בדיקת עניין: קלאנים

בפורום זה ניתן לדון בנושאים הקשורים למג'יק שלא מכוסים על ידי אחד הפורומים האחרים. לדוגמה: שמועות על סטים עתידיים, דיון במוצרי מג'יק חדשים, דיונים על נציגים ישראליים בטורנירים בין לאומיים וכולי.

מנהלים: kabanist, Sir Psycho Sexy

שלח תגובה
sliver
Sliver Overlod
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

בדיקת עניין: קלאנים

שליחה על ידי sliver »

עלה רעיון להקים במסגרת הפורום "קלאנים". פירוש הדבר הוא תת-פורום שרק לחברי הקלאן תהיה גישה אליו (ולמודים מן הסתם) ושם הם יוכלו לקיים בינהם תקשורת שלא תהיה ציבורית, אבל גם לא תהיה מוגבלת למסרים שהם רק בין שני אנשים.
כבדיקת מוקדמת הייתי רוצה לדעת:
1. האם יש עניין בפ'יצר כזה?
2. לשם מה תשתמשו בקלאן? הכוונה היא לדברים שהפורום לא מספק כרגע, או לפחות שקלאן יספק אותם בצורה טובה יותר.
3. האם לדעתכם קיום קלאנים יוביל לפיצול בפורום?
4. עוד תובנות שיש לכם להוסיף בנושא.

עריכה: הועבר למקום עם יותר חשיפה.
Slivers don't learn. They just know
שופט לבל 8 ומארגן הבין גלאקטי של ויזארדס.
demonic sengir
I Am Tutor

שליחה על ידי demonic sengir »

נשמע לי מיותר במידת מה, האמת. זה לא שהקהילה כזאת גדולה גם ככה שאפשר להתחיל לחלק אותה לקבוצות, כן?
How is my whisky cup doing?
RocketLauncher
Dead On Craft

שליחה על ידי RocketLauncher »

לא חושב שזה נחוץ.
kabanist כתב:אתה נוהג בזמנך הפנוי לקרוא את דפי זהב? אם כן, אל תספר לי את הסוף!
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

לא נראה לי שקלאן בפורום נחוץ בעידן הפייסבוק.
מה כן נראה לי יהיה מצויין זה לעשות תת פורום ליגות ולחלק את הליגות לאיזור צפון, מרכז ודרום כי שמתי לב שהתרחבנו קצת (טפו טפו טפו שימשיך ככה) ויש יותר ליגות, ובפורום טורנירים וליגות יש קצת הרבה בלאגן עם כל הת'רדים לכל ליגה בנפרד, אני אומר פשוט לקחת כל ת'רד כזה של ליגה ולשים אותה בתת פורום לאיזור שהיא מתאימה.
ככה נגיד ואני איש מן המניין שרוצה ללכת לטייל בבאר שבע או בחיפה אני תמיד יכול להכנס לתת פורום ולבדוק מה קורה שם באיזור היום. נראה לי יחסוך הרבה בלאגן.
SHOW TIME !
troynightstar
SWAMP MASTER
יצירת קשר:

שליחה על ידי troynightstar »

Im O.K כתב:לא נראה לי שקלאן בפורום נחוץ בעידן הפייסבוק.
מה כן נראה לי יהיה מצויין זה לעשות תת פורום ליגות ולחלק את הליגות לאיזור צפון, מרכז ודרום כי שמתי לב שהתרחבנו קצת (טפו טפו טפו שימשיך ככה) ויש יותר ליגות, ובפורום טורנירים וליגות יש קצת הרבה בלאגן עם כל הת'רדים לכל ליגה בנפרד, אני אומר פשוט לקחת כל ת'רד כזה של ליגה ולשים אותה בתת פורום לאיזור שהיא מתאימה.
ככה נגיד ואני איש מן המניין שרוצה ללכת לטייל בבאר שבע או בחיפה אני תמיד יכול להכנס לתת פורום ולבדוק מה קורה שם באיזור היום. נראה לי יחסוך הרבה בלאגן.
תומך בחום! זה נשמע כמו רעיון מצויין.
"Give a man a fire, he is warm for a day. Set a man on fire, he is warm for the rest of his life."
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

כן, אבל רק אם כולם יוכלו להגיש בקשה לפתיחת קלאן (ושאחד החוקים לא יהיו "אסור לך להיות קרואן").
תמונה תמונה
Sir Psycho Sexy
Moderator

שליחה על ידי Sir Psycho Sexy »

הוחלט שלא כל אדם יוכל לפתוח קלאן, אלא כל קבוצה. כלומר, אם אתה רוצה לפתוח קלאן, אין שום בעייה עם זה- רק תראה שיש איתך מספיק אנשים שרוצים להיות איתך בקלאן.
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

Im O.K כתב:מה כן נראה לי יהיה מצויין זה לעשות תת פורום ליגות
אני לא יודע אם כמות ההודעות שכל ליגה מייצרת מצדיקה פתיחת תת פורום. מעבר לזה, מדובר על כמות די גדולה של ליגות, ואנחנו לא רוצים לראות כל כך הרבה תת פורומים בעין.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

Sir Psycho Sexy כתב:הוחלט שלא כל אדם יוכל לפתוח קלאן, אלא כל קבוצה. כלומר, אם אתה רוצה לפתוח קלאן, אין שום בעייה עם זה- רק תראה שיש איתך מספיק אנשים שרוצים להיות איתך בקלאן.
אה, סבבה, אז אפשר כאילו לפתוח ת'רד בקשקשת "כל מי שרוצה להצטרף לקלאן שלי שיפרסם כאן" וכו'?
תמונה תמונה
sliver
Sliver Overlod
יצירת קשר:

