The little Mystic that could דיווח פיטיקיו אונליין

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
TrUnks
Solemn master
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

The little Mystic that could דיווח פיטיקיו אונליין

שליחה על ידי TrUnks »

שלום לכם,
אז הדיווח הזה יהיה קצת שונה מהרגיל,כי א.זה פיטיקיו ממג'יק אונליין וב. זה יהיה גם מאמר קטן על הדק הכי טוב שיצא לי לשחק במג'יק cawblade.

אז בואו נזכר קצת בדקים "דומננטיות" מהעבר בטייפ2-

affinity
jund
faeries

אלה שלושת הדקים(שעולות לי לראש) שבאמת שלטו בפורמט בצורה דומננטית מאוד.

ל2מה3 האלה יש משהו משותף אחד וזה synergy,וזה כמובן faeries+affinity,לJund לא באמת היה סינרגיה,זה היה יותר דק של good stuff+2for ones,מזאת אומרת? זה היה דק של כל מיני קלפים טובים ובעיקר קלפים שעושים 2for 1 הכוונה שנותנים לך card advantage אבל לא דווקא בשליפת קלפים(bloodbraid elf,blightning)

הגיע Pro tour paris ששם שיחקתי בסייד איבינט עם UW control רגיל עם squadron hawks בלי stoneforge mystic עדיין כי רק בטורניר הזה ה"דק" יצא לאור.

בטורניר ההוא ששיחקתי הבנתי כמה squadron hawk זה מכונת שליפה\טמפו\זמן,בעצם הכל.

אחרי Pro tour paris ראיתי את הדק Cawblade כמו כל אחד אחר כמובן וישר התחלתי לשחק עם הדק.
לאט לאט ששיחקתי עם הדק הבנתי עד כמה הוא חזק,אבל גם עד כמה הוא קשה למשחק.
המירוררים היו קצת תלויים בהטלת קובייה בהתחלה אבל לאט לאט אנשים התחילו להבין איך מנצחים את המיררור.
לאט לאט הפורמט התפתח קצת,אנשים התחילו יותר להבין עד כמה חזק הדק,המיררורים גדלו במספר באונליין ואז יצא New phyrexia.
ohh new phyrexia..

שיצא הסט אנשים חשבו אולי זה "יעצור" קצת את הדק,יגרום לו להיות פחות טוב,יתן לדקים אחרות סיכוי..אז זהו...שלא.
מה שהסט החדש עשה,זה בדיוק ההפך,הסט New Phyrexia הפך את Cawblade לאולי אחד הדקים הכי חזקות שמג'יק ראה אי פעם.

שיצא הסט קניתי batterskull\new sword\dismembers באונליין והתחלתי לשחק עם הדק בגרסא חדשה,כל פעם הייתי משנה אותה עוד ועוד לפי מה שהיה נראה לי נכון,לפי מה שהיה נראה לי מיותר בדק ואיפה היה אפשר לשפר אותו.
אבל מה כן? הבנתי שכל עוד אני אלמד לשחק את הדק טוב,אלמד את המיררור טוב,הסיכוי שלי להפסיד הוא יהיה קטן מאוד,זה עד כמה שהרגשתי נוח(ועדיין) עם הדק.

כל משחק שהיריב שלי היה מוריד תור ראשון לנד שהיא לא של cawblade ידעתי שיש לי יתרון אוטומתית,זה עד כמה שהדק חזק.

עכשיו בואו נראה למה?...אולי אני מגזים? nope

הנה הליסט ששיחקתי עד לא מזמן-

4 Seachrome Coast
4 Squadron Hawk
4 Glacial Fortress
3 Into the Roil
3 Spell Pierce
4 Stoneforge Mystic
4 Preordain
2 Inkmoth Nexus
3 Mana Leak
4 Plains
2 Jace Beleren
4 Jace, the Mind Sculptor
1 Sword of War and Peace
1 Divine Offering
1 Sword of Feast and Famine
4 Tectonic Edge
1 Consecrated Sphinx
1 Batterskull
4 Celestial Colonnade
2 Dismember
4 Island

Sideboard
2 Condemn
1 Day of Judgment
2 Oust
2 Celestial Purge
1 Sun Titan
2 Divine Offering
3 Flashfreeze
1 Dismember
1 Volitein reins

למי שאיכשהו לא מכיר את הדק אז יש stoneforge mystic שמביא את הequipments ואז הדק משחק כמו aggro control עם jace\counters\removals.

