מה אתם שומעים?

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
boazm7
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי boazm7 »

lamb of god-redneck
YO!ded
Necromacy Master

שליחה על ידי YO!ded »

Dream Theater - the Count of Tuscany

השיר האהוב עליי שלהם
ΓΝ ΨΧ
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

YO!ded כתב:Dream Theater - the Count of Tuscany

השיר האהוב עליי שלהם
גם אני התלהבתי ממנו בהתחלה, אבל הוא לא גאוני כמו שירים אחרים יותר ישנים שלהם.
זה כאילו אמור להיות שיר עלילתי, אבל הוא לא מעניין. קראתי ביקורת במאטליסט, שהאלבום נכתב כאילו מתוך הכרח של המעריצים להוציא אלבום כל שנתיים ולא מתוך השראה של הלהקה. אני די מסכים עם זה באיזשהו מקום, השירים שם לא פרוגרסיביים או טכניים כמו שירים אחרים שלהם. אפילו השיר העיקרי באלבום, שגם זכה לקליפ, rite of passage, הוא לא מדהים. שיר לא מאוד פרוגרסיבי, ויותר מטאל-חובה-למעריצים. לדעתי דרים נהיו להקה ממש ממוסחרת...

בלי קשר אתמול הקשבתי להופעה שלמה של lamb of god!
היום מקשיב לBud Powell plays Bird.
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
Michahell
MTGil at its Finest

שליחה על ידי Michahell »

Kamelot-The Human Stain
לא מעריכים מספיק את הלהקה הזו, גדולים.
I am forever, I am of the stars ,eternity courses through my veins.
YO!ded
Necromacy Master

שליחה על ידי YO!ded »

justin bieber - baby
סתם לא XDDDDDD

White Skull - Asgard
123321 כתב:

השיר האהוב עליי שלהם
זה כאילו אמור להיות שיר עלילתי, אבל הוא לא מעניין. קראתי ביקורת במאטליסט, שהאלבום נכתב כאילו מתוך הכרח של המעריצים להוציא אלבום כל שנתיים ולא מתוך השראה של הלהקה. אני די מסכים עם זה באיזשהו מקום, השירים שם לא פרוגרסיביים או טכניים כמו שירים אחרים שלהם. אפילו השיר העיקרי באלבום, שגם זכה לקליפ, rite of passage, הוא לא מדהים. שיר לא מאוד פרוגרסיבי, ויותר מטאל-חובה-למעריצים. לדעתי דרים נהיו להקה ממש ממוסחרת...
לא יודע מה איתך, אבל זה השיר הראשון של דרים שהשמיעו לי ואהבתי, למרות שאחריו מצאתי עוד שירים שאהבתי, חלקם חדשים וחלקם ישנים, כך שבטוח לא שמעתי אותו בתור הכרח למעריצים... אני פחות אוהב את השירי חייזרים הפסיכודליים שלהם מאשר את זה. השיר הזה הוא ברמת תחכום מוזיקלית דיי גבוהה שבכלל לא מביישת את שירי הפרוגרסיב הרגילים של דרים, זה פשוט סגנון קצת שונה ממה שרב המעריצים הותיקים התרגלו אליו ולכן יש כאלו מן הסתם שפחות נכנסים/מתחברים לאוירה.
ΓΝ ΨΧ
Michahell
MTGil at its Finest

שליחה על ידי Michahell »

Kamelot-Love You to Death
boazm7
MTGil Wizard

שליחה על ידי boazm7 »

Steel Panther - Death To All But Metal
Michahell
MTGil at its Finest

שליחה על ידי Michahell »

Abydos-Radio Earth

שיר מדהים ואמן מדהים, מאוד מומלץ.
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

Dream Theater - The Answer Lies Within
תמונה
YO!ded
Necromacy Master

שליחה על ידי YO!ded »

