דחיית הפריריליס - הסבר קצר

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

Yoav
מארגן טורנירים
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Yoav »

אני כרגע לא בעד חרם.

אבל תתפלא שכן יש רווח למארגן מטורנירים וכן יש רווח ליבואן מטורנירים. והוא לא זעום. אף אחד פה לא מסכן.

ולגבי הטענה הזאתי שמפחדים שלא יהיה יבואן... זה פשוט נראה לי מגוכך לגמרי
איך שPMI עזבו פתאום צצו כוכבי הכסף. מה נראה לכם שהם היו נכנסים לתחום אם לא היה בו רווח?
שני היבואנים הם גופים כלכלים שרוצים להרוויח כסף.

אם לא כוכבי הכסף יבוא מישהו אחר.

ואם לא מישהו אחר, נמצא פתרון דרך השחקנים עצמם.
מיצי מיאו
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

שאלה אחת שאני מפנה ליבואן / זיו / כל מי שיודע: אם כל העיקובים זה בגלל החולצות, שמגיעות כל PR, איך זה שהתעקבו רק שלושה פרה-רליסים עד עכשיו?
אם תקרא שוב את ההודעה של זיו תראה שהוא ציין שהחשבונית שנשלחה עם המוצר (מ-WotC) לא הייתה תקנית והדליקה נורות אדומות במכס, שהובילו לבחינה מדוקדקת יותר של המשלוח ומציאה של כל מיני לקויים שעיכבו אותו. זכור לי עיכוב נוסף בעבר שנבע מפירוט לא הולם של תכולת המוצר.
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

מג'יק לא צריך להיות משווק לחנויות... רוב הרווח של היבואן הוא מטורנירים ודראפטים. רוב הלקוחות של המשחק (לפחות אלא שמשקיעים בו כסף על בסיס שבועי) הם בגיל 15+ והם מבינים מאוד מהם שיותר משתלם להם המבנה של הטורניר השבועי והדראפטים מאשר קנייה בחנות. כמו כן אפילו הילדים שאני מלמד בחוג וחדשים בפורום שומעים מהר על כך שמשתלמים יותר דראפטים מאשר קנייה בחנויות. לדעתי לא צריך להתאמץ ולעשות צעדים אשר פוגעים בשוק כגון להעלות את מחירים הדראפטים ולא לאפשר תשלום בבוסטרים כדי לתמוך בחנויות.
מה זה גרם, ירידה בדראפטים והמוצר לדראפטים נגמר מהר, ובמקביל הבוסטרים של החנויות יושבים שם ולא נמכרים כי לא שם הקהילה מחפשת אותם.
לנסות להגדיל את הקהילה היא כמובן אידיאל שאנחנו מעוניינים בו ומכירת הקלפים בחנויות אמורה לעזור לכך אבל זה לא מתרחש למיטב הבנתי, אז צריך להגדיל את הקהילה בדרכים אחרות ולבטל לפחות חלק מהצעדים שנלקחו למען החנויות.  
תמונה
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

חרם עלול לגרום למצב שבו היבואן לא ירוויח, ומצד שני לא ירצה לוותר על הזיכיון הבלעדי ואז שוב ניתקע במצב של יבואן שמג'יק לא ממש מעניין אותו.
תחשבו על ההשלכות של חרם כזה..
אני מבין למה אנשים רוצים לעשות את זה, אבל זה רק יעשה נזק לדעתי.
ריך לחשוב איך אפשר לעזור ליבואן להשתפר במקום להיכנס איתו לעימות חזיתי, כרגע הוא היבואן ואין אלטרנטיבה אחרת.
אני הדורבן שקולע בזמן !
tamiror
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי tamiror »

AquaMyst כתב:
Here is a thought:
Pay the fine for declaration not consistent with product imported, pay the extra tax for the product at the new price - as customs decided is fit, and GET THE PRODUCT FOR THE PR!
Once that is done, bickering with WoTc for a refund of the extra expenses is not under time limitations as actually conducting the PR on time...

