הודעה חשובה **** הפרה רליס נדחה

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

xlniar
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי xlniar »

אוקי לא היה לי כוח לקרוא את כול מה שאמרתם פה אבל אני אגיד את דעתי איך זה שהמוצר מגיע אלינו כולכך מאוחר אבל בשאר העולם יש חנויות שמפרסמות ספוילרים של הסטים מבוסטרים שהם קיבלו לפחות שבוע לפני הטורניר? זה נראה כאילו היבואן מזמין מראש את המוצר מאוחר למרות שהתאריכים ידועים זמן רב מראש. וכמה שתאמרו שהיבואן הזה יותר טוב מהקודם לבנתיים אני רואה רק עלייה במחיר,חוסר מוצר לדראפטים וטורניר שנדחה, אז נכון הוא מימן 200$ לשחקן אחד לPT ושיש יותר טורנירים בזמן האחרון אבל זה לא מספיק .
saurriwven
MTGil Apprentice

שליחה על ידי saurriwven »

שאלה...
אפשר לשמור את הנושא הזה והתגובות פה בארכיון של האתר? (כשכל זה יגמר ויתודא שגם שבוע הבא אין פריריליס)

כך שאפשר יהיה לשלוף אותו בכל פעם שפריריליס נדחה מעכשיו והילך.
ואנשים לא יצטרכו לעבור על 90000 עמודים כדי לדעת מה נאמר פה ואז להוציא את העצבים
על מה שאחרים כתבו.

תחסכו לנו...
sr
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אני ולא אחר כתב:נבידשי, אומנם ענית על חלק מהטענות שלי, אבל לא על המשמעותיות
אני מגיב כאן על דברים חסרי היגיון או בסיס, אני משתדל שלא להתווכח עם מי שמרגיש שהוא נדפק או שמדובר במחדל בגלל שבסופו של דבר, אנשים נדפקו ויש כאן מחדל ולי אין את הנתונים הדרושים, האחריות או הרצון לתת תשובה רשמית ומבוססת בנושא. אני גם לא מתכוון להפוך את ה-thread הזה לדיון נוסף בנושא "היבואן לא עושה כלום", כי זה לא הנושא שלו.
מה, בישראל המכס הכי גרוע בעולם? לא יכול להיות.
אני לא יודע. כאמור, אני גם לא יודע אם אנחנו המקום היחיד שנדפק, עולה בדעתי שאף אחד מעולם לא חיפש בגוגל "ה-PR היה דפוק" או "ה-PR נדחה" כדי לראות מה קורה בשאר העולם.
אני בטוח שיש מדינות עולם שלישי שעושות PR בזמן.
לאיזה מדינות אתה מתכוון? ועל סמך מה אתה מבסס את הרעיון ששם הכל הולך חלק? לצורך העניין, גם אני בטוח שיש מדינות אחרות שבהן הכל הולך חלק, לפחות במרבית המקומות. ואני בטוח שיש עוד מקומות שבהם משהו נדפק, לא ברור לי למה אנשים מרגישים שזה "רק בישראל", אולי בגלל שבישראל שני טורנירים זה "הכל".
skytiger כתב:לפי מה ששמעתי הטורנירים גם לא היו מי יודע מה מדהימים...
דווקא נשמע כאילו הנוכחות בטורנירים הייתה לא רעה בכלל, למרות שהיא עדיין לא מתקרבת לממדים של אליפות הארץ. ב-PTQ שהייתי בו היה בהחלט כיף ובאווירה טובה, ואני אומר את זה בתור מי שהפסיד רוב הזמן.
skytiger
MTGil Wizard

שליחה על ידי skytiger »

skytiger כתב:
לפי מה ששמעתי הטורנירים גם לא היו מי יודע מה מדהימים...

