בוסטר MT מעניין, פיק ראשון, מה לוקחים?

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

שלח תגובה
Navidshi
Judgmental Bastard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Navidshi »

הייתי אומר שאת הטרול הרבה יותר קשה לעצור מאשר את ה-Specter, למרות שאני לא אוהב להעביר שחור טוב.
SteelBite
Master Enchanter

שליחה על ידי SteelBite »

ספקטר, כי שחור טוב וירוק גרוע.
אם ללכת לפי הגישה הזו- השמאל בנה נשק להשמדה המונית (Death Star), וזה פשוט לא ייתכן.
אנאקין היה שמאלני יפה נפש (וחתיך רצח) שהוסט לצד האפל ע"י הסית' לורד, דארת' ביביוס.
nurielyap
jhonny poker
יצירת קשר:

שליחה על ידי nurielyap »

Hypnotic Specter כי שחור זה מעולה כמעט תמיד וירוק זה גרוע כמעט תמיד.
Solmyr
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Solmyr »

Specter
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

אז לא עדיף ארטילרי או את המייג'? ספקטר הוא דאבל שחור והוא לא משהו.
My phone number: 0522816213
Solmyr
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Solmyr »

המייג' באמת וויתור כואב, אבל 2/2 פלייר ב3 מאנה עם יכולת נחמדה לדעתי עדיף, מה גם שהוא שחור
xxfridmanxx
MTGil Wizard

שליחה על ידי xxfridmanxx »

אתם חיים באשליות שירוק חלש בm10, כמעט בטוח את הטרול, הוא פשוט פצצה וירוק זה אחד הצבעים הטובים בסט
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

למה ירוק חזק? איזו עוד קלפים טובים יש חוץ מהטרול Howl ו "ריצת יתר" o.o ? (שכולם אנקומונים)
xxfridmanxx
MTGil Wizard

שליחה על ידי xxfridmanxx »

זה שאולי אתה מסתמך רק על פצצות כדי לנצח בדראפטים אז סבבה לך אבל עד עכשיו עשיתי דיי הרבה דראפטים של M10 ומהניסיון שלי יש פשוט אחלה סינרגיה בין הקלפים הירוקים בסט שלא ראיתי באף צבע חוץ מלבן(ושניהם הולכים ממש טוב גם יחד) והם יוצרים דקים שעובדות מצויין הרבה יותר מכל פצצה, ובאמא שלך, overrun, לא קשה לרשום באנגלית וזה פשוט נשמע מטומטם ברמות כשרושמים את זה בעברית וגם בכללי לא חסר אחלה קלפים ירוקים
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

אני חושב שעשיתי בחיי קצת יותר דראפטים ממך, ולומר ש"אני מסתמך על פצצות כדי לנצח" זו אמירה מאוד מטופשת גם בכלליות ובמיוחד כשאני אומר שהקלפים החזקים שיש לירוק הם אנקומונים ואילו אני רוצה שיהיה לי בסיס קומונים יציב, שזה בדיוק ההיפך ממה שאתה מנסה להגיד פה.
אבל נעזוב את זה, אילו קלפים ברמת הקומון אתה מדבר עליהם שיש להם סינרגיה טובה ובגללם כדאי לשחק ירוק?

כמובן שעניין ריצת היתר היה בדיחה, חבל.
YO!ded
Necromacy Master

שליחה על ידי YO!ded »

יש מספיק קלפים טובים, גם יצורים כמו deadly recluse וgiant spider לא רעים בדראפטים, וגם llanowar elves, borderland ranger וrampant growth הם קלפים שהייתי רוצה לשחק. giant growth יכול לשמש כרימובל שהורג כמעט בטוח יצור תוקף של היריב, והוא גם יכול סתם ככה להוריד 3 חיים ב-1 מאנה, שלפעמים עושים את זה עם LB שהוא קלף חזק מרב אם לא מכל הבחינות. mold adder טוב נגד חבילות שמשחקות כחול ושחור, שנחשבים כמדומני לצבעים החזקים בסט (יחד עם לבן). גם fog, awakener druid, וelvish visionary הם קלפים בכלל לא רעים וכמובן שעוד לא התייחסתי לקלפים ברמת הרר כיוון שאתם כל הזמן מתלוננים שאין קלפים טובים ברמת האנ/קומון
ΓΝ ΨΧ
Michahell
MTGil at its Finest