Money makes the world go round... EVEN Israeli customs...
כל מילה זהב. במיוחד אחרי שהייתה דחייה אחת, אתם מחוייבים לשלם את כל הקנסות או לא יודע מה בכדי שהטורניר ייתקיים במועדו. אחר כך אם זו באמת לא אשמתכם תתבעו את מי שאתם רוצים בשביל החזר.

ולכל שאר השחקנים, תפסיקו להשפיל את עצמכם בפני היבואן שלא משנה מה הוא יעשה לכם אתם לא מחרימים מפחד שלא יהיה מג'יק בכלל בארץ. יש אלטרנטיבה: מג'יק אונליין, יותר זמין ובטח שיותר זול.
Greg כתב:
גם אותי מעניין למה אלה שאמרו שהם לא רוצים להתגייס, לא רוצים להתגייס? (טוב, חוץ מהסיבה המובנת מאילייה - לשחק מג'יק בכלא עם tamiror).
HedgeKnight
Phyrexian Praetor

שליחה על ידי HedgeKnight »

מה קרה לך?
אונליין זה לא קלפים אמיתיים וזה באמת לא הרבה יותר זול למי שמגיע רק לפרירליסים
ויותר חשוב אונליין זה שונה לגמרי מהריגוש של פלתוח בוסטרים אמיתיים ולשחק באמת ואני מדבר מניסיון
The band: Loyalty
The lead singer: Holy Shit
Copyright: Metamind,HedgeKnight.Cold Hellfire
tamiror
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי tamiror »

בוודאי שכן, פריריליס באונליין עולה מאה שקל.
Greg כתב:
גם אותי מעניין למה אלה שאמרו שהם לא רוצים להתגייס, לא רוצים להתגייס? (טוב, חוץ מהסיבה המובנת מאילייה - לשחק מג'יק בכלא עם tamiror).
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

התגובה שלך, אדוני היבואן, ממש לא בכיוון הנכון.
הסבר על הסיבות השונות לדחיית הפרי-רליס הוא דבר מעניין לקרוא, אבל מה שאנחנו מחפשים הן תוצאות. מתי אתה כן הולך לשחרר את הסחורה? מתי כן יתקיים הטורניר? איפה אתה לוקח אחריות על המחדל שהתקיים פה? איזה פיצוי אתה מתכוון לתת ללקוחות שפעמיים כבר אתה פוגע בהם, חלקם פגיעה כלכלית אמיתית כמו שנרשם פה, עם דחייה שמודיעים עליה ברגע האחרון?

אני לא ראיתי בהודעה שלך תשובה לאף אחת מהשאלות האלה, שמעניינות אותנו הרבה יותר מהסיבות לכשלון הזה. הדבר היחיד שכן ראיתי היא רמיזה לאפשרות שישמידו את הקלפים.
יש באמת אפשרות שהסחורה לא תשוחרר אלא במקום זאת תושמד? לא חשבתי שהמצב יכול להיות יותר מגוחך, אבל זה באמת יהיה השיא.

בין העובדה שבמשך שבועיים לאחר שהתגלתה בעיה לא הצלחתם למצוא פתרון, לכך שאת הדחיות מודיעים בכל פעם ביום חמישי בלילה, לאפס תקשורת מצד היבואן עצמו שמשאיר את זיו תקוע בין הפטיש לסדן, לא מראה לנו הלקוחות על רצינות או מקצועיות מצד כ"כ. במקום זאת הרושם הוא של בדיחה רעה שאת הסוף שלה לא רואים באופק.

