Zendikar - the next generation

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Navidshi
Judgmental Bastard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Navidshi »

Kroen כתב:אני חושב שאתם לא מעריכים מספיק את ניסה. אלא אם כן יש ליריב קסמי נזק, תוכל להגן עם היצור שלה ואם הוא מת פשוט לזמן אותו שוב. ככה למשוך זמן כמה תורות ואז לשחק איזה 20 אלפים מהחבילה שלך. ולא, Volcanic Fallout לא יהרוג אותם כי יהיו לך 4 אלפים לורדים במשחק כלומר שכל אלף יהיה מינימום 5/5
Day of Judgment. בגלל שווגים לא מתים, הם רק מתחלפים.
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

YO!-ded כתב:רק לי זה נראה מוזר (אם כי לא חדש) שקלף מג'יק מכיל בתוך הטקסט שלו הצהרה גלויה של "שימו את הקלף הזה בחבילה בה תשחקו אותי".
KALDRA THINGYS
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

YO!-ded כתב:רק לי זה נראה מוזר (אם כי לא חדש) שקלף מג'יק מכיל בתוך הטקסט שלו הצהרה גלויה של "שימו את הקלף הזה בחבילה בה תשחקו אותי".
זה מה שקורה כWizards מכינים Combo מראש אני מניח... לא יודע, אבל לדעתי זה לא מוזר.
There is an art, or rather a knack to flying. The knack lies in learning how to throw yourself at the ground and miss.
YO!ded
Necromacy Master

שליחה על ידי YO!ded »

הכוונה היא שהאפקט של ניסה (הראשון) פועל רק אם יש לך קלף ספציפי. יכול להיות שפעם זה היה מקובל, אבל עד כה אני מכיר בערך שני קלפים כאלו (לפני ניסה)
ΓΝ ΨΧ
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

YO!-ded כתב:הכוונה היא שהאפקט של ניסה (הראשון) פועל רק אם יש לך קלף ספציפי. יכול להיות שפעם זה היה מקובל, אבל עד כה אני מכיר בערך שני קלפים כאלו (לפני ניסה)
הוא פועל תמיד... פשוט אם אין לך את היצור הזה במשחק לא יקרה כלום. אבל ניסה עדיין תקבל קאונטר.
תמונה תמונה
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

בהקשר הזה, אז כן, די מוזר. אבל ניחא, לא נראה לי שהיא תראה משחק תחרותי מידי ממילא (לפחות לא ב-T2)
There is an art, or rather a knack to flying. The knack lies in learning how to throw yourself at the ground and miss.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

מלבד קלפים שמתייחסים לעותקים נוספים של עצמם, יש לך את ה-cycle של ה-Heralds שמזמנים mythics ב-Shards, יש לך יצורים כמו Diligent Farmhand ו-Pardic Firecat שמחזקים קסמים מסוימים אחרים כשהם בבית הקברות שלך, את ה-cycle של Sift Through Sands ואת ה-cycle של Urborg Panther שמאפשרים לך לזמן פצצות שמנות כמו גם Kyscu Drake ואח שלו שעושים אותו הדבר ו-Dark Supplicant שמזמן אותה עם קצת עזרה.

וכמובן שגם Intuition, שבמשך תקופה ארוכה ה-rules text שלו אמר "Search your library for 3 copies of Accumulated Knowledge... :)
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

אני מניח שהכוונה היא לא בדיוק לדברים כמו ה-Panther וה-Cycle של Sift, אלא דברים שאין להם שום שימוש בלי הקלף הנוסף.
אבל חוץ משתי הדוגמאות האלה, השאר מתאימות, וכמובן שכחתי אותן\לא הכרתי אותן
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

אני מקווה שהפטצ' לנדים הרגילים יחזרו בWorldwake. אני רוצה שכל הפטצ'ים יהיו זמינים!

תגידו, יש מצב שנקבל רפרינט של הדואל לאנדים המקוריות אי פעם? לא יודע למה, אבל הרפרינט של lightning bolt גרם לי להאמין שוויזארדס מספיק מטורפים בשביל לעשות את זה... אבל בתכל'ס אני אסתפק ברפרינט של השוק לנדס, במיוחד אם הם יהיו באותו טייפ 2 כמו הפטצ' לנדס החדשות.
תמונה תמונה
Michahell
MTGil at its Finest

שליחה על ידי Michahell »

Kroen כתב:אני מקווה שהפטצ' לנדים הרגילים יחזרו בWorldwake. אני רוצה שכל הפטצ'ים יהיו זמינים!

תגידו, יש מצב שנקבל רפרינט של הדואל לאנדים המקוריות אי פעם? לא יודע למה, אבל הרפרינט של lightning bolt גרם לי להאמין שוויזארדס מספיק מטורפים בשביל לעשות את זה... אבל בתכל'ס אני אסתפק ברפרינט של השוק לנדס, במיוחד אם הם יהיו באותו טייפ 2 כמו הפטצ' לנדס החדשות.
המרחק בין לאנד שמביא לך אחד משני צבעים בלי דראוובק לבין לייטנינג בולט גדול למדיי, ככה נראה לי לפחות.
I am forever, I am of the stars ,eternity courses through my veins.
MORNING DRAGON
MTGil Wizard

שליחה על ידי MORNING DRAGON »

Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

Kroen כתב:תגידו, יש מצב שנקבל רפרינט של הדואל לאנדים המקוריות אי פעם?
לא. כולן נמצאות ב-reserved list. ו-Lightning Bolt לא.
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

המממ, הלבן מעניין.
My phone number: 0522816213
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

The white enchantment is very hard to activate
It will be destroyed or something, and with all that red aggro around it probably won't work until very late
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

במשחקי מולטיפלייר הוא יכול להיות טוב מאוד, הבעיה היא שהוא עלול להפוך אותך למטרה בכל תור של יריב כלשהו
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

כן במשחקי מולטיפלייר הוא אדיר ועם וWog, אה סליחה PC וכמה רמובלים או בחבילת פוג (כמה קסמי פוג נשארו בטייפ) הוא ממש שבור.
תמונה
TheCheat
MTGil Wizard

שליחה על ידי TheCheat »

חסמו לי את הפרוקסי בצבא אז עד שאני אמצא אחד חדש אני לא יכול לראות את הקלפים... מישהו מוכן לכתוב מה הם? :P
"You had a window of opportunity, but you threw the latter out of the former."
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

fetch land and

1W
enchantment
at end of each opponents turn if u didnt lose life this turn put a counter on this
1W: Put a 4/4 flying angel but only if this has 4 or more counters
תמונה תמונה
TheCheat
MTGil Wizard

שליחה על ידי TheCheat »

אפשר להפעיל כמה פעמים שאתה רוצה בתור? זה לא מוריד את הקאונטרים? זה ממש שבור במירור של קונטרול...
"You had a window of opportunity, but you threw the latter out of the former."
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

זה לא מוריד קאונטרים. וכל עוד יש על זה 4 קאונטרים ויש לך מספיק מאנה אתה יכול להפעיל כמה פעמים שבא לך.
תמונה תמונה
שלח תגובה