ת'רד הפוקר

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

nurielyap
jhonny poker
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי nurielyap »

שני,2 דברים:
1)היד שסיפרת עליה,אתה יכול לסיים?מה קרה בסוף?
2)במה את מקווה שהוא צוחק?בזה שאומהה זה קל או לא להעלות preflop?
الله ماوس!
עדיף 2 BOPים ביד מאשר אחד על המגרש.
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

שליחה על ידי Sir Bagelus »

כל מה שהוא רשם שם היו שטויות ממש.

עריכה: חוץ מזה שסט זה לא משהו.

שני
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

לא "כל" מה שרשמתי, אומהה תמיד מרשים אותי ביכולת למצוא פלופים שדופקים ידיים ששולפות בו זמנית לסטרייט, פלאש, וויל ופולהאוס בפלופ שאומר שהמטומטם שנכנס עם KK45 לוקח הכל וצוחק על כולם. אבל כן, למקרה שמישהו באמת לא יודע שום דבר על אומהה, אלה לא עצות טובות במיוחד.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
nurielyap
jhonny poker
יצירת קשר:

שליחה על ידי nurielyap »

מישהו יכול להסביר לי קצת\לתת לי עצות על nl holdem heads-up?
אני מפסיד המון "כסף" ואין לי מושג למה.
الله ماوس!
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

nurielyap כתב:מישהו יכול להסביר לי קצת\לתת לי עצות על nl holdem heads-up?
אני מפסיד המון "כסף" ואין לי מושג למה.
עצה אמיתית: פשוט אל תשחק מה שאתה לא יודע. אם אתה רוצה אתה יכול לצלם סשן או לפרסם נתונים מהמנג'ר ואני יכול לנסות לתת לך פוינטרים. אבל אתה מרגיש כל כך בטוח עם המשחק שלך בפול רינג ו6מקס שאתה יכול להתחיל לשחק הדז אפ? בלי לזלזל, אני בספק. רוב האנשים לא יודעים כלום על הדז אפ.
אם אתה רוצה תצלם קצת או שתשלח סשן.
העצה המרכזית היא פשוט אל תשחק דברים שאתה לא יודע.
עקומת הלמידה מתחילה בSNG בעיניי ונגמרת בהדז אפ.
nurielyap
jhonny poker
יצירת קשר:

שליחה על ידי nurielyap »

קודם כל,תודה על העצה,אבל כשאני משחק בעיקר בsit'n'go ובגלל שהאנשים שם די גרועים אני בד"כ מצליח להגיע ל2 האחרונים,אבל פה אני מפסיד הרבה פעמים.מה שמחזיר אותי לשאלה הקודמת שלי,איך לשחק heads-up כשאני מגיע למצב כזה?
الله ماوس!
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

אני מניח שזה לא דיפ אם זה סוף של SNG. מקסימום יש לשניכם 50 BB ביחד. לא?
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

הסיבה שאתה חוטף על הראש היא שאתה לא מספיק אגרסיבי. אתה צריך לדעת לזהות יד שיותר טובה מיד ממוצעת פריפלופ (לצורך העניין, עשר שבע יותר טוב מהממוצע. זה לא אומר שצריך לשחק את זה), כמו גם להבין שbottom pair זאת יד טובה עכשיו. מעבר לזה מדובר בהרבה אימון. מרגע שלשחקן מסוים יש מספיק צ'יפים שהוא יכול להכניס את השני אול אין בלי להסתכן במיוחד בעצמו, הוא צריך להכניס את השני אול אין כל פעם שיש לו יד מעל הממוצע. כל עוד הם בערך שווים זה פוקר רגיל עם הערכת ידיים מאד מאד רגועה. אם בדרך כלל אתה משחק 10-20% מהידיים, תלוי בשלב של הטורניר ובסטאק שלך, אז עכשיו מן הסתם אתה חייב לשחק לפחות 50% מהידיים או שפשוט תפסיד בטווח הארוך.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

הסיבה שאתה חוטף על הראש היא שאתה לא מספיק אגרסיבי.
מההתרשמות שלי אתה שחקן חדש ורוב הסיכויים שזה נכון. אני מציע שתצלם משחק אחד ואני אנסה לעבוד איתך עליו. ברמת השורטסטאק לא אמורה להיות בעיה קשה להעלות בעיות. כמובן שהוריאנס גם ככה גדול בהדז אפ, ואם תוסיף לזה שאתה שורט אז בכלל.
אתה צריך לדעת לזהות יד שיותר טובה מיד ממוצעת פריפלופ (לצורך העניין, עשר שבע יותר טוב מהממוצע. זה לא אומר שצריך לשחק את זה), כמו גם להבין שbottom pair זאת יד טובה עכשיו.
בעקרון אתה צריך למצוא את המספרים בעצמך ולהבין עם מה נוח לך, אבל אני אתן לך בסיס.
מהבאטן :70-90%
מהביג : 20% - 3בט 45-65% לראות פלופ
תתחיל מזה ותמצא את המספרים שלך לבד כבר.
מעבר לזה מדובר בהרבה אימון.
הדז אפ שונה בכך שהוא מבוסס הרבה יותר על החלטות פוסט פלופ לא פשוטות ואדפטציה לקריאות על היריב. לך אין הרבה הזדמנות לקרוא את היריב כמו שצריך,(בהנחה שאתה משחק עם שחקנים טובים, משחק שורטסטאק הוא די פשוט) אבל כל דבר שאתה רואה יכול לשמש לך לעזר.
פרט לכך, אדפטציה למשחק של היריב מאוד חשובה.
כמו שאמרתי אני אשמח לעזור אם תפרסים סשן או שניים.