Nightwish -Meadows of Heaven

לאט לאט אני כבר מתרגל לAnette, זה הרבה יותר קל כשלא משווים אותה לTarja
ΓΝ ΨΧ
nurielyap
jhonny poker
יצירת קשר:

שליחה על ידי nurielyap »

משינה-בלדה לסוכן כפול
الله ماوس!
עדיף 2 BOPים ביד מאשר אחד על המגרש.
MasterPain
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי MasterPain »

123321 כתב:

השיר האהוב עליי שלהם

בלי קשר אתמול הקשבתי להופעה שלמה של lamb of god!
היום מקשיב לBud Powell plays Bird.
אני אשמח להבין למה אתה חושב שדרים ממוסחרים.
"לדגים יש כוס, הוא פשוט שונה."
- רפי.
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

אני אשמח להבין למה אתה חושב שדרים ממוסחרים.
בשמחה:
תראה, כמו שכתבתי למעלה, האלבום הזה הופק בהשפעת לחץ המעריצים לקבל עוד אלבום בתוך שנתיים (systematic chaos 2007 ועכשיו 2009 BC&SL).
הלהקה הושפעה מאוד גם מחברת התקליטים החדשה שלה RoadRunner, שמאוד שמה דגש על המעריצים ועל מכירתו של הדיסק.
אני אחפש ואשים את הריפורט שקראתי במטאליסט על האלבום ואשים כאן לינק יותר מאוחר, אבל בגדול אני מסכים אם הנאמר שם, פשוט אלבום בינוני. אם תקשיב לשאר האלבומים שלהם, בעיקר היותרישנים: Awake, Falling Into Infinity, Images And Words והאלבום הכי טוב שלהם: Scenes From A Memory. תשמע אותם ותראה כמה שהם פשוט הרבה יותרמשהו, יש יותר substance באלבומים הישנים. הם באו להקליט עם השראה ורעיון מסויים ולא סתם כי חברת ההקלטות שלהם לוחצת עליהם. אני לא אומר שזה רע האלבום הזה אבל הוא בהחלט לא מהטובים שלהם.
כל זה זו הקדמה ל״למה הם ממוסחרים?״ מבחינתי לפחות, להקה שעושה דיסק למעריצים ועושה דברים רק בשביל פרסום ועוד כסף היא ממוסחרת. הם כבר לא מה שהם היו פעם.
אפשר לשמוע את זה מ-octavarium ועד עכשיו, הם השתנו, כבר לא עושים מוזיקה אותו דבר. הכניסו המון מודרניזציה לתוך הפרוג שלהם. אבל זה בסדר, כי העולם והמוזיקה מתקדמים ומתפתחים, לכן גם המוזיקה שלהם צריכה. כרגע זה נראה לי שהם הוציאואלבום בשביל כסף לא מתוך השראה ולכן הם ממוסחרים.
תמונה
YO!ded
Necromacy Master

שליחה על ידי YO!ded »

אני לא חושב שהחדשים שלהם פחות טובים באמת, זה סתם עניין של טעם (יש גם אנשים כמוך שמושפעים ממה שאחרים מנסים להכתיב) את octavarium אני באמת פחות אוהב, אבל בעיניי גם systematic chaos (עם שירים כמו prophets of war ו the dark eternal night) וגם BC&SL (עם שירים כמו the count of tuscany, the best of times ו a nightmare to remember) עולים על חלק מהאלבומים ה"יותר נחשבים" שלהם, כמו images, שגם הוא מעניין בפני עצמו אבל אם כבר אני חייב לדרג אותו ביחס לאחרים הוא לא בראש הרשימה מבחינתי, scenes from a memory זה אפילו לא אלבום, זה סיפור גאוני, זה masterpiece בפני עצמו שעולה בכמה דרגות בעניי מכל האחרים שלהם, אמת שהוא גם מקפיץ את the miracle and the sleeper מimages לשיר טוב מאוד
ΓΝ ΨΧ
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