עכשיו למה הדק השתפר כל כ-ך עם הסט החדש? 2קלפים "פשוטים" dismember+batterskull.

batterskull הפך כל מאצ' של אגרו לכמעט בדיחה,אי אפשר לתקוף נגדו,ואי אפשר לעצור אותו,הם חייבים להרוג את mystic באותו תור אחרת הם ימותו,ואז שהוא יורד תור חמישי זה כבר אבוד,הקלף יותר חזק מbaneslayer אפילו בתור חמישי כי הוא יכול לתקוף+להגן,וכמובן הקטע של לחזור ליד+לרדת שוב...כן...good job wizards.

וdismember למה כל כך חזק? זה אחד הרימובלים הכי טובים שטייפ 2 ראה המון זמן,נכנס לכל דק בקלות,עולה 1 מנה,הורג כמעט הכל(חוץ מtitans\sphinx) וה4 חיים כמעט לא רלוונטים עם sword+batterskull,והכי הכי חשוב? הורג את הmystic של היריב.

אחרי 200 משחקים אם לא יותר בקלות עם הדק,אני יכול להגיד בוודאות מהנסיון שלי במשחק ש-
stoneforge mystic זה הייצור אולי הכי חזק במג'יק היום,אם לא הכי חזק אז בקלות בtop 3
jace-הקלף הכי חזק במג'יק ראה מאז skullclamp
dismember-אחד הרימובלים היותר טובים שטייפ 2 ראה הרבה זמן.

אז תשלבו את כל זה+סינרגיה בין הקלפים(jace מערבב hawks חזרה,שולף 3 קלפים בחינם,mystic מכניס את הequipments בזול ואז הציפורים "לובשים" אותם ומרביצים,וכל זה עם קאונטרים) ויש לכם את הדק הכי חזק שטייפ 2 ראה המון המון זמן,בלי ספק יותר חזק משלושת הדקים שהזכרתי למעלה.

אז שיחקתי עוד קצת עם הליסט הזה כדי לשפר אותו עד הסוף,לאט לאט הבנתי כמה דברים-
אני רוצה 4 dismemebers איפהשהו
2"six drops" מספיקים במיררור אחרי סייד ולא צריך 3.
oust עדיף על c.purge,אבל אני עדיין רוצה purge אחד נגד קלפים כמו koth\inferno titan\splinter twin
ואני רוצה עוד קאונטרים נגד ub שזה אולי המאצ' היחידי ש"הציק" לי,אבל גם תלוי בשחקן שמשחק את הדק.(ub)

ואז הגיע gp singapore ולא אחר מאשר Paulo vitor ניצח...עם ליסט ששונה מהליסט שלי במשהו כמו 3קלפים,ויותר מזה הוא פשוט לקח את כל מה שאני הסקתי מסקנות ושינה את הליסט בהתאם,ואין ספק שאני שמח שהדק שלו ניצחה כי זה אומר שכל המסקנות שלי מהטסטינג שעשיתי נכונות.

אז אחרי שראיתי את הליסט שלו,הסכמתי 100% איתו אפילו,הכל במספרים שאהבתי,כל קלף עושה מה שצריך שם והקלף היחידי שאולי אפשר להחליף זה into the roils במשהו אחר,אבל אני דווקא אהבתי אותם כי הם קלפים "גלובליים" שעושים מה שאתה צריך,גם מצילים את הequipments שלך מהייט כמו nature's claim\divine offering.

