ליגת פריק תל אביב - ימי רביעי 17:00 - 20:30

מידע על טורנירים עתידיים, ליגות אזוריות ותחרויות ארציות; דיונים על טורנירים קודמים

מנהלים: Orb, Ward

נעול
TrUnks
Solemn master
אמר/ה תודה: 0
קיבל תודה: 0
יצירת קשר:

שליחה על ידי TrUnks »

טענות על המחירים של פריק\יחס של פריק....been there done that....
אני משדר משחקים מכל הפורמטים בmagic online בלינק הבא למי שמעוניין-
http://www.twitch.tv/nivshm
Mifune
MTGil Apprentice

שליחה על ידי Mifune »

היה מאד כיף היום. תודה לכולם. את הסיבוב השלישי מול סתו שיחקתי גרוע. לומדים לומדים..

חשוב לומר שבתחילת הטורניר דניאל עבר בין השחקנים ושאל לגבי ההעדפות שלהם בנוגע לקופת הפרסים, וגם התקיים טורניר דראפט בנוסף לטורניר סטנדרט. אני מקווה שזה ימשיך ככה.

הבעיה היא ששכחתי את הארנק שם, ארנק מבד שחור עם תפרים סגולים. תעודת הזהות שלי נמצאת בתוכו (נועם מדר). אשמח לשמוע אם מישהו מצא אותו על השולחן. תודה!
נערך לאחרונה על ידי Mifune ב 05/9/2012 , 23:42, נערך 2 פעמים בסך הכל.
או נועם.
jonathan100
MTGil Apprentice

שליחה על ידי jonathan100 »

מגיע לסלבריישן
daking1234
מארגן טורנירים

שליחה על ידי daking1234 »

נועם ארנק אצלי
צור קשר בפרטי

כמו כן נאבדו:

2 דקים

קופסא לדק

2 קוביות מיוחדות

נא ליצור קשר בפרטי
daking1234
מארגן טורנירים

אז מה היה לנו אתמול?
הגיעו 28 שחקנים (!!!)
2 חדשים למשחק
4 חדשים לליגה

היה טורניר טייפ 2
זכו:
מקום ראשון סתו ברנר עם דק דלבר
מקום שני נועם עם דק מונו גרין אינפקט high defiance
מקום שלישי איליה פנרין עם מונו בלק זומבים

והיה דראפט
זכו:
מקום ראשון שני עשו ספליט- אביחי ואחיו.
מקום שלישי אמיר בן נר

ברכות לזוכים!

תודה רבה לחן אובסטלר על ניהול הטורנירים
נפתחו:
akruma's mem
yeva FOIL
garrik
worldfire
sphinx utium

שיחקו
מודרן
קומנדר
טייפ 2
קז׳ואל

בוצעה עזרה בבניית דקים
השתפשפות במשחק

מקווה שכל החדשים יבואו גם שבוע הבא!!
מקווה שמהניתם
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

שליחה על ידי chaosblack »

יסלח לי כבודו, למה חן היה צריך לנהל את הטורנירים?

כמו ששאלתי אותך אתמול, אתה אמור לנהל את הליגה ולא הוא, הוא פרש.

אתמול בעיקר העברת את זמנך בין בטלה לבטלה כולל לבזבז חצי שעה לעזור לאיליה עם הדק (איליה בעמת לא צריך עזרה) ובסוף היום בילת שעה במשחקי קזואל עם בחור אחד שאומנם לא היה מאוד מנוסה אבל הוא לא חדש ולא זכור לי שהסברת לו חוקים בדיוק במהלך המשחק.

בפועל חן ניהל את הליגה, הוא ישב על המחשב, הוא קבע מצ'ים, הוא חילק פרסים וגם את קלפי הFNM.

