הכרזה רשמית - יבואן חדש למג'יק בישראל: כוכבי כסף הוצאה לאור

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
WHATEVER
the wrong one
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי WHATEVER »

אני לא חושב שהעליית מחירים לא הוגנת, אבל צריך להסתכל על זה מנקודת המבט של אנשים שלא מגיבים פה, כלומר האנשים שעליהם בונים שהקהילה תגדל. כשמישהו שואל אותך מה זה מג'יק אתה לא מציג דוחות רבעוניים של וויזארדס, אתה מסביר לו את המשחק, ולומר שכדי להתחיל צריך 160 שקל זה מרתיע. לטעמי הדבר הכי חשוב להסתכל עליו זה הגדלת הקהילה, ונדמה לי שזו לו הדרך. אני לוקח בחשבון שאולי זה התפתח מעבר למה שאני חושב. יכול להיות שכל הכסף יושקע בהבאת שחקנים חדשים. במקרה שכזה יישר כוח, אבל אם לא זה פשוט ניצול.

יש כאן מישהו ששיחק מבוכים ודרקונים לפני שזה נהיה פופולארי כדי להסביר על אסטרטגיית משיכת השחקנים והרחבת הקהילה?
Kroen כתב: בפלפל חריף רגיל יש כ2000 מ"ג של קצפסיאן ל100 גרם, ובפלפל החריף הזה, שנקרא red savina habanero יש מעל חצי מיליון מ"ג ל100 גרם.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

שחקנים חדשים הולכים לליגות ששם זה חינם\10שקלים(משהו זול בקיצור) ולא ישר קופצים לפרירליס...עד כמה שזה טורניר הכי לא תחרותי והכל...ככה שקודם יש להם מאיפה לטעום את זה בזול מאוד לפני שהם מתחילים בהוצאות
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי chaosblack »

WHATEVER כתב:יש כאן מישהו ששיחק מבוכים ודרקונים לפני שזה נהיה פופולארי כדי להסביר על אסטרטגיית משיכת השחקנים והרחבת הקהילה?
כן, אני. זה הייתה כזאת. זה מעולם לא היה פופולארי באמת. בארץ פשוט אין תרבות משחק, לא למשחקי לוח\קלפים ולא למשחקי "דמיון" למינהם, כולל מבוכים ודרקונים. הם נתפסים כעיסוק לילדים עד שיתבגרו ולא כפעילות לגיטימית רצינית.

גם היום משחקי התפקידים נתמכים על ידי שני גורמים בגדול. העמותה לקידום משחקי תפקידים, שהיא הגוף המבוגר יותר שמכיל את השחקנים הבוגרים. אלו שלא מפריע להם שמשחקי תפקידים נחשב לקטע של ילדים ומבינים את הפוטנציאל של הנושא. חבורה עליזה זאת כוללת בערך 400 איש +-. וחברות חוגים שמכילות עדר זאטוטים שמתחלף מדי שנה בקהל טרי וצעיר יותר בעוד הישן פורש כי "מבוכים ודרקונים זה לא מגניב מספיק כשאתה בן 10".

בכול אופן, היבואן מעולם לא תמך בארועים או בקהילה, לא מיצוב ולא כוכבי כסף. כמות התוכן המקורי ששוחרר היה מזערית ונתמכה על ידי קבוצות פרטיות. עוד שאלות?
konortov
MTGil Wizard

שליחה על ידי konortov »

chaosblack כתב:
WHATEVER כתב:יש כאן מישהו ששיחק מבוכים ודרקונים לפני שזה נהיה פופולארי כדי להסביר על אסטרטגיית משיכת השחקנים והרחבת הקהילה?
כן, אני. זה הייתה כזאת. זה מעולם לא היה פופולארי באמת. בארץ פשוט אין תרבות משחק, לא למשחקי לוח\קלפים ולא למשחקי "דמיון" למינהם, כולל מבוכים ודרקונים. הם נתפסים כעיסוק לילדים עד שיתבגרו ולא כפעילות לגיטימית רצינית.

גם היום משחקי התפקידים נתמכים על ידי שני גורמים בגדול. העמותה לקידום משחקי תפקידים, שהיא הגוף המבוגר יותר שמכיל את השחקנים הבוגרים. אלו שלא מפריע להם שמשחקי תפקידים נחשב לקטע של ילדים ומבינים את הפוטנציאל של הנושא. חבורה עליזה זאת כוללת בערך 400 איש +-. וחברות חוגים שמכילות עדר זאטוטים שמתחלף מדי שנה בקהל טרי וצעיר יותר בעוד הישן פורש כי "מבוכים ודרקונים זה לא מגניב מספיק כשאתה בן 10".