אני מקווה שתצליחו לפתור את הבעייה הזאת בקרוב כדי שבסופ"ש הבא לא נקבל סבב חדש של תירוצים, אלה את הפרי-רליס שמגיע לנו.
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

kogi3 כתב:מה קרה לך?
אונליין זה לא קלפים אמיתיים וזה באמת לא הרבה יותר זול למי שמגיע רק לפרירליסים
ויותר חשוב אונליין זה שונה לגמרי מהריגוש של פלתוח בוסטרים אמיתיים ולשחק באמת ואני מדבר מניסיון
אונליין נגיש יותר, זול יותר, ניתן להשיג את הקלפים האמיתיים במידה ומשלימים סט (קלפים אמיתיים לא עוזרים לך אם אין טורנירים במילא), ויש בו הרבה סטים ישנים שאי אפשר לשחק כיום בלי להזמין במיוחד. גם אתה יכול להתייעץ עם חברים תוך כדי בעודך עושה דראפט בין אם הם אצלך או במסנג'ר וכו'. אני גם יכול להיות חלק מהקהילה דרך הפורום והקלאן.

אקיצר הנה החסרונות היחידים של אונליין. אין שום משמעות למג'יק בארץ אין ייצוג באליפות העולם וטורנירים בחול, אין עלייה של רייטינג לשחקנים ישראל אלא רק לחשבונות שלהם, אין טורנירים שבהם אתה פוגש חברים שלא ראית מאז טורניר קודם. חלק מזה אפילו לא נכון כיוון שאפשר לעלות לורנירים בחול ואליפות העולם דרך מג'יק אונליין, זה פשוט הרבה יותר קשה.
החסרון השנה הוא בצירוף חדשים למשחק. ילדים לא יתעניינו במג'יק אונליין שהוא גם כולו באנגלית, הוריהם לא יסכימו לשלם באותה מידה ברוב המקרים, לא תהיה מוטבציה להוסיף שחקנים חדשים כי ברשת יש שחקנים בשפע. אם רק ישחקו באונליין בארץ אז ישראל נמקת מהמפה מבחינת WOTC והקהילה מצתמצמת למעט מאוד שחקנים שיכולים להנו מכל מה שמג'יק אונליין מציע ורובם עושים את זה במילא.
תמונה
WHATEVER
the wrong one

שליחה על ידי WHATEVER »

אני חושב שאנשים שוכחים שכוכבי כסף לא מייבאת לארץ אך ורק מג'יק. אני יוצא מתוך נקודת הנחה שלחברה יש ניסיון ביבוא של מוצרים שונים ומשונים ואני מאמין שהמקרה חריג. יחד עם זאת אני ממליץ לחברה למצוא מישהו שעובד במכס באופן תמידי (אני לא חושב שזה קשה בהמתחשב בכוח האדם העצום שיש שם) כדי למנוע הישנות של המקרה. אני גם חושב שכדאי להזכיר לאנשים שמכיוון שחברה זו לקחה על עצמה את יבוא המוצר לפני תקופה של פחות משלושה חודשים אם זכרוני אינו מטעני (יכול להיות ארבעה, אין טעם להיתפס), זה אומר שאם אנשים יתחילו לעשות דברים בסגנון החרמות זו הזדמנות מצוינת ליבואן לנטוש.

נכון זה מעצבן ולא הוגן כלפינו הצרכנים. נכון שמדובר בשבירת אמון. אבל אני בכל זאת חושב שבהסתכלות טווח הרחוק שווה להתעזר בסבלנות ולא לצאת בהצהרות בומבסטיות. באופן אישי, יש לי עדיין מספיק אמונה ביבואן שיידע לתקן את עצמו. אולי אני נאיבי, אבל לדעתי המסר הועבר בצורה חד משמעית למדי. בסך הכל מוסכם על כולם שעלינו להגדיל את הקהילה. אני לא חושב שדחיית הפרירילס יפגע בקהילה כמו נטישת היבואן, או סתם נטישת שחקנים.
Kroen כתב: בפלפל חריף רגיל יש כ2000 מ"ג של קצפסיאן ל100 גרם, ובפלפל החריף הזה, שנקרא red savina habanero יש מעל חצי מיליון מ"ג ל100 גרם.
xlniar
MTGil Wizard

שליחה על ידי xlniar »

