר מצב מגעיל שכולם חייבים לשחק אותו, או silver bullets שינטרלו אותו (או שניהם) ואנשים נתקעים עם קלפים ביד ובספריה שהם לא יכולים לשחק, נקודה. בחלק מהמקרים, כולל השחקן ששיחק אותו עצמו. זה קלף שאפילו שחקני ה-control הרציניים ביותר לא היו רוצים לראות, בגלל שהם יודעים שישחקו אותו נגדם והמשחק ידרדר למזל נטו "שלפתי את התאומים, תגיד שלום לאסטרטגיה שלך".
Ultimate Denial: אותו גועל נפש, הוא undercosted להפליא כי זו ממש לא בעיה להגיע לעלות שלו כיום, ומכיוון שאי אפשר לקנטר אותו אתה משחק אותו מיד ברגע שהשגת את המאנה, מנקה ליריב את המגרש מאיומים ומסרס את החבילה שלו.
Silent Assassin: אני תוהה אם הוא אי פעם יצליח להרוג משהו. אבל הי, זה יגרום לאנשים לנסות.
Planetary Alignment: אני בטוח שיש דרך לשבור אותו, אבל ב-9 מאנה אפשר גם לשחק T&N ולנצח את המשחק, אז מצדי שישברו את זה.
Arcanine: נראה די סתמי, קרוב לוודאי שהיריב יתעלם ממנו. היכולת הראשונה שלו לא מפעילה שום לחץ משמעותי, היכולת השניה לא שווה את ההשקעה, ליכולת השלישית קשה מאד להניח שתגיע.
Sanctuary: קודם הוא היה פשוט Entomb, עכשיו הוא כנראה uncommon בגלל שאתה לא יכול להגיע איתו ל-sideboard שלך.
Dazzling Unicorn: אין שום הצדקה לתת ללבן haste. מעבר לזה, היכולת הראשונה שלו נראית מאד חזקה, נגד חבילות מסוימות זה שווה ערך ל-land destruction.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

פשש נווידשי ביקורות בונות :eek:
אני די מסכים עם רוב מה שאמרת האמת. יש לי נטייה ליצור קלפים חזקים מדי, לא יודע אם שמת לב.
תמונה תמונה
אוריאל
MTGil Wizard

שליחה על ידי אוריאל »

plantery alignment: אתה מת תור אחר כך בשליפה.
arcanine: הייתי עושה את היכולות +3, -6 ו-12 ומתחיל אותו ב3, כך שיהיה יותר קל להרוג אותו, אני לא הייתי רוצה לנסות להרוג שחקן עם 5 חיים שמעלה לעצמו 5 חיים בתור ומנצח אם הוא מגיע ל20..
Kroen כתב:אנשים חכמים משתמשים באופרה כי הם טיפשים.
Kroen כתב:הלוואי שהיו קובעים את השפה הרשמית של מדינת ישראל (כשהקימו אותה) בתור סינית מנדרינית... הרבה יותר שימושי מעברית
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

אוריאל כתב:plantery alignment: אתה מת תור אחר כך בשליפה.
arcanine: הייתי עושה את היכולות +3, -6 ו-12 ומתחיל אותו ב3, כך שיהיה יותר קל להרוג אותו, אני לא הייתי רוצה לנסות להרוג שחקן עם 5 חיים שמעלה לעצמו 5 חיים בתור ומנצח אם הוא מגיע ל20..

הוא עדיין לא כל כך חזק.
ויש מספיק דרכים לשבור את השליפה של דק שלם. עם מספיק מאנה, או כל מיני שטויות אחרות. העובדה שהוא מפסיד תור אחרי לא אמורה להדאיג. אותו דבר לגבי מי שמשחק פקט כחול תור שלישי.
שלח תגובה