פרישת Navidshi מניהול הפורום

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

Kroen

אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Kroen »

אני מצטער, אבל משתמש אחד שהוא קצת מעצבן (ואני לא חושב שאני מעצבן כ"כ כמו שעושים ממני) זה לא סיבה לפרוש... אלא אם יש לך פיוזים נורא קצרים...
RocketLauncher
Dead On Craft

שליחה על ידי RocketLauncher »

shtcukhe כתב:תגיד אתה דפוק לגמרי או מה??? kroen אולי אתה לא הבנתה אבל הוא פרש בגללך ולא אכפתי לי כמה אזהרות יביאו לי אכשיו אבל אתה דפוק לגמרי "אני לא מבין על מה אתם מדברים" ,"אני לא נמצא בפורומים האלו בכלל" פשוט שתוק ותיקח אחריות על מה שאתה עושה במקומך אני הייתי הולך ומבקש סליחה כי כל העצבים שלו עליך(99% אני חושב) וזה אכשיו עוד יותר מעצבן שאתה כותב זה לא אני זה לא אני ושאתה בכלל לא בפורומים האלו אתה רואה שקרה מה שקה אתה לא רוצה לקחת אחריות החלטה שלך אבל אל תתחיל להגיד שזה לא אתה
:evil: :evil: :evil: :evil:

נ.ב:כל מה שכתבתי פה זה רק כדי להבהיר כמה דברים לך kroen ומקווה שזה לא יפגע ביחסים שאין לנו :D .
אל תגיד סתם דברים. לא דיברתי איתו אבל ממה שראיתי kroen הוא לא הסיבה לפרישה.

גם אני הרגשתי ש navidshi היה ה"שוטר" העיקרי כאן, ואני מקווה שהמצב לא יחמיר בעקבות הפרישה.
kabanist כתב:אתה נוהג בזמנך הפנוי לקרוא את דפי זהב? אם כן, אל תספר לי את הסוף!
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

shtcukhe כתב:תגיד אתה דפוק לגמרי או מה??? kroen אולי אתה לא הבנתה אבל הוא פרש בגללך ולא אכפתי לי כמה אזהרות יביאו לי אכשיו אבל אתה דפוק לגמרי "אני לא מבין על מה אתם מדברים" ,"אני לא נמצא בפורומים האלו בכלל" פשוט שתוק ותיקח אחריות על מה שאתה עושה במקומך אני הייתי הולך ומבקש סליחה כי כל העצבים שלו עליך(99% אני חושב) וזה אכשיו עוד יותר מעצבן שאתה כותב זה לא אני זה לא אני ושאתה בכלל לא בפורומים האלו אתה רואה שקרה מה שקה אתה לא רוצה לקחת אחריות החלטה שלך אבל אל תתחיל להגיד שזה לא אתה
:evil: :evil: :evil: :evil:

נ.ב:כל מה שכתבתי פה זה רק כדי להבהיר כמה דברים לך kroen ומקווה שזה לא יפגע ביחסים שאין לנו :D .
אני מבקש להרגיע. מילא אם היה לך ביסוס למה שאתה אומר, אבל קרואן לא קשור לזה (או לפחות לא הגורם הישיר).

אני כרגע מדבר בשם עצמי ולא בשם כולם, אבל המשתמש/ים שכן גרמו לזה העירו כמה הערות ממש לא במקום ומאוד חבל שיורקים בפנים לאותם אנשים שכן מוכנים להשקיע מזמנם שעות על גבי שעות בלי שום תמורה פרט לכאב ראש.

מאכזב אותי חוסר הכבוד שנותנים לאנשים שהמטרה שלהם היא לדאוג שיהיה פה כבוד בין משתמשים.

אני יודע שמאוחר מדי להצביע כרגע על דברים שנעשו לא נכון מצידכם וגם מצידנו, ואני אמנם לא מרוצה מהצב שאליו הגענו, אבל אני מבין את התסכול של מי שבאמת נותן מעצמו כ"כ הרבה ומקבל רק ירידות והשפלות בתמורה.

אני מאוד מקווה שהנושא הזה יסתדר בלי שנצטרך לחזור לימים שבהם הנהגתי פה שלטון טרור (ומי שהיה פה זוכר).

אם יש לכם קצת כבוד למי שכן אכפת לו ומעצמכם, תתחילו להסתכל גם על מה שאתם עושים, ולא רק על העוולות שנראה לכם שעושים לכם.