שני
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

בלי מיסטיקה. אין לקרוא יריב ואין נעליים. מתי מעט מסוגלים לעשות את זה, הרוב מסוגלים לשכנע את עצמם שהרוח הגדולה בשמיים רוצה שהם יעשו את המהלך הלא נכון אבל אינטואיטיבי שבא להם לעשות. הדס אפ זה מקרה קיצוני של תוחלת חיובית, נורא פשוט. אתה רוצה לשים את היריב בש"מ נאש עם תוחלת שלילית כמה שאפשר. זה ההסבר המתמטי למה שכתבתי קודם. אם אתה אלוף העולם אז כן, אתה עושה עליו קטעים של חניבעל לקטר, אבל אם אתה שחקן פשוט כמוני, פשוט תאמץ אסטרטגיה לא מתוחכמת שהיריב יבין אותה מיד, אבל זה לא יעזור לו במיוחד. הוא ידע שאתה משחק באותה רמת רצינות זוג שבע ומלך שש, אבל מה זה עוזר לו?
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

Antrax כתב:בלי מיסטיקה. אין לקרוא יריב ואין נעליים. מתי מעט מסוגלים לעשות את זה, הרוב מסוגלים לשכנע את עצמם שהרוח הגדולה בשמיים רוצה שהם יעשו את המהלך הלא נכון אבל אינטואיטיבי שבא להם לעשות. הדס אפ זה מקרה קיצוני של תוחלת חיובית, נורא פשוט. אתה רוצה לשים את היריב בש"מ נאש עם תוחלת שלילית כמה שאפשר. זה ההסבר המתמטי למה שכתבתי קודם. אם אתה אלוף העולם אז כן, אתה עושה עליו קטעים של חניבעל לקטר, אבל אם אתה שחקן פשוט כמוני, פשוט תאמץ אסטרטגיה לא מתוחכמת שהיריב יבין אותה מיד, אבל זה לא יעזור לו במיוחד. הוא ידע שאתה משחק באותה רמת רצינות זוג שבע ומלך שש, אבל מה זה עוזר לו?
אני מוכן לשחק איתך הדז אפ מתי שתרצה וכמה משחקים שתרצה.
יונתן - פשוט תעלה סרטון של הדז אפ ונעבור יד יד.
שני
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

אני מוכן לקבל בלי משחק ובלי ויכוח שאתה שמאן אמיתי ואתה יכול להכנס לי לראש ולהוציא משם את כל הכסף. That being said, אני מאמין שבסיס מתמטי טוב זה כל שנותר לאומללים כמוני, שאין להם כוחות על, ואנחנו הרוב.
nurielyap
jhonny poker
יצירת קשר:

שליחה על ידי nurielyap »

טוב תודה על העזרה כולם,אני מתישהו באמת יעלה סרטון ואז אם מישהו ירצה להגיב אני אשמח.אני אנסה להיות יותר אגרסיבי,למרות שאת ההפסדים הגדולים שלי אני מאבד מבלוף עם תזמון לא נכון.
תודה לכולם
الله ماوس!
עידו גיא
Legendary Guy
יצירת קשר:

שליחה על ידי עידו גיא »

חדשות רעות, חבר'ה:
http://news.walla.co.il/?w=/1/1809842
Banuni כתב:מותר לעשות פרסה כל עוד לא אסור!
So true...
nurielyap
jhonny poker
יצירת קשר:

שליחה על ידי nurielyap »

אלוהים אדירים,רק בישראל זה יכול לקרות....אני מתכוון להמשיך לשחק על כסף מידי פעם בכל זאת.
الله ماوس!
MosheJW
Rising Scrub
יצירת קשר:

שליחה על ידי MosheJW »

בושה למדינה.

אז רגע, עכשיו לפי חוקי הפורום צריך להפסיק לדבר על הולדם?
Y כתב:אנשים לא יודעים להבדיל בין איכות לזבל ומבחינתם יהודה לוי לבוש בירוק ו-Llanowar Elves זה אותו הדבר.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

לא. לא צריך להכנס להיסטריה. פסק הדין לא לגמרי מונחת מהשמיים ודי ברור שהכוונה בין השורות היא למנוע מאנשים טיפשים להתמכר לזה כצורה של הימורים ולא לפשוט על משחקים שאנשים פרטיים עושים בבית. בכל מקרה אני די בטוח שלדבר על פוקר עוד מותר, אסור רק להשתתף ולארגן משחקים.
nurielyap
jhonny poker
יצירת קשר:

שליחה על ידי nurielyap »

למישהו יש מושג איך אני מראה את הקלפים שלי(נניח גנבתי את הבלינדים-כולם פרשו) בfull tilt?תודה מראש
الله ماوس!
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

Ctrl+M מפעיל ומכבה את האופציה להראות את הקלפים שלך בסוף יד.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

למישהו יש מושג למה שאני אי פעם ארצה להראות את הקלפים שלי?
שלח תגובה