Magic, the Slandering

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Navidshi
Judgmental Bastard
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

Magic, the Slandering

שליחה על ידי Navidshi »

מסתבר שבימינו, חנון שמשחק במשחקי קלפים הוא לא חומר לנישואין, אפילו אם הוא גם בעל מקצוע כשר למהדרין, ומשחק ממש טוב.

כתבת במגזין הרשת Gizmodo יצאה לפגישה עיוורת עם Jon Finkel גילתה שהוא (gasp) משחק Magic, זרקה אותו וישבה לכתוב על החוויה הנוראה באינטרנט.

האינטרנט לא אהב את זה. מה דעתכם?
MasterPain
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי MasterPain »

Well, She is a bitch, כמו שהטוקבק הראשון אומר :)
"לדגים יש כוס, הוא פשוט שונה."
- רפי.
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

תמונה
אני ולא אחר
MTGil Wizard

שליחה על ידי אני ולא אחר »

קודם כל, היא אמריקאית וחונכה בצורה אחרת ממה שקורה פה.
דבר שני, אתה לא יודע מה באמת קרה בדייטים שלהם ואיך הוא עצמו התייחס למג'יק. אם הוא התבייש בזה (כמו שהרוב הגדול של החנונים עושים עם התחביבים שלהם), אז זה גרם לה להבין שמשהו בזה לא בסדר.

חוץ מזה, עושה רושם שהיא אכן ביץ' מטומטמת...
Soul
Aether Blaster

שליחה על ידי Soul »

I was lured on a date thinking I’d met a normal finance guy, only to realise he was a champion dweeb in hedge funder’s clothing
I demand a double-faced un-card
Australian Editor’s Note: We disagree with the US author of this post, more:Alyssa Bereznak Just Reminded Us That Women Can Be Predators Online Too
tomeriko
Legendary Samurai

שליחה על ידי tomeriko »

נו באמת, באות המידה מישהו יכולה לזרוק מישהו כי הוא משחק כדור סל (ואולי יש איזה סיפור רקע).
demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir »

מדובר בתגובה שממש נראה כאילו היא לקוחה מסרט highschool סטנדרטי. היא אפילו השתמשה בכל שמות הגנאי ל"חננה". geek, dweeb וכו'.
בקיצור - מדובר על בחורה שכנראה חיה בסרט (תרתי משמע). סה"כ מדובר על בנאדם עשיר (קראתי נתון שהרוויח כשחקן פוקר ומג'יק במצטבר כמה מליונים יפים), מוביל בתחומו, חכם ובסה"כ לא בדיוק נפילה. היא החליטה שהוא מעפן על סמך זה שהוא משחק (וגם עוסק בצורה רצינית) במשחק שלא נראה לה. למה לא נראה לה? כי ככה. כי זה משחק של חננות, וזה אכסיומתית גרוע.

זה בסדר שהוא חנון וזה לא מוצא חן בעיניה. אף אחד לא מנסה להגיד לה עם מי לצאת, זה שהיא פסלה אותו רק על זה זו בעיה שלה בלבד.
הבעיה היא שהיא בחרה לזלזל בו ולהשפיל אותו פומבית, ועוד ללעוג לכך שהוא ניסה "להסתנן" לדייטים עם נשים אחרות שהיא "סוג של" מכירה (ציטוט של הכותבת) ע"י כך שהא משקר בפרופיל שלו (טענה שהיא שקרית בעצמה, כיוון שהוא לא שיקר. רק לא פרסם את כל הביוגראפיה שלו).

אני יודע שחפרתי, אבל זה פשוט עצבן אותי.
How is my whisky cup doing?
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

אני מוכן להתערב שמג׳יק היא לא הסיבה היחידה שזה נגמר ואני גם לא אתפלא אם יתברר בסוף שהוא לא היה בקטע שלה ובגלל זה היא כתבה את הכתבה.
בכל מקרה אם לא שמתם לב, חנון זה המגניב החדש.
אני הדורבן שקולע בזמן !
demonic sengir
I Am Tutor

kabanist כתב:אני מוכן להתערב שמג׳יק היא לא הסיבה היחידה שזה נגמר ואני גם לא אתפלא אם יתברר בסוף שהוא לא היה בקטע שלה ובגלל זה היא כתבה את הכתבה.
בכל מקרה אם לא שמתם לב, חנון זה המגניב החדש.
לא נראה לי. ולו מהסיבה שהיא התייחסה גם לזה שהוא יצא עם נשים אחרות בסביבתה והציגה זאת כאילו הוא "הצליח להערים עליהן" כדי שיצאו איתו. זה והעובדה שהיא התייחסה לזה שהוא לא סיפר על "בעיית" המג'יק שלו בפרופיל כאילו הוא שיקר והחביא פרט נוראי מעברו.
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

אני ולא אחר כתב:קודם כל, היא אמריקאית וחונכה בצורה אחרת ממה שקורה פה.
למעשה, לאמריקאים יש הרבה יותר קבלה של תרבות פנאי מלנו. לאמריקאי הממוצע יש לפחות תחביב "רציני" אחד, בעוד בישראל העובדה שאני עוסק בדברים שהם לא הקריירה ו/או המשפחה שלי בכל רגע שיש לי לרוב זוכה להשתאות מה.
לגופו של עניין, אני מבין אותה לחלוטין. להיות אלוף העולם במג'יק זה לא "לשחק מג'יק". זה עיסוק שדורש השקעת זמן רבה, מערב נסיעות תכופות לחו"ל וכולל אלמנט מובנה של אי יציבות כלכלית (וגם להיות שחקן פוקר מקצוען, או כל סוג של ספורטאות מקצוענית). אורח החיים הזה לא מתאים לכל אחת, ובהנחה שהיא חיפשה בן זוג לקשר רציני (משונה משהו, כי פרופיל שחובר בזמן שכרות באוקייקיופיד זו לא בהכרח דרך טובה לעשות את זה), זו סיבה לגיטימית לפסילה מיידית. הפוסט שלה מנוסח גרוע ומקומם למדי, אבל זו כן נקודה מהותית.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler »

