Game of Thrones on HBO

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

Navidshi
Judgmental Bastard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

Game of Thrones on HBO

שליחה על ידי Navidshi »

למי שלא יודע, רשת HBO מפיקה גרסה טלביזיונית של Game of Thrones ("משחקי הכס" בעברית) מאת ג'ורג' ר. ר. מרטין, שאמורה לעלות לשידור ב-17 לחודש. אתמול יצא לי לצפות בפרומו של 15 הדקות הראשונות מהסדרה, והיא נראית מאד מושקעת. אם היא תישאר נאמנה למקור, אני מאמין שהיא יכולה להיות גדולה.

מומלץ לחובבי הספרים.
jamanta
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי jamanta »

אני עדיין מחכה לdance of dragons...
הגודל אוהו קובע....
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

עוד 3 חודשים:

וגרר מרטין נשבע באמא שלו שהפעם זה על באמת.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

גם אני מחכה לזה... זה בסך הכל מוכיח את הטענה של ניל גיימן ש-"G. R. R. Martin is not your bitch". אנחנו ה-bitch שלו.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

אף אחד לא אמר שהוא ביץ', אבל הוא כן חולרה אם הוא מבזבז את הזמן שלו על wild cards 20 ולא על הדבר הכי טוב שהוא יצר בחיים. בסוף הוא יגמור כמו רוברט ג'ורדן, רק שלמישהו כן יהיה חבל שהוא לא הספיק להשלים את הסדרה.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אני חייב לומר שדווקא מאד נהניתי משלושת ספרי Wild Cards האחרונים, אבל קיבלתי רושם די ברור שלמרות שהשם של Martin מופיע עליהם באותיות של קדוש לבנה, זה יותר עניין של קידום מכירות (בסך הכל הסדרה הייתה תמיד שיתוף פעולה של מחברים רבים, כולל בין השאר זילזני ז"ל) והמעורבות שלו בכתיבה או אפילו בעריכה שלהם מצומצמת עד אפסית.
Kroen

Re: Game of Thrones on HBO

שליחה על ידי Kroen »

Navidshi כתב:למי שלא יודע, רשת HBO מפיקה גרסה טלביזיונית של Game of Thrones ("משחקי הכס" בעברית) מאת ג'ורג' ר. ר. מרטין, שאמורה לעלות לשידור ב-17 לחודש. אתמול יצא לי לצפות בפרומו של 15 הדקות הראשונות מהסדרה, והיא נראית מאד מושקעת. אם היא תישאר נאמנה למקור, אני מאמין שהיא יכולה להיות גדולה.

מומלץ לחובבי הספרים.
אם להסתמך עד סדרה כמו Legend of the Seeker, שם לקחו את עץ חרב האמת, עקרו אותו עם השורשים ושתלו עץ חדש עם אותו השם- לא הייתי בונה על זה. מצד שני אם זה יהיה כמו שר הטבעות זה יהיה אחלה. לא נאמן ב100% למקור, אבל עם סטיות מרהיבות.
תמונה תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

המעט שראיתי מ-Legend of the Seeker גרם לו להיראות בערך כמו Xena Warrior Princess. המעט שראיתי בינתיים מ-GoT לא נראה ככה, שזה מעודד, אבל אני יודע ש-True Blood (גם מבית HBO) שונתה למדי במעבר ממדיום למדיום, כך שאני לא בונה על רמת הנאמנות למקור של שר הטבעות.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

עדיין כואב לי שלא הכלילו בסרט הראשון של שר הטבעות את הסצנה עם הזאבים ביער ולגולס יורה חץ דרך כדור אש שגנדלף יצר והחץ הבוער נתקע בלב של זאב :cry:
תמונה תמונה
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

האמת היא שאני תקוע איפשהו בוויילד קרדס 13. דילגתי על 10 כי סנוטגראס היא אנטי מעניינת (בספרים קודמים התחלתי לדלג על פרקים שהיא כתבה), ו15 הוא בלתי אפשרי להשגה בכל מדיום. כלומר, אני יכול לקנות עותק משומש ב50 דולר מאמזון, אבל לא תודה, אז אין לי כוח להתחיל שלישיה שאין לה סוף.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

זה באמת יקר... טוב, עכשיו יש לי משהו חדש לפקוח אחריו עין בחנויות ספרים משומשים.

אני התחלתי לקרוא את הסדרה דווקא ב-Inside Straight ואז התחלתי לחזור אחורה משם. אם אתה שונא את סנודגראס אני מניח שלא תאהב במיוחד את שני הספרים האחרונים שיצאו, נואל מת'יוס משחק שם תפקיד די עיקרי.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

אתה מסוגל לסבול את הכתיבה שלה? כל הדמויות שלה בכייניות ובלתי נסבלות, הכתיבה שלה מייגעת והדמויות שלה כל כך, כל כך משעממות. ג'ק התנין חייב להיות אחת הדמויות הכי גרועות שאי פעם נכתבו באיזשהו מדיום. התירוצים שבעזרתם הופכים אותו לחשוב מזכירים עלילות של סרטים של רידיק.
ובהצלחה עם חנויות הספרים המשומשות, אני שומר את העיניים שלי מקולפות לספר הזה כבר זמן מה.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אני לא אוהב אותה כמו שאני אוהב סופרים אחרים, אבל אני מסוגל לסבול אותה לטובת העלילה.

אני מקווה שלהיות בקנדה נותן לי יתרון מסוים, אבל אני לא מצפה שזה יהיה פשוט למצוא אותו, עברתי היום בשתי חנויות ומצאתי שם בדיוק ספר אחד של מרטין... שלא היה קשור לשום דבר.
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

רן, זה מה שראית?

אני חייב לומר שזה נראה ממש אדיר, קשה לי לחכות! :D
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

כן, זה הקליפ הנדון. לא עלה בדעתי שהם העלו אותו ל-YouTube, אחרת הייתי מצרף לינק.
Michahell
MTGil at its Finest

שליחה על ידי Michahell »

מרווין כתב:רן, זה מה שראית?

אני חייב לומר שזה נראה ממש אדיר, קשה לי לחכות! :D
עשוי בצורה ברוטלית יחסית כמו שצריך להיות בסדרה למשחקי הכס, מקווה שזה ימשיך באותו אופן.
I am forever, I am of the stars ,eternity courses through my veins.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

HBO לא מפחדים מדם וסקס, כך שהם די אידיאליים לסדרה הזו.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

השאלה היא מה דעתם על גילוי עריות ופדופיליה.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אם הייתי צריך לנחש, זו לא אמורה להיות בעיה. במקרה של גילוי עריות האקט מוצג בלעילה באור שלילי מחד ואין קרבת דם אמיתית בין השחקנים מאידך. במקרה של פדופיליה, זה אקט שתואם מקבילה תרבותית לימי הביניים מחד ואו שהשחקנים בגירים, או שהם ידלגו על סצנות הסקס ורק ירמזו על התרחשותן אם השחקנים קטינים מאידך.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

לא חושב שיראו פדופיליה גם אם השחקנים הם בעצם בגירים. לא זכור לי שברומא היו הרבה סצנות סקס של זקנים עם נערים צעירים, נניח, למרות שזה מאד נאמן לרוח התקופה. לא שנורא חשוב להראות סצנות סקס ספק פדופיליות כדי לעשות סדרה טובה מהספרים, אבל זה מראה שהם לא בהכרח חסרי גבולות בשם היושרה האומנותית.
שלח תגובה