בכול אופן, היבואן מעולם לא תמך בארועים או בקהילה, לא מיצוב ולא כוכבי כסף. כמות התוכן המקורי ששוחרר היה מזערית ונתמכה על ידי קבוצות פרטיות. עוד שאלות?
לא ידעת אחרי גיל 10 הולכים לשחק כדורגל זה הרבה יותר מגניב {אני שילבתי בין מגיק וכדורגל}
doorok
MTGil Wizard

שליחה על ידי doorok »

ולכול מי שחושב שליבוען החדש איכפת מהקהילה אז שיסתקל מתי המשתמש שלהם פעם אחרונה היתחבר (21/1/2010 , 12:16 )
Osbron
MTGil Wizard

שליחה על ידי Osbron »

אולי כי זה סופ"ש ובדרך כלל אנשים לא עובדים בסופ"ש?
:lol:
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

doorok כתב:ולכול מי שחושב שליבוען החדש איכפת מהקהילה אז שיסתקל מתי המשתמש שלהם פעם אחרונה היתחבר (21/1/2010 , 12:16 )
באמת שאתה ילד קטן. לא חושב חצי צעד קדימה.
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
konortov
MTGil Wizard

שליחה על ידי konortov »

doorok כתב:ולכול מי שחושב שליבוען החדש איכפת מהקהילה אז שיסתקל מתי המשתמש שלהם פעם אחרונה היתחבר (21/1/2010 , 12:16 )
בסדר נו גם כשאני הייתי בן 13 ישר הייתי אומר נעשהה חרם בלה בלה בלה
הרעיון הוא לפתור את הבעיה בצורה בוגרת ואחראית אתה יודע לא צריך כל יום שהיבואן יכנס לפורום גם פעם בשבוע מספיק...
צריך לחשוב לפני שעושים משהו...
ובאן אדם תתחיל לקרוא ספרים או משהו למה לא לדעת לכתוב הסתכל יבואן? זה כבר בעיה... גיל 13 זה חטיבת ביינים תעשה עם זה משהו
נערך לאחרונה על ידי konortov ב 23/1/2010 , 12:22, נערך פעם 1 בסך הכל.
shtcukhe
Elvish Lord

שליחה על ידי shtcukhe »

חח זה נכון יש לו שגיעות כתיב אבל זה כי הוא יודע עיברית רק איזה 6-7 שנים
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

shtcukhe כתב:חח זה נכון יש לו שגיעות כתיב אבל זה כי הוא יודע עיברית רק איזה 6-7 שנים
נו? אם הוא בן 13 והוא בארץ איזה 7 שנים זה אומר שהוא התחיל ללמוד עברית בגיל 6 בערך.
גיל מספיק צעיר בשביל לא לכתוב עם שגיאות כתיב...אבל לא נכנס לזה עכשיו.
תמונה
doorok
MTGil Wizard

שליחה על ידי doorok »

אני ניראה לכם איזה אוטיסת אני למדתי עיברית בגיל 4 ולא בגיל 6 כמו שאתם מתארים אותי וזה שיש לי הרבה שגיעות כתיב זה כי כשאני כותב אני כותב מהר ולא נותן אפילו תיפה מחשבה לאותיות אם הן בכתיבה נכונה או לא
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

konortov, תפסיק לבקר את שגיאות הכתיב שלו ותעבוד על שלך. doorok, אל תתגאה בזה שאתה לא חושב איך לכתוב נכון, אתה יוצר רושם שלילי לגבי עצמך כשאתה כותב בשגיאות.
doorok
MTGil Wizard

שליחה על ידי doorok »

תודה רן וניראה לי שאתה היחידי שלא העיר לי בקשר לשגיאות הכתיב שלי
konortov
MTGil Wizard

שליחה על ידי konortov »

Navidshi כתב:konortov, תפסיק לבקר את שגיאות הכתיב שלו ותעבוד על שלך. doorok, אל תתגאה בזה שאתה לא חושב איך לכתוב נכון, אתה יוצר רושם שלילי לגבי עצמך כשאתה כותב בשגיאות.
סליחה שנ]לו לי כמה אותיות בהקלדה
ואני בדר"כ לא מבקר אנשים על שגיאות כתיב אלא עם זה ממש צורם... אין לי בעיה שמילה או שתיים יהיו עם שגיעות אבל כל מילה 3 זה מוזגם וזה מקשה להבין את דעת הכותב אני ממש מתאמץ לקרוא את התגובות שלו ואני כן רוצה לקרוא תתגובות שלו כי זה כן חשוב לראות את הדברים מנקודת מבטו של ילד בן 13
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

פריק פנטזיה כתב:בפריק כמובן, שלא תחשוב אפילו - אחרת.... :eek:
אם המחיר שתציעו לנו על מקום יהיה נוח מספיק...

בכל מקרה, המטרה לדעתי היא להגדיל את היקף המכירות של חנויות. שחקנים שכבר יש להם קלפים יגיעו גם לטורנירים.
התייקרות באמת היתה ברוב המוצרים בשנים האחרונות וזה תמיד ככה.

