ליגה חדשה-ישנה בתל אביב - פריק 2011

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

שלח תגובה
Solmyr
MTGil Wizard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי Solmyr »

אני לא אגיע היום, תבלו.
עוז
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

מי מגיע?
SHOW TIME !
_AmUgAbA_
MTGil Wizard

שליחה על ידי _AmUgAbA_ »

היי אנשים,

נקודות לציון ממפגש הליגה האחרון:
- חזרנו לנוכחות של 6 אנשים (כנראה משום ששני הדניאלים נעלמו לנו...). לא נורא, כי:
- הגיע פרצוף חדש למפגש - בחור צעיר (בן 11) ששמו אמיר, שבתחילה קצת התבייש והתבדל, אבל בהמשך הצטרף אלינו למשחק כולם-נגד-כולם של ארבעה ודי נהנה. אמיר - אם אתה קורא את זה, תרגיש חופשי להגיע למפגשים לשחק, להחליף ולשפר את החבילה שלך. כולם נמצאים שם כדי לסייע ולהדריך, במידת הצורך.
- חולקו קלפי DCI לשחקנים החדשים והמתמידים (כל הכבוד לצמד ארויו על ההתמדה!).

ביום רביעי הקרוב (13.7), המפגש יהיה מוקדש כולו לפרירליס M12 בפורמט ענק דו-ראשי. אתם מוזמנים להתעדכן בת'רד הרלוונטי המודבק מעלינו. הליגה תשוב למתכונתה הסדירה בשבוע הבא.
(השתתפתי בפרירליס M12 בשבת ומאוד נהניתי - המהדורה כייפית ומגוונת. מומלץ לכולם).

יובל
jooleeboolee
MTGil Wizard

שליחה על ידי jooleeboolee »

ראיתי שזה הולך להיות פריריליס דו ראשי נכון?

אז עם כן, מישהו רוצה להיות איתי?
omeromer
MTGil Apprentice

שליחה על ידי omeromer »

היי, אני אהיה בסביבות פריק ברביעי הקרוב ורציתי לקפוץ כדי לשחק קז'ואל ולהחליף... יהיו אנשים? יש בכלל מפגש ברביעי?

תודה מראש.
המלך
MTGil Wizard

שליחה על ידי המלך »

יהיו דראפטים בשבוע הבא?
_AmUgAbA_
MTGil Wizard

שליחה על ידי _AmUgAbA_ »

היי אנשים,

עכשיו שפעילויות הפרירליס של M12 מאחורינו, אנו שבים למתכונת הרגילה והכייפית. מקווה שנהניתם בטורניר הענק הדו-ראשי. השמועות מספרות על הרבה אנשים ואווירה ממש טובה.

במפגש הקרוב, יום רביעי ה-20.7, נמשיך לשחק את הפורמטים האהובים - קומנדר וטייפ 2. שימו לב, שסוף סוף התווספה החתיכה האחרונה של הפאזל (M12) ומעתה והלאה נשחק בפורמט זהה לזה של אליפות הארץ. אז זו הזדמנות מצוינת להשיג את הקלפים החדשים של M12 שחסרים לכם לפני אחרים ולסגור את החבילות שלכם לקראת הטורניר החשוב.

לגבי דראפטים - עדיין לא קיבלנו הודעה רשמית בנוגע לפורמט הדראפט שיונהג באליפות הארץ (אם זה M12 או Scars). אני מניח שרוב האנשים יעדיפו לשחק בפורמט שייבחר, ולכן נחכה בסבלנות. בכל מקרה, אני אארגן דראפטים בפאב השופטים או בדירתי בת"א מחוץ למסגרת הליגה, כדי לא לפגוע במפגשים הסדירים, אז צפו לעדכונים מהכיוון הזה.

נתראה במפגש הקרוב - תביאו את קלפי ה-M12 הנוצצים האלה שלכם,
יובל
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

יובל,
הדראפטים שתארגן מחוץ למסגרת הליגה (בפאב השופטים או בדירתך כמו שאמרת) יהיו המשך של הפעילות השבועית שהיתה בזמנו בפאב השופטים בימי שישי בצהריים?
בקצרה יותר, האם בדראפטים האלה יהיו בשישי בצהריים? אני מעדיף שכך יהיה וכמוני נראה לי יש עוד אנשים. אולי כדאי שתפתח על זה נושא אחר כי זה באמת לא קשור לליגה בפריק בימי רביעי.
SHOW TIME !
_AmUgAbA_
MTGil Wizard

שליחה על ידי _AmUgAbA_ »

סיכום המפגש האחרון (20.7):
- חזרנו לנוכחות יפה של מעל 10 איש.
- קומנדר ממשיך להיות הפורמט המועדף - שולחן ומסביבו 6 אנשים זה בדרך כלל אומר דראפט, אבל לא...
- הגיעו שני פרצופים חדשים - אחד מהם שיחק לפני מספר שנים והביא עמו חבר ללמוד את המשחק. שניהם די נהנו ואני מקווה לראותם גם בעתיד. שי ושלו - ברוכים הבאים ותמשיכו להגיע!
- לא היה מספיק עניין סביב טייפ 2 (חברים, האליפות אוטוטו - תתחילו להתעורר).

