M11 Is Upon Us

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
RocketLauncher
Dead On Craft
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי RocketLauncher »

איך אתה יכול להגיד דבר כזה? אין לו הגנה משדים!

ובתור שחקן Mono-R, אני מעדיף לראות אותו בצד השני מאשר ביינסלייר.
kabanist כתב:אתה נוהג בזמנך הפנוי לקרוא את דפי זהב? אם כן, אל תספר לי את הסוף!
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

יש מצב שהענק הזה חזק יותר מbaneslayer
איך אתה יכול להגיד דבר כזה? אין לו הגנה משדים!

ובתור שחקן Mono-R, אני מעדיף לראות אותו בצד השני מאשר ביינסלייר.
טוב, לא באמת. ביינסלייר הרבה יותר טובה: היא 5 מאנה ולא 6, היא מעופפת, יש לה first strike ו-lifelink, שתי יכולות שבאמת גורמות לה להיות מטורפת. (גם פרוטקשן מטומטם יש לה)
הענק טוב, אבל לא עד כדי כך טוב. הוא לא יוצר פער של 10 חיים בכל תקיפה. ביינסלייר, (אם אין רימובל) תמיד תסיים משחק. הוא לא.
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

Navidshi כתב:בועז, אל תשכח capsules ואת Jace הקטן :) (אוף, sarnath'd)

האמת שהוא נראה כמו follow-up לא רע ל-looter-sphinx מבחינת curve. בכלל, הוא גם איום וגם CA טהור וגם CA מצטבר (כן, fetch land כל תור זה בכלל לא רע) כך שקשה להאמין שהוא לא יראה משחק, גם אם לא ימצאו דרך לנצל אותו בצורה אפילו יותר נבזית - לפני או אחרי הרוטציה שכבר לא כל-כך רחוקה.
רן גם אתה תורם המון כל הכבוד המשך כך.
ניב, הבן יקיר לי, אתה תוקף אותי בגלל שאני מבקר מישהו שנוזף באדם שמתלהב מקלף חדש ב-thread שהמטרה העיקרית שלו היא להתלהב מקלפים חדשים? אני כבר זקן מדי בשביל השטויות שלך, רד לי מהדשא ותמצא לך תחביב חדש או לפחות תעשה קורס משלים בהבנת הנקרא.
אפילו בצחוק אל תגיד לי בן יקר.....כל קשר אליך זה קללה
וחשבתי שאתה לא מוד יותר..אז מה קרה שאתה מעיר? עד כמה שידוע לי זה גם אסור ע"פ חוקי פורום...ואם כבר מי שצריך למצוא חיים זה אתה...במקום לחרוש על האינטרנט כל החיים..אבל בסדר..לא נורא יש אנשים שלא מצליחים כלום בחיים נסלח.

ששון,הוא לא יותר טוב מביינסלייר -_- אין מצב....
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Solmyr
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Solmyr »

הענק חזק מאוד, אין ספק. אבל ביינסלר יותר טובה. הענק הזה יהיה משוחק בחבילות מסוימות בלבד ואולי רק ב 2/3 עותקים לא יותר לדעתי.
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

הקטע שטוב בענק הזה הוא שגם אם הורגים אותו לפני שהוא מספיק לתקוף קיבלת משהו ממנו. ביינסלייר יותר חזק מבחינה התקפית אבל הבחור הזה נותן card advantage שביינסלייר יכול רק לחלום עליו. הוא בכל זאת עולה מאנה יותר ואפשר לתקוף דרכו וכו' כך שאני לא בטוח שהוא יותר חזק, נצטרך לראות אותו בפעולה קודם, אבל מאיך שהוא נראה על הנייר הוא באמת נראה לי יותר טוב.
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

TrUnks כתב:בלא-בלא-בלא
אני חוזר, למקרה שאתה סובל מבעיות ראיה נוסף לכל: אין לי כח לשטויות שלך, רד לי מהדשא ולך תעשה קורס השלמה בהבנת הנקרא.

באופן מפתיע (?), אני מסכים שהטיטאן לא טוב כמו Baneslayer... אבל מצד שני, הוא לא יצור שכל המהות שלו היא אגרו כמו המלאכית, אלא ממלא נישה שונה לחלוטין (CA, סינרגיה, finisher אלטרנטיבי); זה פחות או יותר כמו להשוות בין Gideon לבין Jace רק בגלל ששניהם Planeswalkers. את הנישה שלו הטיטאן ממלא בעיני בצורה יפה מאד.
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

ברור שהוא מתנהג בצורה שונה מביינסלייר, זה בדיוק מה שרשמתי בהודעה שלי...
שני קלפים לא חייבים להיות זהים כדי שיהיה אפשר להשוות בניהם. אני יכול לקחת את הדוגמא שלך ולהשוות בין nissa ו-jace, האם השוואה כזאת אפשרית? בוודאי, וברור שג'ייס קלף יותר חזק. כל מה שאני מנסה להגיד פה זה שאני מסתכל על האפקט שיש לכל אחד מהקלפים על המשחק (כמובן שבמקרה של הטיטאן זה הכל ספקולציה ולכן פחות מדויק) והטיטאן נראה לי חזק יותר, בדיוק בגלל שהוא נותן card advantage מהרגע הראשון שרק הולך ומתגבר בכל תור שהוא על הלוח ולא "סתם" תוקף שמן כמו ביינסלייר.
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

מסכים לגמרי עם כל מה שאטינזון רשם!
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
Solmyr
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Solmyr »

אגב, יש שמועות שאותו טיטאן יהיה קלף הPR.. מטורף^^
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