זה מסכם בקצרה את מה שאני חושב. אתם מוזמנים להסכים או שלא, אבל רן, אם יחליט באמת לעזוב את התפקיד, משאיר אחריו חור מאוד גדול שאני לא בטוח שאפשר למלא בכזאת קלות.
אוריאל
MTGil Wizard

שליחה על ידי אוריאל »

shtcukhe כתב:אתה לא רוצה לקחת אחריות החלטה שלך אבל אל תתחיל להגיד שזה לא אתה
סתירה לוגית?

ולנושא, אני חושב שהצורה שהתנהגו אל רן היא ממש לא בסדר, ובין אם הפרישה הייתה מוגזמת או לא, היה צורך לנקוט באיזשהו צעד ואם זה לא היה פרישה זה היה באן, שלדעתי בכל מקרה היה רק מחמיר את המצב ברגע שהוא נגמר, כך שאני חושב שהפרישה בסופו של דבר הייתה מוצדקת..
Kroen כתב:אנשים חכמים משתמשים באופרה כי הם טיפשים.
Kroen כתב:הלוואי שהיו קובעים את השפה הרשמית של מדינת ישראל (כשהקימו אותה) בתור סינית מנדרינית... הרבה יותר שימושי מעברית
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

כאדם עם יותר זמן פנוי מנווידשי הייתי מתנדב להחליף אותו אבל אני יודע שזה לא הולך לקרות אז...
konortov
MTGil Wizard

שליחה על ידי konortov »

Kroen כתב:כאדם עם יותר זמן פנוי מנווידשי הייתי מתנדב להחליף אותו אבל אני יודע שזה לא הולך לקרות אז...
אולי ב 1 באפריל :) {ורק אז ורק לאותו יום!}
YonatanH
MTGil Apprentice

שליחה על ידי YonatanH »

זה צריך להפוך לחתימה
רן כתב:Day of Judgment. בגלל שווגים לא מתים, הם רק מתחלפים.
TheCheat
MTGil Wizard

שליחה על ידי TheCheat »

בתור אחד שיצא לו בעבר להיות מוד בפורום אני דווקא בעד שלטון טרור, לפחות עד שאנשים מתחילים להשתנות. אם צוות הניהול מרגיש לא בנוח משום מה לתת אזהרות ובאנים למשתמשים בשמחה אעשה את העבודה הזו במקומם, כל מה שאני צריך זה קצת צבע ירוק על שם המשתמש שלי.
"You had a window of opportunity, but you threw the latter out of the former."
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

לא מפחדים. לא רוצים.

תאמין לי ששלטון טרור כמו שלי לא רואים כל יום. אני חשבתי שזה הספיק בזמנו. כנראה דור חדש מצריך חינוך מחדש.
TheCheat
MTGil Wizard

שליחה על ידי TheCheat »

לא בדיוק הבנתי את התגובה, אף אחד לא הזכיר פחד (או שאני מפספס משהו?).

בכל אופן, אני בעד שלטון טרור. אני לא יודע מה המושג הזה אומר מבחינתך אבל מבחינתי חלוקת אזהרות ונעילת דיונים על ימין ועל שמאל מאוד עזרה להעמיד אנשים במקומם.
"You had a window of opportunity, but you threw the latter out of the former."
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

konortov כתב:
Kroen כתב:כאדם עם יותר זמן פנוי מנווידשי הייתי מתנדב להחליף אותו אבל אני יודע שזה לא הולך לקרות אז...
זה באמת היה באחד באפריל... לא היית פה?
http://members.pundak.co.il/magic/viewtopic.php?t=41428
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

TheCheat כתב:...אם צוות הניהול מרגיש לא בנוח משום מה לתת אזהרות ובאנים למשתמשים...
תגובה לזה.
ואנחנו באופן יזום לא מחלקים יותר מדי עונשים. לא כי אנחנו לא מרגישים עם זה בנוח, אלא כי אנחנו לא מאמינים שזאת תמיד הדרך הטובה לפתרון הבעיה.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

אלא אם כן הבעיה היא אני :cry:
konortov
MTGil Wizard

שליחה על ידי konortov »

Kroen כתב:
konortov כתב:
זה באמת היה באחד באפריל... לא היית פה?
http://members.pundak.co.il/magic/viewtopic.php?t=41428
הייתי פה ובגלל זה כתבתי את זה
נראה לך שהייתי עולה על זה לבד?
shtcukhe
Elvish Lord

שליחה על ידי shtcukhe »