שליחה על ידי sliver »

Kroen כתב:
Sir Psycho Sexy כתב:הוחלט שלא כל אדם יוכל לפתוח קלאן, אלא כל קבוצה. כלומר, אם אתה רוצה לפתוח קלאן, אין שום בעייה עם זה- רק תראה שיש איתך מספיק אנשים שרוצים להיות איתך בקלאן.
אה, סבבה, אז אפשר כאילו לפתוח ת'רד בקשקשת "כל מי שרוצה להצטרף לקלאן שלי שיפרסם כאן" וכו'?
אם הרעיון ייצא לפועל כנראה שיהיה פורום אחד גלוי שישמש לכל הבקשות שקשורות לקלאנים (וכדי שידעו שזה קיים בכלל, כי שאר התת פורומים הרי יהיו חסויים ולא יראו את הקלאנים) ככה שזה לא יעשה בקשקשת.
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

sliver כתב:אני לא יודע אם כמות ההודעות שכל ליגה מייצרת מצדיקה פתיחת תת פורום. מעבר לזה, מדובר על כמות די גדולה של ליגות, ואנחנו לא רוצים לראות כל כך הרבה תת פורומים בעין.
לפי מה שהבנתי, מדברים פה על פורומים אזוריים, לא פורום פר ליגה. גם לדעתי זה יכול לעשות קצת סדר.
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

לא יודע, בכל אזור בארץ יש בכל רגע נתון 4-5 ת'רדים שעוסקים בפעילויות רלוונטיות. לא יודע אם זה מצדיק תת פורומים.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
Y
מנהל טכני
יצירת קשר:

שליחה על ידי Y »

Orb כתב:לא יודע, בכל אזור בארץ יש בכל רגע נתון 4-5 ת'רדים שעוסקים בפעילויות רלוונטיות. לא יודע אם זה מצדיק תת פורומים.
אני מניח שהמספרים שיש לך יותר מדויקים מההערכות שלי.
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

סתם לדעתי זה יעשה קצת סדר.
אפשר לעות שבתוך טורנירים תהיה חלוקה לשלוש.
צפון
מרכז
דרום.
ככה לדעתי יהיה הרבה יותר סדר בפורום כי באמת שכשאני נכנס לטורנירים וליגות אני מסתכל על גג 3-4 צ׳ארלי קבועים שרלוונטים לאחזור שלי. למשל על חיפה ובאר שבע אני בקושי מסתכל. היו פעמים שידעתי שאני מגיע לאזור דרום/צפון ביום מסויים אז הסתכלתי בת׳רדים הרלוונטים לראות אם יש פעילות באותו יום ואכן היה והשתתפתי.
לדעתי זה יעשה קצת סדר.
לשיקולכם.
SHOW TIME !
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

חלוקה לאזורים תיצור לדעתי מצב שבו כולם חייבים ממילא להסתכל באזור המרכז (כי שם נערכים רוב הטורנירים הגדולים) ולאנשי המרכז תהיה סיבה להתעלם מהדרום והצפון כך שקשה יותר יהיה לידע אותם על טורנירים שלא נערכים במרכז.
Kroen

שליחה על ידי Kroen »

אם יש אנשי מרכז שאכפת להם מטורנירים בצפון/דרום אז הם יכולים להצטרף לקלאן שלהם.
תמונה תמונה
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

לא קשור, כי הם לא מדברים על קלאנים אלא על חלוקה אחרת.
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

Kroen כתב:אם יש אנשי מרכז שאכפת להם מטורנירים בצפון/דרום אז הם יכולים להסתכל בפורום שלהם.
.
זה לא מה שיגרום לנתק בין הצפון לדרום ולמרכז, עובדה שאני ידעתי שאני מגיע ביום מסויים לצפון/לדרום הסתכלתי בת'רד הרלוונטי והגעתי.
פשוט יחסוך סירבול בפורום טורנירים וליגות, זה הכל. זה לא עניין של חיים ומוות, גם אם לא יהיה אז לא נורא, פשוט הצעתי רעיון שעושה קצת סדר בעין.
SHOW TIME !
Navidshi
Judgmental Bastard

שליחה על ידי Navidshi »

אבל זה אומר שאלא אם אתה מחפש את זה בפועל, אתה לא רואה את זה, וזה לא מה שמארגנים רוצים כשהם מפרסמים את הטורנירים שלהם. הם רוצים חשיפה מקסימלית.

אם רוצים לחלק את הארועים השונים לאזורים, אפשר להחיל כלל שבתחילת כל כותרת ב"טורנירים וליגות" צריך להופיע שם האזור (לדוגמא: "חיפה - ליגת הטכניון ימי רביעי 18:30").
Im O.K
PNINIM
יצירת קשר:

שליחה על ידי Im O.K »

אפשר לעשות דבר כזה, נגיד ולחצתי על פורום "טורנירים וליגות" בתוך הפורום הזה יהיה פורום גלוי ישר כשנכנסים שיקרא "טורנירים כלליים", שאת זה כל אחד שנכנס לפורום טורנירים וליגות יוכל לראות, ואת שאר הדברים (הליגות) לחלק לאזורים.

נראה לי שיש אפשרות כזו של לעשות פורום גלוי שבדף למעלה/למטה יהיו עוד תתי פורומים.
SHOW TIME !
שלח תגובה