Africa

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
sinithar
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי sinithar »

גם אז הם לא היו מדהימים. בקושי רב הם הגיעו לגמר.
There is an art, or rather a knack to flying. The knack lies in learning how to throw yourself at the ground and miss.
SteelBite
Master Enchanter

שליחה על ידי SteelBite »

צריך גם לציין שאת הגול שלהם בגמר הבקיע זידאן. בלעדיו הם אפילו לא היו מגיעים לפנדלים.
אם ללכת לפי הגישה הזו- השמאל בנה נשק להשמדה המונית (Death Star), וזה פשוט לא ייתכן.
אנאקין היה שמאלני יפה נפש (וחתיך רצח) שהוסט לצד האפל ע"י הסית' לורד, דארת' ביביוס.
WHATEVER
the wrong one

שליחה על ידי WHATEVER »

גם תיירי הנרי עזר לא מעט בתקופה ההיא
Kroen כתב: בפלפל חריף רגיל יש כ2000 מ"ג של קצפסיאן ל100 גרם, ובפלפל החריף הזה, שנקרא red savina habanero יש מעל חצי מיליון מ"ג ל100 גרם.
Canopy Crawler
מארגן טורנירים בדרום
יצירת קשר:

שליחה על ידי Canopy Crawler »

אנגליה פשוט לא מרשימה..כמעט קיוויתי שסלובניה תבקיע כי לאנגליה לא מגיע לעלות. לפחות ארה"ב שלחה אותה למקום השני והיא כנראה תפגוש את גרמניה בשלב הבא ושם יהיה כבר סוף הסיפור.

דני.
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

באמת נקודה האור היחידה של היום הזה היא שארה"ב הצליחו לעלות.
גאנה עיצבנו אותי, כ"כ יכלו לנצח את זה אבל עשו כ"כ הרבה שטויות.. לחשוב שניצחון שלהם היה מעיף את גרמניה לאלף עזאזל.

עם כל האכזבה מאנגליה, אני באמת מקווה שעד המשחק נגד גרמניה הם ילמדו לשחק ויעיפו אותם. איכסה גרמניה.
There is an art, or rather a knack to flying. The knack lies in learning how to throw yourself at the ground and miss.
WHATEVER
the wrong one

שליחה על ידי WHATEVER »

כיום האנגלים שונאים אותנו יותר מהגרמנים - גרמניה!!!!!111
Kroen כתב: בפלפל חריף רגיל יש כ2000 מ"ג של קצפסיאן ל100 גרם, ובפלפל החריף הזה, שנקרא red savina habanero יש מעל חצי מיליון מ"ג ל100 גרם.
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

אגיד שוב: איכסה גרמניה. וזה בלי קשר ליחסי חוץ של ישראל.

בית ו': האיטלקים העלובים הפסידו 3-2 לסלובקיה שעלתה מהמקום השני, פראגוואי עם תיקו מול ניו זילנד עולה מהמקום הראשון. מי היה מאמין שאלופת העולם תסיים מקום אחרון בכזה בית.
בית ה': כרגע 2-0 ליפן מול דנמרק ו-1-0 להולנד נגד קמרון. כרגע הולנד עולה מהמקום הרשון ויפן מהשני (לא שלשתיהן יש איזשהו אתגר מיוחד בסיבוב הבא... אולי פארוגוואי קצת אתגר).

עריכה:
בית ז': חוף השנהב דרסה 3-0, אבל זה לא הספיק. המשחק בין ברזיל לפורטוגל היה משעמם וחסר תכלית, נגמר 0-0. עולות ברזיל ופורטוגל.
בית ח': שוויץ לא הצליחה לנצח את הונדורס, נגמר 0-0. ספרד-צ'ילה נגמר 2-1 כשצ'ילה בעשרה שחקנים (שלא בצדק) עם שיפוט גרוע ביותר, בין הגרועים שראיתי. הם גם שיחקו יותר טוב לדעתי, ספרד ממש עצבנו בסוף. עולו ספרד וצ'ילה.

אז מה יש לנו הלאה? מחר אורוגוואי-דר' קוריאה וארה"ב-גאנה. לדעתי ימשיכו הלאה אורוגוואי וארה"ב.
WHATEVER
the wrong one

שליחה על ידי WHATEVER »

אני אומר שארה"ב-גאנה ייגמר בתיקו, ואז בפנדלים גאנה ינצחו כי יש להם שוער יותר טוב
SteelBite
Master Enchanter

שליחה על ידי SteelBite »

אורוגוואי - דרום קוריאה אמור להיות מעניין, אבל אני חושב שבסופו של דבר אורוגוואי ינצחו 1-0 או משהו כזה.

