פרי רליס זנדיקר ת"א - סיכום וביקורת

בפורום זה מופיעים סיכומי הטורנירים שהיו בארץ

מנהלים: Orb, Ward

Arthas
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Arthas »

יש טעות בסטנדינגס אני (kiri nadav) גמרתי אם 6 נקודות וyacov nadav גמר אם 9 כנראה כשדיווחתי את המשחק בינינו בסיבוב האחרון לא אמרתי איזה נדב ניצח .אפשר לתקן את זה ?
אוריאל
MTGil Wizard

שליחה על ידי אוריאל »

איך אורי הרשקוביץ(43) שיחק 5 משחקים ואין לו Buy?
Kroen כתב:אנשים חכמים משתמשים באופרה כי הם טיפשים.
Kroen כתב:הלוואי שהיו קובעים את השפה הרשמית של מדינת ישראל (כשהקימו אותה) בתור סינית מנדרינית... הרבה יותר שימושי מעברית
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

אוריאל כתב:איך אורי הרשקוביץ(43) שיחק 5 משחקים ואין לו Buy?
אין לו BYE כנראה כי הוא פרש לפני הסיבוב השישי.
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

אני לא לגמרי בטוח, אבל אני חושב שהמארגנים לא ציפו למספר כזה של שחקנים
אתה צודק. ציפינו ל-80-90, קיווינו ל-100, הגיעו 109.

לגבי תמונות, התכוונתי לצלם בעצמי ומהלחץ לא יצא. קיבלתי את ההצעה למנות מראש אחראי צילום, אנסה ליישם בעתיד.
הבעיה שבטורניר כזה אמורים להיות שבעה סיבובים
אמורים להיות 7 סיבובים כאשר עושים חיתוך לטופ 8 נגיד, או כשרוצים מנצח ודאי. אם מחלקים פרסים לפי כמות נצחונות, כמו שעשינו, האמירה שצריכים להיות X סיבובים היא לא רלוונטית.
וצריך לחלק את הפרסים לפי tiebreakers שיחליטו למי באמת מגיע יותר פרסים ולא לחלק פרסים פשוט לכולם.
אם בזה שכל ה-4-2-ים היו מקבלים פרסים, היה יוצא שחצי מבאי הטורניר קיבלו פרסים, הייתי מסכים. מאחר ויצא ששליש מבאי הטורניר קיבלו פרסים, מספר אצבע שנעשה בו שימוש בפרי רליסים רבים בעבר, לא הייתי אומר שזה יותר מדי, ולכן לחלק פרסים עד למאזן 4-2 כולל יצא בול, ולא היה צורך בשימוש בטייברייקרז, שאם תסתכל בת'רדי עבר, רוב האנשים דווקא יוצאים מאוד מתוסכלים כשהם מה שקובעים אם יקבלו פרס או לא.
מה שמראה על כמות ההשקעה של אור וMG. המשיכו ככה! (או שזה מופנה לאותו אדם, אני אף פעם לא סגור על זה).
כשאתה אומר MG אתה כולל טכנית גם כל המדריכים והשופטים שעובדים עבורי שגם הם עושים עבודה מעולה, אז לא בדיוק אותו אדם :)
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler »

בנוגע לחלוקת הפרסים אני אישית מרגיש שהיא כן הוגנת מצד אחד, אבל בעייתית מצד שני. היו לנו 29 בוסטרים יותר בקופת הפרסים, כחמישית מכלל הבוסטרים. בפריריליס עתידי איך יוחלט למי לא יחולקו הפרסים האלה?
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."
BLcrazzy
Curls of Fury

שליחה על ידי BLcrazzy »

התרעומת על מס' הבוסטרים שחולקו היא לא במקום ואפילו מעליבה, לדעתי.
ניתנה הודעה מראש שיתווספו בוסטרים לקופת הפרסים מעל X משתתפים. נתון זה תורגם ל 29 בוסטרים נוספים!! שאף אחד מהמשתתפים לא שילם עליהם. התוספת הזו ניתנה כבונוס לקהילה וזה רק טבעי שהיא תשמש את הקהילה בתצורה של חלוקת פרסים רחבה.
יוזמה זו והדרך בה נעשה בה שימוש, ברוכות. באירועים כמו PR עלינו לצאת מהראש של "הייתי יותר טוב אז מגיע לי יותר" ולאמץ גישה יותר "נדבנית" ולראות את הקהילה.
אני מגיע רק לאירועי PR ויצא לי לשים לב לחיוך ולתחושת הסיפוק שמתלווה לשחקן החדש שבפעם הראשונה זוכה במשהו, אפילו אם זה רק 2 בוסטרים.

ביקורת:
- בניגוד למה שאחרים ציינו, אני שמתי לב להרבה לכלוך שנשאר בין הסיבובים, ואני זוכר לפחות 4 סיבובי משחק בהם הגעתי לשולחן והערתי בקול רם ומרתיע לאנשים לנקות אחריהם. אכן השופט שעבר לידי פנה לנקות ולסלק את הלכלוך אבל אני לא חושב שזה התפקיד שלו לעשות זאת.
- היו עיכובים, לא נוראיים אבל היו. אני חושב שבגלל שהסט הוא כיפי וכמות האנשים הגבוהה שהגיעה היוו מסיח לא שמו לב לכך, אבל עדין היו.
+ 109 משתתפים !! כמות יפה מאוד. כל הכבוד. מקווה לראות עוד PR עם 100 משתתפים ומעלה.
+ נוכחות השופטים וצוות הטורניר היתה מורגשת ויעילה.
+ מאוד נהניתי מהסט עצמו. אמנם לא פתחתי פול מטורף אבל היה לי כיף לשחק את החבילה שלי והיו לי מס' משחקים מאוד יפים ומותחים. אני לא חושב שיש סט שיותר טוב או פחות טוב לפורמט של סילד. התחושה שלי היא שאנשים רגילים יותר לדראפטים ול"איכות" החבילה שיוצא להם לשחק בהם.
Southern trees bare strange fruit
Blood at the leaves and blood at the roots
Black bodies swinging in the open breeze
Strange fruit hanging from the poplar trees
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

היו לנו 29 בוסטרים יותר בקופת הפרסים, כחמישית מכלל הבוסטרים. בפריריליס עתידי איך יוחלט למי לא יחולקו הפרסים האלה?
כפי שבעבר היו פרי רליסים בלי בונוסים לפרס, כן יהיו גם בעתיד, וגם אז, ניצור חלוקת פרסים כפי שתראה לנו הגיונית באותו הזמן וע"פ אותו קו כללי שפירטתי כאן.
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי chaosblack »

אני חייב להעיר טיפה על נושא הניקיון.

אמנם השופטים ניסו לשמור על הניקיון, אבל היו שופטים שעשו בנושא הזה שימוש כדי לנסות לחלק עונשים בכוח לשחקנים.

לדוגמא במהלך הסס הראשון שופט אמר לי להרים ולזרוק בקבוק שהושאר שם לא על ידי ובכלל היה שייך לשחקן שישב לשמאלי, תוך התראה שאם הוא יהיה שם כשהוא חוזר אני אחטוף.

היה ברור מאוד שלא הניקיון עניין אותו בסיפור הזה.
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

כמובן שאם אכן כך הייתה השתלשלות הדברים, אין זה תקין.
אם אתה מאמין שיש פגם בהתנהגות של אחד מהשופטים בארוע, אתה מוזמן לפנות אליי בפרטי.

אור.
שלח תגובה