אירוע רליס - וורלדוויק, באר שבע 11.02

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
Aviad
מארגן טורנירים
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

אירוע רליס - וורלדוויק, באר שבע 11.02

שליחה על ידי Aviad »

שלום לכולם!

תמונה

הערות נוספות:
כל מי שמתכוון להגיע ועוד לא יידע אותי על כך מתבקש לעשות זאת (בפורום, במייל או בפלאפון) בהקדם.
רצויי להסגר על בן זוג עוד לפני ההגעה לטורניר, במידה ועוד לא מצאתם ראש נוסף, היעזרו בפורום.
פנו את הערב במלואו, אנחנו מתחילים יחסית מאוחר ולכן צפויים גם לסיים יותר מאוחר מהרגיל.
אני מבקש מכולם להגיע כבר בשעה 17:50 שנבצע רישום, תשלום וחלוקת סחורה על מנת שנוכל להתחיל בזמן.
כמו תמיד, פינת הקפה החמימה והביתית שלנו תשמח לקבל תוספות, ולכל המודאגים: הפעם לא נשכח את החלב לנס קפה או את החוואיג' לשחור.

לכל המעוניינים להגיע מהצפון או המרכז - אנחנו נשמח לארח אותכם, יש תחבורה ציבורית סדירה ונוחה בהחלט, חניה, הנחה ואנשים טובים. רק תבואו.
:wink:

כמה זה עולה ומה מקבלים?
תמונה

נתראה,
אביעד בן זקן
0547656885
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

אני חושב להיות יצירתי ולזרום לבאר שבע, לפגושאת הקהילה הדרומית פעם אחת (חוץ משריאל ואלנתן שאני כבר מכיר).
נשאלת השאלה המאוד חשובה:
עד מתי הטורניר (מבחינת רכבות מאוד חשוב לי לדעת)?
והשאלה הפחות חשובה:
אני יכול להגיע בחמש וחצי לתחנת רכבת. מה אני עושה כדי להגיע אליכם משם?

עריכה: אם אני מגיע, כנראה אני אצטרך ראש שני מקומי. יש מישהו פנוי?
עריכה 2: כל זה בהינתן שאני לא אוכל להגיע לריליס בפריק, מה שכן ייתכן כרגע. מקווה לגלות בהקדם האפשרי.
There is an art, or rather a knack to flying. The knack lies in learning how to throw yourself at the ground and miss.
Aviad
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי Aviad »

אני חושב להיות יצירתי ולזרום לבאר שבע, לפגושאת הקהילה הדרומית פעם אחת (חוץ משריאל ואלנתן שאני כבר מכיר).
נשאלת השאלה המאוד חשובה:
עד מתי הטורניר (מבחינת רכבות מאוד חשוב לי לדעת)?
והשאלה הפחות חשובה:
אני יכול להגיע בחמש וחצי לתחנת רכבת. מה אני עושה כדי להגיע אליכם משם?

עריכה: אם אני מגיע, כנראה אני אצטרך ראש שני מקומי. יש מישהו פנוי?
עריכה 2: כל זה בהינתן שאני לא אוכל להגיע לריליס בפריק, מה שכן ייתכן כרגע. מקווה לגלות בהקדם האפשרי.
היי, נשמח לראות אותך אצלנו.

לגבי הזמנים:
18:30 - 19:10 : בניית דקים
19:15 - 20:05 : סיבוב 1
20:10 - 21:00 : סיבוב 2
21:05 - 22:55 : סיבוב 3

וכל זה בהנחה שאנחנו יורדים מעניין הסיבוב הרביעי.
אם תוסיף לזה זמני בירבורים לא צפויים זה עלול להמשך גם עד 23:30, מה שמוציא את עניין הרכבות מהפרק, אני לא בטוח לגבי אוטובוסים.
מה שכן, יש אצלנו כמה חבר'ה שנוסעים או מגיעים מאיזור המרכז ויש אפשרות להיעזר בהם, אם יש מישהו כזה, אין לי ספק שהוא יציע לך עזרה במהרה.

בנוגע להגעה מהרכבת אלינו, זה כבר ממש לא בעיה, אתה יורד בתחנה של האוניברסיטה ומשם זה מרחק הליכה קצרצר בגשר ישירות לאוניברסיטה. אפרט לך בדיוק כשתגיע ואם תגיע.

אביעד

הערה למודים: אם אפשר בבקשה להדביק אותנו שם למעלה זה יהיה טוב.
ובאותה הזדמנות לבטל את הדביקות מההודעה על הפרהרליס שלנו, תודה מראש
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

טוב, אז נקווה שאני לא לבד\ננסה לחלץ רכב מההורים, למרות שעם השערות הזמן שלהם זה לא הכי אידיאלי.
There is an art, or rather a knack to flying. The knack lies in learning how to throw yourself at the ground and miss.
mrbig1479
MTGil Wizard

שליחה על ידי mrbig1479 »

אני ורן מגיעים

אני בונה על זה שאני פותח JACE
Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

שליחה על ידי Canopy Crawler »

אני די רוצה לבוא ואני מחפש ראש שני, הטלפון שלי הוא 0542332634, מי שמעוניין- נא להתקשר!

דני.
שלח תגובה