בכל מקרה, אני מקווה שהגדלת טורנירי הקונסטראקטד יהפכו את כל העסק לשווה יותר מבחינה כספית.
boazm7
MTGil Wizard

שליחה על ידי boazm7 »

דבר ראשון שלום וברוך הבא יונתן ובהצלחה
דבר שני אני לא מבין למה חלכחם כל כך ממורמרים המצב של הקהילה בארץ רחוק מלהיות טוב
ואתם יודעים את זה ולכן מה הבעיה שלכם לשלם עוד 10 שקל בשביל לשפר את הקהילה שלנו
ולכן צריך לתת להם צאנס עם העלאת המחירים לפני שסתם שופטים אותם ורוצים לעשות אליהם חרם צרכנים
ורק אם בעוד כמה חודשים לא תהיה התחלה של שיפור אז צריל להתחיל לבקר אותם
ולידע כללי אני בן 16 וגם לי יש בעיות של כסף ועדין אני חושב שה10 שקלים האלה שווים אם באמת היה שניו
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

הבעיה היא לשלם עוד 10 שקל (לטורניר, כשרבים משתתפים בטורניר כזה פעם בשבוע-שבועיים, הווה אומר מאות שקלים לשנה) לאדם לא מוכר תמורת הבטחות. חברה שנכנסת לשוק חדש אמורה לנסות ולמשוך אליה לקוחות, לא להניח שיש לה בסיס לקוחות מוצק שיעשה הכל בשביל שהיא תמשיך לשרת אותו.
saurriwven
MTGil Apprentice

שליחה על ידי saurriwven »

טוב... דבר ראשון חשבתי שכשיחליפו סוף סוף את PMI זה יהיה לטובה.
עכשיו אני לא כל כך בטוח.
הקטנת הקהילה של מג'יק בארץ, עם השנים, הייתה עקב עליית המחירים ולא בגלל בעיות שיווקיות. אם בשנת 2000 בערך היו מגיעים כ- 200 פלוס אנשים לטורנירים גדולים, מספר זה
ירד דרסטית בהתמדה לכ- 70-90 איש ואנשים יגידו תודה.

הסיבה לכך שחנויות לא מארגנות מספיק טורנירים או מספרן של אלו שמוכרות מג'יק בארץ לא גדול' היא העובדה שהמחיר בארץ הוא בין הגבוהים בעולם, אם לא הכי גבוה.
אני לא אכנס לעניינים והוצאות של היבואן על היבוא המאוד יקר בארץ, ועד כמה זה מוצדק שהמחיר גבוה, אבל ההבדל שבאירופה מוכרים בוסטר בוקס ב- 150 דולר מקסימום ופה מוכרים אותו בסביבות ה - 280 דולר הוא סיבה מספיק טובה של חבר קהילה להרגיש מתוסכל.
אם בזמנו קניתי כ-2 בוסטר בוקס לכל סט שיוצא, היום אני לא קונה אפילו אחד.

אני לא יודע מה עם אנשים אחרים בקהילה, אף שאני בטוח שהם חשים תיסכול כמוני...
אבל לטורנירים הבאים אני כבר לא אגיע, כולל הקרוב וזה בגלל המחיר.

בהצלחה עם השיווק של מג'יק בארץ.
סייפן
sr
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

סייפן אני חושב שאתה מגזים. עליית מחירים הייתה בערך בכל מוצר בכל העולם.
לכן אין מה להתלונן על עליית מחירים. זה אמנם לא בדיוק כיפי, אבל זה נחוץ והכרחי, לפחות בהתחלה.
אין לך מה לבוא ולהגיד "אני לא בא", כי אתה רק בנאדם אחד, לעומתך, כל שאר הקהילה כן יבואו, יבלעו את הצפרדע אמנם וינשכו שפתיים על המחיר, אבל יתמידו ויבואו.
אתה לא צועק כאן "אני עושה חרם", כי שוב, אדם אחד לא ישנה את המצב, וכמו שטל אמר: אי אפשר לארגן 90%+ לחרם צרכנים.
אז פשוט תבוא, תהנה חרף המחיר האסטרונומי ויהיה בסדר.
תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

123321 כתב:לכן אין מה להתלונן על עליית מחירים. זה אמנם לא בדיוק כיפי, אבל זה נחוץ והכרחי, לפחות בהתחלה.
לא ברור לי על סמך מה אתה מבסס את הטענה שזה נחוץ והכרחי. היבואן לא מחויב ליבא את המוצר, הוא רוצה ליבא אותו. הוא רוצה למכור אותו. הרעיון שאנחנו צריכים להמשיך ולקנות את המוצר בכל מחיר שלא יהיה נטול אחיזה במציאות.

לצורך העניין, מה שנחוץ לנו בתור התחלה הוא פתרון של הבעיות הקיימות - מחסור במוצר, מחסור בטורנירים ועלויות גבוהות. אני חושב שרובנו היינו מסתפקים גם בשתיים מבין השלוש. מה שאנחנו מקבלים, נכון לרגע זה (שבו, שבוע לפני ה-PR אין שום פרטים לגבי ה-PR ולמארגנים כבר שבועות שאין מוצר עבור דראפטים) הוא מינוס אחת מתוך השלוש: אין מוצר, אין טורנירים והמחירים התייקרו.
שלח תגובה