רליס Zendikar בפריק - חמישי 8/10

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

xxfridmanxx
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי xxfridmanxx »

כנראה אגיע גם ל2hg וגם לדראפט אם יהיה
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

עדיין מחפש ראש שני, יש מישהו שחסר לו?

עריכה: הסתדרתי
There is an art, or rather a knack to flying. The knack lies in learning how to throw yourself at the ground and miss.
boazm7
MTGil Wizard

שליחה על ידי boazm7 »

בעקבות העובדה שחמישי זה עדיין חופש אני רוצה להגיע
יש מישהו שעדין במקרה אין לו בן זוג ורוצה להגיע?
עריכה:גם אני הסתדרתי
נערך לאחרונה על ידי boazm7 ב 06/10/2009 , 21:59, נערך פעם 1 בסך הכל.
GreenG
MTGil Apprentice

דו ראשי

שליחה על ידי GreenG »

אני מתכנן כנראה להגיע ועדיין אין לי ראש.

עריכה: הסתדרתי.
נערך לאחרונה על ידי GreenG ב 06/10/2009 , 21:19, נערך פעם 1 בסך הכל.
Solmyr
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Solmyr »

מחפש ראש שני

עריכה: הסתדרתי
נערך לאחרונה על ידי Solmyr ב 08/10/2009 , 13:29, נערך פעם 1 בסך הכל.
Shali
אלוף הארץ לשנת 2011

שליחה על ידי Shali »

יהיו דרפטים מחר??
Ward
Moderator

שליחה על ידי Ward »

נראה לי ברגיל .... אם אנשים ירצו להישאר לדראפט אז לא מן הנמנע
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

הטורניר היה אחלה, אבל היו מספר בעיות.
הטורניר עצמו התחיל ב5 בגלל שהיינו צריכים שטורניר יוגיהו יסתיים במקום, דבר כזה יכול בקלות להמנע בעתיד...
והחלוקת פרסים בסוף... מסתבר שכ5 זוגות של אנשים באו לחנות, נרשמו לאירוע, אך החליטו לא להשתתף בו, פריק החליטו להשאיר את הבוסטרים שאמורים להיות לפרס לעצמם, שגם אם זה איכשהו הגיוני, זה לא צריך לעקב את חלוקת הפרסים ב40 דקות...
אשכרה חיכינו 40 דקות... מצב כזה לא צריך לקרות אף פעם...
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

היה ממש סבבה, מלבד הבעיות שבועז ציין.
There is an art, or rather a knack to flying. The knack lies in learning how to throw yourself at the ground and miss.
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

מסתבר שכ5 זוגות של אנשים באו לחנות, נרשמו לאירוע, אך החליטו לא להשתתף בו, פריק החליטו להשאיר את הבוסטרים שאמורים להיות לפרס לעצמם
האנשים לא בדיוק נרשמו לארוע ואז החליטו לא להשתתף, אלא ניצלו את ה"דיל" שהחנות מציעה לרגל הארוע כדי לקנות בוסטרים, מעולם לא הייתה להם אף כוונה להשתתף בארוע, ולכן אני לא חושב שאפשר לומר שפריק מחויבת לצרף את הבוסטרים העודפים לפרסי הארוע.

הקטע של לחכות 40 דקות נשמע מוגזם לגמרי, ולצערי זו לא הפעם הראשונה שזה קורה בפריק. מישהו יודע למה זה קרה? יובל?
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

אני יודע שמסיבה כלשהי חיכו עד שאני אסיים לקפל את כל הציוד כדי ליידע אותי שאני זה שצריך לרשום את החלוקה כי לעובדים של פריק אין זמן. אחרי שרשמתי את הכמויות, הסתבר שקיים הפרש בין מה שסידרתי לבין מה שהושאר בחנות כפרס בגלל אותם חמישה זוגות. כשראיתי שמתפתח דיון טלפוני בין אוריין לזיו וכבר נהיה מאוחר, סיכמתי עם אלון שהוא יסיים את הטיפול כדי שאני אוכל לתפוס אוטובוס לאשדוד. משם אני לא יודע מה קרה וכמה זמן זה עוד נמשך.

לדעתי הבעיה הכי גדולה בפריק היא שמצפים מאותם אנשים גם לארגן וגם לתפעל חנות בו זמנית (עם עדיפות לחנות), מה שמעכב את תפעול האירוע. ההפרש בין כמויות הבוסטרים חורג מתחום אחריותי.
העובדה שהשופט השני שלי הלך בתחילת הסיבוב החמישי ועובדי פריק היו עסוקים, מה שהשאיר אותי לדאוג לכל הלוגיסטיקה בזמן הקיפול, גם לא כ"כ עזרה.
ziv
MTGil Wizard

שליחה על ידי ziv »

אור איזה דיל בדיוק
במקום המחיר המלא של 210 לשלם 198 ל 7 בוסטירם
היו נירשמים לדראפט במחיר של 170 שקל והיו מקבלים 8 בוסטרים
וכו'
YO!ded
Necromacy Master

שליחה על ידי YO!ded »

סתם שאלה: אם כשמישהו נרשם לדראפט הוא מקבל 3 בוסטרים+אחד שהולך לפרס, אז למה אתם לא יכולים להביא לו את 4 הבוסטרים?