הייתי שמח להבהרות בנושא מי בדיוק מנהל את הליגה.
כמו כן אם תוכל להימנע מתשובות בסגנון "עזרתי לשחקנים חדשים" כי זה לא המצב. שנינו היינו שם ושניינו יודעים מה הולך אז בבקשה.
ilya
MTGil Apprentice

שליחה על ידי ilya »

קודם כל לא חצי שעה, דבר שני, אני בטוח שגם אתה אם היית מקבל דק חדשה. גם אתה היית מבקש הבהרות לגבי הסייד ולגבי רעיון הדק מול כל דק אחרת
daking1234
מארגן טורנירים

chaosblack כתב:יסלח לי כבודו, למה חן היה צריך לנהל את הטורנירים?
אני מניח שהתכוונת לפתוח ב:
״אם יסלח לי כבודו, מדריך הליגה הנכבד והדגול, אני מעוניין להביא את דעתי. אנא קבל את התנצלותי הכנה על הדברים שנכתבו פה, על היותם מעליבים מזלזלים ואולי כמעה שגויים. 

״היה צריך״? לא. חן בתור חבר טוב, הציע את עזרתו. ואני אשמח לקבל ממנו עזרה, כעמית למקצוע. תודה חן!!! שוב!!!

אגב, מן הסתם זה עזרה הדדית? כמו טעןת בתשלום, השגחה על זמנים בטייפ 2, הנחיה על חלוקת פרסים, פריסת ציוד וקיפול ציוד בסוף הליגה, אירגון הקבוצות לטורנירים, לנקות את השולחנות בסוף הליגה.
chaosblack כתב: ״כמו ששאלתי אותך אתמול, אתה אמור לנהל את הליגה ולא הוא, הוא פרש״
לא שאלת, אלא הטחת ביקורת חריפה תוך כדי צורת התבטאות שאני אחסוך לקוראים פה. לפחות אל תעוות גם את דבריך בנוסף לעיוות הדברים שרשמת כאן
chaosblack כתב: בפועל חן ניהל את הליגה, הוא ישב על המחשב, הוא קבע מצ'ים, הוא חילק פרסים וגם את קלפי הFNM.
.
ומבחינתך (בתור אחראי הליגות הארצי וכותב נהלי הליגה של הארגון)
בזה מסתכם עיקר ניהול ליגה? 
chaosblack כתב: אתמול בעיקר העברת את זמנך בין בטלה לבטלה
לול?
chaosblack כתב: כולל לבזבז חצי שעה לעזור לאיליה עם הדק (איליה בעמת לא צריך עזרה)
1. רושמים באמת*. אם היית עוצר וחושב על השטויות שרשמת היית עושה עריכה לטעויות כתיב בדרך...
2. מישהו שאל אותך מה הוא צריך ולא צריך?  ומישהו שאל אותך איך אני ״מבזבז״ את זמני בליגה? ^^
chaosblack כתב: בסוף היום בילת שעה במשחקי קזואל עם בחור אחד שאומנם לא היה מאוד מנוסה אבל הוא לא חדש ולא זכור לי שהסברת לו חוקים בדיוק במהלך המשחק.
לבחור יש שם ^^ לירן עופיר! אחלה בנאדם!  חכם מאוד ונחמד. בא לליגה מיזה פעם שלישית. פעם שעברה לא הגיע כי היה לו מבחן. יש לו טיפה רקע אבל אני עזרתי להשלים .ולא זכור לך מה עשינו כי היית בדראפט?
רגע, ספרת לי זמן??? עם סטופר??? לול!!!

chaosblack כתב: הייתי שמח להבהרות בנושא מי בדיוק מנהל את הליגה
אני. שמח?
chaosblack כתב: כמו כן אם תוכל להימנע מתשובות בסגנון "עזרתי לשחקנים חדשים" כי זה לא המצב.
1. אני אנסה להימנע
2. עזרתי לשחקנים חדשים. ופחות חדשים. וגם לוותיקים. (מתנצל, לא הצלחתי להימנע. אבל ממש ניסיתי!!!)
3. זה כן המצב

chaosblack כתב: שנינו היינו שם ושניינו יודעים מה הולך
1. שנינו היינו שם- אני בליגה, עם השחקנים ואתה עסוק בדראפט/לעבוד על שחקנים/להגיד לאנשים דברים נחמדים ובנימוס/אנא ארף.
2. אתה חושב שאתה יודע מה הולך.
 ואז מעוות את זה. 
ואז רושם את זה פה.
chaosblack כתב:אז בבקשה.
אין בעד מה

אגב מישהו שותף לדעותיך ומעוניין לשתף אותנו?
או שזה רק אתה כהרגלך עם הדעות שלך

אגב נשארתי עד תשע וחצי לפטפט קצת עם החבר׳ה החדשים שהגיעו ^^
אחלה אנשים. שחקנים ממש טובים. למה הם לא באו בימי ליגה בעבר??
zorba17
מארגן טורנירים

