Scars of Mirrodin

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Navidshi
Judgmental Bastard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי Navidshi »

איחס, poison counters. מילא.

נערך מכיוון ומסתבר שיש יכולת שנקראת poisonous

מכיוון ו-Wither היא לא evergreen keyword וקיימת רק בבלוק אחד ומכיוון וסביר ש-Infect תהיה גם היא רק בבלוק אחד, סביר לחלוטין ליצור יכולת חדשה שכוללת בתוכה את הישנה במקום לשחזר את הישנה בנוסף לחדשה. אחרי הכל, גם double strike מאחדת first strike עם יכולת חדשה.
נערך לאחרונה על ידי Navidshi ב 19/8/2010 , 12:03, נערך פעם 1 בסך הכל.
Soul
Aether Blaster

שליחה על ידי Soul »

Kroen כתב:יכלו פשוט לתת ליצור וויזר ופויזונוס... מה הבא? יכולת שהיא הייסט+פירסט סטרייק? פליינג+דת'טאצ'? קצת מקוריות, וויזארדס, באמת :-?
יש מספר בעיות עם poisonous:
1 - אין דינמיות, זה תמיד מספר ספציפי. Infect לעומת זאת הוא דינמי ותלוי בנזק שהיצור עושה
2 - poisonous היא Triggered. לעומת זאת Infect שמה מוני רעל באותו תזמון כמו ש-Wither שם מונים או Lifelink מרויח חיים.
3 - האפקט מסתכל רק על נזק קרב. Infect מסתכל על כל נזק שהוא. הם יכולים אפילו ליצור קלפי Burn שמייצרים רעל.

לגבי ההחלטה שלהם לאחד את זה עם Wither זה אני כבר לא יודע. כנראה הם החליטו שאם הם כבר מייצרים Poisonous חדש וממילא בכל מופע שלו הולך להיות Wither אז כבר לאחד אותם מראש. אני בטוח ש-MaRo כבר יכתוב מאמר מתיש על זה...
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אהה, time spiral... לא פלא ששכחתי מזה, אני לא זוכר שאי פעם ראיתי מישהו משחק את הקלפים האלו :P
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

היצור עם אינפקט גם לא עושה "נזק" לשחקנים, ככה שאתה משחק ב2 מישורים שונים, ולא כמו בפויזנוס, שהורדת להם גם נזק וגם רעל, אז אחד מהם לא היה רלוונטי.
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
Soul
Aether Blaster

שליחה על ידי Soul »

;>.> :
אז איך היו כותבים את Double Strike כך שיוכלו להשים מופע שלו ביחד עם מופע של First Strike ? משהו בסגנון "יצור זה תמיד עושה נזק בשלב הנזק הרגיל" ? זה פשוט מוזר מידי ותועלתי רק כשקיים מופע של First Strike אז כבר עדיף להם שזה יהיה מאוחד בתוך Double Strike.
במקרה של Infect, לעומת זאת, האפקט של הרעל הוא משמעותי גם בלי האפקט של המונים. אז אני לא רואה למה לא להשאיר מקום פתוח ליצורים שרק מרעילים אבל לא שמים מוני 1-\1- לבד מהטענה שזה יותר נקי אם התכנון הוא ששני האפקטים הולכים תמיד להופיע ביחד בבלוק, או, טענת פלייבור ש-Wither מתאים יותר לאוירת החשיכה והמוות של Shadowmoor.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

הקטע של poison counters די בעייתי מכיוון וצריך רק 10 poison counters כדי לסיים משחק ולא ידוע בשלב זה על קלפים שמורידים poison counters, בניגוד לחיים שאפשר לקבל ממגוון מקורות. ברגע שיש לך יצורים ששמים poison counters לפי הנזק שהם עושים, מה שאפקטיבית אומר שהם עושים בפועל קצת יותר מנזק כפול לשחקנים (בהנחה ש-poison תהיה אסטרטגיה ישימה ולא סתם גימיק גרוע כמו poisonous), יש היגיון מסוים בהנחה שהם יהיו יצורים די חלשים (תאר לך 5/5 עם infect ב-limited) ואז להוסיף להם אפקט של wither הופך אותם לקלף יותר משמעותי על הלוח, גם כתוקפים וגם כחוסמים.

