אילו חיים חשובים לכם יותר- שלכם או של הזולת?

זה המקום לכל נושא שאינו מתאים לאף פורום אחר, כולל דיונים בנושאים שאינם קשורים למג'יק.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
Kroen

אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0

אילו חיים חשובים לכם יותר- שלכם או של הזולת?

שליחה על ידי Kroen »

אני רשמית עברתי מקיצוניות אחת לקיצוניות אחרת.
החלטתי שאני לא רוצה למות.
יתרה מכך, החלטתי שהחיים שלי חשובים יותר משכל כל אדם אחר, לפחות מבחינתי.
מה זה אומר? זה אמור שאין לי בעיה ברמת העיקרון לעבוד בתור רוצח שכיר.
זה אומר שאם הייתי בסיטואצית האביר האפל הייתי מפוצץ את הספינה השנייה אפילו אם הייתי הבנאדם היחידי על הספינה שלי.
זה אומר שהייתי מוכן שיפול אטום על מדינה קטנה אם הברירה היתה הם או אני.
זה הופך אותי למפלצת? אולי. לא ממש משנה לי.

מה אתכם? הייתם מוכנים למות בשביל חבר? משפחה? אדם זר? משפחה שאתם לא מכירים? הייתם מפוצצים את הספינה השנייה?
תמונה תמונה
MasterPain
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי MasterPain »

לפעמים, כשקר בחורף, אני אוהב לקחת נקניק ולהקליד איתו במקום עם האצבעות, זה מרגיש לי מלוכלך וזה עושה לי נעים.
"לדגים יש כוס, הוא פשוט שונה."
- רפי.
nigi
MTGil Wizard

שליחה על ידי nigi »

החיים שלי חשובים לי, ולא ממש איכפת לי אם אדם זר חי או לא...
מה שכן - בשביל אדם באמת קרוב... לא. בשביל יותר מאחד... אולי.
tima
Creature - Dwarf Idiot
יצירת קשר:

שליחה על ידי tima »

MasterPain כתב:לפעמים, כשקר בחורף, אני אוהב לקחת נקניק ולהקליד איתו במקום עם האצבעות, זה מרגיש לי מלוכלך וזה עושה לי נעים.
אני אוהב אותך.
Don't drink and draft.
חבוב
Mr. Dude

שליחה על ידי חבוב »

MasterPain כתב:לפעמים, כשקר בחורף, אני אוהב לקחת נקניק ולהקליד איתו במקום עם האצבעות, זה מרגיש לי מלוכלך וזה עושה לי נעים.
זאת התשובה הנכונה. אפשר לנעול
It’s practically a rule that a ssason is awesome in Limited - LSV, Avacyn set review
YO!ded
Necromacy Master

שליחה על ידי YO!ded »

הגיוני בעיני שאתה שם את חייך מעל אלו של אחרים בזמן של בחירה, אבל לא הבנתי איך זה אומר שאתה יכול להיות רוצח שכיר... בכל המצבים שהצגת למעט זה היית מת בעצמך אלמלא אחר מת, אבל כאן אתה סתם ככה בוחר להרוג אחרים. דבר שיכול להציל את חייך רק אם אתה חייב כסף ואתה לא יכול למלא שום תפקיד שלא כרוך בהרג, אחרת זה יותר כמו נטילת סיכון נוסף ומיותר על חייך :-? .
ΓΝ ΨΧ
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

הנקודה שלי היתה שאין לי כמעט שום ערך לחיים של אנשים אחרים. הרשה לי לפרט:
החיים שלי- 100% אכפת לי מהם
החיים של המשפחה הקרובה שלי- 75%
החיים של חברים קרובים- 50%
החיים של משפחה רחוקה/ידידים/סלבריטאים שאני מעריך- 25%
החיים של זרים- 0%
תמונה תמונה
MasterPain
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי MasterPain »

החיים של הנקניק מקלדת שלי : 83.24232%.
"לדגים יש כוס, הוא פשוט שונה."
- רפי.
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

MasterPain, איך לנסח את זה...
תמונה

בתיאוריה יש אנשים שהייתי מוכן למות עבורם, אבל זה מאד תלוי.
לא הייתי מפוצץ את הסירה השניה, אבל זה רק כי אני לא סומך על הג'וקר. כמו שאני מכיר אותו הוא בטח החליף בין המרעומים.
נערך לאחרונה על ידי sliver ב 17/10/2011 , 13:54, נערך פעם 1 בסך הכל.
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

נקודה טובה. אבל כמובן שאני מתכוון לתרחיש היפותטי שבו לחיצה על הכפתור בטוח תפוצץ את הספינה השנייה ולא את עצמך.

