קעקוע

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

yoni277
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

קעקוע

שליחה על ידי yoni277 »

כן, עבר זמן. הרבה זמן. חודשים. אבל אני חוזר כאחר, ומעוניין בעצתכם ובעזרתכם. הנושא, כמובן, הוא קעקועים. אני רוצה לעשות קעקוע מאוד מסוים בנושא שלו - מלאכית/divine women מסתכלת בכיוון הכללי למעלה, ממוקמת יחסית בצד ימין ותופסת את רוב, אבל לא הכל, מהתמונה.פנים וקצת מאוד מהחלק העליון של הצוואר ואולי גם מעט מתחת. כולל צבעים. צורה כללית עגולה. כולל מסגרת מסביב בצבעים בהירים. הקעקוע מסמל תקווה, ויש לו סיבה מאוד עמוקה, אבל אם יש משהו אחר שאתם חושבים שיסמל תקווה טוב יותר, תציעו, אבל רק עם תמונה, כדי שאני אדע מה יש לכם בראש.
תודה רבה,
יונתן.

נ.ב.: אל תשכחו לעזור בכך שתעלו לפה link או תמונה! זה עזרה בחיפוש, לא בעיצוב...
תינוק שנולד לפני הזמן - פג. תנוק שנולד אחרי הזמן - פג תוקף
konortov
MTGil Wizard

שליחה על ידי konortov »

בן כמה אתה אחי?
לא בא להטיף אבל תההיה בטוח שאתה רוצה קעקוע שגם בעוד 10-20 שנה אתה תאהב כי להוריד אחרכך זה כואב טילים ויקר
yoni277
MTGil Wizard

שליחה על ידי yoni277 »

תודה על העצה, אבל כמו שנכתב למעלה הסיבה עמוקה, והקעקוע קטן מאוד. כן, אני בטוח שאני רוצה את הקעקוע...
konortov
MTGil Wizard

שליחה על ידי konortov »

הבנתי שאתה רוצה אותו הענין אתה רוצה אותו עכשיו אבל בעוד 20 שנה ילדים וזה עדין תהיה מחובר לאותו קעקוע ?
אני לא זוכר שראיתי אותך ויש אנשים שיפה להם קעקוע מסוים מאוד אבל יש כאלה שגם לא ואם זה לא יוצא כמו שרצית אז זה יהיה חרא
כדאי לשקול באמת אם זה כדאי תנסה לדמיין את עצמך בעוד 20 שנה עם הקעקוע הזה אל תשכח מבנה גוף משתנה
תנסה באמת לראות אם זאת לא התלהבות של הרגע
יותר מזה אני לא אנגס לך . :wink:
yoni277
MTGil Wizard

שליחה על ידי yoni277 »

אתה צודק בניג'וס שלך. בינתיים אני מחפש עיצוב מסוים. נראה...
Row
MTGil Wizard

שליחה על ידי Row »

יש לי שני קעקועים ואני אוהב אותם. מה יהיה עוד 20שנה אף אחד לא יודע אבל ממש לא נראה לי שהם יפריעו לי.
ובקשר לעיצוב או שתחפש באינטרנט משהו( יש המון אתרים של קעקועים) או שתלך לחנות שאתה מתכוון לעשות את זה שם ותבחר משלל הספרים במקום, בכל חנות יש עשרות ספרים עם מלא עיצובים ונושאים.
אם אתה גם צריך המלצה על מקום לעשות את זה בו אל תהסס לשאול.
Rotem
yoni277
MTGil Wizard

שליחה על ידי yoni277 »

אני רוצה לעשות את זה אצל גיא לוין ברמת ישי. אני צריך עזרה ממך אם ככה, היות ויש לך ניסיון. וצודק, מקסימום אני אדאג שזה יהיה יפה מספיק בשביל שאני תמיד אוהב אותו בשביל היופי... יש לך אתרים מומלצים?
Row
MTGil Wizard

שליחה על ידי Row »

