ליגת פנורמה חיפה: שחקנים חדשים ופחות תחרותיים סקר ליום ושעה

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה

איזה יום אתם מעדיפים לליגה?

יום שני
2
10%
יום שלישי
6
30%
יום שישי
12
60%

סך הכול הצבעות: 20

doorok
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי doorok »

אני מיצטער על כך שלא יכולנו להגיע ולצערי זה נודע לי ברגע האחרון ולא יכולתי להתריע על כך למרות זאת היתי רוצה לדעת מה יהיה השבוע ובאיזה שעות זה יתקיים ואני מבתיח שהשבוע אנכנו נבוא בהרקב מלא (3 אנשים)
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

השבוע אין פעילות מיוחדת, לעומת זאת כמו בכל מפגש, אני מביא EDH ו-לימיטד אינפיניטי. אם אינני טועה מגיעים גם ארבעת החברהה חדשים יחסית שבאו פעם קודם, וסביר להניח שהם ירצו לשחק נגד כל מיני חבילות. כרגיל אם המשחקים יהיו מאטצ'ים מסודרים ינתנו נקודות ובסוף החודש או שיתנתן קלף DCI או הנחה של 5 ש"ח לטורניר הבא. אני מביא את הפוסטרים כי אתה מביא מישהו בפעם השנייה נכון? אה, ואם באמת יש כל כך הרבה אנשים אני אבדוק ביקוש לטורניר שבוע הבא/דראפט לאחר שאני חוזר מיפן.
תמונה
amitf
MTGil Apprentice

שליחה על ידי amitf »

רפי עוד שני חברים שלי יבואו אם זה יהיה ביום שישי ואנחנו נרצה דראפט שעולה כסף
אולי משהוא מצא קופסה של מג'יק במקרה ב7.5 בפרי רליז של ניו פריקסיה בחיפה וזה מהדורה עשירית אז שיתקשר אלי
ל04-8449274
liorba
MTGil Apprentice

שליחה על ידי liorba »

אם זה יהייה היום שישי גם חבר שלי יבוא וגם חבר של עמית יבואו :
עמית ליאור רונן נאור אלעד(חבר שלי) אופק(חבר של עמית ונאור) סהכ 6אנשים והשוע כבתי עם חברים ללמד אותם את המשחק ואולי גם הם יבואו
ליאור ברקו
amitf
MTGil Apprentice

שליחה על ידי amitf »

תיכון לליאור
ליאור ,אני, נאור, אופק (בן דוד שלי ושל נאור) ,רונן ,חבר של ליאור אלעד ושני חברים שלי (אור ולאון)
אולי משהוא מצא קופסה של מג'יק במקרה ב7.5 בפרי רליז של ניו פריקסיה בחיפה וזה מהדורה עשירית אז שיתקשר אלי
ל04-8449274
nbar94
MTGil Apprentice

ליגה

שליחה על ידי nbar94 »

שלום,
אני מציע שהליגה תהיה ביום שישי ב- 14:00 ואולי אפילו קודם 13:30.
כל מי שמצביע בעד שיהיה מבורך !!! :wink:
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

היום היו 7 חברה בליגת פנורמה. נראה שהחברה מבית ספר חוגים מגיעים באופן קבוע. היה מאוד נחמד.
אבל לא היה דניאל... וסחבתי לשם את הפוסטרים...
בכל מקרה. הביקוש ליום שישי הוא מדהים, אם באמת יש כל כך הרבה חברה שיגיעו באופן קבוע לימי שישי, אני מניח שאני כן אסחוב את עצמי כל הדרך ללב המפרץ כדי לבדוק אם זה באמת אפשרי. בינתיים אני עדיין מנסה לברר דרך חברים בתי ברידג', אבל עושה רושם שהם בתשלום.

הנה שאלה מעניינת. ההנחה שלי הייתה שמי שבא הוא בדרך כלל ילד ולא יכול להישאר עד יותר מדי מאוחר. אבל! החברה שחשבתי שהם מנהרייה (אך מסתבר שרק אחד מהם משם) נשארו עד מאוחר בליגת הטכניון. מה אם נעשה את הליגה במרכז פנורמה, בימי חמישי, שזה יום שאתם יכולים, והיא תתחיל ב19:30 (יותר מוקדם מזה אין סיכוי שאוכל להגיע).

אני מודע לכך שאם זו תהיה הליגה אז אני אאבד את ילדי נופים ואולי גם את חלק מחברי הליגה הקבועים. אז אני מציע לעשות את זה בנוסף.