בכל אופן אני אישית כמו שהבנתם לא הייתי מוכן למות עבור אף אחד, גם לא עבור מיליארד אנשים. אפילו אם הייתה לי בחירה, אם למשל הייתי בחללית שיכולה לתמוך בעצמה (יער שמייצר אוויר, חממות שמגדלות אוכל וכו') והייתה לי האפשרות להתנגש עם החללית במטאור ולהסיט אותו ממסלולו (נניח שהיה 100% סיכוי שזה יצליח) או פשוט להתעלם ולתת לכל היצורים החיים בכדור הארץ למות, אבל להישאר חי בעצמי, הייתי מוכן שכולם ימותו אם זה אומר שאני נשאר בחיים.

נ.ב. לא רואים את התמונה שפרסמת.

עריכה: לא משנה רואים
נערך לאחרונה על ידי Kroen ב 17/10/2011 , 18:27, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה תמונה
TheCheat
MTGil Wizard

שליחה על ידי TheCheat »

חשבתי ונראה לי שאני מוכן לרצוח מדינה שלמה בשביל שינעלו את הת'רד הזה, זה הופך אותי למפלצת?
"You had a window of opportunity, but you threw the latter out of the former."
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

TheCheat כתב:חשבתי ונראה לי שאני מוכן לרצוח מדינה שלמה בשביל שינעלו את הת'רד הזה, זה הופך אותי למפלצת?
כן.
TheCheat
MTGil Wizard

שליחה על ידי TheCheat »

אופס איכשהו התפלק לי המשפט, התכוונתי:

"אני מוכן שמדינה שלמה תהרס (לא שאני זה שיהרוס אותה) כדי שהדיון ודיונים דומים ינעלו"

זה משנה את דעתך Y?
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

אני עדיין חושב שלהתעלם מדיונים זה פתרון טוב יותר מאשר להרוג אנשים.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

להרוג אנשים זה טוב, אבל אני מסכים.
תמונה תמונה
Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy »

Kroen כתב:להרוג אנשים זה טוב, אבל אני מסכים.
Kroen, נכון שכבר התרגלנו לזה שאתה מפרסם שטויות אחת ליום (אם לא אחת לשעה), אבל זה באמת עובר כל גבול מבחינתי.

להרוג אנשים זה טוב? מה טוב בזה בדיוק?

תנסה לעצור ולהבין את ההשלכות שיש לפעולה הזאת (משפחה שמאבדת ילד\ה, אדם שמאבד אהוב\ה, ילדים שמאבדים הורה), ואז תבין אולי למה אתה נשמע כמו ילד קטן ודביל.

חוץ מזה, הרגת פעם מישהו שאתה אומר בכזאת נחרצות "זה טוב"? היית צריך לחיות פעם עם רגשות האשם שתמיד צפים רק פרק זמן אחרי המעשה? החרטה?

ולא חידשת לאף אחד פה שאתה אגואיסט שאכפת לו רק מעצמו. זה לא שקודם חשבנו שתהיה מוכן להקריב את חייך עבורנו (למרות שחלקנו העמדנו בסיכון את החיים שלנו גם עבורך). אז בשביל מה לפתוח את הת'רד הזה? כדי לכתוב בענק "אגואיסט מנייאק"? אם אתה כל כך רוצה, נעדכן לך את זה בתור התואר.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