אממ לא משהו שאני זוכר בעל פה, אבל תכנס לאתרים של החנויות קעקועים ובדרך כלל יש שם רשימות של אתרים מומלצים עם אלפי עיצובים.
אני דרך אגב עשיתי בדיזינגוף סנטר אצל מקעקע בשם לאון שהוא אומן ברמה עולמית ואחלה בחור, חוץ מזה שהוא משחק מג'יק כך שיש על מה לדבר בעת תהליך הקיעקוע עצמו שזה ממש נחמד. אז אם אתה עוד לא סגור איפה אתה רוצה לעשות אני ממליץ עליו בחום ואתה גם יכול להגיד לו שרותם שלח אותך הוא יעשה לך אחלה מחיר :wink:
Rotem
yoni277
MTGil Wizard

שליחה על ידי yoni277 »

כנראה שאני יעשה את זה כמתנת יום הולדת. עוד חודשיים בערך, מיד כשאני חוזר מארה"ב (על פי הידוע לי אסור לעשות שם קעקועים מתחת לגיל 18), ואני כבר הולך להיות אצל חברות שלי ברמת ישי, אבל תודה על ההצעה... יש לך אולי מושג איך אני משיג את הקעקועים שמראים שטלויזיה בתוכנית miami ink? ניסיתי בגוגל... לא עובד משהו...
s.k
Goblin King
יצירת קשר:

שליחה על ידי s.k »

עשיתי קעקוע לפני חודש ובכללי זה נושא שמעניין אותי (מקווה ללמוד את זה כמקצוע אחרי הצבא) ויש כמה דברים שאני יכול להציע לך:
1. לפי איך שזה נשמע (יכול להיות שאני טועה) - יש לך רצון לקעקוע עם הרבה פרטים יחסית לכך שאתה רוצה קעקוע קטן. את הקעקוע שלי אני עיצבתי, הוא היה אמור להיות הרבה יותר קטן, אבל בגלל שלא הסכמתי לוותר על הפרטים שבו - יש לי כמעט חצי שרוול על היד עכשיו =)
בכל מקרה, הרעיון הוא שאם הקעקוע הוא קטן ומלא פרטים, אז בעוד 10-15 שנה הוא יהפוך לכתם ויהיה קשה לראות מה מצוייר בו. אני בטוח שהמקעקע היה אומר לך את זה, אבל עדיף שאני אגיד עכשיו ותכין את עצמך שאם אתה רוצה הרבה פרטים - הקעקוע יהיה יותר גדול. לטובתך.
2. במקום לנבור באינטרנט יותר מדי - לך אל הבחור המקעקע ותתייעץ איתו, חמש דקות איתו זה כמו 10 שעות בגוגל בדרך כלל. אני עיצבתי לעצמי את הקעקוע, אבל המקעקע עזר לי המון מניסיונו האישי וביחד הגענו לתוצאה מרשימה מאוד לדעתי.
3. עזוב אותך משאלות, שאני מוצא טיפשיות, כמו "ומה יהיה עוד 20 שנה שיהיה לך ילדים?" - תדאג שהקעקוע יכול להיות במקום שאתה יכול להסתיר עם חולצה או משהו בסגנון וזה מספיק, תדע שתמיד תזכור את היום והתקופה שעשית בה את הקעקוע וגם לא תתחבר יותר למה שהקעקוע מייצג - זה יזכיר לך ימים יפים!

שיהיה לך בהצלחה ואם תעלה לפה תמונות של התוצאה - אני אשמח לראות מה שיצא =)
yoni277
MTGil Wizard

שליחה על ידי yoni277 »

בקשר לתמונות של הקעקוע, אתה תאלץ לחקות זמן מה. זה מתנת יום הולדת מחברים (לפחות המימון), ולכן אני יעשה אותו ממש ביום ההולדת - 26 לדצמבר. אבל אני אנסה לזכור להעלות לפה תמונות.
לגבי נושא הפרטים - נקודה טובה. כנראה שהוא אכן יהיה גדול מהמתוכנן. על פי הידע שצברת עד כה - ויזואלית, מה ההבדלים העיקריים בין קעקוע עם shading (הצללות) שהוא בצבע או בשחור לבן? אני מאוד מתלבט, ובינתיים אני לא מוצא את העיצוב שאני רוצה.
Ori_Limor
MTGil Wizard