שליחה על ידי zorba17 »

תוצאות הדראפט :
תמונה

כמו שדניאל אמר ברכות לזוכים האחים אורויו ^^

תוצאות הטייפ2:

תמונה

סתיו תפסיק לזכות!! חחח
נערך לאחרונה על ידי zorba17 ב 06/9/2012 , 12:40, נערך פעם 1 בסך הכל.
חן אובסטלר, מנהל מג'יק במרכז נקסוס
ימי ג' 18:00-23:00 , ימי ה' 19:00-21:30 , שבת 09:30-15:00
קבוצת המג'יק של נקסוס בפייס - רוטשילד 26 ראשל"צ, 03-9500339
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

כותבים בטעות ולא ב"טעןת"... אבל אם היית קורא את השטויות שכתבת ונותן תגובה רצינית במקום הבליל בתגובה אולי זה היה עובר שגיאות כתיב...
אני אתחיל במענה כללי לתגובה שלך. התגובה שלך מבישה. היא מנסה להגחיך את השאלות שלי אליך על ידי התעלמות הסתה ואם זה לא מספיק אתה מנסה להציג אותי כנוכל השואף להרוס. המצב רחוק מכך. אני בעד הצלחת המשחק בארץ כמעט בכול מצב, הפסדתי שעות עבודה מכובדות בכדי לקדם אג'נדות הקשורות למשחק בארץ לפני שבכלל שמעת עליו וכנראה גם אחרי שתפרוש ממנו.
חוסר היכולת שלך לענות על השאלות ועל הבעיות המועלות מציגה אותך בצורה מאוד לא חיובית ותגובות על "לול"י תרנגולות לא עושה אותך יותר חכם, צודק, או פחות חסר יכולת כמו שזה נראה מבחינתי.
ולנושא כן הטחתי ביקורת חריפה. לא עשית כלום ולי כשחקן זה מפריע שמי שאמור להיות מדריך ליגה עושה כלום. יש לך בעיה עם זה? ניהול הליגה לא מסתכם בפעולות המכאניות של הפעלתה אבל הן חלק די מרכזי וחיוני לקיומה. חלק שלך מהרגע שקיבלת על עצמך את ניהול הליגה אין פחות או יותר שום חלק בו. זה לא נראה לך בעייתי? ולא זכותך לנהל את הליגה איך שאתה רוצה אבל כמו שהעירו כאן בעבר על אופן ההתנהלות של דברים אחרים כמו עלויות וכאלו אולי כדי לך לקחת דברים ברצינות יותר גדולה ולשים לב לביקורת שנותנים לך במקום תגובות שנשמעות כמו ילד בתיכון.
לגבי יכולתי לספור זמן, האמת שכן כי בכול המשחקים ששיחקתי בדראפט ישבתי מאחוריו כדי שיוכל להציץ על המשחקים שלי לבקשתו אז אני יודע פחות או יותר כמה זמן ישבת איתו... עוד פעם לול תרנגולות? אתה ממש חזק בקטע הזה של החווה...

לגבי הפיסקה הקשורה לעובדה ששניינו היינו שם אני פשוט לא אגיב היא מביישת דמוגוגית וחצופה אם הגישה היא לבייש את פני מישהו ברבים במקום לתת תשובה אמיתית אני פשוט לא אתייחס לשטויות שאתה מציג.
למה כן אתייחס, לטענה שלך שאני מעוות את הקיים. אז חבל שאני לא. עשיתי דראפט, כן. אני שחקן בליגה אתה מעדיף שאני לא אשחק בכלל? האדם היחיד שהחלפתי איתו במהלך כול היום היה שחקן אחד בהחלפה שהסתכמה ב10 ש"ח ערך לכול צד פחות או יותר ולהציע ללירן לקנות ממנו קלף ב100 ש"ח בערך הוא ביקש לחשוב על הנושא ואם ירצה יחזור לדבר איתי על הנושא.

אם הייתי רוצה לעוות את המציאות הייתי מוצא דברים מוצלחים יותר לומר מאשר את האמת כמו לספר על ליצנים מעופפים שהגיעו לליגה כי זה בטוח יותר מעניין ממה שאתה מציג כשקרים שלי.

