במבה בשקית כתומה VS במבה בשקית עם התינוק

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Kroen

אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

במבה בשקית כתומה VS במבה בשקית עם התינוק

שליחה על ידי Kroen »

תמונה VS תמונה

לפי דעתי הבמבה בשקית הכתומה טעימה (הרבה) יותר. אגב, רק שתדעו, כבר הוכח שהבמבה שנארזת בשתי סוגי השקיות היא זהה. למה בכל זאת הכתומה טעימה יותר (לדעתי)? ובכן, אני חושב שזו די עובדה שהכתומה פירורית יותר. איך זה הגיוני אם הבמבה הנארזת היא זהה? אפשר רק לנחש. הניחוש שלי זה בגלל שהשקית הכתומה פחות הרמטית.

סקר?
תמונה תמונה
razorback9
MTGil Apprentice

שליחה על ידי razorback9 »

על האריזה הכתומה כתוב במפורש "אותה הבמבה באריזה שומרת טריות" זה רק ניחוש, אבל נראה לי שזה אומר שזאת באמת אותה במבה, רק שהאריזה הכתומה שומרת יותר על טריות (ומכאן שהיא טעימה יותר...)
123321
Mr. Number
יצירת קשר:

שליחה על ידי 123321 »

קרואן תשתוק כבר.
צוות ה-Dancing Leprechaun
תמונה
לפניות לגבי קלפים, טורנירים וכולי: aran.segal@gmail.com
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

razorback9 כתב:על האריזה הכתומה כתוב במפורש "אותה הבמבה באריזה שומרת טריות" זה רק ניחוש, אבל נראה לי שזה אומר שזאת באמת אותה במבה, רק שהאריזה הכתומה שומרת יותר על טריות (ומכאן שהיא טעימה יותר...)
התמונה של השקית עם התינוק שהבאתי לא עדכנית. היום גם על השקית הזאתי כתוב "אותה הבמבה באריזה שומרת טריות". ואם כבר רוב הסיכויים שהכתומה שומרת פחות על טריות כי היא לא מוכספת בפנים כמו זו של התינוק, וזה למה לדעתי היא יותר פירורית (ויותר טעימה).
תמונה תמונה
WHATEVER
the wrong one

שליחה על ידי WHATEVER »

על הבמבה הכחולה יש תינוק חצי עירום, שפועל כמגנט חזק יותר לקהל הפדופילים, ועל כן הופך אותה לאטרקטיבית יותר לקהל זה, אולם הבמבה הכתומה מעידה על סגנון מינימליסטי, שללא ספק פונה אל חובבי תרבות המזרח הרחוק.
Kroen כתב: בפלפל חריף רגיל יש כ2000 מ"ג של קצפסיאן ל100 גרם, ובפלפל החריף הזה, שנקרא red savina habanero יש מעל חצי מיליון מ"ג ל100 גרם.
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

WHATEVER כתב:על הבמבה הכחולה יש תינוק חצי עירום, שפועל כמגנט חזק יותר לקהל הפדופילים, ועל כן הופך אותה לאטרקטיבית יותר לקהל זה, אולם הבמבה הכתומה מעידה על סגנון מינימליסטי, שללא ספק פונה אל חובבי תרבות המזרח הרחוק.
:lol:

האמת אני מסכים איתך שהכתומה טעימה יותר.
יש לה טעם של חדש, אבל גם ישן.
זה כמו בננה בתוך שקית של פירות רקובים, ככל שהשקית יותר מגעילה, הבננה יותר עסיסית.
אני הדורבן שקולע בזמן !
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

kabanist כתב: זה כמו בננה בתוך שקית של פירות רקובים, ככל שהשקית יותר מגעילה, הבננה יותר עסיסית.
wtf :eek:
תמונה תמונה
RocketLauncher
Dead On Craft

שליחה על ידי RocketLauncher »

הכתומה לוקחת. פעם לאוסם גם הייתה במבה בתוך שקית שקופה עם מסגרת כחולה. זה עדיין קיים?
kabanist כתב:אתה נוהג בזמנך הפנוי לקרוא את דפי זהב? אם כן, אל תספר לי את הסוף!
Navidshi
Judgmental Bastard

אני שונא כתום, אבל...

שליחה על ידי Navidshi »

לתינוק של אוסם יש חתיכה של קקי על הראש. אני לא יודע לגביכם, בי זה לא מעורר תיאבון.
שלח תגובה