הכרזה רשמית - יבואן חדש למג'יק בישראל: כוכבי כסף הוצאה לאור

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
123321
Mr. Number
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

Navidshi כתב:
123321 כתב:לכן אין מה להתלונן על עליית מחירים. זה אמנם לא בדיוק כיפי, אבל זה נחוץ והכרחי, לפחות בהתחלה.
לא ברור לי על סמך מה אתה מבסס את הטענה שזה נחוץ והכרחי. היבואן לא מחויב ליבא את המוצר, הוא רוצה ליבא אותו. הוא רוצה למכור אותו. הרעיון שאנחנו צריכים להמשיך ולקנות את המוצר בכל מחיר שלא יהיה נטול אחיזה במציאות.

לצורך העניין, מה שנחוץ לנו בתור התחלה הוא פתרון של הבעיות הקיימות - מחסור במוצר, מחסור בטורנירים ועלויות גבוהות. אני חושב שרובנו היינו מסתפקים גם בשתיים מבין השלוש. מה שאנחנו מקבלים, נכון לרגע זה (שבו, שבוע לפני ה-PR אין שום פרטים לגבי ה-PR ולמארגנים כבר שבועות שאין מוצר עבור דראפטים) הוא מינוס אחת מתוך השלוש: אין מוצר, אין טורנירים והמחירים התייקרו.
אתה צודק בהחלט, אבל כל הבעיות הללו נובעות מPMI ולא מהיבואן החדש, אני בטוח שsilverstars יעשו הרבה בכדי לקדם את המגי'ק בארץ.

נחכה עד מחר ונקבל תשובות.
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
saurriwven
MTGil Apprentice

שליחה על ידי saurriwven »

אין פה שום עניין של חרם צרכנים. אני לא מחרים...
אני אוהב את המשחק אבל המחיר גורם לי להוריד את הראש לארוז וללכת.
וחוץ מזה, כן יש מג'יק אונליין שהמחיר של הטורנירים בו חוסך לי עשרות, אם לא מאות דולרים
בחודש.

והערה קטנה... מגי'ק לא מתייקר כרגע בעולם ובכלל. רק פה וזה תירוץ עלוב שכל פעם באים איתו
כדי לנמק מדוע המחירים בארץ עולים בפעם המיליון. בחו"ל המוצר התייקר פעמיים, לא עשרים פעם. מה גם שאנחנו מדברים על מחיר של טורנירים שמתייקרים בפעם המי יודע כמה, מה שהפוך למה שאמור לקרות שכן וויזרדס תומכים במחיר מינימלי לטורנירים.
טורניר אמור לקדם את המשחק לא את הרווחיות שעושים עליו!!!
sr
shtcukhe
Elvish Lord

שליחה על ידי shtcukhe »

saurriwven כתב:אין פה שום עניין של חרם צרכנים. אני לא מחרים...
אני אוהב את המשחק אבל המחיר גורם לי להוריד את הראש לארוז וללכת.
וחוץ מזה, כן יש מג'יק אונליין שהמחיר של הטורנירים בו חוסך לי עשרות, אם לא מאות דולרים
בחודש.

והערה קטנה... מגי'ק לא מתייקר כרגע בעולם ובכלל. רק פה וזה תירוץ עלוב שכל פעם באים איתו
כדי לנמק מדוע המחירים בארץ עולים בפעם המיליון. בחו"ל המוצר התייקר פעמיים, לא עשרים פעם. מה גם שאנחנו מדברים על מחיר של טורנירים שמתייקרים בפעם המי יודע כמה, מה שהפוך למה שאמור לקרות שכן וויזרדס תומכים במחיר מינימלי לטורנירים.
טורניר אמור לקדם את המשחק לא את הרווחיות שעושים עליו!!!

מהסיבה הזאת בדיוק אנחנו מתווכחים
כוכבי כסף - יבואן מג'יק
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי כוכבי כסף - יבואן מג'יק »

שוב שלום לכולם.

מה נשמע? איך היה הסופ"ש?

אז ברשותכם, נתחיל מהשאלה "לאן נעלמתי". היה סוף שבוע. אתם יודעים, שישי-שבת. חוץ מלנהל את כוכבי כסף, יש לי גם חיים. אני נשוי ,יש לי משפחה. אני משתדל (ולא תמיד זה מצליח) לא לעבוד בשישי-שבת. אז יצאתי מהמשרד בחמישי, ולא חזרתי למחשב עד עכשיו. אני מצטער אם יש מישהו כאן שחושב שחוסר התגובה מביע זלזול, או כל דבר אחר. הוא לא. מצד שני, אם מישהו מפצה ממני לשבת עכשיו כל יום כל היום על הפורום הזה - אז גם לא.