Navidshi כתב:
שאלה אחת שאני מפנה ליבואן / זיו / כל מי שיודע: אם כל העיקובים זה בגלל החולצות, שמגיעות כל PR, איך זה שהתעקבו רק שלושה פרה-רליסים עד עכשיו?
אם תקרא שוב את ההודעה של זיו תראה שהוא ציין שהחשבונית שנשלחה עם המוצר (מ-WotC) לא הייתה תקנית והדליקה נורות אדומות במכס, שהובילו לבחינה מדוקדקת יותר של המשלוח ומציאה של כל מיני לקויים שעיכבו אותו. זכור לי עיכוב נוסף בעבר שנבע מפירוט לא הולם של תכולת המוצר.
אז מה היה להם בעיה לדרוש מwotc לשלוח חשבונית חדשה מתוכנת בפקס? חברות אחרות עושות את זה כול הזמן שיש להן תקלות כאלו עם הזמנות זה לוקח גג 2 דקות לשלוח פקס עם פירוט הזמנה חדש .
מישהו פה קיבל תשובה כולשהי מהיבואן ? מאלו ששלחו לו הודעה בפרטי או לאימייל שלהם? לבנתיים לא נראה שהם מתכננים לעשות שום דבר חוץ מלזרוק אצבע מאשימה לכול כיוון חוץ מעצמם. חוץ מזה איך זה שבכול העולם יש מוצרים לפחות שבוע לפני הטורניר בחנויות אבל כאן יש אותו בקושי שלושה ימים לפני הטורניר והוא עדיין אצל המכס ?(אם אתם שואלים מאיפה הטענה הזאת באה פשוט סתכלו ברשת אני ראיתי חנויות שמפרסמות ספוילרים של בוסטרים פתוחים שבוע לפחות לפני הטורניר)
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אז מה...
לא יודע. לא מכיר את הנהלים של המכס. אני מכיר מגוף ראשון, לעומת זאת, את האופי השרירותי שלו ואת העובדה שחלק מהחבילות נפתחות ונבדקות וחלק לא כך שהטענה נשמעת סבירה.
איך זה שבכול העולם...
אם אתה רוצה ניחוש (שזה כל מה שתוכל לקבל כאן), הייתי אומר שחנויות שנמצאות בארצות שבהן מדפיסים את הקלפים בפועל מקבלות אותם הרבה יותר מוקדם, ביחוד אלו שקרובות פיזית למפעל. קח בחשבון גם שזה ש-X חנויות מקבלות את המוצר קודם (בהתאם לראיות שבידך) לא אומר שכל החנויות מקבלות את המוצר מוקדם.

רבותי, יש לכם סיבה לכעוס והצדקה לכעוס ודי והותר דברים להתלונן עליהם, כך שלא צריך תיאוריות קשר ואין ממש טעם להוסיף לזה האשמות נטולות בסיס של שקר.
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

היבואן מייבא סחורות אחרות פרט למג'יק, כולל DND מוויזארדס, כך שאני מאמין שאיך לעסוק ביבוא ואיך לעבוד מול וויזארדס הוא יודע.
מה שהוא לא רגיל זה לעבוד מול קהילה שמכירה את המוצר שלה ויודעת למה היא מצפה.

בזמנו היתה לנו ישיבה עם יונתן, היבואן. הוא אמר שם שהוא לא אוהב את מג'יק כמוצר ושזה או הקהילה לא ממש מעניינים אותו. אני מעריך שהוא באמת התכוון לזה.
יש לי את הסיבות שלי (שלא נראה לי ענייני לפרט כאן) להאמין שמג'יק מעניין אותו כקליפת השום. מבחינתו שהמשחק והקהילה יעלמו. אני הפסקתי לצפות ממנו לשפר את המצב.

