ביי ביי ל- deckcheck.com

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Im O.K
PNINIM
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

ביי ביי ל- deckcheck.com

שליחה על ידי Im O.K »

כנראה שקצת מפריע ל-Wizards שעושים שימוש ברכוש שלהם בכל מיני אתרים צד ג', אז כנראה שבעל האתר נתבע וחייבו אותו לסגור את האתר.
תשמעו, זה מסריח, זה מגעיל ואני תומך בבעל האתר (תראו מה הוא כתב למעלה בדיוק כשנכנסים לאתר, תכנסו גם ללינקים שיש שם ותקראו).
פשוט גועל נפש מצד Wizards! המשחק הזה הוא משחק המוני! זה כמו שמישהו יפתח אתר ויפרסם שם מדריכים איך לפתח דמויות ב-World Of Warcraft, זה בדיוק על אותו עקרון.

בקיצור, סתם מתסכל, עוד צעד שמוכיח את זה של-Wizards קצת חסר כסף (כמו כל הקטע עם המיטיקים שהקפיץ את המחירים בשוק ואילץ את השחקן הממוצע לקנות עוד ועוד בוסטרים).
חבל, האתר הזה היה מאד מוצלח, אני נעזרתי בו מאז שחזרתי לפני חודשיים בערך.

עריכה:
הכתובת היא deckcheck.net לא com.
סליחה על הבלבול.
SHOW TIME !
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

הוא כותב במפורש שהוא לא נתבע על ידי Hasbro ואף אחד לא מכריח אותו לעשות את זה, הוא עושה את זה במחאה על מהלכים שונים של WotC שלא מוצאים חן בעיניו (סגירה של אתר אחר שסיפק סימולציות לדראפטים והבלעדיות שניתנה לחנויות על אירועים כמו FNM ו-PR, שניהם מופיעים בלינקים שהוא סיפק). המטרה שלו היא בדיוק זו - לעצבן אנשים כמוך בזה שהוא שולל מכם את השירותים שלו כביכול באשמת WotC כדי שתתעצבנו עליהם ותביעו מחאה נוספת משלכם.

אני לא מכיר את האתר שנסגר כך שאני לא יכול לחוות דעה לגבי המהלך של WotC. המהלך השני שלהם כמעט חסר משמעות בישראל בגלל שבקושי יש חנויות. אני לא יודע על כמה אנשים בחו"ל זה משפיע לרעה, כי שם דווקא יש חנויות; מתוך 11 אירועי FNM שמצאתי אתמול באדמונטון רק אחד לא נראה מקושר לחנות והוא נערך במרחק 10 דקות הליכה מחנות שמקיימת אירועי FNM...
tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima »

Navidshi כתב:אני לא מכיר את האתר שנסגר כך שאני לא יכול לחוות דעה לגבי המהלך של WotC. המהלך השני שלהם כמעט חסר משמעות בישראל בגלל שבקושי יש חנויות. אני לא יודע על כמה אנשים בחו"ל זה משפיע לרעה, כי שם דווקא יש חנויות; מתוך 11 אירועי FNM שמצאתי אתמול באדמונטון רק אחד לא נראה מקושר לחנות והוא נערך במרחק 10 דקות הליכה מחנות שמקיימת אירועי FNM...
אם תסתכל בת'רד בסלביישן* תראה המוני מארגנים זועמים שזה פושט להם את הרגל, חוץ מזה שמדובר גם על פריריליסים, שזה כן משפיע על הארץ. לפי החוק הזה, אין יותר פריריליסים ברחובות או בכל מקום אחר שמשחק בלי חנות.

*הת'רד למי שמעוניין - http://forums.mtgsalvation.com/showthread.php?t=277459
Don't drink and draft.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

קודם כל - לא פושט להם את הרגל, כי הם מארגנים פרטיים ולא עסקים - רק מונע מהם גישה לארועים מסוימים. כן, אני מבין שהבחור שיש לו 30 שחקנים ולא יכול יותר לארגן PR בקמפוס שלו כועס, אבל לא ברור לי אם זה בגלל שאין בסביבה חנות שתארח אותם, או שהוא לא מעוניין לשתף פעולה עם חנות ומאיזה סיבות.

שנית - החוקים של WotC מכופפים בארץ מאז ומתמיד כמו בייגלה, למיטב זכרוני רק ה-PR המרכזי בתל אביב נהנה מלגיטימיות מלאה ואני לא בטוח אפילו לגבי זה. אני אהיה מופתע אם מישהו יסבול בצורה משמעותית מהשינוי הזה אצלכם, אבל בוא נראה אם זיו ואור יוצאים בהודעה רשמית בנידון.
המלך
MTGil Wizard

שליחה על ידי המלך »

איזה באסה....זה אתר מצוין :(
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

אם אכן ייושמו, השינויים הללו יזיקו למג'יק בישראל.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
Banuni
TimeShifted Banana
יצירת קשר:

שליחה על ידי Banuni »

יזיקו זה בלשון המעטה, אין PR בחיפה, ברחובות ובב"ש, אלא אם כולם ייתמכו רשמית ע"י פריק או משהו (תכל'ס אפשרי, במונחים של US זה לא כזה רחוק משם :) )
Sir Psycho Sexy כתב: אני ממליץ לך לטוס להודו, בטוח גדל שם משהו שיכול להפוך אותך בחזרה לילד נורמלי.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

לתשומת לב המקטרגים, בינתיים לא נראה שיש פגיעה כלשהי במארגנים הפרטיים בארץ, וגם לא פורסמה שום הודעה רשמית בנידון מצד היבואנים.
המלך
MTGil Wizard

שליחה על ידי המלך »

יש עוד אתרים שאפשר לראות בהם דקליסטים?
שלח תגובה