ארה"ב - גאנה - אני חושב שלאמריקאים אין סיכוי, 2-0 או יותר לגאנה.
אם ללכת לפי הגישה הזו- השמאל בנה נשק להשמדה המונית (Death Star), וזה פשוט לא ייתכן.
אנאקין היה שמאלני יפה נפש (וחתיך רצח) שהוסט לצד האפל ע"י הסית' לורד, דארת' ביביוס.
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

לדעתי אוגוואי וארה"ב ינצחו. אורוגוואי קבוצה יותר טובה וארה"ב סתם כי בא לי, למרות שזה ממש לא משנה. אולי זה קצת כי גאנה עיצבנו אותי.
Krosan
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Krosan »

ואו אני באמת חושב שהיה משחק טוב אני הייתי בטוח שהיה 2-2 ושזה יגיע לפנדלים
הגול השני של אורגאויי היה הגול הכי יפה במונדיאל עד עכשיו
מה?
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

אחד המשחקים הכי טובים עד כה במונדיאל הזה ללא ספק.
הגול השני הכי יפה, אחרי הגול של מייקון נגד צפון קוריאה.
doorok
MTGil Wizard

שליחה על ידי doorok »

המשחק של צפון קוראה אורוגוואי היה משחק טוב! 2-1
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

אחרי משחק מותח של 120 דקות גאנה ניצחה 2-1. המשחק הכי טוב שלהם עד עכשיו, והאמריקאים נלחמו (כצפוי) עד השנייה האחרונה.
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

Argh!!! שויפו הכי בזוי שראיתי עד עכשיו! הכדור עבר את קו השער בבירור מכל זווית אפשרית ובגלל שהשופטים מחליטים שהם מאמינים לשוער(!!!) לא נחשב הגול. זה פשוט מפגר.
2-1 לגרמניה במחצית, אמור להיות 2-2. שיפוט פשוט חובבני, גרוע ובזוי.
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

מחצית שנייה:

גוווללללל!!!

ואז:

עוד גוווולללל!!!!

גרמניה מפרקת את אנגליה 4-1!

משחק מדהים של מולר ובזיון של ג'ררד ורוני וג'ונסון. לא תקפו, לא עשו כלום.
איזה מתפרצות מדהימות של גרמניה. פשוט וואו.

גם הגול שבוטל בצורה בזיונית של השופטים עדיין לא הייתה מצילה את אנגליה מהבושה הזאת.

נתראה היום בתשע בקרב בין פורטוגל למקסיקו.
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
SteelBite
Master Enchanter

שליחה על ידי SteelBite »

נכון, היה שיפוט גרוע, אבל גרמניה שיחקה הרבה יותר טוב מאנגליה והוכיחה את זה. איך אפשר לשנוא את הכדורגל הגרמני? כל הכבוד לנבחרת, אני מקווה לראות אותם משחקים ככה גם בהמשך המונדיאל.
וארן, זה ארגנטינה נגד מקסיקו.
sinithar
MTGil Wizard

שליחה על ידי sinithar »

איך? כי 90% מהמשחקים נראים כמו מה שראינו כל הדרך לגמר ב-2002, ועשרה אחוזיםפ מסכנים נגד קבוצות מסכנות כמו אנגליה נראים ככה.

ואני חייב להגיד שהגול שלא התיחסו אליו (זה אפילו לא גול שנפסל, פשוט התעלמו ממנו) כן יכל להציל את אנגליה. הם התחילו להתעורר והיו במומנטום מעולה. ההתעלמות הזאת מחצה לגמרי את האנגלים.

יש מגמה לשבור את שיא השיפוט הגרוע במונדיאל הזה. פשוט בושה וחרפה.
WHATEVER
the wrong one

שליחה על ידי WHATEVER »

זאת הראית לי כמו אמירה סתמית. עד שאני לא רואה נתונים שאומרים שכמות הגולים המוצדקים שנפסלו במונדיאל הזה עולה על המונדיאלים שעברו, אני מתנגד לאמירות כאלו.

אם אחרי המשחק הזה יש מישהו שלא מסכים שגרמניה משחקת את הכדורגל הכי יפה במונדיאל הזה, יש לו בעיות אסטתיות רציניות. השילוב של קלוזה, אוזיל ופודולסקי, יחד עם מולר וחדירה ושוויינשטייגר מאחורה הוא פשוט מדהים. ואגב, לקלוזה חסרים 4 שערים בשביל להיות מלך השערים במונדיאלים.

המשחק של ארגנטינה מקסיקו לעומת זאת היה פאתטי. ארגנטינה שיחקה כדורגל אירופי, יבש, בלי הברקות מיוחדות, וניצחה פשוט כי היא פי חמש יותר טובה. מסי ביאס כרגיל.
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

היה גול נורא יפה של ארגנטינה לא זוכר של מי. אני חושב הגול האחרון. כמעט מחצי בגרש. ממש יפה.
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
שלח תגובה