דווקא נשמע כאילו הנוכחות בטורנירים הייתה לא רעה בכלל, למרות שהיא עדיין לא מתקרבת לממדים של אליפות הארץ. ב-PTQ שהייתי בו היה בהחלט כיף ובאווירה טובה, ואני אומר את זה בתור מי שהפסיד רוב הזמן.
אני לא אומר שהטורנירים היו רעים או שלא הייתה נוכחות אבל אחרי כל ההצהרות ציפיתי אם לא לנוכחות מדהימה אז לפחות לרמת ארגון מדהימה ולפי מה ששמעתי לא היה ברמה גבוהה במיוחד ולא ממש שונה מטורנירים קודמים בזמן ש-PMI היו יבואנים...
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

Navidshi כתב:כאמור, אני גם לא יודע אם אנחנו המקום היחיד שנדפק, עולה בדעתי שאף אחד מעולם לא חיפש בגוגל "ה-PR היה דפוק" או "ה-PR נדחה" כדי לראות מה קורה בשאר העולם
האמת שאני בדיוק עושה בירור קצר בנושא, ומתברר שכבר היו דברים מעולם.
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
sabre510
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי sabre510 »

אתם מייצרים עוד סיבות לצמצום קנה המידה של המשחק ופרישת שחקנים מהתחום...
ultimus כתב:תנו לשמנים לחיות!
צריכים לעשות טייפ שנקרא fat!
דיפנדרים עם אפשרות לשבת על יצורים XDDD
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

מי זה אתם?
אני ולא אחר
MTGil Wizard

שליחה על ידי אני ולא אחר »

אוקיי, גם אני הרצתי איזה חיפוש גוגל ואני יכול להגיד שיש עוד מקומות בעולם ש PR בהם נדחה. אני מרגיש ממש יותר טוב עכשיו. אוקיי, עכשיו אתגר למישהו עם זמן וסבלנות, חפשו עוד מקום בעולם בו היו כ"כ הרבה פעמים שההוצאות נדפקו.

גם אני נהניתי ב PR של וורלדווייק, אבל הוא עדיין היה גרוע:
1. היה צפוף ובלאגן. היו המון מקומות אחרים בסנטר שרחבים יותר.
2. לא היה איוורור, אבל כן היה מחניק וחום אימים.
3. הניילונים על השולחנות היו רעיון ממש גרוע.
4. כשהחשיך לא היה אור.

עצם העובדה שהיתה נוכחות מכובדת, או שהאנשים היו נחמדים, לא אומר שהארגון של ה PR היה מוצלח.

איתי, אני מבין מה שאתה אומר, אבל לא מסכים איתך בכלל. אנשים שמצדיקים את כ"כ חושבים שאנחנו צריכים להוקיר להם תודה מסיבה מסויימת. הם חברה עסקית ועושים את מה שהם עושים בשביל להרוויח, לא בשביל שתהיה קהילת מג'יק בישראל. הסיבה היחידה שהם רוצים שתהיה קהילה ושיהיה לה טוב (או לפחות זה מה שהם אומרים פה בפורום), זה כדי להגדיל את הרווח. זה בסדר גמור, דרך אגב, כולנו צריכים להאכיל את הילדים שלנו. אם לא היה אותם, לא היה יבואן? סבבה, זה אומר שהייתי יכול להזמין קלפים ישירות מוויזארדס ולעשות PR אצלי בבית יחד עם שאר העולם. תאמין לי שהקלפים שלי לא היו נתקעים במכס.

זה שה PR נדחה לא היה אסון, זה פשוט ממש עצבן אותי ופגע בהנאה שלי.
Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy »

אני ולא אחר כתב: אם לא היה אותם, לא היה יבואן? סבבה, זה אומר שהייתי יכול להזמין קלפים ישירות מוויזארדס ולעשות PR אצלי בבית יחד עם שאר העולם. תאמין לי שהקלפים שלי לא היו נתקעים במכס.
בהתחשב בזה שהיית צריך להזמין כמות סחורה די גדולה (בוא נגיד, בחיפה ובת"א, רק בPR מגיעים ביחד 200 אנשים? זה הופך את זה ל1400 בוסטרים [לפני דראפטים]), שמן הסתם עולה מס (כמו כל סחורה שנכנסת לארץ), ואז גם הסחורה שלך תתקע במכס (כי זה תלוי גם כמה סחורות מגיעות לארץ, ואז תמחור של מס נכון, ועוד המון עבודה בירוקרטית).