שליחה על ידי Ori_Limor »

לך למקעקע רציני, אחד שידוע בעבודתו הטובה(אין הרבה כאלה בארץ). תסביר לו מה אתה רוצה והוא כבר יצייר לך את זה.
אתה לא רוצה קעקוע מספר שבעוד X זמן תראה אותו על רגל של משהו אחר.
:banana:
s.k
Goblin King
יצירת קשר:

שליחה על ידי s.k »

ויזואלית? כמובן העניין של האסטתיקה שלפי דעתי קעקוע שחור לבן הרבה יותר מחמיא מצבע, אך זוהי רק דעתי. מה גם, שבקעקועים קטנים הצבע בדרך כלל לא עובד טוב, וראיתי די הרבה עבודות קטנות שבהם התוצאה לאחר כמה שנים (חלק אפילו ישר) פשוט נראים כמו דף צביעה קטן... בקעקועים יותר גדולים צבע יכול להיות מאוד יפה, אך זה תלוי מאוד במקעקע, אם יש לו ניסיון וכישרון מספיק כדי לעבוד טוב עם צבע, כי זה יותר קשה מעבודה בשחור לבן. בכל מקרה אני מציע לך לראות עבודות קודמות בצבע של המקעקע שאתה הולך אליו. אם תשקול את זה וזה יתאים לך למה שאתה רוצה להשיג - ראיתי כמה יצירות מדהימות של שילוב של צבעים ושחור לבן, הקונטרסט בין צבעים חזקים ו"חיים" (אדום, כתום, אפילו כחול לפעמים) לשחור לבן יכול להנפיק תוצאה מרהיבה בעבודה נכונה. בכל מקרה, תזכור שקעקוע בצבעים נשאר באותם צבעים (גם אם ידהו), שיכול להיות שימאס לך מהם (שוב - לא קטע של תתחרט על הקעקוע עצמו או משהו בסגנון, פשוט זה יתחיל להראות לך סתמי או שהייתה רוצה את זה בצבע אחר, זה נאמר לי על ידי אסיסטנטית של מקעקע) ואילו שחור לבן נותן יותר מקום לדמיון ומקום לאפשרות לתיקונים ביותר קלות בעתיד.
Seeker Of Rain
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי Seeker Of Rain »

יש לי 2 קעקועים והתעמקתי בנושא לא מעט - יש כמה נקודות שכדאי לשים לב אליהן.

1. הדבר החשוב ביותר, תראה את העבודות של האומן שאתה הולך אליו. ותבדוק את הסטריליות של המקום בו הוא עובד.

היכולת של האומן תשפיע מאוד על התוצאה, ולא כולם טובים באותה מידה. כפי שנאמר פה קודם - יש מעט שבאמת טובים בארץ.

2. למחיר אין משמעות, בכל זאת מדובר במשהו שהולך להיות איתך הרבה מאוד זמן. לא שווה לחסוך 200 שקלים ולקבל משהו ברמה נמוכה יותר ממה שזה היה יכול להיות.

לא סתם יש הרבה מאוד אנשים שמוכנים לקבוע תור חצי שנה מראש ולטוס לקמדן בשביל להתקעקוע אצל אומנים רציניים.

אתה יכול להתרשם מהעבודות של פול פות' או להכנס לאתר כמו BMEzine

ולהבין מה אפשר לעשות... ואפשר הרבה אבל לא הכל.

3. שים לב לציור שאתה רוצה - מה שנאמר קודם חשוב מאוד! קטן עם הרבה פרטים יכול להפוך לכתם מכוער. ולא דווקא אחרי 10 שנים - גם אחרי שנה. לדיו יש נטיה להתפזר! תתייעץ עם האומן שאתה הולך אליו - ותקבל חו"ד האם זה אפשרי ועד כמה זה עמיד.

4. תעשה טסט - יש הרבה צבעים שאנשים אלרגיים להם. טסט זה 3 נקודות במקום נסתר שבודקות האם אתה אלרגי.