כך שיש אפשרות שהיצורים אכן יופיעו תמיד עם שתי היכולות בבלוק, אבל בשלב הזה זו רק ספקולציה שמבוססת על המעט שאנחנו כן יודעים. יכול להיות של-poison counters או counters בכלל יש אינטראקציות נרחבות יותר בסט (קאונטרים של 1-/1- יכולים, לדוגמא, לבטל את הקאונטרים של sunburst שאנחנו מצפים כבר לראות).
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

והנה שני קלפי ה-preview שבאים בתוך Tezzeret vs Elspeth:
Name: Kemba's Skyguard
Cost: 1WW
Type: Creature - Cat Knight
Pow/Tgh: 2/2
Rules Text: Flying
When Kemba's Skyguard enters the battlefield, you gain 2 life.
Flavor Text: "We're now to dispense aid to any Mirran we see battling anything... 'strange.' Regent's orders."
-- Ranya, skyhunter captain
Illus. Whit Branchna
Rarity: Common

Name: Contagion Clasp
Cost: 2
Type: Artifact
Rules Text: When Contagion Clasp enters the battlefield, put a -1/-1 counter on target creature.
{4},{T}: Proliferate. (You choose any number of permanents and/or players with counters on them, then give each another counter of a kind already there.)
Illus. Anthony Palumbo
Rarity: Uncommon
Proliferate. אוקי... sunburst, check, poison counters, check, -1/-1 counters, check, loyalty counters, check... זה נראה כמו משהו עם פוטנציאל לשבירה מהותית.
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

I don't know... הproliferate הזה נראה על פניו כדבר סתמי, לקחת יצור, לשים עליו -1/-1 קאונטר, ואז להעביר לכל שאר היצורים של היריב -1/-1. לא אומר שזה רע, אבל הקלף הזה ספציפת לא משהו, דורש הרבה השקעה ולא עושה הרבה. למרות שאם הוא מצליח לשרוד שני תורות, הוא מתחיל להיות פצצה, כי כל היצורים מקבלים -1/-1 ואז -2/-2 ואז -3/-3. ובקיצור, בוא נראה אותך שם משהו במגרש :).
מעניין איך היכולת לתפעל בTHG, האם נגיד יש על הענק קאונטר פויסן אחד, האם אפשר להעביר לשני קאונטר ואז יש עליהם שניים?
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler »

ארן - אני לא סגור על זה אבל איך שאני מבין את הקלף אתה יכול לשים על פרמננט קאונטר רק מסוג שכבר קיים עליו
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

מעניין אם infect תוכל לעבוד על פליינסווקרס...
הבנתי את הקלף לא נכון, אתה בוחר רק מטרות שכבר יש עליהן קאונטר מסוג כלשהו (level), ואז מעביר לכל מטרה אחרת איזשהו קאונטר שקיים בין מכלול הקאונטרים אצל המטרות שבחרת.
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
lettuce
MTGil Wizard

שליחה על ידי lettuce »

123321 כתב:הבנתי את הקלף לא נכון, אתה בוחר רק מטרות שכבר יש עליהן קאונטר מסוג כלשהו (level), ואז מעביר לכל מטרה אחרת איזשהו קאונטר שקיים בין מכלול הקאונטרים אצל המטרות שבחרת.
רגע, חשבתי שפשוט בוחרים איזה מספר של מטרות ולכל אחת מוסיפים קאונטר אחד מסוג שכבר יש עליה, לא?
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

lettuce כתב:
123321 כתב:הבנתי את הקלף לא נכון, אתה בוחר רק מטרות שכבר יש עליהן קאונטר מסוג כלשהו (level), ואז מעביר לכל מטרה אחרת איזשהו קאונטר שקיים בין מכלול הקאונטרים אצל המטרות שבחרת.
רגע, חשבתי שפשוט בוחרים איזה מספר של מטרות ולכל אחת מוסיפים קאונטר אחד מסוג שכבר יש עליה, לא?
בדיוק.
זה מאפשר להפעיל את האולטימייט של צ'נדרה הישנה בתור אחרי שהיא נכנסת :green:
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

זה מאפשר לך בין השאר לחדש קאונטרים על PW שאין לו דרך טבעית לחדש קאונטרים, כמו Sarkhan the Mad. הקלף המסוים הזה, בגלל העלויות שלו והאפקט הראשוני, לא מושך אותי במיוחד, אבל מכיוון ומדובר ב-keyword קרוב לוודאי שנראה עוד כמה וכמה קלפים עם האפקט הזה ורוב הסיכויים שלפחות לאחד מהם יהיה יחס טוב של cost/effect.
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

בכלל, היכולת הזאת ממש טובה לEDH, יש הרבה קאונטרים שמסתובבים שם, ולהחליט שאתם יכול סתם ככה לעזור לאנשים זה נחמד.
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

הנה התמונות:
http://forums.mtgsalvation.com/attachme ... 1282872095
http://forums.mtgsalvation.com/attachme ... 1282872095
אם תסתכלו טוב תוכלו לראות שיש להם watermarks בתיבת הטקסט, כמו שהיה לקלפי הגילדות בRavnica. כנראה זה בשביל להפריד בין הקלפים שמתקשרים למירודין לבין אלו שמתקשרים לפירקסיה.