נעבור לדברים החשובים יותר.

למה אנחנו מבקשים שתשלחו לנו מייל במקום לראות מי כותב בפורום? כי הפורום אנונימי. אתה יכול לומר שאתה בן 86 ושופט כבר 20 שנה. במייל אתה מזדהה ואומר בדיוק מי אתה, בן כמה, וכל פרט אחר שנראה לך חשוב, ואיזו פעילות אתה מעוניין להעביר, אם בכלל. עוד דבר - במייל אתם פונים אלינו, רק אם אתם רוצים. בפורום, אנחנו צריכים להטריד את כולם, ולא כולם רוצים.

לגבי מחירים. תשמעו, המחיר של פלפל אדום (גמבה), דירות, דלק (בארץ ובהובלה בינלאומית), ובטח עוד כמה עשרות אלפי/מאות אלפי מוצרים עלה בשנה שחלפה. ספיצפית, דלק עלה ב-25% ב-2009. מחירי הובלה בינלאומית עלו בערך ב-8%. זה אומר שהיום יוקר יקר להביא מג'יק לארץ מאשר לפני חצי שנה, ובטל לפני שניה וחצי. עוד דבר - הכמות של מג'יק שמיובאת כרגע לארץ, היא מאד קטנה. מה המעלה את העלות הישירה ליחידה. אם, נניח עולה 10 שקלים להביא מג'יק לארץ, אז אני מביא 2 בוסטרים, זה 5 ש"ח לבוסטר. אם עולה 10 ש"ח ואני מביא 10 בוסטרים, עולה לי שקל לבוסטר, להביא אותו לארץ. ויש בבדל מאד גדול בין יבואן מסודר לבין מי שקונה בוקס בחו"ל. יבואן משלם מיסים, אתם לא. יבואן משלם עמילות מכס, הפקת רשומון יבוא, דמי אחסנה, היטל בטחון, היטל דלק, ועוד כמה חולרות. מי שמביא לעצמו בוקס, אפילו 4, לא משלם את כל אלו. אתם לא מצהירים עליהם במכס, ולא משלמים 12% מערך המשלוח (כולל הובלה!) מכס. ואין לכם מס הכנסה של 40% על כל רווח ממכירה. בקיצור, הבסיס להשוואה הוא לא נכון. ההנחה היותר גדולה שיבואן מקבל, בכל תחום, לעומת רכישה של אדם פרטי, נועדה לעזור לו להתגבר על חלק מהבעיות האלו. היא בפירוש לא מפצה על כולן.
עוד דבר - אם מחיר בוסטר בארה"ב הוא 4 דולר (נניח 16 שקל) ובאירופה הוא 4 יורו (נניח 20 שקל), זה כבר הפרש של 20$ במחיר, ורק להשכלה כללית - ישראל, ברוב העסקים בעולם, שייכת לחטיבת אירופה, וקונה מאירופה, ביורו. כך שאל לכם לעשות השוואות לארה"ב, אלא לאירופה. תשוו לצרפת או גרמניה, אפילו אנגליה, אם כבר. לא ארה"ב.

בעניין החניויות - מה שאתם מצליחים (חלקכם, אלו שזועקים חמס) לא להבין הוא שהיבואן הקודם שרף את השוק. כשאני היום פונה לחנות שהחזיקה מג'יק ומציע להם להחזיק אותו שוב, אני מקבל "לא רוצה. בשביל מה לי?". היבואן הקודם גם נתן הנחה קטנה לחנויות (הנחה ביחס למקובל בשוק), גם לא סיפק סחורה, גם לא תמך כראוי בקיום פעילויות בחנויות. כשאני היום פונה לחנות, אני מתחיל את המו"מ בנקודה לא טובה - נקודה של זכרון רע, של חוסר רצון להסתכן שוב. מצד שני, חנויות פעילות, ליגות פעילות בחנויות - הן הדרך הכי טובה להביא דם חדש לתחום ולקהילה. זה לא רעיון מקורי שלי, וזה לא משהו בלתי מבוסס. תשאלו כל איש קימעונאות. ככה התחום הזה עובד בעולם, וצריך לעבוד גם בארץ. אז בשביל להכנס חזרה לחנויות, מה לעשות, אנחנו עושים וויתורים. מאידך גיסא, כמו שאף אחד מכם לא יהיה מוכן לעבוד בלי לקבל משכורת, כמו שההורים שלכם מצפים לקבל משכורת תמורת עבודתם - כך אנחנו מצפים לקבל שכר תמורת עבודתנו. אז באיזשהו מקום אפשר למכור בוסטרים ואינטרופאקים ב-35 ו-100 שקלים, דבר שיעלה גם את מחיר המוצר וגם את מחיר הפעילויות, או שאפשר לבצע עליה, לא מאד משמעותית, במחירי הפעילויות. אני יודע שיש כאלו שלא יסכימו עם "עליה לא משמעותית", כי לפני חצי שנה או שנה זה עלה X והיום X+10. אבל בגדול, זו העליה המינימאלית ביותר האפשרית, כדי שבכלל יהיה יבואן מג'יק. וכמו שאמרתי, אנחנו מתכוונים להיות יבואן אמיתי, להגדיל את התחום ולתמוך בפעילויות ובקהילה. אנחנו מתכוונים להגיע למצב שחסויות ותמיכות שהיו קודם ונעלמו, יחזרו. אבל אי אפשר לממן את זה מהפסדים, או מ-0 רווחים, וזו אכן הסיבה שהיבואן הקודם ביטל דברים רבים.

