בחיים לא הרגשתי יותר גרוע

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Kroen

אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

בחיים לא הרגשתי יותר גרוע

שליחה על ידי Kroen »

אז ככה... זוכרים שהיה לי אייפד ומכרתי? אמא שלי קנתה לי את האייפד לפני חודשיים. (תכל'ס זה מהכסף שלי שאני מקבל קצבה מביטוח לאומי אבל אסור לי להשתמש בו כי הרוב הולך לשכר דירה...) לפני שהיא קנתה לי את האייפד הייתי במצב נפשי מאוד גרוע, אז ביקשתי שתקנה לי אייפון 4 כדי להעביר את הזמן בהפסקות באשפוז יום בגהה. זה היה באמצע השבוע והיא אמרה לי שנלך לקניון ביום ראשון. מעולם לא פיתחתי ציפיות יותר מאשר אז. ואז הגיע יום ראשון והלכנו לקניון. ואז גיליתי שלכל החברות נגמר האייפון 4. זה נכון האמרה "כגודל הציפיות כן גודל האכזבה". הרגשתי אז מרוסק (נפשית). אמא שלי הציעה שנחכה כמה ימים עד שיגיע (עזבו שכמה שבועות אחרי זה עדיין לא הגיע) אבל זה היה מאוחר מדי בשבילי. אני שונא לחכות וכשהציפיות שלי התרסקו חשבתי להתאבד. נכון, כבר כמה שבועות לפני חשבתי כל הזמן להתאבד, אבל ביום הזה זה היה רציני. הרגשתי ריק תהומי, ואקום בלתי אפשרי. יותר נכון לומר שלא הרגשתי כלום. מת בפנים. כבר עבר לי בראש איך שאני אעשה את זה. אבל אז חשבתי שאם אין אייפון 4 אז אולי אני אקנה אייפד וזה עדיף על כלום... אז אמרתי לה והיא קנתה לי אייפד. נהניתי ממנו די הרבה זמן אבל בשבועיים האחרונים נהניתי ממנו פחות ופחות עד שממש נמאס לי ממנו (עכשיו אני מתחרט שמכרתי ואני מתגעגע אליו). היה לי כל סיבה בעולם למכור את האייפד: כבר הגעתי למצב שהשתמשתי בו אולי שעה בכללי ביום, וה100 שקל לחודש שאמא שלי הקציבה לי לחודש לסיגריות פשוט לא הספיקו לי. אז היום מכרתי את האייפד. מיד אחרי שעשיתי אז הרגשתי התרסקות יותר גדולה מאשר היום ההוא. לא התרסקות עם רצון להתאבד, אלא התרסקות עם רצון לקבור את עצמי, להיעלם. אז היה לי כך וכך כסף ונסעתי לקניון וקניתי מצית זיפו ב170 שקל מתוך הכסף של המכירה. אבל עדיין הרגשתי (ואני מרגיש) חרא. חזרתי מהקניון לפני שעה ואני בחרדה עצומה שאמא שלי תגלה שמכרתי (היא לא הסכימה שאני אמכור). אני יודע שהיא תגלה לבסוף, ואני יודע שחלק גדול מהתחושה הגרועה שאני מרגיש זה בגלל שאני שומר את זה בפנים ולא מספר לה, ואני חושב שאני ארגיש יותר טוב אם היא תדע, אבל אני לא בטוח. כבר אי אפשר לדעת כלום. יכול להיות שאני ארגיש יותר גרוע. לא חושב שהפריקה הזאת תעזור לי להרגיש יותר טוב, אבל אולי יש לכם עצות :cry:
תמונה תמונה
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

בוא נתקדם לרגע מעבר לחרטת קונה/מוכר, שזאת גם לא הפעם הראשונה שיש לך אותה:
כסף לא קונה אושר. אתה לא יכול לקנות אייפון4/אייפד/זיפו או כל דבר חומרני אחר ולצפות שזה יביא לך משהו מעבר להנאה רגעית.
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

שום דבר לא מביא לי הנאה יש לי אנהדוניה :(
תמונה תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