שתי נקודות חשובות:
1. בשבוע הבא, עלי ליסוע לחיפה ברביעי עקב התחייבויות קודמות. לכן, אני מציע שנערוך את המפגש ביום שני, ה-25.7, ונקדים לשעות אחר הצהריים 15:30-18:00. שימו לב, מדובר בשינוי חד פעמי וכבר במפגש שלאחר מכן נחזור ליום והשעה הקבועים. כמובן, כל מי שנוח לו יותר להגיע ברביעי, מוזמן לעשות כן - השולחנות והמיזוג יהיו שם בשבילכם בכל מקרה (רק תאמו עם חבריכם שיגיעו גם), אבל באופן רשמי, המפגש הוקדם ליום שני.
2. לגבי דראפטים בתל אביב - אני מוכן לארגן אותם במסגרת הליגה או במסגרת סופי שבוע (שישי או שבת). מי שמעוניין, נא להשמיע את קולו כאן, לגבי הימים והשעות המועדפים עליו.

נתראה ביום שני,
יובל
yehonatans1
MTGil Apprentice

שליחה על ידי yehonatans1 »

איזה פורמאט היה ביום שני?
lightning never strickes the same place twice.but it can strick freaking everywhere!!
_AmUgAbA_
MTGil Wizard

שליחה על ידי _AmUgAbA_ »

כרגיל - קומנדר, טייפ 2, קאז'ואל.
מה שתרצו, זה מה שיהיה.
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

יש סיכוי שיהיה מחר דראפט?
SHOW TIME !
פריק פנטזיה
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

דראפט

שליחה על ידי פריק פנטזיה »

רוצים דראפט, תודיעו כדי שנארגן סחורה, ויהיה דראפט!
פריק - פנטזיה של חנות
וייצמן 14, מרכז וייצמן (קומה 1-) טל: 03-6961826
www.freak.co.il
_AmUgAbA_
MTGil Wizard

שליחה על ידי _AmUgAbA_ »

היי אנשים,

מפגש נוסף מאחורינו (שוב נוכחות יפה של קרוב ל-10 אנשים) - אני שמח לדעת שההודעות בפורום מגיעות ליעדן. מעניין אותי לדעת אם מישהו הגיע גם ביום רביעי, ואם כן, כמה אנשים היו?
המגמה של הפרצופים החדשים נמשכת (ברוכים הבאים, מיקי ורועי) ושמחתי גם לפגוש שוב את צמד הדניאלים.
בשבוע הבא, אנו חוזרים ליום והשעה הרגילים - תתחילו להתארגן על חבילות הטייפ 2.
לפי תוצאות ראשוניות שעולות מהסקר שפירסמתי לגבי דראפטים בת"א, נראה כי רוב האנשים מעדיפים דראפטים בסופ"שים, ולכן הפעילות בליגה תתמקד בקונסטרקטד ובלימוד שחקנים צעירים.

יובל
_AmUgAbA_
MTGil Wizard

שליחה על ידי _AmUgAbA_ »

ביום רביעי שעבר נערך מפגש נוסף בליגה ושוב נשבר שיא - נוכחות מרשימה של 15 שחקנים (!) ולפרקים אפילו יותר. אם מחברים זאת לנוכחות של 12 אנשים בדראפט הביתי שנערך בשישי, ניתן לומר בביטחון כי המג'יק בתל אביב מתעורר.

היה כיף לראות המון חבר'ה צעירים שהגיעו לראשונה, ושבעוד 3-4 שנים יהוו את הבסיס של הקהילה שלנו. היה גם צוות הקומנדו הרגיל שהמשיך להיות נאמן לפורמט החדש והכל כך אהוב.

חודש אוגוסט רווי טורנירים תחרותיים רשמיים, ולכן מפגשי הליגה הקרובים ימשיכו להתמקד בחיזוק הקהילה הצעירה והשחקנים המתחילים דרך משחקי קאז'ואל, שיפור מיומנויות ושדרוג החבילות שלכם. מקווה להמשיך לראות את כל המוחות הצעירים האלה גם במפגשים הבאים.

ביום רביעי הקרוב, ה-10.8, היה אמור להיערך מפגש ליגה רגיל, אך לצערי נפלה עלי מחויבות משפחתית ולא אוכל להגיע. במקום לבטל את המפגש ולאבד את המומנטום שנוצר עם השחקנים הצעירים, אני מציע שכולם יגיעו בכל זאת, ואחד השחקנים הותיקים שמגיעים בדר"כ יקח יוזמה ויסייע לשחקנים הצעירים. אשמח אם אחד מכם יגיד כאן שהוא לוקח על עצמו את המטלה החשובה.

זהו בינתיים, שבוע טוב לכולם,
יובל
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי chaosblack »

הכפפה הורמה.

אני ממילא זמין, אני לא חושב שתהיה לי בעיה לדאוג שדברים יקרו :)
_AmUgAbA_
MTGil Wizard

שליחה על ידי _AmUgAbA_ »

תודה רבה, אלון - אני חייב לך אחת.

אם כן, המפגש מתקיים כסדרו והמדריך הוא אלון לוסקי.
yehonatans1
MTGil Apprentice

שליחה על ידי yehonatans1 »

יכול להיות שאני יגיע מחר10.8 יש סיכוי לדראפט כאימון ליום שבת?
lightning never strickes the same place twice.but it can strick freaking everywhere!!
deadpool
MTGil Apprentice

שליחה על ידי deadpool »

יש היום מפגש?
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי chaosblack »

יש מפגש היום!

אני מחליף את יובל היום באופן זמני. כולם מוזמנים. :)
שלח תגובה