איפה בדיוק השמועה. זה בר פורסם שזה מה שז יהיה
My phone number: 0522816213
Solmyr
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Solmyr »

הא, מגניב, הייתי פשוט מנותק מהעולם עד לא מזמן אז כנראה שראיתי מאמר ישן או משו.
YO!ded
Necromacy Master

שליחה על ידי YO!ded »

Solmyr כתב:אגב, יש שמועות שאותו טיטאן יהיה קלף הPR.. מטורף^^
הייתי אומר שאלו שמועות מאוששות למדי (אלא אם האתר של WotC לא נחשב בשבילך XD)
ΓΝ ΨΧ
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

חבוב כתב:ברור שהוא מתנהג בצורה שונה מביינסלייר, זה בדיוק מה שרשמתי בהודעה שלי...
שני קלפים לא חייבים להיות זהים כדי שיהיה אפשר להשוות בניהם. אני יכול לקחת את הדוגמא שלך ולהשוות בין nissa ו-jace, האם השוואה כזאת אפשרית? בוודאי, וברור שג'ייס קלף יותר חזק. כל מה שאני מנסה להגיד פה זה שאני מסתכל על האפקט שיש לכל אחד מהקלפים על המשחק (כמובן שבמקרה של הטיטאן זה הכל ספקולציה ולכן פחות מדויק) והטיטאן נראה לי חזק יותר, בדיוק בגלל שהוא נותן card advantage מהרגע הראשון שרק הולך ומתגבר בכל תור שהוא על הלוח ולא "סתם" תוקף שמן כמו ביינסלייר.
בינתיים, כל עוד אין לו שימוש ממשי, (חוץ בערך מ-knight of reliqury) הוא לא CA מדהים.
אין לו מטרה מטורפת להחזיר, והוא לא פינישר. (6/6 ויג' ללא יכולת של evasion לא ממש יכול להחשב פינישר).
כלומר, אין לו מטרה ממש מעולה להחזיר (לפחות לא כרגע) - אז הוא לא CA מדהים. אולי ישחקו איזה סוג של קונטרול UW או WUG ואז הוא יהיה שימושי...
הוא לא פינישר ברור.
בקיצור, BSA כרגע הרבה יותר טובה ממנו. מה גם שממנו יהיו כמויות, אז הוא לא יהיה יקר, לפחות לא מאוד. מקסימום משהו בסגנון של puppet שהיה בזמנו 40-50. (finaly wizards have done something smart)
תמונה
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

הממ... איך הוא לא CA שוב? מה רע בלהחזיר wall of omens?!
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

ryoga כתב:הממ... איך הוא לא CA שוב? מה רע בלהחזיר wall of omens?!
הוא לא CA רע, הוא פשוט לא מדהים. הוא לא ג'ייס.
וגם להחזיר WOM זה לא כזה ביג דיל. אין כרגע החזרה ממש מטורפת שהו יכול לעשות.
תמונה
konortov
MTGil Wizard

שליחה על ידי konortov »

אני חושב שהטיטאן יראה משחק בקונטרולס כי הוא יותר סינרגטי מ ביינסליר ואת העוד מאנה הזו הדק יכול לשלם
מה הם יחזירו איתו שבאמת יהיה מדהים לא יודע אבל לא ראינו עוד את כל הסט
זה נראה מתאים לנאיה אבל זה לא ישוחק שם כי עדיף כבר ביינסליר} שגם אותה כבר לא כולם משחקים אני לפחות בנאיה כן..}אולי ימצאו לקלף הזה דק נחמדה נראה פוטנציאל יש
אני ולא אחר
MTGil Wizard

שליחה על ידי אני ולא אחר »

זה אחלה CA בכל תור לקבל חינם עוד יצור עם אקזולטד.
הבעיה היחידה כרגע (ואולי גם השוואה שיותר הוגנת) היא שאנחנו אפילו לא בטוחים אם נוציא מהחבילה את סרה איינג'ל בשבילו וזה מסיבה אחת: אין לו איביישן.

אני חושב שזה די ברור מה דעתי בנוגע אליו לעומת ביינסלייר.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

הבעיה שאתם לא שמים לב אליה זה שאי אפשר לשחק גם אותו וגם ביינסלייר...אין ממש מקום\סיבה לשחק את שניהם,וכל עוד המלאכית קיימת היא תשוחק מעליו...

ורן,אתה הבן אדם הכי חסר חיים שאני מכיר אז כל הדיבור ה"גבוהה" שלך שווה לכלום,קודם תשיג חיים ואז דבר
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

אני לא כ"כ בטוח ניב, זה באמת תלוי באיזה קומבו אפשר לעשות איתו\דרכו. כרגע באמת אין הרבה מטרות אטרקטיביות, אבל אולי יהיו.
והוא גם תחליף סבבה לעניים, זה גם משהו.
There is an art, or rather a knack to flying. The knack lies in learning how to throw yourself at the ground and miss.
Solmyr
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Solmyr »

sinithar כתב:אני לא כ"כ בטוח ניב, זה באמת תלוי באיזה קומבו אפשר לעשות איתו\דרכו. כרגע באמת אין הרבה מטרות אטרקטיביות, אבל אולי יהיו.
והוא גם תחליף סבבה לעניים, זה גם משהו.
מה גורם לך לחשוב שהוא יהיה כ"כ זול?? יש לי הרגשה שהוא יגיע ל40/50 ש"ח בקלות.. נכון שזה יותר זול משמעותית מביינסלר, אבל גם זה לא מעט כסף ת'יודע
שלח תגובה