למי שלא מכיר זה הליסט שלו שהוא ניצח את הGP איתו-

4 Seachrome Coast
4 Squadron Hawk
3 Glacial Fortress
2 Into the Roil
3 Spell Pierce
4 Stoneforge Mystic
4 Preordain
2 Inkmoth Nexus
4 Mana Leak
4 Plains
1 Jace Beleren
4 Jace, the Mind Sculptor
1 Sword of War and Peace
1 Divine Offering
1 Sword of Feast and Famine
4 Tectonic Edge
1 Consecrated Sphinx
1 Batterskull
4 Celestial Colonnade
3 Dismember
5 Island

Sideboard
2 Condemn
1 Day of Judgment
3 Oust
1 Celestial Purge
1 Batterskull
1 Deprive
1 Sun Titan
2 Divine Offering
2 Flashfreeze
1 Dismember

הוא גם הוציא glacial fortress אחד בשביל island אחד,שזה לא כזה קריטי..אבל אני יכול להבין אז עשיתי גם את זה.

למרות שאני בדרך כלל לא אוהב לעשות netdecking לגמרי ואני אוהב לשנות קצת לפי מה שאני אוהב לשחק\הסגנון שלי,פשוט הסכמתי עם כל החלטה וקלף פה ששיחקתי עם זה.

לאט לאט ניצחתי עוד ועוד באונליין,הגעתי ל1970 רייטינג בconst שזה משהו שלא קל להגיע באונליין,והרגשתי שזהו יש לי את הדק הכי חזק ביד ואני יודע לשחק אותו טוב.

ראיתי שיש PTQ ביום שבת באונליין בשעה נוחה מאוד(4בצהריים) ואמרתי יאללה...נלך 2-2 נעשה drop ואז נצא לאנשיהו.(למרות שבפיטיקויים באונליין הולך לי לא רע,מתוך 7ששיחקתי של const עשיתי טופ 8 ב5 כולל את זה)

אז נרשמתי לפיטיקיו..מי יודע אולי אנצח אחד באונליין סוף סוף(הפסדתי בטופ 4 3פעמים,ובטופ 8 פעם אחת עד לזה)

הטורניר התחיל,היו 122 איש שזה אומר 7 סיבובים,סבבה לא יותר מדי לאונליין(אני רגיל ל8סיבובים) ונתחיל בטורניר-

R1-RDW

סיבוב ראשון ועדיין אין מיררור,איזה כיף!
משחק ראשון- אני משחק mystic תור שני שהביא batterskull, הוא התחיל לאט קצת עם spikeshot במקום goblin guide שזה נתן לי זמן,הוא הרג לי את המיסטיק ישר,ותור אחרי זה הורדתי עוד אחד שהביא חרב אדומה\לבנה ואז קינטרתי לו את הstaggershock עם spell pierce ושהורדתי את הbatterskull הוא כבר לא יכל לצאת מזה...

sb-
+2flashfreeze
+1batterskull
+2condemn
+3oust
+1c.purge
-4mana leak
-1spell pierce
-1jace beleren
-3dismemeber

אני אוהב להשאיר divine offering אחד כי יש להם shrine אדום שיכול באמת לצאת משליטה,אבל עם 2into the roil+offering זה בסדר.

משחק שני- הוא ממלגן ושומר יד כנראה לא משהו כי הוא לא עשה הרבה,אני הורדתי hawk שהביא את החברים שלו(יש לו הרבה) ואז הורדתי ג'ייס ששלף קלפים שהוא הרג עם l.bolt תור אחרי זה הורדתי batterskull ולא היה לו פתרון,הוא הגיע ל7 מנה הוריד koth שהוא שיחק סביב mana leak,אבל היה לי מספיק מזל ביום הזה בשביל שיהיה לי את הflashfreeze.

1-0
oh well,no 0-2 drop i guess

R2-mirror#1

אני כותב #1 כי יהיו הרבה כאלה...

