Mirrodin Besieged

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
omeromer
MTGil Apprentice
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי omeromer »

MTGil Wizard

שליחה על ידי avatar of woe »

כן
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

לרוע המזל, דווקא ה-Crusader הלבן הוא קלף הבונוס שמקבלים על קניית בוקס בחנויות בחו"ל.
MTGil Wizard

יש לי השערה: באלארה הם עשו פליינסווקרים בסט הראשון ופליינסווקר מאוד חזק בהשוואה לאחרים בסט השני, בוורלדוויק אותו דבר, ג'ייס עם 4 יכולות, אז לפי דעתי טזרט יהיה הפליינסווקר החזק של הבלוק הזה אפילו פליינסווקר עם 4 יכולות, טזרט חוזר חזק מתמיד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אגב טזרט זו הדמות המועדפת עלי
jamanta
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי jamanta »

http://www.wizards.com/Magic/Magazine/A ... arcana/602
אני חייב להגיד שבדרך כלל אני לא מתלהב מהאומנות כל-כך...
אבל זה באמת נראה אדיר...
הגודל אוהו קובע....
Soul
Aether Blaster

שליחה על ידי Soul »

Indeed, Awsome art is awesome.

והאם אני רואה שם ascetic troll? לכל הפחות מחווה שלו. ובכלל, הם לא נעלמו ממירודין לגמרי?

וקארן נראה עצבני בטירוף...
משהו שלא מסתדר לי לגביו אם הוא איבד לגמרי את כוחות הפליינסווקר שלו, הוא היה צריך להיות בדומינריה בשביל ה"איחוי" ואז הוא לא היה יכול להשתגר למירודין. אבל אם הוא שיגר את עצמו ברגע האחרון למירודין אז הוא לא היה אמור להיות מאלה שהשתתפו ב"איחוי" ואיבדו לגמרי את הכוחות שלהם (כמו טפרי), אלא הוא היה אמור להחלש כמו שאר הפליינסווקרים (כמו ניקול בולאס).
MTGil Wizard

wow!!!

< נערך - תרגיע עם טריליון סימני הקריאה שרשמת. sliver >
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler »

זה סתם אני, או שבתמונה החמישית מהסוף רואים embersmith רכוב על גבי chrome steed?
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

זה סתם אני, או שבתמונה החמישית מהסוף רואים embersmith רכוב על גבי chrome steed?
חשבתי בדיוק אותו דבר.
התמונות ממש יפות, חבל שרובם יהיו על קומונים מסריחים.
אה ו avatar מזל"ט זכית בפרס ההודעה המעצבנת של השבוע!
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

תן לו גביע כמו באונליין!
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

Soul כתב:וקארן נראה עצבני בטירוף...
משהו שלא מסתדר לי לגביו אם הוא איבד לגמרי את כוחות הפליינסווקר שלו, הוא היה צריך להיות בדומינריה בשביל ה"איחוי" ואז הוא לא היה יכול להשתגר למירודין. אבל אם הוא שיגר את עצמו ברגע האחרון למירודין אז הוא לא היה אמור להיות מאלה שהשתתפו ב"איחוי" ואיבדו לגמרי את הכוחות שלהם (כמו טפרי), אלא הוא היה אמור להחלש כמו שאר הפליינסווקרים (כמו ניקול בולאס).
יש הרבה דרכים לאבד את ה-spark מעבר לסגירת קרעים בזמן ובמרחב. ל-Ob Nixilis זה קרה בגל חשיפה מוגזמת למאנה של Zendikar, לפי ה-flavor שלו.

האלפית עם הלהב הענקי גורמת לי לחשוב על Glissa Sunseeker משום מה.

Karn ו-Tezzeret נראים שניהם בצד של Phyrexia, אבל אין להם את הסמל שלה. ואני חושב שזה די בנלי מצד WotC שהם דוחפים פתאום את הסמל הארור כמעט לכל קלף של הצד הזה - Phyrexia קיימת מאז Antiquities, היצורים שלה הופיעו על מאות קלפים בזמן שהסמל היה יחסית נדיר, למה פתאום הם עברו להשתמש בו נון-סטופ?
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler »

קארן בצד של פיירקסיה ידרוש הרבה מאוד הסברים, בהתחשב בזה שמירודין זה העולם שלו.
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

בהתחשב בזה שהזיהום ("Phyrexian Oil") הגיע אל Mirrodin איתו ושהוא נמלט מ-Dominaria בתקופת Time Spiral בגלל שהוא הרגיש משהו אפל מנסה להשתלט על המוח שלו, זה לא נשמע לי בלתי סביר. בערך שלו ב-wiki של MTGsalvation, תחת הכותר "The Quest for Karn" כתוב:
"After the events of Time Spiral, Karn was believed to be residing in Mirrodin's Core, being worshiped as the new Father of Machines."
Father of Machines, למי שלא יודע, היה התואר של Yawgmoth בזמנו.
rif-raf
MTGil Wizard

שליחה על ידי rif-raf »

אקיצר אין מה לעשות, קארן עכשיו רשע וזה אדיר.