נקודה אחרונה. יש כאן מישהו, בלי לנקוב בשמות, שתוקף אותנו על ימין ושמאל על הדוגמה של מבוכים ודרקונים, כולל תקיפת המוצר, השיווק והטענות שלנו למצב בארץ. אותו אחד (והוא יודע מי הוא) שכח לציין בפניכם, למעל הגילוי הנאות, שבמשך כמה שנים הוא עבד עבור המתחרה של כוכבי כסף (ספורטל/הקוביה) כמנהל מכירות שלו, או השד יודע מה, ושמאז ומתיד ההתנהגות שלו כלפי כסף, ככל הנראה שהשפעת תפקידו, הייתה מאד שלילית, עד לרמה של ניסיונות להשפיל עובדים שלנו בציבור ברחבת הדוכנים בכנס שנערך לפני כמה שנים. אני סבור שמי שמתנגד בתוקף שכזה לכל מה שאני כותב, מן הראוי היה לפחות שיגלה לכולם שהוא עבד בעבור המתחרה, ושהדבר יכול להיות שמשפיע על שיקול דעתו ועל התנהגותו. למרות שאין לי ספק שהוא יכחיש שיש קשר בין הדברים.
בנוגע למבוכים ודרקונים - מתחביב חנוני, המיועד למתי מעט, הוא הפך לחוג מבוקש, ולמוצרים שנמכר באלפי עותקים בשנה. מבוכים ודרקונים נמכר היום בכ-300 חנויות ברחבי הארץ. כמעט כל אחד שמע את השם, והתפרסמו עליו כתבות במעריב לנוער, ראש אחד, ידיעות אחרונות, דיסני ועוד. אני חושב שכולם כאן מסכימים ש"קצת פרסום" לא היה מזיק גם למג'יק.
ועוד דבר בעניין הזה - ספר החוקים לשחקן מהדורה 4 מכר עד כה מעל 2000 עותקים. אף אחד לא התלונן שיש משבצות שחורות במקום לתקן טקסט, או כל הערה מופרעת אחרת. היו מי שהעירו על שגיאות, ושגיאות יש בכל מהדורה של כל מו"ל בעולם (רק תראו כמה תיקונים וויזרדס מפרסמים לכל ספר שלהם). מי שהיו לו שגיאות ובעיות אמיתיות לדווח עליהן, עשה זאת תוך פניה נאותה, עם מראה עמוד, ולא בהפרכת תואנת שווא אנונימית בפורום.
אנחנו מתכוונים לעשות ממג'יק לא פחות ממה שעשינו ממו"ד. ואל תאמינו לכסיל יחיד שתוקף ממר ליבו.

בכל אופן, זה הזמן לאסוף את הילדה מהגן, אז להתראות.
כוכבי כסף הוצאה לאור - www.silverstars.co.il
הבית הישראלי למשחקי חברה וספרות פנטזיה - מבוכים ודרקונים, מנצ'קין, מג'יק ועוד!
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

הערה זריזה: עד כמה שאנחנו מצפים ממשתמשים רגילים להתייחס בכבוד זה לזה, הדבר תקף עוד יותר למשתמשים "רשמיים" שאמורים להוות דוגמה לשאר המשתמשים. לקרוא לאנשים בכינויי גנאי זה גם לא ראוי, גם נוגד את חוקי הפורום וגם לא מאד משכנע. אז אנא, מכל המשתתפים, המנעו מדברים כאלה.

בנימה אחרת מעט, לא לגמרי ברור לי למה עלות משלוח היא קבועה (כלומר, עולה X כסף להביא את "הבוסטרים" לארץ ללא תלות בכמותם), אבל בהנחה שהיא כן כזו, היא לא אמורה להכתיב את המחיר ליחידה, רק את הכדאיות הכללית של כניסה לעסק, לא? הייתי תחת הרושם שמחיר הוא פונקציה של העלויות המשתנות.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
konortov
MTGil Wizard

שליחה על ידי konortov »

כוכבי כסף - יבואן מג'יק כתב:שוב שלום לכולם.