אגב, הנה קצת מידע על הסיפור:
...Elspeth traveled to Dominaria and learned that Dominaria survived an invasion...by the same force that had enslaved her community: Phyrexia.
in the duel deck it's mention that Elspeth and Tezz goes to Mirrodin to fight Phyrexia...Elspeth "to prevent Mirrodin from suffering the same fate as her home"...and tezz in a mission from Bolas to "prevent the burgeoning Phyrexian presence there from taking hold"
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

מעניין, בגלל שה-watermark של ה-Skyguard חדש לי (שמש עם חמש קרניים? אזכור לחמש השמשות של Mirrodin?) אבל זה של ה-Clasp הוא הסמל של Yawgmoth.
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

Navidshi כתב:זה מאפשר לך בין השאר לחדש קאונטרים על PW שאין לו דרך טבעית לחדש קאונטרים, כמו Sarkhan the Mad. הקלף המסוים הזה, בגלל העלויות שלו והאפקט הראשוני, לא מושך אותי במיוחד, אבל מכיוון ומדובר ב-keyword קרוב לוודאי שנראה עוד כמה וכמה קלפים עם האפקט הזה ורוב הסיכויים שלפחות לאחד מהם יהיה יחס טוב של cost/effect.
האמת שבהתחשב בכמות הקלפים שמשתמשים ב-counters שונים בטייפ 2 (quest counters, level counters, loyalty counters), אני לא בטוח ש-4 מאנה במהירות אינסטנט זאת כזאת דרישה מוגזמת ליכולת, במיוחד בהתחשב בעובדה שאין הגבלה לכמות הפרמננטים/שחקנים שהיא יכולה להשפיע עליהם. לדעתי אם הקלף הזה היה בטייפ 2 עכשיו הוא היה רואה משחק בדק ה-super friends, ואולי אפילו היה נותן סיבה להכניס את ajani goldmane לדק.
מצד שני, בהתחשב בזה שה-counters שככל הנראה עומדים לאפיין את SoM הם כנראה אלה שאפיינו את בלוק מירודין (דברים כמו sunburst ו-modular), פלוס posion counters (כלומר, קאונטרים שבדרך כלל משתמשים בהם כדי לסיים את המשחק מהר לפני שהיריב משיג שליטה על המגרש), אני לא בטוח עד כמה עלות של 4 תהיה דבר כדאי ליכולת הזאת בבלוק הזה. אבל לדק קונטרול עם הקלפים הנכונים לא נראה לי שהעלות הזאת היא עסקה לא טובה.
Banuni כתב:מותר לעשות פרסה כל עוד לא אסור!
So true...
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

קשה לי לחשוב על מצב שבו יש כמה permanents בשדה הקרב שיש עליהם קאונטרים בפורמט הנוכחי, אלא אם יש לך שני PW במשחק, שזה לא מצב נפוץ. Goldman אמנם משנה קצת את המשוואה, אבל כרגע לא משחקים אותו יותר מדי. כמובן שבשלב הזה אני מצפה ש-Mirrodin יכניס הרבה קאונטרים לסביבת המשחק, בעיקר ב-limited שם 4 מאנה זה לא מחיר גבוה במיוחד, אבל ל-constructed אני מצפה למשהו פחות תובעני.
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

Navidshi כתב:קשה לי לחשוב על מצב שבו יש כמה permanents בשדה הקרב שיש עליהם קאונטרים בפורמט הנוכחי, אלא אם יש לך שני PW במשחק, שזה לא מצב נפוץ. Goldman אמנם משנה קצת את המשוואה, אבל כרגע לא משחקים אותו יותר מדי. כמובן שבשלב הזה אני מצפה ש-Mirrodin יכניס הרבה קאונטרים לסביבת המשחק, בעיקר ב-limited שם 4 מאנה זה לא מחיר גבוה במיוחד, אבל ל-constructed אני מצפה למשהו פחות תובעני.
ממשחקים ששיחקתי נגד דק ה-superfriends, אם אין לך שני PW במשחק אז מצבך רע.
Banuni כתב:מותר לעשות פרסה כל עוד לא אסור!
So true...
ido55558
Vampire King
יצירת קשר:

wedfwaef

שליחה על ידי ido55558 »

יש תמונות ועדכונים של עוד קלפים? ומתי אמור להיות הפריריליס בארץ?
קונה מטבעות עתיקים
למי שיש ומוכר לשלוח לי מייל: ido55558@walla.com
שלח תגובה