שינוי חשוב לגבי אליפות הארץ השנה

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

HedgeKnight
Phyrexian Praetor
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי HedgeKnight »

Yoav כתב:מה עם לעשות טורניר של קדם אליפות הארץ ש-X המקומות הראשונים שם יקבלו Y byes באליפות הארץ?
זה נשמע ממש מגניב
אבל איך זה עובד?
The band: Loyalty
The lead singer: Holy Shit
Copyright: Metamind,HedgeKnight.Cold Hellfire
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

אפשר לעשות למשל טורניר קדם - טייפ 2. טורניר רגיל עם פרסים, טופ8 והכל.
רק שבנוסף לפרסים הרגילים, למשל מקום 1 יקבל 3 בייס לאליפות (משמע יתחיל ישר מהדראפט)
מקום 2 יקבל 2 בייס
מקומות 3-4 יקבלו ביי אחד

זה יכול לצמצם מעט את האקראיות או להגדיל אותה. תלוי איך מסתכלים עלה זה.
מצד שני, יש פה גם הרבה מקום לאסטרטגיות, כי אולי לא תרצה שיראו איזה חבילה אתה משחק באליפות. בקיצור הרבה נתונים לחשוב עליהם.

נ.ב.
עכשיו שאני חושב על זה, אולי כדאי לעשות טורניר קדם במתכונת של מלך הדראפטים במקום הטייפ2. ככה צריך פחות לחשוב מה תשחק איפה, מתי ואם בכלל :wink:
מיצי מיאו
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

מה עם לעשות טורניר של קדם אליפות הארץ ש-X המקומות הראשונים שם יקבלו Y byes באליפות הארץ?
אני לא מאמין שזה יקרה. מעבר לזה שזה פורמאט שלא נתמך ע"י וויזארדס, יש כאן גם בעייתיות, כי טורניר כזה חייב לתת צ'אנס שווה לכולם, כולל דתיים, כלומר שהוא חייב להיות גם ביום חול, ואז אתה מאלץ את כולם לקחת עוד יום חופש מהצבא/עבודה וכו', ועבור חלק האנשים להגיע מרחוק, רק כדי שיהיה להם סיכוי שווה באליפות.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
המלך
MTGil Wizard

שליחה על ידי המלך »

זה שינוי לא טוב במיוחד. זה פוגע לדעתי ברמה של אליפות הארץ, שאליה נכנסים בעיקר שחקנים מרמה גבוהה יש גם דרכים אחרות להגדיל את קהילת השחקנים.
המלך
MTGil Wizard

שליחה על ידי המלך »

Osbron כתב:אני לא מבין.. אתם רוצים שאליפות הארץ תהפוך לפרירליס? כל הקטע באליפות שזה הטורניר הכי תחרותי שיש בארץ, כל השנה יש מספיק תחרויות שהם "כייפים" ולהמונים, ואליפות הארץ (והPTQים למינהם, אבל פחות) צריכה כן להיות "התחרותית הרצינית"

עידו.

מסכים איתך בכל מילה.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

Orb כתב:
מה עם לעשות טורניר של קדם אליפות הארץ ש-X המקומות הראשונים שם יקבלו Y byes באליפות הארץ?
אני לא מאמין שזה יקרה. מעבר לזה שזה פורמאט שלא נתמך ע"י וויזארדס, יש כאן גם בעייתיות, כי טורניר כזה חייב לתת צ'אנס שווה לכולם, כולל דתיים, כלומר שהוא חייב להיות גם ביום חול, ואז אתה מאלץ את כולם לקחת עוד יום חופש מהצבא/עבודה וכו', ועבור חלק האנשים להגיע מרחוק, רק כדי שיהיה להם סיכוי שווה באליפות.

מהפוסט הזה אני מבין שעדיין האליפות תיהיה ביום חול למרות שכל שנה רואים שיש 0דתיים בדיוק? אולי הפעם שזה יום אחד אפשר לעשות את זה בשבת וזהו...
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

אני לא בטוח שזה נכון שכל שנה יש 0 דתיים. מעבר לכך, אני מעריך שבגלל שמהדתיים נמנע להגיע לרוב הטורנירים בגלל שהם בשבת, הם גם פחות מנוסים ויותר קשה להם להעפיל לאליפות (מה עוד שגם חלק מהמוקדמות ביום שבת ויש להם פחות הזדמנויות להעפיל).
אולי השנה דווקא נראה יצוג של השחקנים הדתיים באליפות.
אז כן, הטורניר גם השנה יהיה ביום חו"ל.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
merinor
MTGil Wizard

שליחה על ידי merinor »

רק על מנת לתת מידע מדויק באליפות בשנה שעברה היו שלושה דתיים שאני יודע עליהם (כולל אני)
שלח תגובה