נהניתי ממנו די הרבה זמן
שום דבר לא מביא לי הנאה יש לי אנהדוניה
Step aside Zeno, here comes Kroen!
ואם יותר לי לומר שזה מחמם את הלב לראות שהמודרטורים שלנו מעודדים threads נטולי עניין ציבורי שעוסקים בפולחן האישיות העצמי של משתמשים. או שאולי זו צרבת.
אדם
MTGil Wizard

שליחה על ידי אדם »

למה אין טיפול יעיל לאנהדוניה?
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

Navidshi כתב:
נהניתי ממנו די הרבה זמן
שום דבר לא מביא לי הנאה יש לי אנהדוניה
Step aside Zeno, here comes Kroen!
ואם יותר לי לומר שזה מחמם את הלב לראות שהמודרטורים שלנו מעודדים threads נטולי עניין ציבורי שעוסקים בפולחן האישיות העצמי של משתמשים. או שאולי זו צרבת.
קבל תיקון, לא נהניתי, השתמשתי.
אדם כתב:למה אין טיפול יעיל לאנהדוניה?
למה אין טיפול יעיל לסרטן?
תמונה תמונה
אדם
MTGil Wizard

שליחה על ידי אדם »

אני מניח כי סרטן הוא מחלה מעט יותר מסובכת. אנהדוניה נובעת מבעיה במבנה המוח או במחסור בחומר כלשהו במוח?
TheCheat
MTGil Wizard

שליחה על ידי TheCheat »

אנהדוניה היא תסמין, לא מחלה, וכמו שכבר אמרתי בדיון אחר דומה לזה, הבעייה היא שאתה פשוט מסרב להנות ממה שהחיים מציעים ובמקום זה מנסה לעודד אחרים (בעזרת דיונים כמו זה) למצוא לך פתרון מיידי שכן יאפשר לך להנות (שזה קצת פרסוקסלי). אם במקום לנסות לשכנע את העולם שאתה מסכן תעצור ותחשוב רגע: "יש לי משפחה, יש לי גג מעל הראש, מה בעצם אני צריך עכשיו לעשות כדי להנות ומה מפריע לי לעשות את זה?" בלי לתרץ לעצמך שקיים אצלך איזה משהו חריג שפשוט לא מאפשר לך להנות. תתחיל בלנסות דברים שאחרים מוצאים מהנים, תן לכל דבר את הזמן ניסיון שלו ואם הוא לא כיף אז תמשיך עוד קצת לפני שאתה פוסל אותו.

כמה רעיונות שבאים מניסיון אישי:
1. שאיפה להגעה לרמת תחרותית במשחק מחשב כלשהו. זה נגיש, תמיד מאתגר כי תמיד יהיה מישהו יותר טוב ויצא לך להפגש עם הקהילה הישראלית שמשחקת את המשחק ומן הסתם יהיה על מה לדבר איתם.
2. נגינה בכלי / יצירה ועריכה של מוזיקה. זה אף פעם לא נגמר ותמיד מאפשר לך למצוא לעצמך אתגר חדש. בנוסף כיף לראות בעצמך את ההתקדמות והשיפור ובהמשך גם להראות לאחרים.
3. מניפולציה של עצמים קטנים (ג'אגלינג, עטים, קלפים) אמנם זה לא עיסוק נפוץ במיוחד אבל מניסיון שוב, מדובר בתחביב בלי סוף שתמיד אפשר להשתפר ולהראות לשאר וגם כאן קיים אלמנט של קהילה של אנשים עם אותו תחביב. במקרה שלי נמשכתי מהסרטון הבא: והחלטתי ללמוד את הנושא, אולי גם לך יבוא?

ואני שוב מבקש, אל תפסול את כל הפוסט הזה מיידית ותזרוק אותו האללה, פשוט תנסה.. מה יש לך להפסיד?
"You had a window of opportunity, but you threw the latter out of the former."
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

"מסרב"?! אתה חושב שאני נהנה לא להנות מדברים? פעם יכולתי לשבת 12 שעות מול המחשב ולא להשתעמם לרגע. הלוואי ועדיין הייתי יכול לעשות את זה. אני לא "מסרב" להנות. הייתי מת לחזור להנות מדברים.

