Prerelease Innistrad - הת'רד המרכזי

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

tomeriko
Legendary Samurai
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

שליחה על ידי tomeriko »

באותה מידה המון אנשים יכולים לאשר הגעה רק כדי להיות בטוחים שהם בקבלים הנחה, גם אם ההורים (אהממ...ילדים קטנים שיש) מתנים את ההשתתפות במבחן טוב שמקבלים יום לפני.
אז מאוד יכול להיות שמספר הנרשמים יהיה גדול בהרבה מהמשתתפים בפועל.

נ.ב
מה קורה אם אלה שמסמנים "אולי"?
Shali
אלוף הארץ לשנת 2011

שליחה על ידי Shali »

וואי באמת שאתם מגזימים הפעם. נתנו לכם אופציה לקבל הנחה. לא רוצים? לא צריך!
תפסיקו להתנהג כאילו זה פעם ראשונה שמקום עסק נותן הטבה למי שעושה לייק בפייסבוק.
ryoga
MTGil Wizard

שליחה על ידי ryoga »

לוקח דקה ואפס מאמץ לפתוח חשבון פיקטיבי רק למטרה הזאת, ואין בזה שום חסרון, אתם יכולים אפילו לסגור אותו אחרי האירוע אם אתם רוצים.
אני לא רואה שום סיבה לעשות מהומה על זה.
תמונה
On the Play/On the Draw
https://www.facebook.com/pages/MTG-MADN" target="_blank ... 5548217210
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

הבעיה היא לא במחיר עצמו אלא באופן שהמהלך מתורגם למה שמבין הלקוח. בפועל, לא תנתן לי הנחה של 10 ש"ח אם אעשה לאירוע לייק אלא תגבה ממני עוד 10 ש"ח אם אבחר לא לספק לך שירות פרסום חינם על חשבוני
אני מבין מה שאתה אומר ואני מסכים, אני יודע שזה נתפס אולי לא הכי טוב כאשר אומרים "מעכשיו תעשה X אחרת נעלה את המחיר".
לדעתי אין דרך מאוד טובה וידידותית למשתמש להציג את זה, או שאנחנו מעתה "דורשים משהו" או שאנחנו מעלים את המחיר.

אני מקווה שאנשים יצליחו להסתכל על חצי כוס המלאה ולא להתקטנן - אנחנו ממשיכים עם אותו מחיר זול, וכל מה שאנחנו מבקשים זה לעשות לחיצה בפייסבוק, כאשר גם אם לא עשיתם את זה, עדיין קיבלתם מחיר מאוד זול (פחות מ-20 ש"ח לכל בוסטר, יותר זול באופן יחסי מדראפט).