להלן כל המידע והאופציות כרגע:

-ימי שני - תומר גלבר, ילדי נופים, איתי ג'יני, עידו מרדכי ונדמה לי גם ירדן פישל. סך הכל 8 ואולי יגיעו עוד מנופים כי לא יום של צופים.

-ימי שלישי נופים, תומר קורי, עידו מרדכי, איתי ג'יני, דניאל וחבריו (אם הם יגיעו) סך הכל 10 לכאורה, 7 בפועל.

-ימי חמישי מי מעוניין? זה יתחיל בשבע וחצי שזה אפילו יותר מאוחר מליגת הטכניון אבל זה הכי מוקדם שאני מסוגל להגיע. לכאורה עמית, ליאור, רונן, אח של עמית ששכחתי את שמו (סורי) וכל מי שהם יביאו, 5+ אנשים בתיאורייה, וכמובן בשביל דראפטים נצטרך 8 איש.

-ימי שישי אותם אנשים של חמישי + תומר גלבר ומי שהוא יביא, ואביב (שטוצקה) וNBR שאת שמו אינני יודע (או ששכחתי סורי) סך הכל 7-10 אנשים לכאורה.

אם אני רואה שאני משיג 7+ אנשים ביום שני/שלישי ו7+ אנשים ביום חמישי/שישי אני כנראה אפתח גם וגם (אבל רק אחרי שאני אחזור מיפן).

נא להביע דעות!

עריכה: לפי האינטרנט הקניון נסגר כל יום ב-8... אני אברר אם זה נכון בעתיד הקרוב...
תמונה
tomeriko
Legendary Samurai

שליחה על ידי tomeriko »

אני מעדיף יום שישי מאשר את שאר הימים.
נ.ב
יוזמה מענינת :D

עריכה:
אני כבר לא יכול בימי שני וחמישי אחרי 6
נערך לאחרונה על ידי tomeriko ב 17/11/2010 , 21:40, נערך פעם 1 בסך הכל.
liorba
MTGil Apprentice

שליחה על ידי liorba »

לי לא איכפת אם זה יהיי ביום חמישי או שישי
אבל אם הצתה אני מאדיף יום חמישי
נ.ב
לא בתוח שעמית וחברים שלי ושלו יחולים ביום חמישי.
אני צריך לבדוק
ליאור ברקו
amitf
MTGil Apprentice

שליחה על ידי amitf »

אני וחברים שלי מעדיפים יום שישי ואני חוזר מבהס ב13:15 אז בארך ב14:30 אני יוכל להגיע
רפי ממתי עד מתי אתה טס ליפן ולמה אי אפשר להתחיל את זה משבוע הבא
ל04-8449274
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

-בדקתי את קניון פנורמה והוא פתוח עד 10 וחצי+-, כך שנוכל להספיק שלוש שעות, שזה נחמד אבל זה מאוד צפוף לדראפט. אני אבדוק את האופצייה להקדים טיפה את העבודה שלי לפני כדי להגיע לשם יותר מוקדם, אם אני אראה שיש ביקוש לימי חמישי.
-ימי שישי בינתיים מצאתי רק את לב המפרץ כאופצייה. אני בהחלט לא רוצה לנהוג כל הדרך ללב המפרץ (אני חושב שרמזתי על זה), בלי לדעת מראש שאני אשכרה משיג מלא אנשים לזה. אני כן מוכן לבדוק מחר אם אשכרה יש שם מקום פנוי ופתוח לשבת בו אחרי שתיים.
-דראפטים זה כמעט בטוח בלתי אפשרי שבוע הבא כי אין לי עדיין בוסטרים. אני הולך לטורניר מלך הדראפטים בתל אביב בשבת ואני אנסה להזמין לזה קופסאת בוסטרים מאור, אבל לא בטוח שאני אספיק לתאם איתו את זה.
-השאלה היא לא האם אתם מעדיפים בשישי, השאלה היא האם אתם מסוגלים בחמישי (היא שאלה חדשה, שצצה לה עם האופצייה של חמישי).
-אני טס לשבת מה-4 בדצמבר עד ל-24 לדצמבר לעודד את נבחרתנו ביפן וגם לטייל. בחנוכה לא תהיה ליגה ובשבועיים שלאחר מכן טופז יחליף אותי בימי שלישי מ17:00-20:00. הוא לא יוכל להחליף אותי בימים אחרים כנראה.