משחק ראשון-אני משחק mystic שמביא sword of feast an famine,הוא משחק את שלו שמביא לו batterskull אני הורג את המיסטיק שלו בתורי עם dismember,סוף תורו שם batterskull ואז בתורי חרב+אקויפ...ואלוהים יודע מה הוא שמר שם...כנראה מלא קאונטרים\ג'ייסים(שזה סבבה...אבל לא במירור)

sb-
-4mana leaks
-1spell pierce
+1skull
+1dismemeber
+2offering
+1sun titan

זה די פשוט במיררור אחרי סייד,אתה רוצה כמה שיותר איומים ופתרונות לשלהם אבל פתרונות אקטיבים ולא קאונטרים,למרות שקאונטרים גם טובים מול ג'ייס\ספינקס לכן אני אוהב להשאיר 2spell pierce או לפעמים גם להכניס deprive.

משחק שני- מאוד דומה למשחק הראשון(ותאמת לכל מאצ' במיררור) רק שהוא נמשך קצת יותר זמן כי לשנינו היה offering לbatterskull של השני,אחרי הרבה attrition ניצחתי שהיה לי במשחק sun titan+sphinx... fun times i tell you.

2-0

ממ אוקי...מעניין,אבל לא להתרגש,יש עוד מספיק סיבובים...

R3-UW\G cawblade

זה דק מעניין,הוא הספליש בכחול לבן בשביל birds\elves\vengevine+fauna shaman...בהחלט לא מאצ' כיף.

שני המשחקים היו one sided לטובתו שמשחק ראשון לא שלפתי הרבה איומים ומשחק שני שיחקתי רע...רע מאוד עם כמה דברים מיותרים...

2-1,בהחלט עצבני על עצמי כי יכלתי לנצח את המאצ' הזה ולא התאים לי לשחק כל כך רע עם הדק...

oh well,time to tighten up!

r4-Mirror#2

oh boy...these mirrors i tell you are annoying.

טוב אני באמת לא רוצה לחזור שוב ושוב על עצמי במיררור כי באמת המיררור הוא מייגע מאוד,ארוך מאוד ואני גם לא זוכר כל מאצ' עם כל פרט כי הכל מתערבב ודומה מאוד.
מה שכן ניצחתי פה 2-1.

r5-mirror#3

זה היה מיררור קל ביותר,היריב שלי איכשהו לא שיחק hawks הוא שיחק מן mono white splash blue...עם מיסטיק והכל..אבל עם הרבה clone החדש שהיה נחמד,אבל לא ראיתי לא ג'ייס ולא hawks ככה שהמשחקים לא היו קרובים בכלל....

r6-mirror#4

ממ...fun
כן היה טורניר קצת מצחיק,אבל לא מפתיע שיהיה כל כך הרבה מיררורים,אבל אני אוהב מיררור כי בדרך כלל זה נותן הרבה מקום לoutplay והשחקן הטוב יותר בדרך כלל מנצח.
במיררור פה אני אציין שליריב שלי היה mirran crusader שזה מעניין,כי זה חוסם batterskull כל החיים...אבל דאבל לבן זה לא כזה קל להשיג מוקדם עם 6לנדים שלא מביאות צבע(4t.edge+2inkmoth nexus) וגם שעכשיו אנשים משחקים into the roil אז זה פחות מרשים..אבל חשוב גם שאי אפשר להרוג אותו עם dismemeber אז בהחלט לא קלף גרוע כל כך...אבל לא הרשים אותי וניצחתי גם פה 2-1 שבמשחק השני הפסדתי לטעות גדולה מאוד שפשוט נתתי לו לעשות untap עם batterskull במקום להרוג אותו מיד..לא יודע איך זה קרה אבל יצאתי מזה בטוב במשחק השלישי.

so...5-1 huh? win and t8? SWEET

אז כן...ההתרגשות "קצת" עולה,בכל זאת טופ 8 בפיטיקיו כזה זה נחמד,והרגשתי שאם אני עושה טופ 8 אני יכול לנצח הכל עם הדק הזה.

ok so...lets win!

r7-naya

סוף סוף! אין מיררור! היריב עשה turn 1 stirring wildwood! כן!
אבל אסור להתלהב יותר מדי,בכל זאת אם הוא 5-1 אז הוא ניצח לפחות cawblade אחד אם לא שניים.