מה נשמע? איך היה הסופ"ש?

אז ברשותכם, נתחיל מהשאלה "לאן נעלמתי". היה סוף שבוע. אתם יודעים, שישי-שבת. חוץ מלנהל את כוכבי כסף, יש לי גם חיים. אני נשוי ,יש לי משפחה. אני משתדל (ולא תמיד זה מצליח) לא לעבוד בשישי-שבת. אז יצאתי מהמשרד בחמישי, ולא חזרתי למחשב עד עכשיו. אני מצטער אם יש מישהו כאן שחושב שחוסר התגובה מביע זלזול, או כל דבר אחר. הוא לא. מצד שני, אם מישהו מפצה ממני לשבת עכשיו כל יום כל היום על הפורום הזה - אז גם לא.

נעבור לדברים החשובים יותר.

למה אנחנו מבקשים שתשלחו לנו מייל במקום לראות מי כותב בפורום? כי הפורום אנונימי. אתה יכול לומר שאתה בן 86 ושופט כבר 20 שנה. במייל אתה מזדהה ואומר בדיוק מי אתה, בן כמה, וכל פרט אחר שנראה לך חשוב, ואיזו פעילות אתה מעוניין להעביר, אם בכלל. עוד דבר - במייל אתם פונים אלינו, רק אם אתם רוצים. בפורום, אנחנו צריכים להטריד את כולם, ולא כולם רוצים.

לגבי מחירים. תשמעו, המחיר של פלפל אדום (גמבה), דירות, דלק (בארץ ובהובלה בינלאומית), ובטח עוד כמה עשרות אלפי/מאות אלפי מוצרים עלה בשנה שחלפה. ספיצפית, דלק עלה ב-25% ב-2009. מחירי הובלה בינלאומית עלו בערך ב-8%. זה אומר שהיום יוקר יקר להביא מג'יק לארץ מאשר לפני חצי שנה, ובטל לפני שניה וחצי. עוד דבר - הכמות של מג'יק שמיובאת כרגע לארץ, היא מאד קטנה. מה המעלה את העלות הישירה ליחידה. אם, נניח עולה 10 שקלים להביא מג'יק לארץ, אז אני מביא 2 בוסטרים, זה 5 ש"ח לבוסטר. אם עולה 10 ש"ח ואני מביא 10 בוסטרים, עולה לי שקל לבוסטר, להביא אותו לארץ. ויש בבדל מאד גדול בין יבואן מסודר לבין מי שקונה בוקס בחו"ל. יבואן משלם מיסים, אתם לא. יבואן משלם עמילות מכס, הפקת רשומון יבוא, דמי אחסנה, היטל בטחון, היטל דלק, ועוד כמה חולרות. מי שמביא לעצמו בוקס, אפילו 4, לא משלם את כל אלו. אתם לא מצהירים עליהם במכס, ולא משלמים 12% מערך המשלוח (כולל הובלה!) מכס. ואין לכם מס הכנסה של 40% על כל רווח ממכירה. בקיצור, הבסיס להשוואה הוא לא נכון. ההנחה היותר גדולה שיבואן מקבל, בכל תחום, לעומת רכישה של אדם פרטי, נועדה לעזור לו להתגבר על חלק מהבעיות האלו. היא בפירוש לא מפצה על כולן.
עוד דבר - אם מחיר בוסטר בארה"ב הוא 4 דולר (נניח 16 שקל) ובאירופה הוא 4 יורו (נניח 20 שקל), זה כבר הפרש של 20$ במחיר, ורק להשכלה כללית - ישראל, ברוב העסקים בעולם, שייכת לחטיבת אירופה, וקונה מאירופה, ביורו. כך שאל לכם לעשות השוואות לארה"ב, אלא לאירופה. תשוו לצרפת או גרמניה, אפילו אנגליה, אם כבר. לא ארה"ב.