לגבי מה שרשמת על "אם אבחר לא לספק לך שירות פרסום חינם על חשבוני" אז אני מסתייג מהניסוח הזה מאחר וזה לא ממש "על חשבונך" כי זה לא באמת עולה לך כלום. זה נכון שמי שאין לו פייסבוק, זו טרחה מסוימת, אבל המילה "על חשבוני" נותנת קונוטציות שליליות מוגזמת לבקשה הפשוטה שלנו.
אם כול האהבה שלי לפרסום ויראלי אני לא חושב שמוצר כמו מג'יק יזכה לגידול משמעותי בכמות הלקוחות שלו מזה בעיקר עקב העובדה שהוא לעולם לא יהיה מוצר מיינסטריים כמה שלא תנסה.
מצד אחד, אני מסכים שהפוטנציאל לגידול בעקבות פרסום ויראלי הוא מוגבל יותר לעומת למשל קולה, או כל מוצר שאתה יכול לקנות בקניית חשק בלי צורך להבין סט חוקים או להכיר משהו חדש.
מצד שני, אני יכול לומר לך שכבר בטורניר האחרון של ה-GPT הגיע שחקן שסיפר שהגיע דרך זה שראה את הפרסום של הטורניר ב-news feed של חבר. אני חושב שבכל מוצר חשובה המודעות והחשיפה, ואם מישהו שומע שוב ושוב על מאג'יק דרך news feeds של חברים, יש מצב שבסוף הוא ינסה בעצמו, או לחלופין מכיר כבר את המשחק, ועקב כך יבוא לנסות ולהשתתף.
במקום זה היה יותר מועיל לטעמי עם היו זוכים ל"הנחה" הזאת אנשים שמגיעים לליגות ו\או מכניסים אנשים חדשים לליגות או תורמים לשיפור הקהילה מזמנם על ידי הדרכה ולימוד המשחק במסגרת כזאת או אחרת. אפשר לעקוב אחרי זה במספרי דיסיאיי די בקלות.
יש גם כוונות כאלה ובקרוב מאוד נציג מבצע שמתגמל שחקנים חדשים בליגות ושחקנים שמביאים אותם. זה צריך להיות בנוסף ואני לא חושב שאחד מוציא את השני.
רעיון השימוש בפייסבוק לדעתי הוא אקט מגעיל שמחייב אנשים לפתוח פייסבוק אם הם לא רוצים לשלם יתר
אני חושב שהשימוש במילה מגעיל הוא מגעיל. אני מבקש להימנע מהאופציה להתלהמות שהאינטרנט מאפשר.
אפשר לא להסכים עם המהלך או להרגיש נפגע ממנו, אבל אין בו שום דבר "מגעיל".
עם כל הרגישות שלי לצרכי השחקנים, אני מבקש מהשחקנים לתפוס פרופורציות ולהביע את הביקורת באופן בוגר.
באותה מידה המון אנשים יכולים לאשר הגעה רק כדי להיות בטוחים שהם בקבלים הנחה, גם אם ההורים (אהממ...ילדים קטנים שיש) מתנים את ההשתתפות במבחן טוב שמקבלים יום לפני.
אז מאוד יכול להיות שמספר הנרשמים יהיה גדול בהרבה מהמשתתפים בפועל.
אני מודע לכך אך חושב שגודל התופעה הזו לא בהכרח תהיה מאוד גדולה, וכמו כן יש שחקנים שלא יאשרו הגעה ולכן זה עשוי להתאזן.
מה קורה אם אלה שמסמנים "אולי"?
זה לא ייחשב. שישנו ל-attend ברגע שהם בטוחים שיגיעו.
וואי באמת שאתם מגזימים הפעם. נתנו לכם אופציה לקבל הנחה. לא רוצים? לא צריך!
תפסיקו להתנהג כאילו זה פעם ראשונה שמקום עסק נותן הטבה למי שעושה לייק בפייסבוק.
לוקח דקה ואפס מאמץ לפתוח חשבון פיקטיבי רק למטרה הזאת, ואין בזה שום חסרון, אתם יכולים אפילו לסגור אותו אחרי האירוע אם אתם רוצים.
אני לא רואה שום סיבה לעשות מהומה על זה.
זו הגישה.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
TheCheat
MTGil Wizard

שליחה על ידי TheCheat »

כעיקרון גם אני לא בדיוק אוהב את הרעיון של להעלות את המחיר רק כדי לתת אפשרות להוריד אותו חזרה דרך הרשמה בפייסבוק וכך להגדיל את הסיכוי לקבל אמדן מדוייק יותר של כמה אנשים הולכים להגיע, אבל אני כן מסכים שזה בסך הכל צעד שיעזור למארגנים ולא באמת דורש משהו מהשחקנים (כי כמו שנאמר זה שטוייות לפתוח סתם חשבון, לא צריך אימייל אפילו כי יש אתרים שמספקים לך אימייל "חד-פעמי" בשביל דברים כאלה).
זה גם די מבאס שבשיטה כזו מתקבלות תוצאות יותר טובות מאשר סתם סקר בפורום (אפילו אם רק בקצת, אבל אנשים כנראה לא יפתחו סתם חשבון בשביל להגיד שהם מגיעים אם הם לא).

וגם אני נגד רשתות חברתיות כמו פייסבוק, מהרבה סיבות שלא רלוונטיות לדיון הזה, אבל כן יש לי חשבון שם שאני עושה בו אפס שימוש מלבד דברים כמו אישורי הגעה כאלו.
"You had a window of opportunity, but you threw the latter out of the former."
TrUnks
Solemn master
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

אני רוצה רק להגיב על העניין של "הפרסום לא שווה משהו בפייסבוק"

במילה אחת-שטויות...