אגב, איזה עוד PR חוץ מM10? חיפשתי בפורום, רק את זה מצאתי. מישהו רוצה להביא הוכחות שעוד מיליון PR נדחו?
tomeriko
Legendary Samurai

שליחה על ידי tomeriko »

שאלה: איזה PR אורגנו על ידי כ"כ?
עוד שאלה: כמה PR שאורגנו על ידי כ"כ נדחו?
שאלה אחרונה, בתנאי שהראשונה קטנה והשני גדולה: אתם לא חושבים שצריך לתת להם זמן להבין איך הכל הולך? לוקח זמן, בכל זאת הם עסק.
אני ולא אחר
MTGil Wizard

סרפסייכו סקסי, ה PR שלי יהיה דומה לדראפטים שאני עורך אצלי בבית עם עוד 7 חברים. כל מה שצריך זה 6 בוסטרים פר שחקן, סה"כ 48. ברגע שאין יבואן רשמי עם בלעדיות, אפשר לדבר ישירות אם היצרן. אבל זה לא חשוב, אני לא מאמין שהיה יכול להגיע מצב ש"אין מג'יק בישראל".

במקרה הכי גרוע יש איביי.
Solmyr
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Solmyr »

tomer gelber כתב:שאלה: איזה PR אורגנו על ידי כ"כ?
עוד שאלה: כמה PR שאורגנו על ידי כ"כ נדחו?
שאלה אחרונה, בתנאי שהראשונה קטנה והשני גדולה: אתם לא חושבים שצריך לתת להם זמן להבין איך הכל הולך? לוקח זמן, בכל זאת הם עסק.
פרי רליס שארדס נדחה, פרי רליס זנדיקר גם נדחה באיזה שבועיים, M10 גם, ועכשיו זה.
העיקר, להעלות את המחירים, להטיל וטו על תשלום באמצעות בוסטרים ולהציב עוד לא מעט תנאים.. Epic fail.
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

למה אני לא זוכר ש-PR Zendikar נדחה? לדעתי יש פה התבלבלות. M10 נדחה בשבועיים, אבל לדעתי זה הכל (ו-Shards, אבל עדיין לא שיחקתי אז).
There is an art, or rather a knack to flying. The knack lies in learning how to throw yourself at the ground and miss.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אני ולא אחר כתב:סרפסייכו סקסי, ה PR שלי יהיה דומה לדראפטים שאני עורך אצלי בבית עם עוד 7 חברים. כל מה שצריך זה 6 בוסטרים פר שחקן, סה"כ 48. ברגע שאין יבואן רשמי עם בלעדיות, אפשר לדבר ישירות אם היצרן. אבל זה לא חשוב, אני לא מאמין שהיה יכול להגיע מצב ש"אין מג'יק בישראל".

במקרה הכי גרוע יש איביי.
אף אחד לא מונע ממך להזמין שתי קופסאות מ-ebay, לקנות ב-ebay עותקים של Emrakul כמספר המשתתפים הצפוי ולערוך PR לחברים בבית, אם כי באיחור של כשבועיים ממועד השקת הסט (כלומר, בערך 3 שבועות אחרי ה-PR הרשמי). אם לא היה יבואן רשמי בארץ, WotC לא היו מספקים לך מוצר ל-PR פרטי (כי הם לא עוסקים בקמעונאות), והיית נאלץ לנקוט בדיוק בשיטה המתוארת בשביל להשיג קלפים, כי אף אחד לא היה מביא אותם לארץ בשבילך.
גם אני נהניתי ב PR של וורלדווייק, אבל הוא עדיין היה גרוע:
אני לא זוכר שהיו תלונות מהסוג הזה לגבי ה-PR של WWK בחיפה והוא נערך עם בוסטרים שהגיעו מאותו היבואן. כך שאין היגיון להפנות תלונות על ארגון לקוי ליבואן אלא למארגן, או לכל היותר להתלונן בפני היבואן על המארגן (אם אתה מרגיש שהמארגן לא מתייחס לתלונות שלך). להבדיל כמובן מהסוגיה שאנחנו דנים בה, שנמצאת באחריותו של היבואן ולא של המארגנים.
חפשו עוד מקום בעולם בו היו כ"כ הרבה פעמים שההוצאות נדפקו.
כלומר, פעמיים? לפחות ב-6 השנים האחרונות.

דרך אגב, אני לא יודע אם אתה מודע לזה, אבל PR Worldwake בוטל לחלוטין במקומות רבים בארה"ב בגלל תנאי מזג האוויר הקשים. בוטל, לא נדחה.
אני ולא אחר
MTGil Wizard

קודם כל, מי אמר שאני לא עושה את זה?
דבר שני, אני אחזור על מה שאמרתי, אם אין יבואן בארץ אני רשאי לדבר ישירות עם היצרן ולוודא שהטורניר החברי אצלי בבית יוכר כ PR ויהיו לי קלפים בזמן יחד עם שאר העולם. אני בטוח שאפשר לסדר משהו.