נכון ש kroen לבד עצמו זה לא סיבה לפרישה אבל הוא הגורם העיקרי כי נקרא לזה כך "משתמש רגיל" נגיד בא ורואה מה kroen כתה מקסימום אם הוא רואה שהוא עובר על החוקים או משהו כזה הוא בדר"כ לא יעשה כלום כי משתמשים פעילים בפורום לא כולל מודים יש משהו כמו לא יותר מ 20-30 וכל השאר רק מסתכלים ולא אומרים כלום והבעיה היא שהם פשוט יכולים להתעלם ולא לעשות אם מה שkroen כותב כלום וזהו אבל מודים כל פעם צריכים להעיר לך למחוק דברים לנעול וכאלה ולא משנה כמה מעירים לך אתה ממשיך וממשיך וממשיך ואנשים כמו רן שמאוד פעילים בפורום כל פעם רואים מה שאתה כותב בין הראשונים ומאירים לך אני לא יודע מה עם רן אבל אני לא הייתי רוצה לשבת כל היום להאיר לך על מה שאתה כותב ואחר כך אתה ממשיך בדיוק אותו דבר בלי שום אזהרה בלי כלום אני אם הייתי מוד או משהו הייתה מקבל ממני באן לכל החיים רק בשביל שיהיה שקט סופסוף בפורום
אוריאל
MTGil Wizard

שליחה על ידי אוריאל »

shtcukhe כתב:נכון ש kroen לבד עצמו זה לא סיבה לפרישה אבל הוא הגורם העיקרי כי נקרא לזה כך "משתמש רגיל" נגיד בא ורואה מה kroen כתה מקסימום אם הוא רואה שהוא עובר על החוקים או משהו כזה הוא בדר"כ לא יעשה כלום כי משתמשים פעילים בפורום לא כולל מודים יש משהו כמו לא יותר מ 20-30 וכל השאר רק מסתכלים ולא אומרים כלום והבעיה היא שהם פשוט יכולים להתעלם ולא לעשות אם מה שkroen כותב כלום וזהו אבל מודים כל פעם צריכים להעיר לך למחוק דברים לנעול וכאלה ולא משנה כמה מעירים לך אתה ממשיך וממשיך וממשיך ואנשים כמו רן שמאוד פעילים בפורום כל פעם רואים מה שאתה כותב בין הראשונים ומאירים לך אני לא יודע מה עם רן אבל אני לא הייתי רוצה לשבת כל היום להאיר לך על מה שאתה כותב ואחר כך אתה ממשיך בדיוק אותו דבר בלי שום אזהרה בלי כלום אני אם הייתי מוד או משהו הייתה מקבל ממני באן לכל החיים רק בשביל שיהיה שקט סופסוף בפורום

http://members.pundak.co.il/magic/viewtopic.php?t=43550

תקרא את זה ותעבור על היומיים שלושה שלפני זה בפורום קשקשת, אתה תראה שחוץ מהעובדה שקרואן אולי מעצבן קצת באופן כללי פה מדובר על אנשים ספציפיים וזה לא תמיד קרואן, אנשים סתם קופצים עליו בזמן האחרון, הוא כבר הרבה זמן לא עושה בעיות אלא סתם משתמש בפורום בצורה פעילה יותר מרובינו...
Kroen כתב:אנשים חכמים משתמשים באופרה כי הם טיפשים.
Kroen כתב:הלוואי שהיו קובעים את השפה הרשמית של מדינת ישראל (כשהקימו אותה) בתור סינית מנדרינית... הרבה יותר שימושי מעברית
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

מדובר באנשים שירדו לפסים אישיים ולא בקרואן. shtcukhe, אני אשמח אם תשאיר את עצמך מחוץ לדיון שבו כל הדעה שלך מבוססת על חוסר האהדה למשתמש ספציפי.
WHATEVER
the wrong one

שליחה על ידי WHATEVER »

יוחזר שלטון הטרור של Y לאלתר. לא ברצינות, האנשים שבפורום הזה מספיק זמן יודעים איך להתנהג גם ללא אזהרות, והחדשים, נו, אם הם מצליחים לעבור את הטרור מגיע להם להישאר בפורום. שפה שמסמיכה את עצמה ושטויות.
Kroen כתב: בפלפל חריף רגיל יש כ2000 מ"ג של קצפסיאן ל100 גרם, ובפלפל החריף הזה, שנקרא red savina habanero יש מעל חצי מיליון מ"ג ל100 גרם.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

אז נווידשי לא פורש בסוף? הייתה לי הרגשה שהכל רק רעש וצלצולים (AKA צומי).
If it seems too good to be true, it probably is
תמונה תמונה
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

קרואן, יש לך אזהרה בשל verbal abuse למשתמש אחר (מוד במקרה הזה).
אעלה גם לדיון בקרב המודים הפעלה של ה-conditional ban שלך כי לא נראה שאתה לומד, או לפחות לא בקצב מהיר מספיק.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
שלח תגובה