אני יכול להעיד על כך שרק מזה שלחצתי לייק\יש תמונות שלי מהאליפות\טורנירים אחרים 5אנשים כבר לפחות מהיחידה שלי כבר פנו אלי לגבי מג'יק ושהם שיחקו וניסיתי לעניין אותם לחזור,איך הם "קפצו לזה"? 100% רק פייסבוק

אנשים פה יצאו מכל פורפורציה שרק אפשר,פייסבוק לא כזה דבר רע תעשו טובה,יש שם מל-א פרטיות(יש מקום שאפשר לעשות שאף אחד לא רואה שום פרט עליך חוץ מהתמונת פרופיל בלי שהוא חבר שלך למשל).

ואני חושב שהצעד הפרסומי שנעשה בזמן האחרון באינטרנט(דרך הפייסבוק) זה צעד חכם ביותר ולא יודע אם עוזר כבר עכשיו בכמות האנשים,אבל אין לי ספק שזה יעזור,פייסבוק היום זה הכלי #1 לפרסום,ואין חברה אחת גדולה שאין לה
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי chaosblack »

ניב הבעיה שלי בפרטיות היא לא מול אנשים פרטיים אחרים אלא מול האח הגדול צוקרברג וחבר מרעיו. רוצה דוגמא טובה? נכון להיום חוזה השימוש של משחקים של חברת EA מאשרת להם למכור את הפרטים שלך לכול המעוניין בלי שבכלל יהיה לך מה להגיד בנושא.

אור. "על חשבוני" הוא נקודת יחוס לא עובדה. בגדול, אתה מרוויח מהפרסום חינם בדיוק בצורה שניב תיאר. היתרון שלך כיבואן הוא שיש אחדות זהויות גדולה מאוד בינך לבין הקהילה תודות לאירועי עבר ולכן זה נתפס כמשהו שיכול להיות חיובי כי אתה שואף לבנות קהילה. תדמיין מה הייתה התגובה אם PMI או כוכבי כסף היו עושים משהו כזה?
Itay Winkler
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Itay Winkler »

עם כל הכבוד למיינדגיימז, הם לא חברה גדולה כמו PMI, ואפילו לא בגודל שכוכבי כסף היו בו.
ובניגוד לקודמים, למיינדגיימז כן אכפת מהשחקנים שבקהילה ככה שהמצב ההיפותטי הזה לא רלוונטי. בפועל גם אני לא התלהבתי מהמהלך, אבל זה מה זה בקטנה.
"Mori’s fourth-turn play was handshake, targeting Peleg."
tomeriko
Legendary Samurai

שליחה על ידי tomeriko »

כמות האנשים שאני מכיר שאין להם פייסבוק הוא 10. 10 מתוך כול השכבה שלי (450 איש), שכבה מתחתי, עוד אחת מתחתי, הכיתה של אחותי, חברים אחרים וכו'. ככה שמספר האנשים שאין פייסבוק הוא באמת קטן, וחבר שלי פתח פייסבוק רק בשביל להגיד שהוא מגיע (אני חושב), אבסורד, כי אין לו אף אחד חוץ ממני, והשימוש שלו כנראה גם ישאר כזה. אבל בשביל כמות כזאת קטנה, אני לא חושב שזו טרחה. היום בשביל לייקים מגרילים דברים. אז כאן יש זכייה ודאית! אדיר!
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

