Splinter Twin / Deceiver Exarch combo

בין אם זה קלף בודד או הקומבו הלוהט בשוק, חבילה תחרותית או משחק בין חברים זה המקום

מנהלים: Navidshi, kabanist

שלח תגובה
Navidshi
Judgmental Bastard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

Splinter Twin / Deceiver Exarch combo

שליחה על ידי Navidshi »

הקומבו של Splinter Twin עם Pestermite כבר מוכר וידוע, כך שלא לקח לאנשים הרבה זמן לקלוט ש-Deceiver Exarch מהסט החדש (:manau::2: 1/4 עם flash שעושה untap ל-permanent שלך כשהוא נכנס למשחק) יכול לעשות בדיוק את אותו דבר, מה שאומר קומבו של שני קלפים שהורג בתור 4 ב-standard. הפוטנציאל ברור ו-Splinter Twin אוזל מהחנויות במהירות מסחררת, אבל השאלה היא כמה זה באמת ישים? הוא קשוח מספיק בשביל לעמוד ב-Lightning Bolt, הקאונטר החינמי החדש מגן עליו מ-discard ויש כמה קלפי נבירה כמו Preordain שבהחלט עוזרים למצוא את החלקים הדרושים, אבל מה הסיכוי האמיתי להחזיק את שני הקלפים האלו ביד בתור שלישי, להכניס אותם למשחק ולהגן עליהם ברגע הקריטי?

ואם כבר, מה הסיכוי שאפשר יהיה לשחק את זה בלי Jace?
tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima »

יש לך preordain בשביל קצת card selection. זאת דק שמאוד מתאימה ל-gitaxian probe (ה-peek החדש למי שלא עוקב), מה שנותן לה לשחק 56 קלפים שזה גם מעלה קצת את הקונסיסטנטיות. חוץ מזה היא כנראה תשחק ג'ייסים ורימובלים אם היא תישאר באדום, או דיסקארד כדי להגן על עצמה או על הקומבו.

זה קצת בעיה שאין טוטורים טובים, אז יכול להיות שזה עדיין לא מספיק קונסיסטנטי, אבל צריך טסטינג בשביל באמת לראות איך זה הולך.
Don't drink and draft.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

a blue deck in std without jace? cmon...
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

אין ממש סיבה לא לשחק פה ג'ייס (מעבר לסיבה המבאסת שלמישהו אין ג'ייסים). הקומבו נראה חזק למדי, שני קלפים עם פוטנציאל להרוג תור רביעי בלי שום עזרה אחרת זה לא בדיחה. לא בטוח האם זה יהיה חזק מספיק בתור התוכנית היחידה של דק לנצח, אבל יהיה מאוד מעניין לראות אם תקום דק שמריצה את הקומבו הזה בתור עוד איום בתוכה, קצת כמו באנט עם sovereigns\conscription.
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אנשים היו משחקים Jace ב-WW אם הם היו יכולים. השאלה היא כמובן כמה הנוכחות שלו מוסיפה לחבילה או נוטלת ממנה.

יש כל מיני איומים מעניינים שאני יכול לחשוב עליהם כשילוב מוצלח עם Splinter Twin, כגון Inferno Titan (עוד 3 נזק לתור) או Wurmcoil Engine (שני tokens נוספים כל תור), כך שזו לא חייבת להיות תכנית בלעדית. מצד שני, קשה לי לראות curve out אידיאלי.
TV-R-US
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי TV-R-US »

לא היה איזה מאמר לפני הרבה זמן שוויזארדס משתדלים לא להוציא קומבואים של שני קלפים? ממש מוזר שהם מוציאים עוד קלף שמאפשר קומבו שמוכר כבר רק בסטנדרט
My first girlfriend turned into the moon
ליגת הטכניון בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/1659351194292050/" target="_blank
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אני חושב שהם פתוחים בהרבה לקומבואים כאלו, שמבוססים על יצורים ושקל יחסית להפריע להם עם removals, אפילו bounce ו-disenchant למיניהם.
konortov
MTGil Wizard

שליחה על ידי konortov »

אני חושב שאפשר להריץ אותו גם תור 6 ויהיה טוב עם קאונטרים להגן על היצור...כמה שיותר שליפות בעלות נמוכה ולתקוע את הירב נג גרוו יש pyroclasm האמת נראה לי אני אלך על זה..
Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy »

רן- זה לא יעבוד עם Wurmcoil Engine, כי אתה מוציא את העותק מהמשחק.

לT2 זה נחמד (גם אם זה לא לתקופה יותר מדי ארוכה), אני אישית הייתי רץ עם זה בחבילת Pyromancer Ascension בתור אופצייה ב' (במיוחד עם כל קלפי הProfilirate שיצאו בקרוב), או שאולי הייתי מריץ את זה בכלל בEXT וזהו.
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

הקשר היחיד שאני רואה לפיירו זה הצבעים. אם כבר יש פה אנטי-סינרגיה בזה שלשני הקלפים אין שום אינטראקציה עם האסנשן.
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
jamanta
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי jamanta »

הייתי מריץ את זה עם reality spasm
ולא בטוח שהייתי מריץ ג'ייס גדול...
אחרי שאני משחק הרבה עם ג'ייסים קטנים בתקופה האחרונה (לא מתוך בחירה). עצם זה שהם יורדים לפני הגדול הופכים אותם למאוד מאוד חזקים בסטאנדרד הנכחי...
הגודל אוהו קובע....
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

לא לשחק ג'ייסים בדק עם מקורות מאנה כחולים נראה לי כמו החלטה מאוד מורה, ומישהו צריך לתת הסבר מאוד (מאוד) משכנע ללמה הוא עושה את זה. בטח שבדק שצריכה לחפש קלפים מסויימים כדי לנצח.
My phone number: 0522816213
konortov
MTGil Wizard

שליחה על ידי konortov »

Prismatic כתב:לא לשחק ג'ייסים בדק עם מקורות מאנה כחולים נראה לי כמו החלטה מאוד מורה, ומישהו צריך לתת הסבר מאוד (מאוד) משכנע ללמה הוא עושה את זה. בטח שבדק שצריכה לחפש קלפים מסויימים כדי לנצח.
כי אם תשחק אותו כדי להתחיל למצוא את הקלפים כבר עדיף לשחק CAW BLADE ...
Prismatic
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Prismatic »

הוכח.
My phone number: 0522816213
שלח תגובה