למזלי המשחקים האלה לא היו קרובים בכלל,במשחק הראשון היריב שלי לא עשה הרבה,הרגתי לו ישר את הfauna shaman עם dismemeber ואז ג'ייס ירד וגם batterskull והvengevines שלו...למי אכפת..יש לי 4\4 אינסופי,הוא נכנע שירדה החרב הpro green...כן כיף

sb-
+1wog
+1skull
+1dismember
+2condemn
+3oust
+1titan

-4leaks
-3spell pierce
-1offering
-1jace beleren

עדיין אהבתי את הספינקס פה כי זה חוסם טוב לvengevine ויהיה לו ממש קשה להרוג אותה בטח(אלה אם כן הוא משחק journey...אבל עד שזה ירד הוא בטח יבזבז את זה על משהו אחר).

משחק שני היה עוד פחות מעניין מהראש שהיריב שלי מילגן ל6,שמר לנד אחת ועד שהוא מצא את השנייה אני כבר הייתי עם לוח מפותח עם mystic+batterskull ועם יד מלאה גז ביד עם jace\sun titan\hawk...

6-1! top 8!

אוקי,מגניב,משמח אין ספק...אבל הייתי פה בעבר,והפעם אני רוצה לנצח הכל לשם שינוי,אז יאללה lets wrap things up.

R1 of t8-Elves
היריב שלי ניצח את אחד החברים שלי מהאונליין בשביל לעלות לטופ 8...time for payback

משחק ראשון-אני מוריד מיטסינק תור שני שהביא g\b sword הוא תוקף לתוך המיסטיק שלי עם ייצור 2\2 כלשהו(בגלל archdruide) ואז אני מוריד batterskull שהיה לי ביד ולאט לאט הskull השיג לי המון חיים בזכות החרב גם,הוא הצליח להשיג ezuri שממש פחדתי ממנו כי היה לו גם את הscout שעושה untap אז ידעתי שהוא יכל להשיג הרבה overruns עם כל המנה,למזלי שלפתי ג'ייס והקפצתי לו את הarchdruide ואז זרקתי לו אותו עם החרב שתקפתי וכבר ידעתי שהמשחק נעול שם כי לא היה לו הרבה מנה(מספיק לoverrun אחד) והחיים שלי כבר יצאו מכלל סכנה.

1-0

sb
+1memeber
+1skull
+3oust
+2condemn
+1wog

-7counters
-1jace beleren

משחק שני- השטלתתי עוד יותר מהר על המשחק פה מאשר בראשון,גם בזכות פלאד של היריב,היריב שלי משום מה נתן לי גם להרביץ לו עם skull token במקום לחסום+לתת regenerate לייצור עם ezuri ולאט לאט הנזק הסתבר והרגתי אותו עם pro green sword

T4!
יאללה עוד 2מאצ'ים...אמרתי כבר שטופ 8 זה 8man לא? פשוט...אז זהו שלא ממש.

היה לי זמן עד הסיבוב הבא כי ניצחתי מהר,הלכתי לשטוף פנים לאכול איזה משהו ולהתרענן קצת לחצי גמר.

so lets go...

T4-mirror#5

איי המיררור...בינתיים המאזן שלי במיררור הוא יוצא מן הכלל בכלל באונליין..בטורניר הזה כמובן גם.

משחק ראשון- לשנינו היה מיסטיק תור שני רק שלי היה dismemeber ולו לא היה וזה מה שהכריע את הכף,הוא שיחק ג'ייס אבל היה לי הכל,כולל spell pierce תור אחרי זה הורדתי ג'ייס משלי..ומשם המשחק היה יותר פשוט.

משחק שני- לו היה מיסטיק,לי היה hawk,אבל היה לי offering לskull שלו,ואז הוא הוריד ג'ייס שפשוט הרגתי עם הציפורים ואז הורדתי משלי שהוא קינטר עם mana leak שלא ציפיתי כל כך אחרי סייד אבל הייתי בסדר כי היה לו עוד אחר,הוא הרג אותו עם sword of war and peace תור אחרי זה שלפתי offering אז ככה התחלפנו בקסמים לאט לאט רק שהוא הוריד sun titan שהטעה הכל לטובתו שוב,ניסיתי להילחם ולמצוא offering\into the roil אבל לא מצאתי והוא הרג אותי עם titan+sword.