אור. "על חשבוני" הוא נקודת יחוס לא עובדה. בגדול, אתה מרוויח מהפרסום חינם בדיוק בצורה שניב תיאר
אין ספק שאני מרוויח מהפרסום. אבל, מה ששונה כאן מסתם מוצר, הוא שגם הקהילה מרוויחה מהפרסום. כלומר, לא מדובר כאן במכירות של מרכך כביסה כאשר לכם לא איכפת מי עוד קונה וכמה. מדובר במשחק בו ככל שיש יותר שחקנים, חווית השחקן היא טובה יותר, יש יותר הטבות לקהילה בארץ מטעם וויזארדס, ולי כיבואן יהיו יותר משאבים שכמובן שחלקם ייכנסו חזרה למשחק.
יש כאן אינטרס משותף מאוד גדול להגדלת הקהילה.
היתרון שלך כיבואן הוא שיש אחדות זהויות גדולה מאוד בינך לבין הקהילה תודות לאירועי עבר ולכן זה נתפס כמשהו שיכול להיות חיובי כי אתה שואף לבנות קהילה. תדמיין מה הייתה התגובה אם PMI או כוכבי כסף היו עושים משהו כזה?
אין לי ספק שאם PMI או כוכבי כסף היו עושים משהו כזה התגובה הייתה פחות חיובית. כעת, אין ספק ש-PMI וכוכבי כסף לא עשו עבודה טובה בנושא המאג'יק, אבל מצד שני אני חושב שגם במקרה שלהם הקהילה לפעמים הייתה מאוד מהירה לחרוץ דין בלי לתת צ'אנס. אני מאוד מעריך את התמיכה של הקהילה בהרבה נושאים ומנסה להבהיר שהמהלכים שאנחנו עושים הם לטובת המשחק והקהילה, ולא רק לטובת הכיס שלנו, ולכן אני תמיד מעוניין לראות שהקהילה תתן צ'אנס ליוזמות חדשות גם אם אישית זה לא הכי מתאים תמיד לכולם.
distant watcher
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי distant watcher »

רק כדי לתת את ה- 2¢ שלי:
התגובה הראשונית שלי אכן הייתה: "איזה דבר לא יפה לעשות"... לא תכננתי להגיב אבל מאחר וראיתי שיש עוד אנשים עם דעות דומות אז נראה לי שזה שווה דיון.
אני אכן מאוד אנטי-פייסבוק ואני חושב שרוב האנשים לא מבינים את המחיר שהם משלמים עם הפייסבוק - לכן אני גם לא אוהב עידוד להשתמש בפייסבוק.
אם נסתכל על זה בצורה אחרת מיינד גיימס אומרת לאנשים - "תפרסמו אותי ואת המשחק ותקבל 10 ש"ח". בצורה הזו העסקה הזו באמת שווה לכל הצדדים. אבל יש פה תשלום חבוי - בתמורה תחשוף עוד חלק מהחיים האישיים שלך - האם זה עדיין שווה את זה? אני לא חושב.
אני כן הולך לעשות לייק, אבל ללא קשר להנחה הזו - אם אנשים נוספים יבואו אז זה שווה את זה (למרות שאני חושב שיש אפיקי פרסום אחרים - דוכני משחק בכל מיני אירועים וכו').

מצד שני אני אכן מבין את השיקולים של מיינד-גיימס בתור חברה אבל כמו שנאמר קודם לכן, הייתי שמח אם הכסף הזה היה הולך לנתיבים אחרים - מי שמביא חבר חדש לשחק וכו'.
לדוגמה כדי לתמרץ מישהו שבאמת מצליח להגדיל את הקהילה אני חושב שהיה אפשר לתת תגמול דיפרנציאלי לפי כמות הטורנירים שאותו שחקן חדש הגיע אליהם.
דבר נוסף הוא תגמול לשחקן שיעביר הדרכה בליגות או במהלך פריריליס או משהו כזה (למרות שלפי דעתי זה צריך להיות תגמול נכבד כי אישית אין לי הרבה הזדמנויות לשחק - לא הייתי מוותר על פריריליס וסביר להניח שגם לא על הליגה)

רועי
kabanist
Moderator
יצירת קשר:

שליחה על ידי kabanist »

אני באמת חושב שנסחפתם לגמרי. אם לא בא לכם שהחברים שלכם יראו שאתם הולכים לפרי רליס, פשוט תשלמו עוד עשרה שקלים. זה אמור להיות הנחה, אז מי שלא מעוניין לא יקבל אותה. איו פה שום דבר לא הוגן ברצון של המארגנים להגדיל את החשיפה והבאז של האירוע. אני הייתי עושה אטנדינג גם אם לא היתה הנחה. זה באמת יכול רק להועיל. גם ככה כל החברים שלכם יודעים שאתם גיקים, עוד אטנדינג אחד באמת לא ישנה כלום :cool:
אני הדורבן שקולע בזמן !
jamanta
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי jamanta »

אני לא חושב שראיתי ת'רד שאנשים הוציאו בהם את הדברים מפרופורציות כמו בת'רד הזה...
אני אפילו לא יודע איך להגיב לחלק מהאנשים פה... איזה חוסר פרופורציה אלהים...
הגודל אוהו קובע....
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

למרות שאני חושב שיש אפיקי פרסום אחרים - דוכני משחק בכל מיני אירועים וכו'
כפי שאתה יכול לראות מהפוסטים של אביעד - זה כבר קורה.
אבל כמו שנאמר קודם לכן, הייתי שמח אם הכסף הזה היה הולך לנתיבים אחרים - מי שמביא חבר חדש לשחק וכו'.
כפי שכבר רשמתי - זה משהו שגם כן בתכנון ויקרה בעתיד הקרוב.