בעניין החניויות - מה שאתם מצליחים (חלקכם, אלו שזועקים חמס) לא להבין הוא שהיבואן הקודם שרף את השוק. כשאני היום פונה לחנות שהחזיקה מג'יק ומציע להם להחזיק אותו שוב, אני מקבל "לא רוצה. בשביל מה לי?". היבואן הקודם גם נתן הנחה קטנה לחנויות (הנחה ביחס למקובל בשוק), גם לא סיפק סחורה, גם לא תמך כראוי בקיום פעילויות בחנויות. כשאני היום פונה לחנות, אני מתחיל את המו"מ בנקודה לא טובה - נקודה של זכרון רע, של חוסר רצון להסתכן שוב. מצד שני, חנויות פעילות, ליגות פעילות בחנויות - הן הדרך הכי טובה להביא דם חדש לתחום ולקהילה. זה לא רעיון מקורי שלי, וזה לא משהו בלתי מבוסס. תשאלו כל איש קימעונאות. ככה התחום הזה עובד בעולם, וצריך לעבוד גם בארץ. אז בשביל להכנס חזרה לחנויות, מה לעשות, אנחנו עושים וויתורים. מאידך גיסא, כמו שאף אחד מכם לא יהיה מוכן לעבוד בלי לקבל משכורת, כמו שההורים שלכם מצפים לקבל משכורת תמורת עבודתם - כך אנחנו מצפים לקבל שכר תמורת עבודתנו. אז באיזשהו מקום אפשר למכור בוסטרים ואינטרופאקים ב-35 ו-100 שקלים, דבר שיעלה גם את מחיר המוצר וגם את מחיר הפעילויות, או שאפשר לבצע עליה, לא מאד משמעותית, במחירי הפעילויות. אני יודע שיש כאלו שלא יסכימו עם "עליה לא משמעותית", כי לפני חצי שנה או שנה זה עלה X והיום X+10. אבל בגדול, זו העליה המינימאלית ביותר האפשרית, כדי שבכלל יהיה יבואן מג'יק. וכמו שאמרתי, אנחנו מתכוונים להיות יבואן אמיתי, להגדיל את התחום ולתמוך בפעילויות ובקהילה. אנחנו מתכוונים להגיע למצב שחסויות ותמיכות שהיו קודם ונעלמו, יחזרו. אבל אי אפשר לממן את זה מהפסדים, או מ-0 רווחים, וזו אכן הסיבה שהיבואן הקודם ביטל דברים רבים.

נקודה אחרונה. יש כאן מישהו, בלי לנקוב בשמות, שתוקף אותנו על ימין ושמאל על הדוגמה של מבוכים ודרקונים, כולל תקיפת המוצר, השיווק והטענות שלנו למצב בארץ. אותו אחד (והוא יודע מי הוא) שכח לציין בפניכם, למעל הגילוי הנאות, שבמשך כמה שנים הוא עבד עבור המתחרה של כוכבי כסף (ספורטל/הקוביה) כמנהל מכירות שלו, או השד יודע מה, ושמאז ומתיד ההתנהגות שלו כלפי כסף, ככל הנראה שהשפעת תפקידו, הייתה מאד שלילית, עד לרמה של ניסיונות להשפיל עובדים שלנו בציבור ברחבת הדוכנים בכנס שנערך לפני כמה שנים. אני סבור שמי שמתנגד בתוקף שכזה לכל מה שאני כותב, מן הראוי היה לפחות שיגלה לכולם שהוא עבד בעבור המתחרה, ושהדבר יכול להיות שמשפיע על שיקול דעתו ועל התנהגותו. למרות שאין לי ספק שהוא יכחיש שיש קשר בין הדברים.
בנוגע למבוכים ודרקונים - מתחביב חנוני, המיועד למתי מעט, הוא הפך לחוג מבוקש, ולמוצרים שנמכר באלפי עותקים בשנה. מבוכים ודרקונים נמכר היום בכ-300 חנויות ברחבי הארץ. כמעט כל אחד שמע את השם, והתפרסמו עליו כתבות במעריב לנוער, ראש אחד, ידיעות אחרונות, דיסני ועוד. אני חושב שכולם כאן מסכימים ש"קצת פרסום" לא היה מזיק גם למג'יק.
ועוד דבר בעניין הזה - ספר החוקים לשחקן מהדורה 4 מכר עד כה מעל 2000 עותקים. אף אחד לא התלונן שיש משבצות שחורות במקום לתקן טקסט, או כל הערה מופרעת אחרת. היו מי שהעירו על שגיאות, ושגיאות יש בכל מהדורה של כל מו"ל בעולם (רק תראו כמה תיקונים וויזרדס מפרסמים לכל ספר שלהם). מי שהיו לו שגיאות ובעיות אמיתיות לדווח עליהן, עשה זאת תוך פניה נאותה, עם מראה עמוד, ולא בהפרכת תואנת שווא אנונימית בפורום.
אנחנו מתכוונים לעשות ממג'יק לא פחות ממה שעשינו ממו"ד. ואל תאמינו לכסיל יחיד שתוקף ממר ליבו.