עריכה: אור שלח לי מייל שאומר שלחונן ג'וניור לא אכפת שנעשה את הליגה ליד החנות שלו, שזה קלאסי כי ליגות אמורות להיות צמודות לחנות (בפנורמה זו הייתה יודן, שהפסיקה כבר למכור מג'יק...).
נ.ב מי שלא מכיר חונן ג'וניור היא חנות במרכז הכרמל, מחוץ לקניון בערך מול תחנת הדלק. אם אתם צריכים הנחיות אני אשמח להסביר לכם טלפונית.

אז כרגע יום שישי בחונן ג'וניור זו אופציה.

להלן כל האופציות:
-שני אחרי צהריים פנורמה/חונן
-שלישי אחרי צהריים פנורמה/חונן
-חמישי בערב פנורמה
-שישי בצהריים חונן

לי שישי בצהריים בחונן ג'וניור זה די סבבה, מי יכול לבוא?
נערך לאחרונה על ידי rif-raf ב 19/11/2010 , 13:29, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה
ido55558
Vampire King
יצירת קשר:

שליחה על ידי ido55558 »

איפה יש מקום בחונן?
קונה מטבעות עתיקים
למי שיש ומוכר לשלוח לי מייל: ido55558@walla.com
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

לפי אור:
"ש מעבר ליד החנות שנכנס מהרחוב פנימה לכיוון החצר האחורית ואפשר לעשות את זה שם, וחונן אמר שאפילו בית הקפה ליד עשוי להסכים להקצות שולחנות."

אתם יודעים מה? עזבו אותכם סקרים בואו נצביע ברגליים. אני יודע מי מגיע בימי שלישי, אבל אם יגיעו יותר בשלישי הקרוב תהיה לזה השפעה, בשישי הבא אני אהיה בחונן ג'וניור, וכל מי שרוצה שהליגה תהיה בימי שישי שיגיע. אני אהיה שם מ14:00 ואני אעדכן אותכם האם יהיו לי בוסטרים לדראפט או לא. יגיעו מספיק אנשים, כשאני אחזור מיפן הליגה כנראה תעבור לשישי, אם יגיעו פחות אנשים משלישי אז כנראה שלא.
תמונה
ido55558
Vampire King
יצירת קשר:

שליחה על ידי ido55558 »

אני עדיף לי שלישי אבל שוב אם תעשה את שניהם אני אשמח
קונה מטבעות עתיקים
tomeriko
Legendary Samurai

שליחה על ידי tomeriko »

יום שישי הבא כלומר ה-26?
אפשר בתור מפגש ראשון של שישי לעשות סטנדרט (אם אין דראפט)
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

כן ב-26. כן אפשר להביא חבילות סטנדרד, אבל אם באמת לא יהיו לי בוסטרים אז הפרס יהיה קלף DCI וכנראה זה יהיה בחינם.

-נכון לעכשיו אני מעדיף לא לעשות ליגה פעמיים בשבוע, זה פשוט משהו שאני מוכן לעשות אם אני רואה שזו הדרך היחידה להשיג מקסימום אנשים. נראה את הנוכחות ב-26, נראה אם נחמד אצל חונן ואחרי זה אני מקווה, אני אודיע הודעה רשמית על מתי תתקיים הליגה/ליגות כשאני חוזר מיפן.
ואז אני אפתח נושא חדש לליגה, או שני נושאים בהתאם.

-אה, כתבתי בטעות קודם שטופז מחליף אותי בימי חמישי, תיקנתי את זה, זה בימי שלישי.
תמונה
amitf
MTGil Apprentice

שליחה על ידי amitf »

רפי תסביר לי איפה החנות הזאת בבקשה
ל04-8449274
liorba
MTGil Apprentice

שליחה על ידי liorba »

מעולה, לי זה ענייה טוב, רק מה הפלאפון שלך כי אני לא יודע איפו זה.

ליאור ברקו
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

החנות היא משמאל לג'ראף, במרכז הכרמל. מרכז הכרמל נמצא בקצה העליון של דרך הים. גם מרכז פנורמה נמצא באיזור הזה. אם זה עדיין לא ברור אפשר להתקשר אלי.

המספר שלי הוא 0524730349. אבל!

-הייתי היום בחונן ג'וניור כדי לבחון את השטח, ב16:00. המקום היה סגור. אני כבר בטוח אוסף את קופסת הבוסטרים מאור מחר, וכשאני אפגוש אותו אני אשאל אותו על כך.
תמונה
ido55558
Vampire King
יצירת קשר:

שליחה על ידי ido55558 »

אני יכול לבוא אבל אל תחשיב אותי כיום שישי במקום שלישי סבבה?
קונה מטבעות עתיקים
שלח תגובה