ליגת פנורמה חיפה: שחקנים חדשים ופחות תחרותיים סקר ליום ושעה

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה

איזה יום אתם מעדיפים לליגה?

יום שני
2
10%
יום שלישי
6
30%
יום שישי
12
60%

סך הכול הצבעות: 20

liorba
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

יום שישי

שליחה על ידי liorba »

קחו בחשבון שגם נאור ורונן יכולים ביום שישי אבל הם לא הצביעו כי הם לא חברים בפורום.
ליאור ברקו
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

doorok כתב:אני וחבר שלי בעד יום שלישי וימים אחרים אנכנו לא נוכל לבוא

בנוסף לדעתי אמורה להיות עדיפות לדעתם של הוותיקים בליגה כיון שהם אלו שבגללם היא התקימה עד אכשיו
אני מבין למה אתה מתכוון ויש הגיון בכך, אבל מה עדיף ליגה של 5 כי 3 ותיקים לא יכלו להחליף יום, או ליגה של 10 שמתוכה לפחות 5 רוצים לעשות דראפטים על בסיס שבועי?
אני מעדיף את העשר כי יותר אנשים אומר שאני מפיץ את המשחק ליותר אנשים, שבפוטנציה מלמדים עוד אנשים לשחק או במקרה של הנהרייתים אפילו מפיצים את מג'יק למקום חדש יחסית. וגם יותר דראפטים אומר אווירה יותר מג'יקית, שבה אשכרה יש טורנירים, יש פואנטה להחליף קלפים כי יש קלפים חדשים שנכנסים לאוספים ויש סיבה לעשות טורנירים גם של T2 כי אפשר לעשות אותם עם פחות פרוקסים. אז בלי להעליב את החברה שעזרו לליגה להתחיל את קיומה, אני אלך על היום שנוח למקסימום אנשים. אוקיי אני מסכם את כל המידע בינתיים, אבל קחו בחשבון שיש עוד כמה חברה שאינם בפורום שעוד לא השגתי ושידוע לי שהיו בעבר בליגה.

לשני יבואו תומר גלבר/יובל/עידו
לשלישי יבואו עידו/יובל/ירדן/תומר קורי/דורוק/חבר של דורוק (השמות שלכם יהיו תוספת נחמדה לידע שלי)
לשישי יבואו נאור/רונן/ליאור/עמית/אביב/תומר קורי/תומר גלבר רבע מהזמן.

עריכה: לפי האינטרנט הקניון סגור מ14:00 אז אני אברר את זה בשלישי הקרוב, אבל אם זה נכון שישי יורד מהפרק.
תמונה
Tomer Cory
MTGil Wizard

שליחה על ידי Tomer Cory »

יש מצב גם שלו יכול בשישי.
oh my god they killed kenny!
amitf
MTGil Apprentice

שליחה על ידי amitf »

בימי שישי מרכז פנורמה סגור אולי יש מקום אחר צריך להביא את הכרטיסים שנרשמנו אתם
אולי משהוא מצא קופסה של מג'יק במקרה ב7.5 בפרי רליז של ניו פריקסיה בחיפה וזה מהדורה עשירית אז שיתקשר אלי
ל04-8449274
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

כאמור, אני אבדוק ביום שלישי הקרוב אם מרכז פנורמה באמת סגור ונעול בשעות הללו, אם כן יש לי כמה קניונים אחרים לבדוק כגון הקניון השני שבמרכז הכרמל (שנראה שפתוח סופי שבוע) והגראנד קניון שידוע שהוא פתוח בסופי שבוע כי בשבתות יש בו לעיתים טורנירים. אני אשתדל למצוא פיתרון במהלך השבוע הקרוב, אבל עד שלא אסיים לאסוף מידע/למצוא פיתרון הליגה תמשיך את פעילותה בימי שלישי.
תמונה
doorok
MTGil Wizard

שליחה על ידי doorok »

דניאל(אני) וטל(חבר שלי שגם יבוא קבוע בימי שלישי)

עריכה:
דראפטים על בסיס שבועי זה לא דבר טוב (המון כסף) עדיף ריפקסים

עריכה נוספת:
יכול להיות עוד משיהוא שאני מקיר יוכל להגיע קבוע איתי ואם טל בימי שלישי אני אברר איתו את זה
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

טוב למי?

להכין ריפאק לוקח לי שעה, ואני לא מקבל עליו כלום. דראפט לא עולה לי כלום ואני מקבל עליו גרושים. אבל לי זה לא משנה, אני אלך עם הרוב במה שלא תחליטו.
תמונה
Tomer Cory
MTGil Wizard

שליחה על ידי Tomer Cory »

אפשר לעשות ריפאק עם פרסים.
יש מצב לטורניר edh?
ותדבר עם שלו!
oh my god they killed kenny!
tomeriko
Legendary Samurai

שליחה על ידי tomeriko »

אני צריך לברר, אבל אם זה יהיה לפני 2 אני אוכל לבוא לפני הפעולה (היא מתחילה ב-15:30).
אני אוכל כנראה מ-12:30 או 13:00 ביום שישי לבוא...
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

כלומר אם זה יהיה בימי שישי אתה כנראה תוכל להישאר רק שעה שעתיים...

אפשר לעשות ריפאק עם פרסים, אבל זה תלוי בהסכמה של כולם ובכך שיהיו לי בוסטרים. אם כל טורניר אני מעניק איזה בוסטר, אז אין לי סיבה להזמין קופסא של בוסטרים... אם אני יודע על אפילו דראפט אחד, אני מזמין קופסא ומשתמש בבוסטרים הספייר לפרסים לטורנירים אחרים לאחר מכן. אם אתם רוצים פרסים שאינם בוסטרים זה גם אפשרי, אני אוכל לבדוק את האופצייה של קלפים זוהרים/נדירים/חצי נדירים שרואים משחק תחרותי/קלפי DCI וקלפים מ-Player rewards אבל זה יהיה תלוי באם אח שלי מוכן לותר על הקלפים האלה או לא.