התוכנית של הפייסבוק אינה חלופה לאף נתיב שיווקי/פרסומי אחר, אלא רק בנוסף.
tomeriko
Legendary Samurai

שליחה על ידי tomeriko »

אם אנשים לא אוהבים פייסבוק, אז פתיחת הפייסבוק לא תחשוף כלום כי אתם גם ככה לא משתפים כלום...ה-10 שקל הם הנחה שניתן להשיג, זה לא שלוקחים ממך עוד 10 שקל כי אתה לא עושה "אישור"
stav brener
מארגן טורנירים

Re: Prerelease Innistrad - הת'רד המרכזי

שליחה על ידי stav brener »

אני רוצה להשתתף בענק דו ראשי בפריק...
האמת היא שלא שיחקתי הרבה בזמן האחרון ואני לא מכיר את הקטע הזה שיש למפלצות חיים וכו' .
אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי את החוקים החדשים .
ודרך אגב האם אני יכול להגיע לענק הדו ראשי בלי בן - זוג ולמצוא אחד שם ? ?

תודה רבה סתו ברנר
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

kabanist כתב:אני באמת חושב שנסחפתם לגמרי. אם לא בא לכם שהחברים שלכם יראו שאתם הולכים לפרי רליס, פשוט תשלמו עוד עשרה שקלים. זה אמור להיות הנחה, אז מי שלא מעוניין לא יקבל אותה. איו פה שום דבר לא הוגן ברצון של המארגנים להגדיל את החשיפה והבאז של האירוע. אני הייתי עושה אטנדינג גם אם לא היתה הנחה. זה באמת יכול רק להועיל. גם ככה כל החברים שלכם יודעים שאתם גיקים, עוד אטנדינג אחד באמת לא ישנה כלום :cool:
דרך אגב, יש אופציה של למחוק Recent activity, לדוגמא אם לחצתי Attending על הפרי ריליס בת"א אני יכול ללכת לפרופיל שלי, לראות ברסנט אקטיבי שלי (שכולם רואים כמובן במידה ונכנסים לפרופיל) שעשיתי אטנדינג לאירוע ופשוט ללכת מצד ימין על הבאנר של החץ ולמחוק, פשוט מאד.
לדעתי זה מטומטם לעשות את זה אבל בכל זאת למי שרוצה לדעת יש גם את האופציה הזאת.
SHOW TIME !
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

stav brener כתב:אני רוצה להשתתף בענק דו ראשי בפריק...
האמת היא שלא שיחקתי הרבה בזמן האחרון ואני לא מכיר את הקטע הזה שיש למפלצות חיים וכו' .

תודה רבה סתו ברנר
הסבר לגבי ענק דו ראשי: http://members.pundak.co.il/magic/viewt ... p?p=441579
הסבר לגבי הסט הנוכחי: http://members.pundak.co.il/magic/viewtopic.php?t=46561
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

יש סיכוי כזה, כן.
עדיף אבל לרשום מראש שאתה מחפש בן זוג בת'רד של הטורניר הרלוונטי. ואולי גם בפייסבוק בעמוד.
stav brener
מארגן טורנירים

שליחה על ידי stav brener »

sliver כתב:
stav brener כתב:אני רוצה להשתתף בענק דו ראשי בפריק...

תודה רבה סתו ברנר
הסבר לגבי ענק דו ראשי: http://members.pundak.co.il/magic/viewt ... p?p=441579
הסבר לגבי הסט הנוכחי: http://members.pundak.co.il/magic/viewtopic.php?t=46561

תודה בקשר להסבר על הענק הדו ראשי .

סתו ברנר
נערך לאחרונה על ידי stav brener ב 22/9/2011 , 16:02, נערך פעם 1 בסך הכל.
שלח תגובה