משחק שלישי- היה לי מיסטיק תור שני לskull ואז spell pierce ל offering שלו ובתורי אפילו sword of feast and famine ואז עוד pierce ל jace שהוא ניסה לשחק,לאט לאט אני מוריד לו חיים+קלפים ומשחק sphinx שבקלות ניצח את המשחק..

FINALS!
wohoo אבל גם,צריך להירגע ולהתרכז לגמר כי זה all or nothing...כי למי אכפת מבוסטרים\נקודות QP וכו'...באתי בשביל מטרה אחת במיוחד אם הגעתי כל כך רחוק כבר.

היה לי קצת זמן עד הגמר וראיתי שאני יכול להיות או מול mirror או RUG.
העדפתי RUG כי עכשיו עם dismemeber המאצ' הרבה יותר קל בגלל שcobra\combo לא מציק לי בכלל ובלי cobra הדק הזה גרוע מאוד.

ואכן RUG ניצח ויאללה לגמר!

Finals-RUG

משחק ראשון- ניצחתי בהטלת קוביה,משהו חשוב מאוד במאצ' הזה,שנינו שיחקנו את הturn 2 plays שלנו שלי היה mystic ולו היה cobra שהרגתי בתורי עם dismemeber ובסוף תורו הורדתי את ה skull שלאט לאט אכל לו את החיים,קינטרתי לו את הג'ייס עם mana leak ואז עוד מיסטיק הגיע שהביא g\b sword ואז הורדתי ג'ייס והמשחק נגמר כמה תורות אחרי זה בלי בעיה..שגם הinferno titan שהוא שלף לא באמת הפריע לי.

SB
+member
+sun titan
+2flashfreeze
+1deprive
+1wog
+1purge
+3oust
-1sword r\w
-1divine offering
-4hawks
-4leaks

בעצם הhawks לא עושים באמת הרבה,החרב הR\W לא עושה כמעט כלום כי זה לא משחק של race פה אלה נטו של attrition+card advantage ומצד שני גם אתה לא רוצה יותר מדי קאונטרים לכן הליקים יצאו(במיוחד שאני על הdraw)

משחק שני- לי היה מיסטיק,לו לא היה קוברה אבל כן explore אבל לא היה לו יותר מדי action והוא היה פלאד מאוד,הוא הוריד exarch שנזהרתי לשמור תמיד לפחות 3 מנה למעלה(הוא יכול לעשות טאפ למנה אחת) בשביל קאונטרים+c.purge.
הרגתי את הexarch עם dismemeber ואז מיסטיק נוסף הביא sword of feast והתחלתי לזרוק לו קלפים,הוא הוריד oracle שעשיתי oust ואז ג'ייס ירד ואחריו ספינקס..והמשחק נגמר כמה תורות אחרי זה שהוא נשאר בלי כלום.

WIN! YES!

ואו...ההתרגשות בהחלט עלתה,שמחתי כמו ששמחתי כאילו ניצחתי את הפיטיקיו הראשון שלי.

אין ספק שהשמחה גדולה ביותר,לזכות בטורניר גדול כזה ולטוס לפרו טור שהכי רציתי לטוס בגלל שיש לי חבר טוב שגר שם...indeedz

אחרי הטורניר קצת על הדק-
אותו דבר,הקלפים היחידים שאולי יכולים לצאת זה into the roil אבל אני מאוד אהבתי אותם,הם עשו פלאים בהמון מקומות,אם זה במירורר לתת לך זמן בלהקפיץ חרב(דומה לdivine offering 4+5) ואם זה סתם אפילו מול אגרו להקפיץ ייצור זה תמיד טוב למשל מול elves להקפיץ להם את הarchdruide נותן לך כמה תורות טובים.

חוץ מזה אני לא רואה שום קלף שיכול לצאת,כל קלף עם המטרה שלו והסיבה שהוא שם והכמות שהוא משוחק.