היו תלונות. אני זוכר מפורשות מישהו מתקופת רבניקה שאמר לי שזה ה PR הגרוע ביותר שהוא עשה. זה היה ה PR הראשון שלי בישראל. אם המארגן של דיזנגוף סנטר לא היה קשור ישירות ליבואן - אתה צודק. זכור לי שהיה כתוב בפורום מפורשות שהטורניר נערך איפה שהוא נערך בגלל שהיבואן רצה להיות קרוב לטקטיקה. זאת החלטה שגרמה לשלושה מתוך ארבעת הסעיפים שכתבתי.

אתה מודע לעובדה ש PR שבוטל בגלל מזג אוויר זה כוח עליון, כן? אני מבטיח לך שאם ייפול מטאור על משלוח הקלפים בנמל אני לא אכעס על כוכבי הכסף. לצערנו לא זה המצב. המצב הקיים נוצר בגלל שהניהול של כוכבי הכסף כושל. אני יכול להבטיח לך ולכל מי שחושב שמדובר על תהליך מורכב, שלהרים אירוע (במיוחד כמו מה שאני ראיתי בסנטר) זה לא כ-ז-ה קשה.
Gadi Heimann
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Gadi Heimann »

אני פשוט לא מבין את כל השחקנים המגינים בחירוף נפש על היבואן.

או.קיי: לא מדובר במחדל העשור, לא צריך למנות ועדת חקירה, לא צריך לקרוא לחרם צרכנים בגלל הסיפור הזה. אבל מה הבעיה להודות שהייתה כאן פשלה ושראוי שהיבואן ייקח אחריות עליה?

אם משהו שהיה בתחום אחריותי היה נדפק בשל מחדל שלי ובעקבות זאת היה נגרם אי נעימות למספר גדול של אנשים, שהם בנוסף לכל קליינטים שלי המפרנסים אותי, הייתי מרגיש מאוד מאוד לא נעים ובטח לא זחוח. הייתי עושה הכל כדי שירגישו כי איכפת לי מהעניין.
sabre510
MTGil Apprentice
יצירת קשר:

שליחה על ידי sabre510 »

Navidshi כתב:מי זה אתם?
הכונה היא לכוכבי הכסף...
סליחה על הייחוס לכולכם....

זה כבר מייאש...גם הקטנת תחום המסחר בארץ שמילא כבר קטן וגם בהתרעה כזאת?
ultimus כתב:תנו לשמנים לחיות!
צריכים לעשות טייפ שנקרא fat!
דיפנדרים עם אפשרות לשבת על יצורים XDDD
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