טזרט נרמז בצורה די ברור שהוא הקלף האי זוגי של הסט, ושלפליינסווקרים אין צד במלחמה אפילו עם עלילתית יש להם. אבל טזרט במיוחד, כיוון שהוא בצד של ניקול בולאס ואפילו מוטבע בסמל שנראה כמו הקרניים שלו על המצח. באומנות השנייה שבה רואים את טזרט, מוקף בפיריקסיאנים, האם זה באמת נראה לכם כאילו הם באותו צד? לי זה נראה כאילו הם עומדים לדבר על תנאי שביתת אש נגד הצד השלישי ושהם לא סומכים אחד על השני.
תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

זה לא יפתיע אותי בכלל אם Karn הוא רשע, צריך לזכור ש-Urza (פסיכי עם קבלות) תקוע לו בראש והלב שלו הוא לב של Phyrexian, גם אם Phyrexian נחמדה יחסית (Xantcha).

ביחס ל-Tezzeret the Welded, בגדול, ה-Esperites עם השתלות ה-Etherium שלהם מבצעים בעצמם שדרוגים שדומים מאד במהותם ל-Compleation של ה-Phyrexians, עד לנקודה שבה הם עצמם artifact creatures (ואם אני לא טועה, האידיאל שלהם הוא ישות שמורכבת אך ורק מ-Etherium), כך שאין לי ספק שלפחות לאחד הצדדים יש אינטרס ללמוד מהשני. אבל זה נכון של-PW כביכול אין שיוך רשמי לסיעה כזו או אחרת (אפילו ל-Koth, שהוא Mirran אותנטי), כפי שהוא מתבטא בסמל על הקלף. מה שגורם לי כמובן לתהות, האם יהיה אפשרי לפתוח אותו בבוסטרים של שתי הסיעות ב-PR?
tnvsh
מארגן טורנירים

שליחה על ידי tnvsh »

מישהו יודע מי שני הלוחמים שבתוך השמש בציור הראשון?
יכול להיות שהימני הוא טזרט?
YO!ded
Necromacy Master

שליחה על ידי YO!ded »

לא נראה לי שזה טזרט, אם תסתכל על הלסת והפה שלו הם לא נראים אנושיים כמו של טזרט וזה כבר אם אתה יוצא מנק' הנחה שהוא שם קסדה שמסתירה לו את העיניים. חוץ מזה, למה שטזרט ילחם נגד החיילים הפשוטים קרב פנים אל פנים? הוא פליינסווקר מטורף שיכול להלחם נגד אחד אחר או ליצור לעצמו צבא של ארטיפקטים או וואטאבר שילחמו בשדה הקרב בזמן שהוא מטיל קסמים
ΓΝ ΨΧ
omeromer
MTGil Apprentice

שליחה על ידי omeromer »

הטרול,אני חושב, הוא הטרול האחרון ושמו כנראה ת'רון שמדובר עליו כאן:
http://gatherer.wizards.com/Pages/Card/ ... eid=215082

מה הקטע עם טזרט? נהיה רשע פתאום עם דברים אדומים וסגולים?
קארן נראה אכן עצבני רצח. בגלל שלא הכרתי את העלילה קיוויתי שהוא יופיע בתור פליינסווקר, אבל נו טוב, זה גם משהו :)

הפיירקסנים נראים כמו אלדרזי אחד לאחד...וזה מוזר...
MTGil Wizard

כן אני יודע שאלתי על זה מקודם
tnvsh
מארגן טורנירים

שליחה על ידי tnvsh »

YO!ded כתב:לא נראה לי שזה טזרט, אם תסתכל על הלסת והפה שלו הם לא נראים אנושיים כמו של טזרט וזה כבר אם אתה יוצא מנק' הנחה שהוא שם קסדה שמסתירה לו את העיניים. חוץ מזה, למה שטזרט ילחם נגד החיילים הפשוטים קרב פנים אל פנים? הוא פליינסווקר מטורף שיכול להלחם נגד אחד אחר או ליצור לעצמו צבא של ארטיפקטים או וואטאבר שילחמו בשדה הקרב בזמן שהוא מטיל קסמים
חשבתי שאולי הוא נלחם בפליינסווקר אחר..אבל כנראה אתה צודק..אבל מעניין לדעת מי זה כן..
שלח תגובה