עצה אחרונה שיש לי...מה שלא תעשו please play cawblade...הדק הזאת היא פשוט כמעט בלתי נתנת לעצירה,תשימו artifact hate? סבבה אז הם יהרגו אותכם עם jace\big 6mana spells,תשימו קאונטרים מול ג'ייס? סבבה פשוט יהרגו אותכם עם הequipments וחוץ מזה שלדק יש קאונטרים משל עצמו...

גם מול הקומבו של אינסוף חיים יש לדק מספיק דרכים לנצח עם ג'ייס\nexus...

בקיצור,באמת העצה הכי טובה שאני יכול לתת לאנשים לפיטיקיו הקרוב למי שרוצה לזכות...תשחקו את הדק הזה ולא דק אחר לא משנה מה אומרים לכם,אבל מה? תתאמנו הרבה עם הדק...הרבה מאוד כי היא קשה מאוד,יש מלא החלטות איזה equipment להביא,מה לקנטר,מה להרוג ועוד הרבה.

אני מקווה שנהנהתם מהדיווח\מאמר קטנטן,אני מאמין שאבוא לפיטיקיו בארץ כך או כך אז נתראה שם ובהצלחה ואני מקווה שמי שיזכה יטוס =] כי תמיד נחמד עוד מישהו שטס איתך :P

ניב
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

אהבתי מאוד את הדיווח המפורט, כן יירבו!!
ובהחלט כל הכבוד

רק אל תפשל ב-PT :) מה הפורמט שלו בעצם?
מיצי מיאו
Osbron
MTGil Wizard

שליחה על ידי Osbron »

אחלה דיווח, חבל שהפורמט כל כך מחורבן.

ויואב- הPT הוא אקסטנד (ודראפטים)

עידו.
Yoav
מארגן טורנירים

שליחה על ידי Yoav »

מקווה שתשיג 4 Thoughtsieze...
מיצי מיאו
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

thoughtseize?

תקרא שוב יואב,זה תקף גם לאקסטנדד ;) (סתם לא 100%,אבל אני מאמין שגם שם זה חזק לא פחות)
Sir Bagelus
Sesame Street Lord
יצירת קשר:

שליחה על ידי Sir Bagelus »

אני מניח שאני קצת באיחור אבל באמת כל הכבוד על ההישג, יכול להיות שאונליין זה הפיטיקיו הכי קשה שתתקל בו. היה מגניב אם היית מקליט אולי את הריפלייז של המשחקים. שיהיה בהצלחה.
שניידס
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

קודם כל מזל טוב, ואחלה דיווח מאוד נהניתי לקרוא.
אני שונא את ג׳ייס, בהצלחה בפרו טור.
אני הדורבן שקולע בזמן !
Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy »

בהמשך לשיחתנו מהכמה ימים האחרונים- כל הכבוד :) עוף על הPT (שלח לי בהודעה פרטית תאריכים, אני אמצא לך טיסות זולות), תעשה חיים ותזכה בקצת כסף וכבוד :)

אבל דבר אחד לרעתך- 1970 באון ליין אומר שאתה חייב למצוא חברה מהר.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

sps תודה ובסדר חח אני כבר מכיר טיסות והכל...אבל תודה =] (אלה אם כן יש לך פרוטקציות איפהשהו...ואז אשמח חח)

ואל תדאג...הנושא ההוא כבר טופל בהצלחה =]
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

איזה סקיל? הכל טיפדוקים...

אפס!

:P
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
Sinister-
MTGil Wizard

שליחה על ידי Sinister- »

מזל טוב, בהצלחה בפילי, מקווה שלא יתפדקו לך מסטיקורים, לא תצטרך לקנות ט'וטיזים, ושתהנה :)!
עומרישוני
MTGil Wizard

שליחה על ידי עומרישוני »

חפרת.
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

עומרי,אני אוהב אותך ואת כל השיניים שלך אחי
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler »

סתם שאלה, לא עדיף את הליקים בסייד, הוצאת אותם בכל מאצ' וזה נראה שקונטרול לא פופולרית בסטנדרד כמו שאר הדקים...
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."
שלח תגובה