Zendikar - the next generation

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
מרווין
מארגן טורנירים
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי מרווין »

Navidshi כתב:אנחנו כבר בטוחים שמדובר ב-PW? זאת אומרת, שלוש שורות של יכולות, כן, זה מאד מרמז, אבל הוא יכול באותה מידה להיות vampire lord רב מעוף.
הקונצנזוס הכללי בסאלביישן הוא שסורין הוא PW, בגלל שהשם שלו נחשף ביחד עם צ'אנדרה, בגלל שיש לו 3 שורות של יכולות, אבל בעיקר כי התמונה שלו נמתחת על כל הקלף שלו...
והנה תמונות באיכות טובה של intro packs, fat pack ועוד:
http://forums.mtgsalvation.com/attachme ... 1250252970
http://forums.mtgsalvation.com/attachme ... 1250253032
http://forums.mtgsalvation.com/attachme ... 1250239093
http://forums.mtgsalvation.com/attachme ... 1250239093
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אני חייב לומר שאין דבר פחות מלבב לחשוב עליו מאשר ערפד שמסוגל להסתובב בין המישורים בחופשיות :P

אבל עכשיו שאנחנו יכולים לראות את הבחור עם הלהביור מקרוב הוא נראה הרבה פחות היי-טקי מקודם. אני מתחיל לאהוב את העולם הזה שהם מראים לנו.
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

Prizes
All participants receive a Nissa’s Chosen promo card exclusive to Magic Game Day (while supplies last)
The Top 8 payers each receive an Emeria Angel full-art promo card exclusive to Magic Game Day. Two Emeria Angel promo cards will also be awarded as door prizes at each location.
שני קלפים חדשים שאנחנו לא מכירים.
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

כן, והניחושים הם שה-Angel היא השרף שמעטרת את ראש העמוד... מה שאומר שהיא כנראה rare.
netn9
MTGil Wizard

שליחה על ידי netn9 »

וואו, אין אפילו מילה אחת על 4 הקלפים החדשים?

Beast Hunt 3{G}
Sorcery
Reveal the top three cards from your library. Put all creatures revealed in this way into your hand and the rest into your graveyard.
Artist: Kieran Yanner

קלף גרוע ומשעמם - Harmonize צוחק עליו, ואפילו Gift of the Gargantuan.

Kor Sanctifiers 2{W}
Creature — Kor Cleric
Kicker {W}
When Kor Sanctifiers enters the battlefield, if it was kicked, destroy target artifact or enchantment.
2/3
Artist: Dan Scott

ה-Kor חוזרים? הם לא מעבירים נזק ליצורים שלך? Kicker חוזר? מעניין. עדיין הקלף לא משהו לקונטרקטד אבל הוא נחמד ללימיטד - נצטרך לראות מה הקלפים שישתלבו טוב בסט עם קיקר ואם הוא לא שולי כמו הסיקלינג בשארדס.

Hideous End 1{B}{B}
Instant
Destroy target nonblack creature. That creature’s controller loses 2 life.
Artist: Zoltan Boros & Gabor Szikszai

אז אני משלם עוד מנה שחורה בשביל 2 נזק ליריב? מעניין. אני עדיין ישחק Doom Blade ו-Terminate מעליו, אבל הוא יכול להיות הדום בלייד השמיני בדק מונו שחור (שדרך אגב, כבר עכשו קיים.). מה לעשות - לשלם עוד מנה בשביל להרוס יצור זה כואב (תשוו את WOG ל-Hallowed Burial ל- Planar Cleansing), וכבר חלפו הימים שהיה אפשר להשוות קלפים ל-Dark Banishing. ה-2 נזק הללו פשוט לא משנים (עיין ערך Countersqull).

Whiplash Trap 3{U}{U}
Instant — Trap
If an opponent had 2 or more creatures enter the battlefield under his or her control, you may pay {U} rather than Whiplash Trap’s casting cost.
Return two target creatures from play to owner’s hand.
Artist: Zoltan Boros & Gabor Szikszai

אוקיי, בואו נעזוב שניה את המלכודות מיוגיהו - זה גם יש בוורקראפט והם לא בוכים.
מצויין, עכשיו - הקלף הזה לא הגיוני - למה אתה לא חייב להחזיר את היצורים שנכנסו בתור הזה - הם הרי אלו שהפעילו את המלכודת ונלכדו בה. וגם - איך אתה מחזיר יצורים שלך ליד אם הם לא נלכדו? Just doesnt make sense...