בכל אופן, זה הזמן לאסוף את הילדה מהגן, אז להתראות.
אתה יכול להתייחס לתגובה שלי עמוד או 2 קודם אתה תשים לב היא ממש ארוכה
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

כוכבי כסף - יבואן מג'יק כתב:למה אנחנו מבקשים שתשלחו לנו מייל במקום לראות מי כותב בפורום? כי הפורום אנונימי. אתה יכול לומר שאתה בן 86 ושופט כבר 20 שנה. במייל אתה מזדהה ואומר בדיוק מי אתה, בן כמה, וכל פרט אחר שנראה לך חשוב, ואיזו פעילות אתה מעוניין להעביר, אם בכלל. עוד דבר - במייל אתם פונים אלינו, רק אם אתם רוצים. בפורום, אנחנו צריכים להטריד את כולם, ולא כולם רוצים.
יחד עם זאת, רב הדברים שעולים כאן מעניינים ונוגעים לכלל הקהילה. אני לא רואה טעם להתדיין על נושאים רחבים כאלו עם קומץ אנשים במייל ולא כאן (חוץ מזה, גם במייל אפשר לטעון שאתה בן 86 ושופט כבר 20 שנה באותה קלות).
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
doorok
MTGil Wizard

שליחה על ידי doorok »

נגיד שאני הבנתי אותך בקשר למחירים והכול אבל השאלה הגדולה האים הבנתה אותנן (ואני כימאת בטוח שכן).
אני מבין את זה שליבא מג'יק לארץ עולה הרבה וכול זה (בלה בלה בלה) אבל אני רוצה רק שתבין מה הקהילה היתה רוצה לקבל תמורת סכום שכזה:
1)חנויות זמינות ומומלץ קרובות לבית (אני ממליץ למחור את המוצר במרכזים מיסחריים כמו ביג לדוגמא)
2)ליגות זמינות וקרובות לבית (עד כמה שאפשר)
3)שלא יהיה איקוב אם התחרויות (מה שאומרים וקובעים אז גם מבצעים)
4)שם (פרסום)

אז אני רוצה בעצם לשאול את השאלה האם אתה יכול לתת תנאים כאלה או לפחות לנסות לתת אותם

ועוד דבר:
אף אחד (כחה לפחות נידמה לי) בפורום הזה לא משקר בקשר למי שהוא
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

doorok כתב:נגיד שאני הבנתי אותך בקשר למחירים והכול אבל השאלה הגדולה האים הבנתה אותנן (ואני כימאת בטוח שכן).
אני מבין את זה שליבא מג'יק לארץ עולה הרבה וכול זה (בלה בלה בלה) אבל אני רוצה רק שתבין מה הקהילה היתה רוצה לקבל תמורת סכום שכזה:
1)חנויות זמינות ומומלץ קרובות לבית (אני ממליץ למחור את המוצר במרכזים מיסחריים כמו ביג לדוגמא)
4)שם (פרסום)

אז אני רוצה בעצם לשאול את השאלה האם אתה יכול לתת תנאים כאלה או לפחות לנסות לתת אותם

ועוד דבר:
would you like some fries with that?

הבן אדם בא לעשות פה שינוי,משהו שהיינו צריכים המון המון זמן(כי לא צריך להגיד כבר שpmi היו על הפנים) ואנשים פה מתייחסים אליו כמו אל זבל ויורקים לו בפנים ומבקשים תנאים\עושים חרם....הת'רד הארוך והמטופש הזה הוא דוגמא טובה מאוד לכך שהקהילה הזאת היא פשוט קהילה של ילדים שבוכים על כל דבר שרק אפשר גם עם עושים להם משהו טוב(כן השינוי הזה הוא לא רק טוב הוא מצוי-ין).

תנו לבן אדם להיכנס לעניינים,תפסיקו לבכות,תפסיקו לתת תנאים כי זה לא המצב שלנו שאנחנו יכולים לתת תנאים וזהו.
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

TrUnks כתב:הבן אדם בא לעשות פה שינוי,משהו שהיינו צריכים המון המון זמן(כי לא צריך להגיד כבר שpmi היו על הפנים) ואנשים פה מתייחסים אליו כמו אל זבל ויורקים לו בפנים ומבקשים תנאים\עושים חרם....הת'רד הארוך והמטופש הזה הוא דוגמא טובה מאוד לכך שהקהילה הזאת היא פשוט קהילה של ילדים שבוכים על כל דבר שרק אפשר גם עם עושים להם משהו טוב(כן השינוי הזה הוא לא רק טוב הוא מצוי-ין).
ההתנגדות נובעת מהעובדה שהשינויים המובטחים באים עם תווית מחיר גבוהה. בינתיים עשו לנו משהו רע והבטיחו לנו משהו טוב בעתיד - אנחנו צריכים להיות ילדים קטנים בשביל לקבל את זה בתור אמת מסיני.
תנו לבן אדם להיכנס לעניינים,תפסיקו לבכות,תפסיקו לתת תנאים כי זה לא המצב שלנו שאנחנו יכולים לתת תנאים וזהו.
ניב, אני מאמין שאתה שחקן תחרותי רציני עם שאיפות, כך שמבחינתך, אולי אין ברירה אלא להיכנע לאנשים שיכולים למנוע ממך השתתפות בטורנירים רשמיים. ואין ספק שאתה לא היחיד. מצד שני... הצרכים והרצונות שלכם לא מייצגים את אלו של כל הקהילה. בהתחשב בכמות האנשים שמגיעים לטורנירים כמו אליפות הארץ וה-PTQ, אתם גם לא מייצגים את רובה.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