1. לא מעניין.
2. לא מעניין.
3. לא מעניין.
תמונה תמונה
TheCheat
MTGil Wizard

שליחה על ידי TheCheat »

חח בדיוק מה שאמרתי, במקום לנסות אתה סתם אומר על הכל לא מעניין ומחכה שימצאו בשבילך דברים (או פתרון קסם) וכל זה בשביל להראות לעולם כמה אתה מסכן וכו'.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

סבבה. אז תאכל קקי. איך אתה יודע שזה לא יהיה טעים לך? מאותה סיבה שאני יודע שההצעות שלך לא מעניינות אותי.
lawyered
תמונה תמונה
TheCheat
MTGil Wizard

שליחה על ידי TheCheat »

הדברים שאני הצעתי יותר נפוצים ופופולארים מלאכול קקי אז לדעתי כדאי לך לבדוק אותם / דברים אחרים שאנשים עושים בשביל להנות.

פאק, אני מנסה לעזור ל-Kroen ועוד אחרי זה מתווכח איתו.....
Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy »

אני עדיין מנסה להבין איך הכל מסתדר, יש יותר מדי חורים בהכל. מצד אחד אתה לא נהנה מכלום ומשתעמם מהכל, ומצד שני, כל היום מקשקש פה ומעצבן את כולם (אני די בטוח שיש פרס על הראש שלך), ועושה רושם שאתה די שואב מזה הנאה ולא משתעמם מזה כי עובדה, אתה ממשיך עם זה.

פעם אחרונה ענית שגם הפסיכיאטר שלך לא יודע למה זה ככה, אבל לי יש רעיון חדשני ומטורף ללמה זה ככה- כי אתה שקרן. או שבכלל אין לך את הבעייה הנפשית הזאת אלא אתה סתם זקוק לתשומת לב ורחמים ויחס (יכול להיות שזה נובע מזה שההורים שלך לא אהבו אותך, אולי התנכלו לך בבי"ס), או שאתה משקר לפסיכיאטר שלך כי זו הדרך שלך להתחמק מהאחריות של להיות בן 22 באמת, מנושא הצבא (שלא עשית) לנושא העבודה (שאתה לא עושה) ולנושא קידום החיים שלך באופן עצמאי. וזה יכול להיות דווקא בגלל שאמא שלך פינקה אותך יותר מדי, ואז בעצם אתה פוחד מהכישלון של לעשות לבד, או שאתה עצלן.

הבעייה האמיתית היא שגם חברי הפורום לא מספיק בוגרים בשביל להבליג ולהתעלם מההודעות הטיפשיות וחסרות הטעם שלך, או שאנחנו לפעמים מקבלים פרצים של יצר טוב ומנסים לעזור לך (שתמיד נענה בזלזול מצידך, ואז אנחנו מתעצבנים למה השקענו בך זמן ומחשבה), וככה בעצם אנחנו מאכילים אותך, והגלגל ממשיך להסתובב לו...

עזוב שיש בך תכונה עוד יותר מעצבנת (לטעמי), מן אהבה לבדיקת הגבולות של האנשים, בינם גם חברי הסגל הניהולי של הפורום- כי אתה עושה הכל בערך על האזור האפור של החוקים. אותי אישית זה מרתיח, כי זה נורא מזכיר לי חיילים של לשעבר שתמיד היו בודקים גבולות שלי, עד שהם הבינו שגבולות גם משתנים ואז חוטפים בראש.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

אם רק היה אפשר לעשות "לייק" לתגובה...SPS בהחלט היית מקבל.

ואני תמיד אמרתי שאני לא מבין למה לא עשו לו באן עד עכשיו...אולי עכשיו?
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
TheCheat
MTGil Wizard

שליחה על ידי TheCheat »

למסגר ולשמור! פשוט אין דרך אחרת לתאר את התגובה של SPS תיאור מדוייק ומושלם של המצב.

מצטרף להצעה של ניב. אפשר סקר?
konortov
MTGil Wizard

שליחה על ידי konortov »

TheCheat כתב:למסגר ולשמור! פשוט אין דרך אחרת לתאר את התגובה של SPS תיאור מדוייק ומושלם של המצב.

מצטרף להצעה של ניב. אפשר סקר?
לשים בנעוץ בתור "נתקלת בפוסט של קוראן לפני שאתה נכנס ענס לפה" או משהו בסגנון..
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

דאמן SPS, עלית עלי, אני משקר בנוגע להכל. NOT.
תמונה תמונה
שלח תגובה