5. יש פורמים שתוכל לקבל בהם הרבה יותר מידע בנושא - אני ממליץ על זה של וואלה! שמנוהל ע"י כמה אנשים מאוד מקצועיים מהתחום.
http://community.walla.co.il/?w=/303/2733

לא עולה לי עוד משהו בראש...אבל אני בטוח שהיה לי משהו לאמר (כמו בעיות חשיפה לשמש, ים בריכה וכאלו שתורמים לדהייה של הקעקוע... אבל זה פחות רלוונטי כרגע)
yoni277
MTGil Wizard

שליחה על ידי yoni277 »

מבחינת העבודה של האמן - הוא מאוד ידוע באיזור, ונחשב למעולה. הוא עושה קעקועים כ - 10 שנים אם מה שאמרו לי נכון. נראה לי שזה יהיה בעיתי לעשות את זה בלי צבע, אבל אני אראה. אני עדיין מחפש את העיצוב שבו אני חושק.
למישהו יש רעיון שנכנסים בוא הדברים הבאים:
אישה/נערה (דמות נקבית, אבל לא ילדה..)
מסמל תקווה
פשוט יחסית
אסטתי
גודל - לא גדול מ - 15 ס"מ ריבוע
לא מסובך מדי שיהפוך לכתם
שחור לבן

יותר מדי עריכות - מישהו יודע מה מסמל תקווה אצל הקלטים? יפניים? סיניים? וכן הלאה...

וואו באמת הגזמתי עם זה - אולי מישהי שמחזיקה משהו... אם למישהו יש רעיון בכיוון הזה, אני אשמח מאוד לשמוע (או בעצם... לקרוא)

משהו ממש יפה. מתאים למתרה שלי:
http://krassrocks.deviantart.com/art/Fa ... e-86576051
yoni277
MTGil Wizard

שליחה על ידי yoni277 »

סליחה על הדאבל, אבל אני פשוט מתחיל להתייאש.

אני מנסה כבר כמה ימים למצוא תמונה אחת, אבל עכשיו כשמצאתי משהו דומה... טוב, בוא רק נגיד שאני חוזר בי מהעיצוב הספציפי הזה...

אז מה שאני מחפש עכשיו זה משהו שמסמל תקווה, שמוצאו הוא אחד מהבאים: קלטי (celtic), סיני, יפני, אינדיאני (native american), ויקינגי... משהו בסיגנון. אפשר גם משהו שבשבילכם מסמל תקווה. אני מחפש רעיונות, לא עיצובים...
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

תעשה כבר את המילה "תקווה" ביפנית ותסגור עניין.
תמונה תמונה
yoni277
MTGil Wizard

שליחה על ידי yoni277 »

אני לא אוהב דברים כתובים כקעקועים...
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

אני חושב שאתה עושה טעות... דווקא עצם העובדה שאתה משקיע כ"כ הרבה מחשבה בזה וכל הזמן משנה את דעתך מוכיחה שבעתיד בטח שוב תשנה את דעתך ותתחרט...
תמונה תמונה
MosheJW
Rising Scrub
יצירת קשר:

שליחה על ידי MosheJW »

לי זה נשמע כאילו אתה צריך יותר זמן, ולהאט קצת לפני שאתה מחליט. מה אם תגלה פתאום שלסמל שעשית יש עוד משמעות שאתה לא כ"כ אוהב? או אם פתאום תחליט שאתה לא אוהב סינים? או שתגלה שליוונים היה סמל הרבה יותר מגניב?...
תחכה קצת עד שתמצא סמל שבאמת אומר משהו בשבילך. אתה רוצה משהו שמסמל תקווה, אתה לא יודע בדיוק מה אז אתה מחפש משהו שמסמל את זה, אבל אם זה עדיין לא אומר לך כלום, וזה לא יגיד משהו לכמעט כל מי שיראה את זה, אולי עדיף שתחפש עוד.
Y כתב:אנשים לא יודעים להבדיל בין איכות לזבל ומבחינתם יהודה לוי לבוש בירוק ו-Llanowar Elves זה אותו הדבר.
שלח תגובה