הפוסט שלה מנוסח בצורה כ"כ נוראה שפשוט קל לפספס את העובדה שהשימוש שלה בinfiltrate הוא משחק מילים על הקלף שלו...
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

דורון, התואר שלו כ"אלוף העולם" הוא בן יותר מעשור, דף הויקי שלו עודכן לפני בערך שנתיים ועד פילדלפיה הוא לא השתתף בשום טורניר בינלאומי בעונה הנוכחית וגם לא באליפות העולם הקודמת (למרות שהייתי מצפה ש-Hall of Famer שמדורג במקום הרביעי מבחינת lifetime pro points יהיה אורח רצוי). בקיצור WoTC נאלצו להמציא פורמט חדש לגמרי בשביל להוציא אותו מהנפטלין, כך שקשה לקנות את הטענה ש-Magic גורם לאורח החיים שלו להיות בלתי יציב מבחינת זמן/כסף או אפילו מהווה גורם משמעותי בסדרי העדיפויות שלו.
demonic sengir
I Am Tutor

Antrax כתב:
אני ולא אחר כתב:קודם כל, היא אמריקאית וחונכה בצורה אחרת ממה שקורה פה.
למעשה, לאמריקאים יש הרבה יותר קבלה של תרבות פנאי מלנו. לאמריקאי הממוצע יש לפחות תחביב "רציני" אחד, בעוד בישראל העובדה שאני עוסק בדברים שהם לא הקריירה ו/או המשפחה שלי בכל רגע שיש לי לרוב זוכה להשתאות מה.
לגופו של עניין, אני מבין אותה לחלוטין. להיות אלוף העולם במג'יק זה לא "לשחק מג'יק". זה עיסוק שדורש השקעת זמן רבה, מערב נסיעות תכופות לחו"ל וכולל אלמנט מובנה של אי יציבות כלכלית (וגם להיות שחקן פוקר מקצוען, או כל סוג של ספורטאות מקצוענית). אורח החיים הזה לא מתאים לכל אחת, ובהנחה שהיא חיפשה בן זוג לקשר רציני (משונה משהו, כי פרופיל שחובר בזמן שכרות באוקייקיופיד זו לא בהכרח דרך טובה לעשות את זה), זו סיבה לגיטימית לפסילה מיידית. הפוסט שלה מנוסח גרוע ומקומם למדי, אבל זו כן נקודה מהותית.
זהו, שהיא לא התייחסה לזה שזה גוזל זמן או לא, לאספקט הכלכלי (התעלמה ממנו בצורה מוחלטת) או כל דבר אחר. רק לזה שהעובדה שהוא משחק מג'יק זה מוזר, ושהוא חננה. שום דבר מעבר לזה. אם היה לה משהוא קונקרטי ופרקטי להגיד, היא היתה אומרת אותו. האמת היא שאין לה, וזה בכלל לא עלה על דעתה.

סה"כ ממה שקראתי בכמה מקומות, סך הזכיות שלו עד כה בטורנירי פוקר ומג'יק מוערך ב-3 עד 3.5 מיליון דולר. זה אומר שמימד אי-הוודאות הכלכלית די סגור. מבחינת זמן - עבודה בקרן גידור או בבנק השקעות לא גוזלת זמן? שהרי משתמע מדבריה שעיסוק כזה הוא לגיטימי לגמרי.
לגבי "ספורטאי מצטיין" - הם נחשבים לשידוך די מבוקש בארה"ב, והוא לא. למה? כי הוא dweeb.
נערך לאחרונה על ידי demonic sengir ב 05/9/2011 , 19:25, נערך פעם 1 בסך הכל.
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אגב, גם מהטורניר האחרון הוא יצא עם משהו כמו 4000$.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

מוזר. חשבתי שבחורות אמריקאיות טיפשות דווקא מחפשות חנונים עם כסף.
תמונה תמונה
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
Antrax
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Antrax »

זה שהיא לא התייחסה לזה לא אומר שזה לא ברקע. ברור שאם לא מעריכים מה מישהו עושה, אז השקעת הזמן בזה נראית פחות לגיטימית מאשר אם כן משקיעים בזה. אילו אשתי השקיעה את הזמן שהיא משקיעה בתואר שלה, בתואר באסטרולוגיה, כנראה שהיא לא הייתה אשתי, וההבדל היחיד הוא שאסטרולוגיה אני לא מבין ולא מכבד, ופיזיקת קשקוש שהיא עושה אני לא מבין וכן מכבד.
ג'ון פינקל הוא לא פקיד בבנק. הוא גיימר. זו קריירה שלא בהכרח קל להבין או לקבל, ושכן גוררת את כל הנ"ל. היותו אלוף העולם במג'יק לפני 10 שנים זה לא קוריוז, זה פרט מהותי לעניין האופי ובחירות הקריירה שלו. אם מקבלים את הנחת המוצא (שהקהילה כאן לא מקבלת, וזה טבעי) שמג'יק זה משחק טיפשי, אז כל שאר מה שהיא כתבה הוא סביר.
נא לא לשלוח לי יותר מה"פ אחת בכל פעם. לפני השליחה, מומלץ לעיין בחוקי הפורום ובשיטת האימות אם עוד לא קראתם אותם.
שלח תגובה