[בקשה] איסור על מודים להעיר למשתמשים עם מעורבות אישית

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Kroen

אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

[בקשה] איסור על מודים להעיר למשתמשים עם מעורבות אישית

שליחה על ידי Kroen »

שמתי לב שבזמן האחרון ההערות והאזהרות היחידות שאני מקבל הם מנבידשי. שכידוע שונא אותי. שאלה לי אליך נבידשי: אתה הרי יודע שאתה שונא אותי, אז זה לא נראה לך קצת לא אתי להעיר לי? תחשוב על זה ככה: אם אני באמת עובר על חוקי הפורום אז מוד אחר יעיר לי, נכון? אתה לא יכול להתאפק עד שמוד אחר יעיר לי וחייב להעיר מייד? אתה "קצת" לא נייטרלי כשזה נוגע אלי וזה לא הוגן. אם הייתי מקבל הערות גם ממודים אחרים לא הייתי פותח את הת'רד הזה אבל נראה שאתה היחידי שמעיר לי. זה לא אומר לך משהו? שוב, אני חוזר על הברור מאליו: אם אני באמת עובר על חוקי הפורום אז מוד אחר יעיר לי, לא? אתה לא יכול להתאפק?
תמונה תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

לא בעיה טכנית ולא בקשת פיצ'ר. כלך לך למחוזות הקשקשת.
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

רן (נאבידשי) הוא המוד הכי פעיל כרגע. לפני שאני הורדתי את רמת הפעילות שלי, רוב ההערות הגיעו ממני.

זה לא עניין אישי. אתה שם לב רק כשמעירים לך, אבל אם תבדוק את כל הפעמים שמעירים למשתמשים, תראה שרן מחזיק אחוז גדול מאותן הערות. לא בגלל שהוא רע, או בגלל שהוא עושה דווקא, אלא בגלל שהוא בד"כ הראשון שרואה כל דבר.

ואם כבר דנים בנושא, אני הייתי שמח אם אתה היית מפסיק להעיר לאנשים כשהם עוברים על חוק או על נוהל. זה לא התפקיד שלך (אני מדבר כרגע על ההערות שלך לכל מי שמבקש שם או תואר בצורה לא נכונה או שלא עומד בתנאים, לא על התלונות שלך על רן). תודה.
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

עוד סיבה היא שבחלק מהפורומים הוא מוגדר בתור המנהל היחיד, ככה שאם מישהו יעיר זה כנראה יהיה מי שמנהל את הפורום.
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
shtcukhe
Elvish Lord

שליחה על ידי shtcukhe »

וגם בגלל שאתה מעצבן והוא לא עומד בזה.ותאמין לי אףאחד לא אם הייתי מוד אתה הייתה בבאן מזמן... אתה צריך להגיד תודה שלא נותנים לך באן וזהו ורק מזהירים אותך.וזה נכון שרן בוא נגיד "חורש" על הפורום אתה תראה שאם תכתוב לו הודעה הוא ישים לב אליה תוך חצי דקה ותקבל ג הודעה בחזרה. בגלל זה הוא מעיר לך ולא אחרים כי הם לא מספיקים להסתכל על ההודעה שלך והוא כבר שלח אותה מזמן.ועוד משהו ממני קטן הצעה שלי תתחיל להפחית בהודעות שאתה מגיב או כותב כי אנשים מתחילים להתעצבן מכל הנושאים שלך.(למשל שאתה אומר לאנשים שהם גרועים או דברים כאלו בגלל שהם שאלו שאלה דפוקה.)

מודים אני יודע שזה לא קשור אבל הוא צריך להבין כבר. :evil:
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

מסכים עם מה שרשמו המודים האחרים.
קרואן, אם רן לא היה מקדים אותי, היית מקבל את אותן אזהרות ממני.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

לא אביב, אם אתה יודע שזה לא קשור, אתה לא אמור לכתוב את זה וזה לא התפקיד שלך להעיר לו, זה התפקיד שלנו. יש לך אזהרה רשמית, בבקשה תשאיר את הטיפול בעבירות לנו.
konortov
MTGil Wizard

שליחה על ידי konortov »