וכמובן אני בעד כל סוג של טורניר תומר, גם EDH אבל כדי שיתקיים טורניר כזה נצטרך 6+ אנשים שיבנו לכך חבילות וכרגע אתה היחידי. זה גם בדרך כלל פורמאט לכיף ולא פורמאט תחרותי כי בחבילה של 100 קלפים המזל הוא גורם עצום...
ובקשר לדבר עם שליו, אני כל כמה זמן מנג'ס לו... שלחתי מיילים ואם לא יענו לי עד שלישי אני כנראה אעשה טלפונים.
תמונה
tomeriko
Legendary Samurai

שליחה על ידי tomeriko »

edh? אני רוצה לנסות פעם אחת. יש לי גם ככה טונות של קלפים בלי דק.
עריכה: שוב, אם באותו שבוע אין לי פעולה אז אני אשאר יותר.
נערך לאחרונה על ידי tomeriko ב 06/11/2010 , 20:44, נערך פעם 1 בסך הכל.
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

בכיף, אם תרצה לראות חבילות לדוגמה, אני מסתובב בליגה עם 4 חבילות שאני ואח שלי הכנו.
תמונה
tomeriko
Legendary Samurai

שליחה על ידי tomeriko »

אז יש חפיסות של 40, 60 ו-100? יש גם 140 :eek:
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

חחח. בעצם הקפיצה הבאה בסדרה של 40-60-100 היא 160.
אבל זה לא ככה. הפורמאטים של 40 ו-60 היא הגבלות של מינימום. EDH היא הגבלה מוחלטת, מותרת חבילת של בדיוק 99 קלפים וגנרל אחד, כאשר כל קלף יכול להופיע בחבילה פעם אחת בלבד חוץ מאדמות בסיסיות. כמו כן החבילה מוגבלת לצבעים של קלף הגנרל שלך, שמוגבל להיות יצור אגדי. כמו כן, גם אם יהיו בה קלפים שמסוגלים לכך, החבילה לא תוכל לייצר מנה בצבעים שאינם של הגנרל שלה.
תמונה
tomeriko
Legendary Samurai

שליחה על ידי tomeriko »

נשמע מסובך, אני אשמח לבוא להבין
doorok
MTGil Wizard

שליחה על ידי doorok »

יש! עוד מישהוא שאני מקיר בשם מתן יכול לבוא קבוע בימי שלישי (רפי תכין לי עוד פוסטר)
אז ניראה לי שאכשיו זה נישאר אותו יום שלישי המושלם
amitf
MTGil Apprentice

שליחה על ידי amitf »

רפי מזה eda ואם זה יהיה בימי שלישי אז באיזה שעות זה יהיה
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

חחח, סחטיין על ההשקעה דניאל. תשמע, מעבר לניצול היום למירב המשתתפים אני שוקל לפתוח קבוצת חוג בימי שלישי, אז יש לי גם מניע נסתר להזיז את הליגה, אבל אני לא אזיז אותה עם הרוב יגיד שלישי. בכל מקרה אני אראה מי מגיע בשלישי הקרוב/אעשה טלפונים לאנשים הפוטנציאלים שישארו לאחר מכן/אבדוק את כל האפשרויות ואחליט סופית, עם קצת מזל במהלך השבוע הזה, כך ששבוע הבא הליגה כבר תעבור או תישאר במועד הקבוע שלה.

עמית, EDH זה סגנון משחק שבו מכינים מראש חבילה מהבית. החוקים הם:
עליך לבחור יצור אגדי, היצור הזה יהיה באיזור מיוחד במשחק שאליו הוא חוזר כשהוא מת, ואפשר להטיל אותו משם כאילו הוא ביד שלך, אבל כל פעם שהוא מת הוא נהיה יקר יותר. בחבילה מותר לשים קלפים מכל הסטים של מג'יק, אבל כל קלף מותר רק פעם אחת. קלפים בחבילה יכולים רק להיות בצבעים של היצור האגדי שבחרת. החבילה שלך צריכה להיות 99 קלפים.

בדרך כלל משחקים EDH עם 3-4 אנשים במשחק ארוך וכיפי, שבו לכל שחקן יש 40 חיים נדמה לי. שני הדברים שכיפים בלבנות חבילה לזה הם: להשתמש בכל הקלפים הכי טובים שיש לך בצבעי הגנרל ולבחור גנרל עם יכולות שמשתלבות טוב עם הרבה קלפים ולבנות חבילה סביבו. לדוגמה אחת מהחבילות שלי ושל אח שלי היא חבילה עם המון ארטיפקטים כי היצור האגדי שלה, הגנרל הוא Sharuum the Hegemon וחבילה עם מלא יצורים עם יכולות שמופעלות כשהם באים למשחק משחק את הגנרל sedris, the traitor king
תמונה
ido55558
Vampire King
יצירת קשר:

שליחה על ידי ido55558 »

רפי יוגב אמר לי שהוא יבוא אולי בימי שלישי הוא אמר שהוא שלח לך מייל
קונה מטבעות עתיקים
למי שיש ומוכר לשלוח לי מייל: ido55558@walla.com
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

דיברתי איתו, אבל כל מה שהוא אמר זה שהוא קנה בוסטרים והוא צריך אדמות, אמרתי לו שיבוא לליגה או שאני אעביר דרכך.
תמונה
שלח תגובה