שליחה על ידי Michahell »

היפנוטיק ספקטר, אחרי זה הטרול, אחרי זה בינדינג מייג' והארטילריה רביעית.
פיק שחור ראשון חזק הוא גם סיפתח טוב להמשך, כי כעקרון ממה שיצא לי לראות בד"כ פיק ראשון של אנשים אחרים הוא לא שחור (כי פשוט בד"כ יש קלפים יותר חזקים בבוסטר בצבעים אחרים).
I am forever, I am of the stars ,eternity courses through my veins.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אני יכול לומר שה-Artillery לא נראה שווה מבחינת עוצמה לאחרים, בין השאר בגלל שהוא מחייב אותך לאדום שהוא צבע חלש יחסית להתבסס עליו (אם לא פתחת, נגיד, Chandra ו-Shivan Dragon ;)). הטרול וה-Specter שניהם איומים די רציניים בעיני ולכן הם עדיפים לדעתי על ה-Blinding Mage שהוא פתרון פגיע במקצת לאיומים של אחרים. אני יכול לחשוב על הרבה דברים שעוצרים את ה-Specter ברמת ה-Common, אבל מעטים יחסית שעוצרים את הטרול, כך שהטרול נראה לי עדיף. אין לי מספיק ניסיון באירועי limited של הסט כדי לקבוע אם לאחד משלושת הצבעים יש יתרון מהותי על האחרים, אבל אם שחור ולבן נחשבים חזקים יותר, זה אומר שירוק עשוי להיות underdrafted מה שיתן לך יתרון בהשגת commons איכותיים (העכביש, הסייר, הקנטאור שמשום מה לא הוזכר, העכביש השני, האלף). ואם מדברים על uncommons, נראה כאילו ירוק מוביל גם בקטגוריה הזו מבחינת מספר הקלפים השחיקים.
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

למה ירוק רע? ירוק בכלל לא רע בהוצאה הזאת. Llanowar Elves, Elvish Visionary, Ramprant Growth, Giant Growth, Deadly Recluse, Giant Spider, Borderland Ranger, Awakener Druid, Overrun, Howl of the Night's Pack, ואני יודע שיש עוד ששכחת (ברמת Un/Common). אולי לבד הוא לא מדהים, אבל מונו בדראפט זה נדיר.

אני הייתי לוקח את הטרול. הין הקלפים במאת חזקים בלימיטד.
There is an art, or rather a knack to flying. The knack lies in learning how to throw yourself at the ground and miss.
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

כשתחשבו על זה שהקומון הכי חזק של ירוק הוא Giant Spider, תבינו למה ירוק צבע חלש...
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

למה הקומון הכי חזק? אני דווקא מעדיף Llanowar Elves או Deadly Recluse עליו.
אבל שוב, מדובר על סינרגיה חזקה של הירוק בתוך עצמו ועם שאר הצבעים. האצה לפצצות השמנות זה תמיד כיף
There is an art, or rather a knack to flying. The knack lies in learning how to throw yourself at the ground and miss.
Shali
אלוף הארץ לשנת 2011

שליחה על ידי Shali »

blinding mage
לבן זה אחד הצבעים החזקים ב M10 לדעתי.
Michahell
MTGil at its Finest

שליחה על ידי Michahell »

Shali כתב:blinding mage
לבן זה אחד הצבעים החזקים ב M10 לדעתי.
ובגלל זה הוא נלקח הרבה יותר מהאחרים ואולי לא כדאי לקחת את המייג'. לדוגמא בכמה דראפט סימולוטרוס שעשיתי לבן היה הצבע המהותי במינימום 3 שחקנים, לעומת זאת שחור נלקח פחות.
I am forever, I am of the stars ,eternity courses through my veins.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

hypnotic

אני דווקא לא חושב שלבן זה כזה צבע חזק....
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
שלח תגובה