ההנחה שלך שאני עומד לבדי לא רלוונטית לדיון מכיוון שהטיעון שלי מורכב מטענות לגיטימיות שאתה מנסה להגחיך בכדי לסתור אותם ללא מענה אמיתי לבעיה. ומכיוון שזה לא מספיק אתה מנסה להציג אותי כנוכל על תקן כזה או אחר.

ולמה שחקים חדשים לא הגיעו? לא יודע תשאל את החבר שלך שניהל את הליגה במשך חצי שנה למה הם באמת לא הגיעו?
daking1234
מארגן טורנירים

העלת טענה
אני לא רואה שום בעיה בזה שחן מדווח טורנירים ומחלק את הפרס (אני כן בודק מול חן מי ניצח ושהחלוקה התבצעה ואני כן בודק שהדיווחים במהלך הטורניר תקינים)
אני כן גמתי שחקנים מבחינת מצבם במשחק לאורך הטורניר טייפ 2
הטענות שהעלת מוכרים. אין לנו שום בעיה עם ההתנהלות. במידה וחן לא היה מגיע ומציע עזרה אני הייתי מבצע את הדיווח. כמובן ששחקנים שהיו רוצים עזרה/למידה היו נפגעים מיזה

היו מספר פתרונות שהוצעו כמו הצבת 2 מדריכים בליגה (כמו שיש היום) או לפצל ל-2 ימי הפעלה
חן שם יותר דגש על אירגון דיווח טורנים
אני שם יותר דגש על לימוד/הבאת שחקנים חדשים / תרגול עם שחקנים ותיקים ועזרה בבניית דקים

כל אחד מאיתנו יכול ועוזר לפעולות של השני, כאשר אין לנו שום בעיה בחלוקת תפקידים
הדבר נעשה באופן שקוף מול אור ומול השחקנים

ככלל אני האחראי בליגה וקובע את ההתנהלות. להאציל סמכויות לאדם שאני סומך עליו וגם הוא מנהל ליגה בעצמו? אני לא רואה שום בעיה בזה. עדיין כל פעולתיו תחת אחריותי
והסיבה שהיגבתי בצורה בה היגבתי היא די פשוטה:
הטענה שלך נשמעת כבעיה, כאשר אין בעיה. אתה טוען בעצם שאני לא עושה מספיק. סבבה. קיבלתי את דבריך. לא מסכים איתם. השחקנים מרוצים מההתנהלות. הקהילה גדלה וכרגע לא יצאו אנשים לא . עובדה שהקהילה גדלה משבוע לשבוע
והטענות שציינת לרבות רמת הפירוט (שאכן הייתה עיוות דברים בחלקה, כפי שאתה ראית אותם) מצביעה על סוג של קטנוניות.
avihayarr
מארגן טורנירים

שליחה על ידי avihayarr »

אני לא רוצה להתערב בהתנהלות הליגה ובחילוקי הדעות(אם ישנם) בינך לבין אלון אבל ההרגשה הכללית שלי שהתגובה הראשונית שלך לטענות של אלון היו מזלזלות פוגעות וציניות ואיני חושב שדיון צריך להתנהל בצורה הזו בכל תחומי הפורום.
chaosblack
מארגן טורנירים
יצירת קשר:

אין קטנוניות, אם כבר נראה לי שאתה צובע את המציאות באופן שמתאים לך.

מעבר לכך שלא היו באמת מפגש הליגה 28 שחקנים (היו קצת פחות) (כאן כבר יש מגמה אבל של משהו אחר). אתה מאציל סמכויות לאדם שגם אם הוא מנהל ליגה אחרת הוא לא מנהל את הליגה הזאת, מעבר לכך הוא הועבר מסיבות כאלו ואחרות מניהול הליגה הספציפית הזאת (יבוא כבודו ויכתוב מה שבא לו כאילו לא זה המצב) אבל מה לעשות אני יודע עדיין כמה דברים שאמנע מלדבר עליהם כי כביסה שומרים בסל ולא ברחוב וזה לא יכבד אף אחד.

