Infinitely Triggering Triggered Abilities?

פורום זה הוא הכתובת לכל השאלות על חוקי המשחק ועל חוקי הטורנירים של ה-DCI.

מנהלים: sliver, Navidshi

שלח תגובה
TheCheat
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

Infinitely Triggering Triggered Abilities?

שליחה על ידי TheCheat »

אוקי, אז בעקבות מה שבועז העלה לדיון טורנירים ב-MTGO עולה לי שאלה.

מה מונע מהקלפים הבאים לעשות טריגר אינסוף פעמים כשהתנאים שלהם מתממשים ולגרום לתיקו?
Darksteel Reactor
Manta Ray
Rune-Tail, Kitsune Ascendant
וקלפים דומים.

הנחתי שנגיד Darksteel Reactor יעשה טריגר רק אם לפני זה לא היו עליו 20 קאונטרים והוא עושה טריגר רק שהקאונטר ה-20 מונח. אבל קראתי שאם נגיד יש לך Darksteel Reactor עם 20 קאונטרים וליריב יש Platinum Angel (ואף אחד לא יכול לעצור/לא רוצה לעצור את זה) אז זה תיקו.

קיצר, אני מבולבל...... תודה!

עריכה: נראה לי הבנתי, הן כולם state-triggered abilities ולא עושות טריגר כל עוד הן על הסטאק, ה-Manta Ray עושה תיקו באונליין כי יש באג והיכולת לא נחשבת state-triggered ability. ה-Reactor עם ה-Angel עושה תיקו כי פשוט אחרי שהיכולת של ה-Reactor נפתרת פעם אחת, עוד לא ניצחת והיא פשוט עושה טריגר שוב.... אני צודק?
"You had a window of opportunity, but you threw the latter out of the former."
tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima »

כן. היכולות לא עושות טריגר אינסוף פעמים ויוצרות תיקו כי כל עוד היכולת על הסטאק היא לא תעשה טריגר שוב.
A state-triggered ability doesn't trigger again until the ability has resolved, has been countered, or has otherwise left the stack. Then, if the object with the ability is still in the same zone and the game state still matches its trigger condition, the ability will trigger again.

עם פלאטינום אנג'ל, היא עושה טריגר, נפתרת, טריגר שוב, אינסוף פעמים.
Don't drink and draft.
MTGil Wizard

שליחה על ידי avatar of woe »

darksteel reactor לא גוקם לתיקו הפלטינום פשוט מונע מהאפקט שלו להתממש אם תצליח להרוס את פלטינום אנגל אז אתה תנצח
RocketLauncher
Dead On Craft

שליחה על ידי RocketLauncher »

avatar of woe כתב:darksteel reactor לא גוקם לתיקו הפלטינום פשוט מונע מהאפקט שלו להתממש אם תצליח להרוס את פלטינום אנגל אז אתה תנצח
הוא כן גורם לתיקו. היכולת שלו עולה על הסטאק, אבל אתה לא מנצח בגלל פלטינום. אחרי שהיא כבר לא על הסטאק המשחק שואל "האם יש על reactor מספיק קאונטרים?" התשובה היא "כן", אז היכולת עולה על הסטאק שוב. אלא אם מישהו יכול להרוס את המלאכית כרגע, הלולאה לא תסתיים והמשחק יגמר בתיקו.
kabanist כתב:אתה נוהג בזמנך הפנוי לקרוא את דפי זהב? אם כן, אל תספר לי את הסוף!
שלח תגובה