עריכה: לא משנה נראה לי שהבנתי, ועל הדרך גם הבנתי למה הוא לא אמור ללכת לערימת הפרס
ΓΝ ΨΧ
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

מה שעצבן אותי זה היחס של החנות,הם סגרו את הדלתות ונתנו לאנשים לחכות בחוץ איזה 40 דקות להתבשל ככה ואז הודיעו את ההודעה ש+- נדפקנו.

אני לא נכנס לנושא אם הם צריכים לשלם את הבוסטרים של השחקנים שפרשו או לא אבל יש דרך לעשות דברים.

זאת חנות,לא בן אדם פרטי,יש דרך לנהל חנות מול הלקוח שלך והדרך שפריק עשו זאת אתמול פשוט מזויעה.

היו יכולים פשוט להגיד בהתחלה את ההודעה שאלון אמר(שגם כן לא נתן שום מקום לדיון אלה רק אמר "אני מחליט פה וזהו" כאילו הלקוח גם לא שווה כלום) בהתחלה ואז אנשים היו מתעצבנים הרבה הרבה פחות,עדיין מתעצבנים והכל אבל הרבה פחות.

הבעיה היותר גדולה שזאת לא פעם ראשונה שיש בעיה בחנות של גישה ללקוח\בעיה בטורניר אז זה כבר מתחיל להמאס ואני בהחלט בהחלט ישקול עם לבוא לטורניר הבא אך ורק בגלל הנושא הזה.

לגבי הארגון-היה ארגון מצויין,זמנים טובים,שיפוט טוב(טוב יובל חשבת שעשית טעות אבל בסוף לא ;) אז זאת לא טעות אז בסדר) באמת כל הכבוד לך יובל על הארגון ושמח שחזרת :)
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
עומרישוני
MTGil Wizard

שליחה על ידי עומרישוני »

אני לא הייתי מעורב בכל עניין הבוסטרים, אפילו לא ידעתי עליו כי הלכתי מוקדם כדי לתפוס את הרכבת האחרונה, אבל זה נשמע לי מגוחך להוריד את הבוסטרים מהפרס כי השחקנים החליטו לא להשתתף.
הם שילמו על האירוע, רק שהמטרה של פתיחת הבוסטרים שלהם לא הייתה לבנות חבילה אלא להנאתם האישית, אז??? ואם הם היו עושים דרופ סיבוב ראשון כי קרה משהו והם היו חייבים ללכת? ואם הם היו עושים דרופ סיבוב שני כי נמאס להם?? מה אז??
אנשים נרשמו לאירוע, על אותו הגיון גם היו צריכים למנוע מהם קלף רליס כי הם "לא חלק מהאירוע", זה מגוחך, ואני לגמרי מסכים עם ניב שהגישה של פריק לשחקנים בעייתית, מזלזלת ומתנשאת.
אם פריק מרגישים "מרומים" כי שחקנים קיבלו הנחה כלשהי עקב אירוע ולא השתתפו בו, הם היו צריכים למנוע מהם את הקנייה מלכתחילה, ולא לפגוע בשחקנים רטרואקטיבית. במיוחד כשגם על מחיר של כ-200 שקל לזוג הם עדיין עושים רווח, אז להוריד את הבוסטרים מהפרס סתם מרגיש לי כ-גרידיות של החנות. וחבל כי בסה"כ היה אירוע כיפי וטוב.
עומרי.
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

צריך להיות חכמים בעניין כזה. שחקנים מאוד רגישים בקטע של פרסים כי אכפת לנו מזה, וזה מאוד מעצבן ומכעיס לגלות בסיבוב האחרון שפתאום בגלל סיבה כזאת או אחרת מורידים 10 בוסטרים מהפול שכולם חשבו שמהווה את הפרס.
אני לא נכנס לסיבה למה הורידו את הבוסטרים, שנשמעת לי כמו שטות מוחלטת אגב, אני אומר שהאנשים שנכוו מהאירוע הזה ובעקבותו יפסיקו לבוא לאירועים בפריק, לזמן קצר או ארוך, יפסיד לחנות הרבה יותר כסף מה-10 בוסטרים המסכנים האלה. אז לפני שעושים מעשה כזה שבבירור יעצבן מאוד את שחקני הטורניר כדאי לחשוב טוב טוב האם באמת יש סיבה מספיק טובה לעצבן אותם ככה, ופה התשובה היא ממש לא. כמו שאומר הפתגם: אל תהיה צודק תהיה חכם.
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי chaosblack »

מדהים איך שחקנים מצליחים להביא את עצמם למצב הזה.

את דעתי על הנושא ציינתי לאחרי עלי בחנות וזה ישאר ביננו. אני רק אגיד מספר דברים על אותם קונים אלמוניים שקנו ואתם לא הרווחתם על חשבונם.