גודל הליגה לא השתנה כבר חודש ואמנם 28 שחקנים (גם אם חלקם לא באמת שם) זה יפה אבל כבר היינו שם לפחות פעם אחת לפני שבעה חודשים כשאני עדיין ניהלתי את הליגה. מה דעתך לנסות ולהחזיר אותם לליגה? עדיין יש את המיילים שלהם ואם תשלח להם משהו אולי הם גם יחזרו.

באופן כללי אני לא חושב שהשחקנים שביקשו עזרה היו נפגעים מהעובדה שאתה צריך לארגן ולדווח את הטורנירים בעיקר מכיוון שאפשר לעשות את שני הדברים יחד ושנית וכיוון שבערך 5 שחקנים שכן ביקשו עזרה ממישהו באירגון או סידור חבילות או שאלות משחק טכניות פשוט הגיעו ישירות אלי. אז אם נניח שהיו 28 שחקנים ומתוכם שני מדריכים ולפחות עוד תשעה שחקנים שלא צריכים עזרה וחמישה חדשים שפנו אלי, אם לא הצלחת לפנות חמש דקות פעם בשעה כדי לסדר את הטורנירים שלך נראה לי שזה מקום בעייתי משהו להיות בו.

בקיצור, be it as it may. אתה בוחר להתעלם כי לא נוח לך ולהציג אותי כמעורר בעיות. have fun. אני מקווה שזה לא יפגע בליגה או בהתנהלות שלה או במצב המג'יק בשטחים.
Skie
MTGil Wizard
יצירת קשר:

שליחה על ידי Skie »

באיזה שעה ה-celebration מתחיל שבוע הבא? אני רוצה להביא כמה חדשים :)
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

רק אציין שבתור מי שאחראי על דניאל (וחן), אין לי שום בעיה שיחלקו את העבודה ביניהם.
אם דניאל יותר עוזר לחדשים וחן יותר מריץ את הטורנירים, נשמע לי כמו חלוקה טובה, ופחות משנה לי מי מהם בפועל מדריך הליגה, ומי רק מוגדר כעוזר מרצונו החופשי למדריך הליגה.
אם יש בעיה ספציפית כלשהי שגורמת החלוקה לדעת מישהו, אשמח לשמוע בפרטי, אבל בעצם זה שמדריך הליגה נעזר באדם אחר שאני מחשיב כאחראי ומתאים להשאיל את עזרתו בנושא זה, אין שום בעיה עקרונית שאני יכול לראות.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
דמבל
MTGil Apprentice

שליחה על ידי דמבל »

באיזה שעה ה-celebration מתחיל שבוע הבא?
daking1234
מארגן טורנירים

מתחיל ב18:00
daking1234
מארגן טורנירים

celebrationday freak tel aviv

מזכיר לכולם!!

מחר חוגגים סלבריישן מג׳יק בפריק תל אביב

תביאו חברים ואנשים שתירצו להכיר למשחק
ההשתתפות? חינם

כלשחקן מקבל בוסטר ויכול להשתתף בתחרות

מתי נפגשים? אני אשתדל מאוד להגיע ב17:00 על מנת להדריך שחקנים חדשים
מחר הליגה לא תתנהל בהרכב הרגיל עקב התחרות. עימכם הסליחה

בחמש וחצי תתחיל ההרשמה
בשש יתחיל הטורניר
הטורניר עשוי להימשך אחרי שמונה וחצי אז נא להגיע ערוכים!!

מקווים לראותכם שם!
ליגת פריק תל אביב
Orb
Moderator

שליחה על ידי Orb »

מחפשים איש צוות בתשלום למחר.
נא ליצור קשר איתי לטלפון 054-4310182 אם אתם מעוניינים.

תודה, אור.
מוזמנים להשתתף במכירת החיסול שלי:
http://mtgil.co.il/viewtopic.php?f=18&t=50335" target="_blank
daking1234
מארגן טורנירים

מזכיר לכולם היום יש את אירוע הסלבריישן. אני אשתדל להגיע מוקדם ככל הניתן, ישירות המילואים. אני רשמתי שההרשמה תהיה בין חמש וחצי לשש. אם אני אסיים את הדרכת השחקנים החדשים מוקדם יותר אני אתחיל גם את ההרשמה מוקדם יותר ( בכל מיקרה ביקשתי מכל מי שמביא שחקנים חדשים להקדים
נעול