סבבה ואז לא יהיו לך טורנירים כמו פריריליס\FNM\ליגות וכו' כפי שאתה ציינת מקודם אז אני לא נוגע רק בנקודה שלי של "תחרותיות"(למרות שאני מגיעה לפרירליסים תמיד כמעט ודראפטים) ככה שאני חושב שפשוט צריך להירגע ולתת להם צ'אנס
konortov
MTGil Wizard

שליחה על ידי konortov »

TrUnks כתב:
doorok כתב:נגיד שאני הבנתי אותך בקשר למחירים והכול אבל השאלה הגדולה האים הבנתה אותנן (ואני כימאת בטוח שכן).
4)שם (פרסום)

ועוד דבר:
would you like some fries with that?

הבן אדם בא לעשות פה שינוי,משהו שהיינו צריכים המון המון זמן(כי לא צריך להגיד כבר שpmi היו על הפנים) ואנשים פה מתייחסים אליו כמו אל זבל ויורקים לו בפנים ומבקשים תנאים\עושים חרם....הת'רד הארוך והמטופש הזה הוא דוגמא טובה מאוד לכך שהקהילה הזאת היא פשוט קהילה של ילדים שבוכים על כל דבר שרק אפשר גם עם עושים להם משהו טוב(כן השינוי הזה הוא לא רק טוב הוא מצוי-ין).

"התנאים שהבאתי" הן לא תנאים אלא הצעות יונתן אמר בעצמו שהוא רוצה לפתח את המגיק בארץ אז נתתי 13 אפשרויות לקידום המגיק/שיפור הנוחות בטורנירים
לפי דעתי אם היבואין לא יישם לפחות חלק מ"תנאים אלו" אז מבחינתי הוא לא שינה כמעט דבר ולבסוף אני גם משלם יותר...
שוב אין לי בעיה עם עליית המחירים אם תהיה לזה משמעות וישפרו את נוחכות הטורנירים {כן חלק ממה שהצעתי זה טורניר כל שבועיים 3 שהם יארגנו בנסוף לעוד מארגנים לא נראה לך שזה יפתח את הקהילה ואת הקונסטראקטד בכלל?}
עוד הצעתי שיתנו הנחה מסוימת במזנוני המקום ובחנייה זה יכול לעזור לחלק מהאנשים ואיפלו 5 שקלים יראו לחלק מהאנשים שאכפת לארגון מהקהילה
שיכנסו לעסקי סינגלטונים מה הבעיה ככה הם ייצבו מחיר קלפים .
שישעו סיקור לטורנירים
שיפרסמו באתרים כמו FXP? {הצעתי את זה כי זה פרסום זול יחיסית לקהילה מאוד גדולה}
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אני לא חושב שהשתקה תוקפנית של אלו שהמהלך אינו מקובל עליהם והביטול השרירותי של דעתם בנושא היא לגיטימית, לא כל שכן משכנעת.

הכל יחסי, קלפי FNM, PR ו-player rewards ומוצר אפשר לרכוש באופן פרטי וכמו שיונתן עצמו ציין, זה יכול אפילו לצאת זול יותר לאדם פרטי, כך שניתן לנהל טורנירים וליגות גם בלי חסות רשמית, ההבדל העיקרי יהיה בתזמון (כי לא ניתן לקבל את המוצר לפני השקתו כמו ב-PR) וברייטינג (שהוא הגורם התחרותי שהוזכר ולא רלוונטי לכולם).