סיקור האלבום BC&SL מתוך האתר מטאליסט

ומאזין לצ'רלי פארקר מנגן את - All Of Me וגם All The Things You Are.
תמונה
MasterPain
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי MasterPain »

לא קראתי את הביקורת במטאליסט, בכל מקרה, כמעריץ דרים מושבע (אני מכיר את האלבומים הישנים שציינת בעל-פה) אני ממש לא מסכים. בקשר ל-Substance - באוקטבריום (השיר עצמו) יש המון, בעיקר עליהם כלהקה והקריירה שלהם, משהו שהוא מאוד במקום שלהקה בת 20~ תעשה. מעבר לזה, גם בכאוס סיסטמטי וגם בעננים שחורים עם כסף וכאלה יש המון המון פרוג ששום להקה אחרת בעולם לא עושה - אתה תפעיל את זה בלי לדעת שזה דרים - ותבין שזה דרים, אין עוד סאונד כזה (בעיקר רודס, שהוא גאון אפקטים), בקשר לפרוג - קח את The Dark Eternal Night ו-In the Presence of Enemies, יש שם המון המון קטעים שלא יורדים ברמה מדברים שהם עשו בסינס. לדעתי - דרים משתבחים עם הזמן, וגם משתנים. המעבר שלהם ל-Roadrunner לא הפך אותם לממוסחרים, אלא הפיץ אותם הרבה יותר טוב. בכל מקרה, זאת רק הדעה שלי ונהניתי לראות גם את הנקודות מבט שלכם.
"לדגים יש כוס, הוא פשוט שונה."
- רפי.
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

MasterPain כתב:לא קראתי את הביקורת במטאליסט, בכל מקרה, כמעריץ דרים מושבע (אני מכיר את האלבומים הישנים שציינת בעל-פה) אני ממש לא מסכים. בקשר ל-Substance - באוקטבריום (השיר עצמו) יש המון, בעיקר עליהם כלהקה והקריירה שלהם, משהו שהוא מאוד במקום שלהקה בת 20~ תעשה. מעבר לזה, גם בכאוס סיסטמטי וגם בעננים שחורים עם כסף וכאלה יש המון המון פרוג ששום להקה אחרת בעולם לא עושה - אתה תפעיל את זה בלי לדעת שזה דרים - ותבין שזה דרים, אין עוד סאונד כזה (בעיקר רודס, שהוא גאון אפקטים), בקשר לפרוג - קח את The Dark Eternal Night ו-In the Presence of Enemies, יש שם המון המון קטעים שלא יורדים ברמה מדברים שהם עשו בסינס. לדעתי - דרים משתבחים עם הזמן, וגם משתנים. המעבר שלהם ל-Roadrunner לא הפך אותם לממוסחרים, אלא הפיץ אותם הרבה יותר טוב. בכל מקרה, זאת רק הדעה שלי ונהניתי לראות גם את הנקודות מבט שלכם.
לדעתי Systematic Chaos הוא אחלה אלבום, אבל לדעתי BC&SL לעומתו הרבה פחות טוב.
גם אוקטבריום אלבום מעולה לדעתי, אני אומר שהם אלבומים יותר מודרניים. אבל BC&SL פשוט פחות טוב. ככה אני מרגיש.
תמונה
Michahell
MTGil at its Finest

שליחה על ידי Michahell »

Rooster-Staring at the Sun
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

Dream Theater - A Nightmare To remember :D
תמונה
YO!ded
Necromacy Master

שליחה על ידי YO!ded »

Nightwish - Once Upon a Troubadour
123321 כתב:Dream Theater - A Nightmare To remember :D
מה אתה שומע את האלבום הזה? גם אני בהתחלה התלהבתי ממנו אבל הוא לא גאוני כמו שירים אחרים יותר ישנים שלהם :wink:
ΓΝ ΨΧ
שלח תגובה