טוב, קלף בסדר, לימיטד fodder.

Hell, אני מקווה ששאר הסט לא יראה ככה, הקלף הללו פשוט גרועים ושלא לומר ממוחזרים...
שימוש טוב ל-Harm's Way:
You could use Harms Way with Great] Whale being blocked by Goldenglow Moth and redirect it to a Vizzerdrix that had a [jump put on it.

Me - What The Hell? :)
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אנחנו מדברים על הקלפים האלו כבר מאתמול.
קלף גרוע ומשעמם - Harmonize צוחק עליו, ואפילו Gift of the Gargantuan.
לא ברור לי למה, הוא יכול לתת לך בתיאוריה שניים או אפילו שלושה איומים, או לפחות לנפות מראש החבילה שלך אדמות כשאתה רוצה איומים ב-late game. זה תלוי כמובן בכמות ה-non-creatures שאתה משחק, אבל זה לא גרוע כמו שאתה מתאר אותו.
ה-Kor חוזרים? הם לא מעבירים נזק ליצורים שלך?
הם חזרו כבר ב-Time Spiral וכבר אז הם לא העבירו נזק באופן אקסקלוסיבי. ולאור השינויים הרטרואקטיביים, בעקרון היו Kor שלא העבירו נזק אפילו ב-Tempest block ;)
אז אני משלם עוד מנה שחורה בשביל 2 נזק ליריב? מעניין. אני עדיין ישחק Doom Blade ו-Terminate מעליו, אבל הוא יכול להיות הדום בלייד השמיני בדק מונו שחור (שדרך אגב, כבר עכשו קיים.). מה לעשות - לשלם עוד מנה בשביל להרוס יצור זה כואב (תשוו את WOG ל-Hallowed Burial ל- Planar Cleansing), וכבר חלפו הימים שהיה אפשר להשוות קלפים ל-Dark Banishing. ה-2 נזק הללו פשוט לא משנים (עיין ערך Countersqull).
משנה ועוד איך ב-limited ושום חבילה לא צריכה לשחק 8 עותקים של doom blade בפורמט הקיים. לפחות, לא חבילה תחרותית.
הקלף הזה לא הגיוני - למה אתה לא חייב להחזיר את היצורים שנכנסו בתור הזה - הם הרי אלו שהפעילו את המלכודת ונלכדו בה. וגם - איך אתה מחזיר יצורים שלך ליד אם הם לא נלכדו? Just doesnt make sense...
כן הגיוני. התנאי שמאפשר לך לשחק את הקלף הוא ה-trigger של המלכודת; אם קורה כך וכך, היא מופעלת בעצמה. אם זה לא קורה, אתה צריך להשקיע מאמץ כדי להפעיל אותה. תדמיין חוט שמתוח לאורך המסדרון ומישהו שחוצה אותו ומושך אותו. אבל אף אחד לא אמר שמה שהחוט הזה מפעיל זה דווקא בור באותו מסדרון... לדוגמא, במקרה הזה, אם מישהו פותח שני שערי זימון, האנרגיה שהם משחררים מאפשרת לך לפתוח בקלות שני שערים שעושים את ההפך. וזה כמובן רק הסבר אפשרי ששלפתי על המקום.
RanKiri
MTGil Wizard

שליחה על ידי RanKiri »

בתמונה של האינטרו האחרון שפרסמת יש עוד ספינקס רר
חח אני מקווה שהוא יהיה שווה משהו, האניגמה הוא קלף ממש כיפי, אז שימשיכו ככה.

וואי המלאכית נראית מטורפת, נקווה שלא סתם יצור לא שחיקה בעליל כמו קלפים באלארה.