קודם כל לא רק שאף אחד פה לא היה מקריב את חייו למעני, לא רק שאף אחד לא היה נוקף אצבע לעזור לי, אלא סביר שהם היו עוזרים לי למות. לא שזה מזיז לי. לא צריך את העזרה של אף אחד. דבר שני, הת'רד הזה הוא לא בלוג, הוא נפתח כדי שאנשים יגידו אילו חיים חשובים להם יותר ואיך הם היו נוהגים בתרחישים היפותטיים בו הם צריכים לבחור בין חייהם לחיי הזולת. דבר שלישי, קשה לי להאמין שהריגת מישהו היתה משפיעה עלי נפשית. הסיבה שאני לא יוצא לרחוב ורוצח אנשים עכשיו היא משוואה פשוטה של סיכון נגד רווח. אתה מבין, אין לי רצון להיות בכלא (או במקרה היותר סביר- מוסד לחולי נפש). דבר רביעי, אני לא מאמין שאני מחדש פה משהו למישהו על טבע האדם. הרבה אנשים היו שמים פס על אנשים אחרים ורוצחים אותם אם לא היה חוק וסדר. פשוט רוב האנשים לא מוכן להודות בזה בקול רם כי אז אנשים כמוך מלכלכים עליהם (גם אם בצדק). לי, לעומת זאת, לא ממש אכפת מה אחרים חושבים עלי אז אני חופשי להביע את דעותי הכנות ביותר. דבר אחרון, שאני אומר "להרוג אנשים זה טוב" אני מתכוון לזה שככל שיהיו פחות אנשים בעולם שלנו ככה יותר טוב. תאמין לי שכל סוג של אפוקליפסה רק תטיב עם כדור הארץ לטווח הרחוק. כי אם לא תקרה שום אפוקליפסה בקנה מידה עולמי, אז לא רק שמתישהו נמות כולנו גם ככה, אלא שגם ניקח את כדור הארץ איתנו. לפחות אם תהיה אפוקליפסה אז רק אנחנו נמות וכדור הארץ ישרוד. לא שיש לי חיבה גדולה לכדור הארץ, אבל זה לא אומר שיש לי סימפתיה לאנשים שהורסים אותו (קרי=אנחנו). המין האנושי הוא הסרטן של הפלנטה הזאת.
תמונה תמונה
מרווין
מארגן טורנירים

שליחה על ידי מרווין »

אני מאמין שSPS התכוון לומר שחברי הפורום ששירתו בצבא העמידו בסיכון את החיים כדי להגן עליך (ועל שאר אזרחי המדינה).
גם אם זאת לא התערבות ישירה כדי להציל את החיים שלך, זה הרבה יותר ממה שאתה עשית בשבילם.
TheCheat
MTGil Wizard

שליחה על ידי TheCheat »

Kroen כתב:המין האנושי הוא הסרטן של הפלנטה הזאת.
והמכונות הן התרופה, שאל את הסוכן סמית'.

ועכשיו ברצינות (או ליותר דיוק, משהו שקרוב לרצינות בהתחשב בתוכן של הדיון הזה), אחרי שאתה כותב הודעה כזאת ודומות אשר מלאות בכל כך הרבה שטויות והצהרות שברור שסתם נזרקו לחלל האינטרנט בלי שמץ של מחשבה, איך אתה מצפה בכלל שמישהו יתייחס אליך? ינסה לעזור לך? יקח את מה שאתה כותב ברצינות?
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

ילדים יקרים, כשמישהו אומר לכם שהוא מוכן לרצוח אנשים בשביל כסף, אחד מהשניים נכון: הוא פסיכופט מסוכן שעדיף להתרחק ממנו*, או שהוא טרול חוכמולוג שרוצה תשומת לב באמצעות הצהרות מפוצצות ועדיף להתרחק ממנו.
כך או כך, הרעיון של רצח בתשלום או רצח מכל סוג שהוא הינו בלתי חוקי ולכן אם הוא ימשיך להוות נושא לדיון, אני אלחץ על הכפתור הקטן בצורת מנעול.

* או לפנות למשטרה אם יש לכם יסוד סביר להאמין שהוא אכן הרג או מתכוון להרוג מישהו
שלח תגובה