תשלום בבוסטרים

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
MosheJW
Rising Scrub
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

תשלום בבוסטרים

שליחה על ידי MosheJW »

שלום כולם,
אני שוקל לחזור למשחק ולPR, אחרי 3 שנים שכמעט ולא נגעתי... (התעדכנתי בפורום אבל לא ממש שיחקתי). עכשיו עם כוכבי כסף והכל, מה המדיניות לגבי תשלום עם בוסטרים? כאלה שזכיתי בהם בטורניר רשמי כמובן, לא סיבוכים אחרים.
Y כתב:אנשים לא יודעים להבדיל בין איכות לזבל ומבחינתם יהודה לוי לבוש בירוק ו-Llanowar Elves זה אותו הדבר.
MosheJW
Rising Scrub
יצירת קשר:

שליחה על ידי MosheJW »

מישהו? אני בטוח שלפחות חלקכם יודעים את התשובה, לא להתבייש...
אני רוצה לדעת לפני שאני מחליט אם לבוא לפרריליס או לא.
Y כתב:אנשים לא יודעים להבדיל בין איכות לזבל ומבחינתם יהודה לוי לבוש בירוק ו-Llanowar Elves זה אותו הדבר.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

בשש השנים האחרונות לא שמעתי על PR שמותר היה לשלם עליו בבוסטרים. מעבר לזה, בשנה האחרונה, התשלום בבוסטרים על דראפטים הוגבל לבוסטרים מסטים שבהם נעשה שימוש בדראפט עצמו (קרי, תצטרך בוסטרים של RoE בשביל לשלם על דראפט RoE). לגבי האפשרות לשלם בבוסטרים באופן כללי - לאחר החלפת היבואן הוכרז על איסור תשלום בבוסטרים, שלאחר מכן נדחה זמנית ולמיטב ידיעתי מעולם לא חודש באופן רשמי.

שורה תחתונה: הדרך הטובה ביותר לברר את העניין תהיה לפנות ישירות למארגן שבאירוע שלו אתה מתכוון להשתתף.
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

אם אני לא טועה התשובה היא, אתה יכול בטורנירים מסוימים לקבל כפרס במקום בוסטרים קופון לדראפט חינם +10 שקל... זה רק בטורנירים שהודיעו על כך מראש ולדעתי זה רק התקיים עד עכשיו בדראפטים של פריק.

התוצאות של זה עד כמה שאני נתקלתי בהם:
-פחות השתתפות בטורנירים.
-אי הבנות בין מוקדים שונים בארץ שגרמו להפסקת התשלום בבוסטרים בזמנים שונים לחלוטין כך שחלק נדפקו מוקדם מאחרים.
-הסחורה נגמרה מאוד מהר ולא היו דראפטים רשמיים תקופה ארוכה.
-הזוכים בסופו של דבר שיחקו דראפטים לא מדוווחים עם הזכיות שלהם מה שהיה להם אולי יותר זול אם היו מזמינים מחול במילא.
תמונה
שלח תגובה