קודם כל, מי אמר שאני לא עושה את זה?
כה לחי.
דבר שני, אני אחזור על מה שאמרתי, אם אין יבואן בארץ אני רשאי לדבר ישירות עם היצרן
אתה רשאי לדבר איתו כבר עכשיו.
ולוודא שהטורניר החברי אצלי בבית יוכר כ PR ויהיו לי קלפים בזמן יחד עם שאר העולם. אני בטוח שאפשר לסדר משהו.
אתה שוגה באשליות מכיוון שכמו שכבר אמרתי, WotC לא עוסקים בקמעונאות וזו עובדה מוכחת, לא ניחוש בעלמא. אם אין להם חברה שמייבאת את המוצר לארץ, הם פשוט לא ייצאו אותו לארץ.
היו תלונות. אני זוכר מפורשות מישהו מתקופת רבניקה שאמר לי שזה ה PR הגרוע ביותר שהוא עשה. זה היה ה PR הראשון שלי בישראל. אם המארגן של דיזנגוף סנטר לא היה קשור ישירות ליבואן - אתה צודק. זכור לי שהיה כתוב בפורום מפורשות שהטורניר נערך איפה שהוא נערך בגלל שהיבואן רצה להיות קרוב לטקטיקה. זאת החלטה שגרמה לשלושה מתוך ארבעת הסעיפים שכתבתי.
אין לי שום מידע לגבי חילופי הדברים בין המארגנים לבין היבואן, או עד כמה היבואן היה מודע להשלכות של ההעדפה שלו לארגן את הטורניר בקרבה לחנות שקונה ממנו את המוצר ומשווקת אותו ולתרום לקידום המכירות שלה. אם המארגנים יטענו שכך הוא, כנראה שיש לך מקום להאשים את היבואן במחדל.
המצב הקיים נוצר בגלל שהניהול של כוכבי הכסף כושל.
אתה פוסל כאן את האפשרות שגורמים מבחוץ, כמו מדיניות שחרור המוצר של WotC, היצואן או המכס עצמו גרמו לקשיים שלא ניתן להתגבר עליהם בזמן הקצוב. כל אחד מהגורמים האלו, בזמן שהוא לא שרירותי (או לפחות כאוטי) כמו אסון טבע, אינו נמצא בשליטתו של היבואן וההשפעה שלו עליו מוגבלת. יכול להיות שאתה צודק, אבל אתה לא מבסס את הטענה על שום דבר זולת הרעיון שקרה מחדל ומישהו צריך לתת עליו את הדין. הכעס - מוצדק. הדחף להאשים - מובן. אבל ההאשמה עצמה עדיין לא מבוססת.
אני יכול להבטיח לך ולכל מי שחושב שמדובר על תהליך מורכב, שלהרים אירוע (במיוחד כמו מה שאני ראיתי בסנטר) זה לא כ-ז-ה קשה.
אני מארגן טורנירים כבר שנים (וטורנירי release כבר למעלה משנה), כך שאין לי ספק שזה לא יותר מדי קשה. מצד שני, זה לא קשור בכלל לתהליך של יבוא סחורה, אלא מה שנעשה עם הסחורה אחרי שהיא כבר בארץ, ולרוב על ידי אנשים שונים לחלוטין.
Gadi Heimann כתב:אני פשוט לא מבין את כל השחקנים המגינים בחירוף נפש על היבואן.
בכל מצב שהוא תמיד תמצא אנשים שיקחו את הצד שכנגד.
אבל מה הבעיה להודות שהייתה כאן פשלה ושראוי שהיבואן ייקח אחריות עליה?
אין שום בעיה, אבל זה צריך לבוא מהיבואן, שביניתיים לא עשה זאת ויש להניח שגם לא יעשה זאת במהלך סוף השבוע - בשבילנו זה תחביב, בשבילו זה עבודה ובמדינת ישראל רוב האנשים לא עובדים בימים האלו, כולל המכס שהוא כרגע המכשול היחיד. במילים אחרות, עניין של תזמון וזמן. תמיכה של 24/7 לא זמינה בכל התחומים עדיין.

בינתיים יש לך יומיים וחצי שבמהלכם האנשים שכועסים לא מקבלים מענה לתלונות שלהם, אנשים אחרים שרואים את המצב בצורה שונה מנסים לפייס אותם במילים או לשכנע אותם שהם טועים והאנשים שכועסים מתרגזים על האנשים שמנסים לפייס אותם במילים ואפילו יותר על האנשים שמנסים לשכנע אותם שהם טועים, מה שמקלקל את הסופ"ש לכולם.
אם משהו שהיה בתחום אחריותי היה נדפק בשל מחדל שלי ובעקבות זאת היה נגרם אי נעימות למספר גדול של אנשים, שהם בנוסף לכל קליינטים שלי המפרנסים אותי, הייתי מרגיש מאוד מאוד לא נעים ובטח לא זחוח.
אני לא יודע מאיפה בא הרושם שהיבואן מרגיש זחוח.
Gadi Heimann
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Gadi Heimann »

אני לא יודע מאיפה בא הרושם שהיבואן מרגיש זחוח.
ייתכן שאתה צודק והיבואן אינו זחוח. זה הרושם שהתקבל מהאופן בו הוא בחר להודיע על דחיית הטורנירים והעובדה כי עד כה לא הגיב על שום דבר שנכתב כאן. אולי באמת הסיבה היא שהויכוח מתנהל בסוף שבוע.

בכל אופן העתיד הקרוב יוכיח עם מי הצדק.
נערך לאחרונה על ידי Gadi Heimann ב 17/4/2010 , 8:43, נערך פעם 1 בסך הכל.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

מהנסיון שלי, מכס ישראל הוא באמת מאד בלתי צפוי בכל מה שקשור למג'יק.
אני כן חושב שיש מקום לשקיפות אם וכאשר יבוא ההסבר. נשמע לי סביר שיש פרוצדורה שבה מודיעים למכס מראש מה מגיע ומתי, ואולי נוכחים שם פיזית כשזה נפרק וחוסכים עיכובים ועלויות אכסון.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
שלח תגובה