אני התאכזבתי.
HedgeKnight
Phyrexian Praetor

שליחה על ידי HedgeKnight »

איך אחרי שהוא אמר דבר כזה (במידה וזה נכון) מישהו העיז לתת לו את הזכות ליבא את הסחורה?
אני לא מאמין איזה חלשים אנחנו הקהילה אם מישהו יכול להגיד לנו דבר כזה(שוב בהנחה שזה נכון) ואנחנו לא עושים לו כלום
The band: Loyalty
The lead singer: Holy Shit
Copyright: Metamind,HedgeKnight.Cold Hellfire
Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy »

kogi3 כתב:איך אחרי שהוא אמר דבר כזה (במידה וזה נכון) מישהו העיז לתת לו את הזכות ליבא את הסחורה?
אני לא מאמין איזה חלשים אנחנו הקהילה אם מישהו יכול להגיד לנו דבר כזה(שוב בהנחה שזה נכון) ואנחנו לא עושים לו כלום
כי אלא אם תוכל לגייס את האמצעים הנדרשים לייבוא המוצר לארץ (שזה בעיקר כסף), אף אחד לא יוכל להגיד לו לא לייבא את זה. קהילה זה נחמד והכל, אבל הוא שם את הכסף על השולחן, הוא קיבל זיכיון (לא יודע באיזה תהליך) לייבא את המוצר לארץ- בתור קהילה אין לך מה לעשות כל כך (חוץ מלפתוח חברת ייבוא משל עצמך).
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

kogi3 כתב:איך אחרי שהוא אמר דבר כזה (במידה וזה נכון) מישהו העיז לתת לו את הזכות ליבא את הסחורה?
א. הוא אמר את זה אחרי שהוא התחיל לפעול בתור יבואן.
ב. אין לך באמת דרך למנוע את זה ממנו. זה לא כאילו שהוא מבקש ממישהו מאיתנו רשות.
saurriwven
MTGil Apprentice

שליחה על ידי saurriwven »

מה קורה אנשים.
אני יכול להבין את התסכול של כולם ,אני נמצא בראש הרשימה...( עם עוד כמה אנשים אם תרצו).
קודם כל רציתי לדעת איפה כל העסק מול המכס עומד כרגע?
מה הסיכוי שהפריריליס אכן יתקיים ב"מועדו" השלישי? (באמת שאין לי כח לבטל יותר משמרות ולהפסיד כבר 1000 ש"ח).

ואנשים, בואו נחכה ונראה לאן האירוע מתקדם (אם בכלל) ומה יעשה על ידי כוכבי הכסף מצדם על מנת : א. לפצות את הקהילה בארץ.
ב. לדאוג שאכן אירוע כזה לא יקרה בשנית (לעולם).

אני מבין את התגובות שלכם אבל בואו נהיה מאופקים רק עוד טיפ טיפה של זמן. (איומים לא תמיד עוזרים ולפעמים גם עושים יותר נזק)

(ובמידה ולא יקרה כלום, תוכלו להתפוצץ על כולם).
sr
אני ולא אחר
MTGil Wizard

שליחה על ידי אני ולא אחר »

אני לא חושב שיש טעם לקרוא לזה "פריריליס". באמת שאין סיבה.

אל תניח שיפצו אותך, במיוחד אחרי מה ש Y כתב (ליבואן לא באמת אכפת מכלום, גם רואים את זה בהתמודדות שלו עם הבעיה).
אין לך שום יכולת לדאוג לכלום. כלומר, לדאוג אתה יכול, אבל לא יותר מזה. רק היבואן זכאי לקבל את הבוסטרים מבעוד מועד ולערוך אירוע. כל מה שאתה יכול לעשות זה לקבל את זה שהמג'יק בישראל מנוהל ע"י חבורה של אימפוטנטים, לוותר על הפריריליסים (כך אם בכל זאת יהיה משהו, אתה תופתע לטובה ולא תתאכזב) ולהזמין באיביי.
_AmUgAbA_
MTGil Wizard

שליחה על ידי _AmUgAbA_ »

להשמיד את המשלוח נשמעת כמו אופציה לא רעה בכלל - פשוט צריך למצוא את פח האשפה אליו משליכים את כל הפסולת מהמכס ואז אפשר לעשות פרירליס...
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

ביחוד אם למישהו בפורום באמת יש קשרים ;)
שלח תגובה