במהלך הסיבוב השני והשלישי של הטורניר הגיעו לחנות מספר אנשים שהתעניינו בקניית בוסטרים ללא קשר לטורניר. הוצע להם לרכוש שבעה בוסטרים שמחירם 210 ש"ח ב10 ש"ח פחות. היות ויש ארוע ואוריין בחר להיות נחמד.
ברור הרי שאם זה המצב לא מגיע עוד בוסטרים לקופה שלכם. אם באמת אותם אנשים באו לפני הסיבוב הראשון והלכו לפניו אז יש על מה לדבר, אבל זה לא המצב.

כמו שציינתי לפני חלוקת הפרסים (שכמובן אף אחד לא אמר על זה כלום) הנושא יבדק ואם נגיע למסקנה שאותם בוסטרים צריכים להצתרף לפרס הם יצורפו והזוכים בהם יקבלו אותם.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

אלון כפי שאמרתי,מה שעצבן(לפחות אותי) זה היחס שקיבלנו מהחנות שהיה פשוט יחס עלוב כאילו יורקים עלינו.

אתם סג-רתם את הדלתות ונתתם לנו השחקנים לחכות 40 דקות בחוץ,זה נראה לך הגיוני באיזהשהוא מובן? ועוד יותר גרועה שאחרי זה אתם פשוט באים ואומרים(אתה זאת אומרת) "תאכלו את זה ככה,אנחנו נבדוק(מה שאני מאמין שלא יקרה דרך אגב) ואם נמצא לנכון לחלק עוד בוסטרים נחלק"

ועוד משהו,שבעל החנות לא רצה להתקשר לאוריין\זוהר כדי לא להפריע להם? נוו באמת בחיים לא שמעתי כזה תירוץ עלוב.

אני אישית בחיים לא קיבלתי כזה יחס ממקום שאני צרכן פחות או יותר קבוע של מקום,יחס פשוט מגעיל ועלוב והדבר העוד יותר מעצבן שזאת לא פעם ראשונה.

אני מציע לכל השחקנים לחשוב היטב אם הם רוצים להגיע לטורנירים בפריק,אם לא נגיע לטורנירים אולי הם ישנו את המצב שלהם\את היחס שלהם ללקוח,ועם הם לא ישנו אז בסדר למדנו משהו על כמה אנשים.
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי chaosblack »

שכחת לציין שב-40 הדקות 15 היו פירוק והשאר נוצרו כי זיו היה בתוך החנות ורב איתנו על הפרסים.

לא רוצה להאמין למה שאומרים לך, אל. לי אין נטיה לשקר במיוחד לא בנושאים כאלו ואני בהחלט מאמין שהנושא יבדק.

כן לא רצינו להקשר לאוריין, שעובד כול יום לפרק זמן ארוך. אנחנו מאמינים שמגיע לאנשים בבית גם לישון מדי פעם. אתה יודע פעם בשבוע לא הרבה שעתיים שלוש לפני שזורקים אותם לעוד משמרת...

ואם לא קיבלת בארץ יחס עלוב מעסק או חנות, ראה עצמך בר מזל. נתקלתי ביחס מזלזל ומעליב פי אלף ממה שאתה קורא לו מעליב (לך לנסות להחליף פעם רהיט שסופק פגום).

ואני בהחלט מציע לאנשים לחשוב לפני שהם טוענים טענות מופרחות ללא סיבה. הדרך היחידה שאתה תחשוב שהם שינו את היחס זה שתקבל מה שבא לך. ולא שום דבר אחר.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

לא,יש דרך לתת יחס לאנשים,זה נקרא יחסי אנוש.

לדוגמא- אם הייתם באים בהתחלה ואומרים "יש בעיה כלשהיא אם הפרסים,אנחנו ניתן כרגע X בוסטרים שיכול להיות שיגיע לשחקנים עוד בוסטרים כפרס ניהיה בקשר בהמשך ונבדוק את העניין מצטערים על הבלאגן\אי נוחות"

מאשר לבוא ולהגיד "זה המצב ובאסה לכם"

ותעשה לי טובה,כן היה אפשר להתקשר לזוהר\אוריין על המצב שהרי זוהר קבע את החלוקת פרסים אז כן אם יש בעיה עם מה שזוהר קבע אז רצוי להתקשר אליו,אני בספק ששיחת טפלון של גג חצי שעה באמת תפריע להם כ-ל כך כמו שאתה מייצג את זה.

וסליחה? מה הקשר בין הפירוק של השולחנות לבין חלוקת הפרסים,זה עוד משהו שהיה מפגר לחלוטין,למה אתם צריכים לחכות עד שיובל יסיים לסדר את השולחנות? מה הקשר בין זה לבין חלוקת הפרסים?

ולא,אני לא חושב שאני בר מזל אלה יש דרך לתת יחס ללקוח וזה לא קשור בכלל לזה שאני יהיה מרוצה רק אם זה ילך לכיוון שלי זה שטויות,אני מבטיח לך שעם הייתם עובדים כמו שציינתי למעלה אז הייתי מתעצבן קצת על המצב אבל אומר אוקי יש פה בעיה כלשהיא אבל הם טיפלו בה יפה ואני מקווה שיודיעו מה קורה עם זה בהמשך.
שלח תגובה