אני עובד כבר שנים בארגון של פעילויות Magic עבור תושבי חיפה ולמרות שהכתוב לעיל ידוע לי ובפירוש נמצא בהישג ידי, בחרתי לשתף פעולה עם היבואן ולנסות לגשר פערים, גם תוך עלות אישית. אני עדיין דוגל בזה מכיוון שהפרדה בין הקהילה התחרותית וה"לגיטימית" לבין קהילת ה-"casual" תפגע לדעתי בשתיהן, אבל מצד שני, בתור אדם מבוגר שאחראי להכנסות ולהוצאות שלו, אני לא רואה לנכון להתעלם מסוגיות של עלות ולשחק בכל מחיר.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

רן שנינו יודעים שאם לא יהיה לך פה מישהו שמארגן הכל(יבואן) יהיה פה בלאגן שבסופו של דבר יגרום למג'יק להפוך להיות איזה משהו שמשחקים בבית של החבר..
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

יכול להיות, אבל זה לא אומר שאנשים מוכנים לשלם כל מחיר בתמורה לזכות הזו. יש הרבה שהיו מעדיפים לשחק סתם בבית של חבר על פני הוצאה של מאות שקלים.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

סבבה זה לא מונע מהם אבל....מי שרוצה שיזמין בוקס וישחק אם חבר שלו בבית אין שום דבר רע בזה חוקית גם...(סה"כ זה לשימוש אישי)
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי chaosblack »

באופן מוצהר שמי ידוע ומוכר בפורום, למי שמעניין אותו, שלום קוראים לי אלון לוסקי אני גר ברחובות בעבר כשהיה לי זמן ארגנתי אירועי מג'יק ואני שופט אירועים בזמני הפנוי. כמו כן עבדתי בעבר בחברת הקובייה אשר התחרתה בכוכבי כסף בתחומים שונים, היות ולא הצלחנו ללבן את הנושאים השונים בקשר לשיתופי פעולה וקניה\מכירה אחד מהשני. מרבית הפרטים הללו מוכרים לחלק ממשתמשי הפורום הותיקים יותר ולחלק נכבד מחברי הקהילה.

מעמדי בעבר בחרת הקובייה לא רלוונטי לאיכות מוצר שלך. לבקשתך דוגמא: בעמוד 276 בעברית בינוני בתוך משבצת שחורה בתוך הדיאגראמה מתחת אפשר לקרוא את הטקסט הישן באנגלית medium. כך גם באותה משבצת לגבי המילה swarm הנה לך דוגמא מפורטת.
בנוגע לעובדים שלך, אכן זכור לי מקרה אחד שניסיתי לנגח עובד שלך, לאחר שהתנהג בצורה בזויה בכנס כלפי לקוחות שלי וכלפי ואין לי כווה להכחיש זאת.

מעבר לכך לא אדרדר את הנושא לפסים אישיים מעבר לרמה זאת. עם יש לך תלונות לגיטימיות כלפי אתה מוזמן להעביר אותם לאחד ממנהלי הפורום באופן פרטי ולא לתקוף אותי על גבי דפי הרשת, באופן אנונימי או לא. או לפנות אלי באופן פרטי לנהל שיחה ברמה מתורבתת. בניגוד לתדמית שניסת לצייר עבורי אני כותב שורות אלו כחבר קהילה מודאג. הן מPMI והן מהיכרותי בעבר עם פועלך. אין דבר שישמח אותי יותר מאשר לראות אותך עולה ומצליח ומספק לקהילתנו שירות ברמה מצוינת. אך נכון לרגע זה, ספקותיי רבים, אשמח שתוכיח לי כי הדברים אינם כפי שאני סובר.

שלך
אלון לוסקי
חבר הקהילה המודאג.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

TrUnks כתב:סבבה זה לא מונע מהם אבל....מי שרוצה שיזמין בוקס וישחק אם חבר שלו בבית אין שום דבר רע בזה חוקית גם...(סה"כ זה לשימוש אישי)
אבל מי שמזמין בוקס ומזמין 7 חברים לדראפט אצלו בבית (בגלל שהוא אוהב דראפטים) יזכה את עצמו ואת החברים שלו בנידוי מזירת הטורנירים... או לפחות, זה היה האיום בשנים האחרונות.
squirrel
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי squirrel »

מקום ראשון באליפות הארץ עדיין מקבל טיסה?

יש מימון כלשהו לזוכי פי טי קיו?
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

Navidshi כתב:
TrUnks כתב:סבבה זה לא מונע מהם אבל....מי שרוצה שיזמין בוקס וישחק אם חבר שלו בבית אין שום דבר רע בזה חוקית גם...(סה"כ זה לשימוש אישי)
אבל מי שמזמין בוקס ומזמין 7 חברים לדראפט אצלו בבית (בגלל שהוא אוהב דראפטים) יזכה את עצמו ואת החברים שלו בנידוי מזירת הטורנירים... או לפחות, זה היה האיום בשנים האחרונות.
מעניין,אז מה שאתה אומר שמה שמבדיל את זה לחוקי\לא חוקי זה מספר החברים שאני מזמין?(שים לב שאני אומר חברים בכוונה ולא סתם אנשים שמצאתי בפורום)
שלח תגובה