ו-DAMN! אהבתי את הפורסטים!! אני ממש חייב אותם!! פשוט יפהפיים
"In order to know whether there is anything that we know in certain, first we have to doubt everything we know..."
~René Descartes
MORNING DRAGON
MTGil Wizard

שליחה על ידי MORNING DRAGON »

הנה התמונות הלאות של ארבעת הקלפים מזנדיקאר:
http://forums.mtgsalvation.com/attachme ... 1250309884

ובכן הWHIPLASH TRAP אכן מתייחס לתור הספציפי הזה, מה שאומר שלהרבה יצורים כנראה תהיה עלות זימון אלטרנטיבית כדי לאפשר שני זימונים או יותר בתור
Satan's Angel
?heaven or hell what to choose
יצירת קשר:

שליחה על ידי Satan's Angel »

אני היחיד שזה מציק לו שלקלפים יש סימן סט שונה מזה של הלנדים
זיו ופרננדו
Ages ago they were attached.
As the earth expanded by Kroens theory they as well drifted appart
Nir_Kap
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Nir_Kap »

זה כי יצאו בסט שונה, הזה של המישורים..
Bringing down the heaven
Satan's Angel
יצירת קשר:

הלנדים יוצאים בברור בזנדיקר והספולרים חייבים לצאת בזדנדיקר אחרת הם לא היו פה אז מי מהם יוצא בסט של המישורים?
זיו ופרננדו
Nir_Kap
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Nir_Kap »

לפי מה שהבנתי יש סט של מישורים שבו יש חבילות מוכנות למשחק שכוללות קלפים מסטים שונים. ארבעת הקלפים הנ"ל אכן במקור מזנדיקר, אבל במקרה הזה הדפיסו אותם תחת הסמל של Planechase.
Bringing down the heaven
lettuce
MTGil Wizard

שליחה על ידי lettuce »

הם עושים reprint לקלפים שעוד לא יצאו? :-:
Satan's Angel
יצירת קשר:

אה הבנתי
משום מה חשבתי שהם ייצרו קלפים חדשים לסט של המישורים כי הם דיברו על ריליס לזה וכו...
זיו ופרננדו
MORNING DRAGON
MTGil Wizard

שליחה על ידי MORNING DRAGON »

כן Lettuce, בדיוק כמו שהם שמו את Hellkite Overlord בFrom the Vaults: Dragons לפני שאלארה יצא בכלל
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

הם קוראים לזה previews. זה לא בדיוק חדש וכבר ציטטתי מספר פעמים את טים באקלי שאמר ש-Future Sight כולו היה דרך למכור לנו reprints לקלפים שעוד לא יצאו :P
ilyagz
MTGil Apprentice

שליחה על ידי ilyagz »

RanKiri כתב:בתמונה של האינטרו האחרון שפרסמת יש עוד ספינקס רר
חח אני מקווה שהוא יהיה שווה משהו, האניגמה הוא קלף ממש כיפי, אז שימשיכו ככה.

וואי המלאכית נראית מטורפת, נקווה שלא סתם יצור לא שחיקה בעליל כמו קלפים באלארה.

ו-DAMN! אהבתי את הפורסטים!! אני ממש חייב אותם!! פשוט יפהפיים
הספינקס כנראה עולה UU4 אז לא נראה לי שהוא יהיה שחיק לפחות לא בT2 אלא אם הוא יהיה מטורף לגמרי שלא נראה לי כי זה בכל זאת INTRO
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

תן לו shroud או comes into play effect נורמלי ותן לו גוף טוב והוא יהיה שחיק. למרות שרוב היצורים שבאים ב-intro packs לא רואים משחק ב-constructed, אז קשה לפתח ציפיות.
RanKiri
MTGil Wizard

שליחה על ידי RanKiri »

בעיקרון לא התכוונתי למשחק תחרותי.
אני מדבר על זה שאניגמה גם קלף מגניב למשחק באופן כללי.
אני משחק בעיקר קאז'ואל היום, אז קלפים כאלה יכולים להיות פשוט כיפיים למשחק.

בכללי אני לא מצפה כל כך שישימו ספינקס שחיק, במיוחד לא בתוך INTRO כמו שאמרת.
"In order to know whether there is anything that we know in certain, first we have to doubt everything we know..."
~René Descartes
Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy »

רן, Wizards אף פעם לא יודעים איך הקלפים שלהם ישפיעו על הפורמאטים (כי אם הם היו יודעים, לא היה צורך בBan).

רק להזכיר שSkullclamp היה מופיע בזמנו בשני עותקים באיזה Intro Deck, מה שגרם למצב המאד מאד משעשע שתכולת הIntro Deck הספציפית הזאת הייתה יותר יקרה מהמחיר שלה בחנות (כי שני עותקים של Skullclamp היו שווים בזמנים הטובים יותר ממחיר של Intro Deck של אותה תקופה).
שלח תגובה