קרואן לא הכל סובב סביבך זה שרן יותר פעיל כרגע משאר המודים לא אומר שהם לא היו עושים דבר דומה בכך שאתה עובר לא פעם על חוקי הפורום או חוקי הטעם הטוב
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

קרואן, זה כי אתה אידיוט.
My phone number: 0522816213
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

*sigh*
למה אתם (הלא מודים שמגיבים פה) ממשיכים להאכיל אותו? אתם לא מבינים שזאת המטרה שלו? וזה לא חשוב מה תוכן התגובה שלכם, גם תגובות כמו של parismatic (שאותי שיעשעה מאוד אגב) משיגות את המטרה בשבילו. ברגע שתפסיקו להגיב אליו נוכל להפסיק לראות הודעות מיותרות כאלה.
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

רק בהסתכלות קצרה על העמוד הכי עדכני בקשקשת מתוך 49 ת'רדים המוצגים בעמוד, 15 מתוכם נוצרו ע"י קרואן! זה יותר מ-30% מההודעות העדכניות בפורום.

עכשיו, אני לא אומר שזה רע, אבל אני אומר ומסכים עם ששון שקרואן משועמם ואל תאכילו את הטרול.
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
shtcukhe
Elvish Lord

שליחה על ידי shtcukhe »

Prismatic כתב:קרואן, זה כי אתה אידיוט.
תודה על החתימה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

עכשיו תוריד את זה בבקשה מהחתימה שלך. אריאל לא היה צריך לכתוב את זה מלכתחילה, החוק הראשון של הפורום הוא "כבוד ונימוס" כלפי משתמשים אחרים.
shtcukhe
Elvish Lord

שליחה על ידי shtcukhe »

yes colonel!
it was for jk iknow i wil turn it off
WHATEVER
the wrong one

שליחה על ידי WHATEVER »

בתור אחד שבפורום הזה לא מעט זמן בכללת אני חייב להיות הוגן ולומר שקרואן הוא לא אותו ילד מעצבן שהוא היה לפני שנתיים (ואין לי שום מושג מה הגיל שלו), והעובדה שמשהו כמו שליש מהת'רדים פה (קשקשת) שלו אכן מזינה את הפורום יפה.

קרואן קח טיפ: קיבלת מעמד יחיד ומיוחד בפורום הזה, אל תהרוס אותו בבאנים.

be a jester, not a fool
Kroen כתב: בפלפל חריף רגיל יש כ2000 מ"ג של קצפסיאן ל100 גרם, ובפלפל החריף הזה, שנקרא red savina habanero יש מעל חצי מיליון מ"ג ל100 גרם.
konortov
MTGil Wizard

שליחה על ידי konortov »

WHATEVER כתב:בתור אחד שבפורום הזה לא מעט זמן בכללת אני חייב להיות הוגן ולומר שקרואן הוא לא אותו ילד מעצבן שהוא היה לפני שנתיים (ואין לי שום מושג מה הגיל שלו), והעובדה שמשהו כמו שליש מהת'רדים פה (קשקשת) שלו אכן מזינה את הפורום יפה.

קרואן קח טיפ: קיבלת מעמד יחיד ומיוחד בפורום הזה, אל תהרוס אותו בבאנים.

be a jester, not a fool
אני מסכים שהוא "השתפר "מאז הבאן האחרון שלו אבל לפתוח תרד כזה ? זה מזכיר ימים עברו {קרואן לא פתחת תרד כזה בעבר?)
Chipmunk
Legendery Pest

שליחה על ידי Chipmunk »

תקשיבו תפסיקו להגיב אתם לא מבינים שלא צריך סתם להעליב אותו ולגרום לו להרגיש כאילו הוא עדיין לא בסדר? אמרו לו שרן נותן לו אזהרות בגלל שהוא הכי פעיל - למה כולכם עדיין מגיבים פה ואומרים את כל הדברים האלה נגד קרואן? רן כבר אמר שהם לא קשורים, אז למה אתם עושים את זה? כי אתם חייבים להעליב את קרואן? די. מההודעה של זוהר (SLIVER) באמת שרוב ההודעות היו סתם כדי להעליב את קרואן... וכמו שרן אמר כבוד ונימוס.

עריכה: (ובבקשה אל תכתבו לי "אבל זה נכון").
שלח תגובה